Korzár logo Korzár
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Komplexná strata súdnosti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Text...

...v HN nepísal Fico,ale tlačový odbor predsedu vlády. Všetky cez víkendové vyjadrenia Fica boli zozbierané a formulované do článku. Na konci článku bola veta asi takto znejúca: Opozícia má z toho hlavybôľ ,čo ja si nepamätám aby Fico niekedy taký výraz použil, či už v písomnej, či slovnej forme.
 

 

Asi nie si troll, len sympatizant.. a poriadne zamilovaný. tak si otvor znovu HN, prečítaj ai "autora článku", a pozri si fotografiu autora článku.. A potom urob vetný, slovný, slabikový a hláskový rozbor príspevku, ktorým nás presvedčíš, že to nie ON, to "oni"...

A už len doplním:
- hovorí o hystérii. Najhysterickejší je ON
- zlepenec vedie ON, nikto iný

Ostatné za mňa napísal p.Schutz.
 
Hodnoť

finito

"Yerba ti ich treba aj s kalisnikom a beatkou a ich vyletnickami; Z medvedov je dobre sadlo a kozusina; inak predpoadam, ze sa totalne zosype a skonci na kardio ; zopar dni davam bolsevikovi." s jeho dg potom uz len hodiny.
 
Hodnoť

bagetkA

Kauza basternak velmi rychlo utichla.
 
Hodnoť

 

Podľa Diagnostického a štatistického manuálu duševných porúch (DSM) poznáme spoločný výraz „protisociálne poruchy osobnosti“. Iste, zdieľajú mnoho spoločného, vrátane pohŕdania autoritami a sociálnymi zvyklosťami, nedbalosti, nedostatku empatie a sklonov k násiliu.

Ale podľa článku z Psychology Today existujú aj významné rozdiely. Sociopati sú viac nestáli, môžu začať nečakane okolo seba mlátiť. Väčšina zločinov, ktoré spáchajú, je spontánna a neorganizovaná.

Psychopati sú na druhú stranu prefíkaní. Ich zločiny sú dobre premyslené a pre políciu je ťažké ich odhaliť. Vynikajú v napodobňovaní ľudských emócií a majú tendencie k dobrému vzdelaniu a stálemu zamestnaniu. Vyzerajú proste v poriadku. Sú to tie typy ľudí, ktorí sú vo vedúcej sfére podnikov, vlád a advokátskych kancelárií. Netušíme, koľko psychopatov je na svete, ani čo chcú. Sú príliš neuchopiteľní, aby sme ich mohli jednoznačne zaradiť.

Najväčším rozdielom medzi psychopatom a sociopatom je v kontexte ich stavu. Psychopatia je často považovaná za ochorenie genetického pôvodu, kým sociopatia je niečím, čo bolo naučené (často vyvolané skúsenosťami z detstva). Oveľa dôležitejším je, že psychopati necítia vôbec žiadnu lojalitu. Nezáleží na tom, či sa jedná o člena rodiny, alebo niekoho, koho pozná roky. Ak si psychopat myslí, že je v jeho najlepšom záujme ak niekomu ublíži a dostane sa z toho, tak to aj urobí.

Toto môže platiť aj pre sociopatov, ale iba do určitej úrovne. Sociopati dokážu byť stále lojálni, môžu mať výčitky, cítiť empatie a previazanosť, ale cítia to iba k obmedzenému počtu ľudí. Môže to byť blízky priateľ, alebo niektorí členovia rodiny. Ale každý mimo tohto vnútorného kruhu je povolenou korisťou.

Pán Fica možem pokojne nazvať polovičným psychopatom !!!
 

Diagnozy

Velmi dobre, ze opat niekto tieto charakteristiky verejne pripomenul. Aj Meciar mal a asi stale este ma svoju diagnozu, ved to napokon raz nejaky snem slovenskych psychiatrov aj odborne pomenoval. Fico je okrem ineho notoricky luhar, alebo uplne patologicky vnima realitu. Volakedy maval F. Sebej ako psycholog dobre postrehy na temu politici a dusevne zdravie, ale po minulorocnych volbach sa do takej jamy zial sam prepadol...
 
Hodnoť

To by som rád vedel

kto sú tí konkrétni ľudia v pozadí, ktorí precedovi Ficovi niekde z pozadia neustále hovoria: Musíš! Musíš! Musíš! Aj keď je to totálna somarina, ale musíš to tým ľuďom hovoriť. Inak si ako predseda vlády skončil. A nájdeme si za Teba niekoho iného. A preceda Fico zakaždým sklápa uši a robí to, čo mu povedali, že musí. Uvidíme dokedy.
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop