Korzár logo Korzár
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Policajtom chýbajú priestory, páchateľov vypočúvajú v šatni (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Pán Šanta,

najprv nech si Vaši podriadený robia prácu ako majú, a nie tak, že na základe "anonymného" oznámenia ich kolegu doslovne buzerujú občanov tohoto mesta a potom budete mať nárok aj na dôstojné podmienky. Zatiaľ si ich správaním ani nezaslúžite !!!! A na margo vypočúvania v šatni. Budem najbližšie žiadať, keďže doteraz som bol u vás na stanici vypočúvaný len pri stolíku služby za dverami, takže šatňu už budem považovať za nadštandard.
 

No bodaj by.

si ich aj chválil ked ta už vypočúvali!!! Gauneri ich nemusia vychvalovat!!!
 

 

Len tak na margo tvojho príspevku, vypočúvali ma kôli tomu, lebo som si dovolil upozorniť na nedodržiavanie zákona zo strany ich kolegu a ten ich potom pravidelne volal k môjmu vozidlu, keď stálo čo len 10 cm inak ako malo. A keď si tam za rok asi 10x, tiež o nich nebudeš mať najlepšiu mienku. Ale prajem ti to zažiť a potom máš právo urážať druhých.
 

 

No v prvom rade by si si mal vstúpiť do svojho svedomia a s pravdou vonku koľko krát tvoje riešenie bolo oprávnené riešiť policajtami. Policajtov nebude chváliť nikto, kto už bol nimi riešený. No ja som mala len dobre skúsenosti na ich prácu a tiež som si uvedomila ak som niečo spravila zlé a ty by si sa mal hanbiť že ako chlap si to nevieš uznať a svoje chyby sa snažíš zvaľovať práve na policajtov.. No verím tomu a sama som svedkom že mnohokrát strážcovia zákona pomohli obyvateľom mesta a sú im za to vďační.
 

pre vysvetlenie

z 10 šetrení pokutou skončili iba 3 prípady, ostatné boli zastavené pre pochybenia MP. škoda, že po tom ako sa im nepodarilo dokázať mi priestupok, našiel som si 2x poškodené vozidlo, raz dokonca zaparkované pod kamerou v mesta a sa nepodarilo zaznamenať páchateľa. A máš pravdu v celej skupine MP sú až dvaja normálny a pes. No a ako som hovoril, v príspevku skôr. doprajem ti to celé zažiť, keď si jeden príslušník MP dokazuje čo je, a bývalý šéf ho vo veľkom a všetkom kryje a potom by som rád vedel tvoju reakciu.
 
Hodnoť

...

jaaj, to su len mestski darmozraci.

no co, ak sa tlacia, treba im schudnut a polovicu prepustit.
 
Hodnoť

Zrusit

darmozraci
 
Hodnoť

Asi to nebude nahodou

ze ani 20 rokov po tom, ako si o.i. aj politicky zorganizovani zlocinci zalozili vlastnu republiku, policajti nemaju vytvorene podmienky na pracu...
Je dost pochopitelne, ze ziadny zlocinec nema zaujem na tom, aby ti, co ho maju chytit a usvedcit z trestnej cinnosti, mali vytvorene take podmienky, mohli fungovat efektivne.
Zlocinci ovladajuci krajinu nie su vynimka...
 
Hodnoť

ano treba MP riešiť

pán zahorčak, je tvojou povinnosťou riešiť nedostatky v meste a to aj na úseku mestskej polície.....dobre sa nezainteresovaným občanom mesta čítajú sebachvalne články riaditeľa mestskej polície, človeka, ktorý titul JUDr získal podvodom, čo bolo uvedené v članku plus 7dní...aká je istota, že nebude aj nadalej klamať a pre občanov bude predkladať pravdivé oznamy??? ved vtlači tvrdil minule, že každú mestskú časť majú pridelenu určití policajti, ktorí ručia za pridelenú časť mesta....tak a teraz zhodnotme poriadok v meste po snehovej kalamite....kto to vlastne mal na starosti mestske časti a mal zabezpečovať v nich poriadok pán primátor? prečo mestskí policajti ani za 5 dni nezapezpečili očistenie chodníkov v meste osobami zodpovednými za to??? koho vyzvali na povinne vyčistenie chodnikov??? No a toto nevadí ani primatorovi, že riaditeľ mestskej polície nezabezpečil poriadok v meste??? tak toto divadielko, že potreba novej budovy je horúci zemiak a mesto musí dať prestavať budovu za 200.000 EUR pasuje šikovnemu primatorovi, aby zasa zabezpečil prácu svojim verným staviteľom, lebo sa niet s čoho nabaliť.....najprv predal ubytovňu za 6000 EUR , lebo ju mesto nepotrebuje a potom navrhne kupiť stavbu od sukromníka , LEBO NEMA KDE UBYTOVAť dôchodcov....no šikovná kombinácia , ktorá je rovná sofistikiovanému zneužívaniu právomoci za spolupráce poslancov....ň
tak to vnímam ja...práca mestskej polície sa nezlepšila, len snad v tom, že sem tam vozia na služobných autach svojich známych do práce, čo som osobne videl,,,,rtak asi na buduce navrhne pán riaditeľ vynoviť vozový park, aby sa kamoši nesťažovali, že ich vozia do prace na starých vozidlach...toto je MP Michalovce a hospodárska politika primátora s peniazmi mesta
 

 

Pufi, všetci zainteresovaní, ktorých sa to týka vieme, kto sa pod touto prezývkou ukrýva. Bola to primitívna rozprávková postavička a primitivizmus je vaša spoločná črta. Svedčia o tom aj Tvoje komentáre. A na krivé obviňovania pozor, aby si neskončil na súde. Máš toho na rováši už dosť!
 

Ha ha

zakomplexovanypufi, neviem síce čo podľa tvojho názoru je klamstvo, lebo to čo napísal je z 99% pravda, len niektoré čísla nesedia, ale po odrátaní provízií by to asi aj sedelo.
A pokiaľ si taký frajer, že vieš kto je za daným nikom skrytý, prečo si si ty vytvoril svoj len preto aby si sa skryl? Buď frajer a napíš tu pod svojím normálnym, ak nejaký máš. A ako čítam túto diskusiu, je tu zopár ďalších ľudí, ktorí len na reakcie vytvárali nové nicky.
Pozri ja sa za svoj názor nehanbím, a prezentujem ho. Tak ukáž odvahu, lebo inak začínam mať pocit, že to píšu príslušníci MP Michalovce, škoda, že tí dvaja u Vás normálny sa k niečomu takému ani len neznížia.
 

trafena hus

zagagala,takže sa k tomu scénaru priznávaš ....moje komentáre čerpajú z poznania situácie v meste a v štáte, kde volený zástupcovia občanov si dovoľuju viac ako im zákony umožňujú , lebo počítajú s tým, že my občania, ktorých považujú za hlupákov sa k ich gorilej zlodejine nebudú vyjadrovať.....no čo ak si sa aj so svojou partiou prerátal a budeš musieť občanom toho ešte veľa vysvetľovať????
teším sa na to , ako to zvládneš a presvedčíš občanov, že zvýšenie daní bolo v ich prospech a nie , že to bolo pre to, že nekompetentne hospodárite so zvereným majetkom občanov, za čo sú určite poriadne pálky
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop