Korzár logo Korzár
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tisícky východniarov v uliciach žiadali predčasné voľby (minúta po minúte) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

a este je to aj uzernik a scientolog...si zabudol
 

čo mal zabudnúť?

dávno to všetci vieme
 

kto?

Scientológov živíme za štátne, vyhrávajú tendre scientológa od Smeru
https://domov.sme.sk/c/7201191...
https://domov.sme.sk/c/7168141...
http://www.teraz.sk/slovensko/...
http://www.pluska.sk/spravy/z-...

mimochodom - rtvs nezuaujimaju VEREJNOPRAVNE udalosti? lebo preco? lebo musi vysielat angeliku, manuelu ci stupidne sutaze?
 

Minutu po minute

zrušme SME,alebo SMENU? ved je to jedno propaganda ako propaganda
 

 

máš pravdu zrušme SMER.To R si tam zabudol.nevadí dopíšem za teba.nemáš za čo.
 

Hyeny organizátori, hyeny novinári !

Taký hon na čarodejnice nebol ani v USA za čias McCarthyzmu v 60 rokoch, keď videli za každým rohom komunistov !

Spoločné novinárske hyeny stupňujú nenávisť k demokracii, ktorá sa snaží udržať poriadok, pretože to ako bičujú svojimi prejavmi hyeny zo strany Sprostejších a Sprostých a trnavského psychopata Zmatoviča, to nemá obdobu !

Ulica chce vládnuť s bliakajucími ovcami a študentskými tupelámi, ktoré v škole nič nenaučia, ale pred pódiom ich zmagoria, ako urvať moc a urobiť Slovenský majdan !

A nenávistné televízie sa idú potrhať ako toto celé viac a viac vygradovať !

Fuj, hnus, bahno a žumpa médií sa ukázali v plnom svetle !

A teraz SMEtiari - dajte svoj banner, že patríte do smetí !
 

Už sa skuvíňa

Nenávisť k demokracii je práveže vlastná partajam typu KSSme (ruka v ruke s LSNS). Teda zoskúpeniam tvorov, ktorí neváhajú využiť inštitút demokracie aby sa chopili moci. Následne samozrejme inštitút demokracie zrušia, ako prekonaný a nežiadúci.
Nadávate na niekoho (organizátor, študenti) ktorých ani nepoznáte. Netušíte akí sú, ale usudzujete, že tupelá zaručene.
A ohľadne vzdelania, pozrite najskôr do zrkadla. Je poľutovania hodné ak mylne používate pojem, meno, to jest v podstate vás v škole nič nenaučili. Spájate mccarthyzmus s podstatne iným dejinným obdobím (real. bol. v 50 roky min. storočia, v podstate "šantil" od r. 1950 do 1954, aby v 1957 zomrel ako vyslúžili alkoholik - podobnosť s vtedajšími predstaviteľmi komunistických strán, čisto náhodná), ale to nevadí. Základ, že dnes v školu len tupelá.

p.s. ke v nicku asi bude od mesta odvodené. Teda vy ste buď obyvateľ Mestského parku 1., ale pomalšie mysliaci brigádnik?
Ešte je tu možnosť, že ste len pokadený strachom, že Istoty ktorými ste preplietli celý štát postihne trestno-právny koniec. A vy budete istotu trestu ako Istotár si užívať. Preto to vaše vyššie zavíjanie.
 

S 34 IQ,iqdk ako Matovič OC brigádnik ?

Takže ak sa zastávate tých tupiel, asi budete ich učiteľ a ten, ktorý im ukazuje cestu k Sprostým a Sprostejším ! Toto ste ich naučili ? Tak potom ste vy fašisti ako tí na majdan na Ukrajine!
Áno LSNS sú mi určite bližšie aj keď im vravíte neonacisti - ale ruku na srdce, ukážte mi konkrétne, čoho sa dopustili !
Vy tu šírite šorošovský fašizmus a hyeny sú vaše sestry v okydávaní volieb a strán, ktoré majú doteraz nespochybniteľný mandát !
Z toho mi vychádza, že ste Matovičov poskok spolu s jeho súputnikom, bruselským povaľačom a žijete v chorej vízií nereálnych predstáv !

Nie, nie som ničí brigádnik, som sám za seba a hrdý Košičan, ktorý sa nemôže pozerať na tie ovce v uliciach ako žerú seno z ruky kdejakému idiotovi, či polobláznovi !
Kto v parku býva, má nezaujíma mám vlastné bývanie a táto investícia od vás hovorí za váš počmáraný charakter ....
 

Ach, jaj

V podstate ani nemám na čo reagovať.
Jednoducho ste vygrcli niekoľko slov, viet bez skladu či ladu. Tu k tomu, hen inému.
V urážaní zdatný ste, ale to neznamená, že všetko čo píšete je pravda nemenná. Teda najskôr dohodníte sa sám so sebou ako ma onálepkujete, či SaS či OĽaN. Aj keď predpokladám, že vaša rozumová kapacita v tom rozdiel nevidí.

Ak ste "hrdí Košičan", tak snáď vám vaša hrdosť nakázala onehdá pred tým nebytovým bývaním, nahlas svoju hrdosť ukázať. Keď súdruh z Parku, chrapúnsky aj na vašu hrdosť útočil.
Alebo ste hrdo v nemom úžase čumeli, ako súdruh fasa s inými vydrbkal. A hrdili ste sa len tým, že ste kmín z rovnakej partaje, aj keď teda na neporovnateľnej nižšej priečke rebríčka?

p.s. Ak táto strana a vláda finančne podporuje z verejných zdrojov neziskovky, napojené aj na sorošovské zdroje, šíri a podporuje aj táto vláda teda "sorošovský fašizmus"?
Snáď vašej hrdej genialite nebude problém odpovedať, na túto záhadu.
 

Presne ste sa zaradili ku krikľúňom !

ak tu niekto grcá, a k tomu v tejto diskusii, tak ste to vy, aj s tými dvoma skupinami, ku ktorým svojím preslovom patríte, aj keď to tvrdo popierate !

Nespájajte ma s primitívnym kachličkárom - o ňom vôbec nebola reč ! Táto osoba mi nič nehovorí a preto nebudem mrhať slovami.....

JE to presne o tom, ako aj "vaši" hrdinovia zo Sprostých a Sprostejších, či onen trnavský psychopat - ak sa máte vecne vyjadriť, tak hneď hodíte výhybku na druhú koľaj a začnete trepať o somarinách ...

JA celý čas vravím o ohlúpnutých ovčanioch a mladých ovečkách, ako ich chcú silou - mocou balamutiť klamári a podliaci z opozície. Z tej opozície, ktorá doteraz ešte nič nevytvorila dobrého, ale vie hlasne vajatať a klamať v priamych prenosoch na TA3 ako to oni UROBIA po predčasných voľbách ! A pri otázke redaktora, čo chcú urobiť, tak tá škrata neučesaná Sasanka povie : Zatiaľ nevieme, čo chceme - ale trváme na predčasných voľbách ....

DNES je doba, keď občania si TERAZ musia vybrať malé zlo alebo veľké ZLO - čo ste vy a vám podobní rozvracači demokracie...
A nakoniec toľko : Ja som hrdý Košičan, nie hrdí......
Ešte popracujte na pravopise a potom sa do mňa skúste navážať...:-)

A NA ZáVER : pretože zásadne neplatím piáno pre SMEtiarov,tak tento diskusný príspevok je dnes už posledný, takže ak pustíte ešte zopár jedovatých slín, tak možno, možno odpoviem zajtra v slušnom tóne, vážený pane...

Prajem vám pekný večer, ale.....pri ďalšej demonštrácii podobné počasie, aké ste mali včera, z čoho vyplýva, že ani Pánboh vás nemá rád.....:-)
 

Ach jaj

"čo ste vy a vám podobní rozvracači demokracie..."
Už len toľko. Ak sa oháňate demokraciou, tak k nej patrí aj právo slobodne, verejne vyjadriť hoc aj nesúhlas.
Ak od takého nesúhlasu definujete rozvracanie demokracie, tak o čom točíte?

Samozrejme za pravopisnú hrúbku sa hlboko kajám, ospravedlňujem a ináč tak, len aby dobre bolo a ako ďalší argument aby nevytiahli ste
"republiku si rozvraciať nedáme" (však to možno poznáte z vlastného použitia)

Ak súčasnú koalíciu kontinuity beretie za "malé zlo", tak skutočne ma zaujíma čo je pre vás veľké zllo?
Ak možné vláda súčasnej opozície, tak opäť len toľko, že o čom to točíte:

Ešte koho si na pomoc povoiláte?
 

Tak som sa zasmial.....

Keby to nebola tragikomédia z vašej strany, a o poriadne pritiahnutá za vlasy !...

Lenże sa to nakláňa naozaj k skutočnej tragickej groteske, kde herci ešte nedočítali scenár : viď priteplený Stránke ako malý hitlerík na tribúne !

Ešte raz nefandím komoušom, len používam zdravý sedliackym rozum..

A pre vaše info, RTVS si dnes zavolala do relácie tiež Kotlebu - nesvedčí to už o niečom, skúste trošku pomáhať váš priepastný mozoček ... :-)

A na pomoc myšlienkam pravdy vám len treba reálne rozmýšľať...

Ešte aj toto počasie je z toho také, aké je :-)

Pekný mrazivý deň na osvietenie duše vám prajem.....
 

Vážený pane

Od nástupu Smer-SD som túto partaj považoval za veľké zlo a nevolil som ich. Teraz sa z nich vyvinulo megazlo. A menšie zlo je vždy lepšie ako megazlo. Mandát si toto megazlo získalo podvodom na voličoch a na podvod nedostali mandát od nikoho. Preto chcem predčasné voľby, aby mandát dostala demokracia, spravodlivosť a menšie zlo...
 

Vážený pane ani ja som ich nevolil

Len som napísal o tých dvoch žilách...

Ak ste za ústavné praktiky o Tom, kto vyhral voľby , tak to láskavo rešpektujte tak , ako ja !

Ak to chce ulica zmeniť, je to štátny prevrat, lebo ulica mandát nedostala, ale strany a poslanci.

Ak vám to dva roky nevadilo, ale až teraz, čo poloblázon a feťák využili vraždu dvoch ľudí, o ktorej Galko dnes povedal, že to bola poprava, tak si spýtajte svedomie, prečo ste napríklad neprotestovali pred rokom !

A nevravte o demokracii, ak na jazyku máte puč, prevrat a chaos !

A teraz sa zaraďte do tej skupiny, ktorá vám vyhovuje...
 

 

"dobry anjel" ...++++++++ :-DDD
 

zločinci a judáši

birmovaný komunista stále býva u daňového podvodníka,
jeho pravá ruka Trošková, hlavná štátna radkyňa, bola roky milenkou zatknutého talianského mafiána.

Po odchode Fica musia odstúpiť aj jeho lokaji BUGAR + DANKO , pretože podporovali a kryli zločineckú chuntu R.F.

Ak Judáš zo Šamorína a pofidérny Kapitán neodstúpia .... odpoveďou slušných ľudí bude GENERÁLNY ŠTRAJK
 
Hodnoť

dezinterpretácia p. Michal Frank

Premier nereagoval výrokom: "lebo na východe nič nie je"

Premiér položil otázku, či niekto z delegácie bol niekedy na východnom Slovensku, napr.v Sobranciach a či si myslia, že by tam mafia našla priestor pre typické mafiánske aktivity.

Spomenul tiež, že na Slovensku je lacná pôda v porovnaní s inými, bohatšími členskými štátmi a že v súvislosti s agrodotáciami si ju možno prenajímajú nielen čestní ľudia.
 

 

Ju tiež platí Soros?
 

nenasla, samozrejme!

tam si nasla len priestor pre typicke bolsevicke praktiky. ako drogy a ich pasovanie. rabovanie dotacii z erarnej kasy, tunelovanie eurofondov, dodavku pouzitych matracov s vypchavklami pre kadejakych strapatych fetakov, umiestnovanie komunistickych politrukov do bezpecnostnych organov statu...
oproti typickym bolsevickym aktivitam mafia bledne zavistou.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop