Korzár logo Korzár
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Mesto Sobrance predáva pozemky v nemocnici (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

O tom, že není kto sa starať o priestor by som na ich mieste radšej pomlčal. Každý v SO vie, že pracovníci technických služieb chodia za "bakšiš" kosiť sukromné pozemky v pracovnom čase. Čo keby kompetentní presmerovali týchto pracovníkov do arealu nemocnice. To by bol ukážkový oddychový park.
 

takže zase nejaká

výhovorka,aby to mohol niekto spriaznený kúpiť lacno...
 

 

Tu vlastne niet ani na čo reagovať. Staško si vybral svojich, ktorý mu cez riaditeľa nemocnice odovzdajú svoje. Načo vlastne aj reagovať Sobrančanom nevadí, že prišli o 24 mil. za Sobranské kúpele tak prečo by im málo vadiť niečo ako pozemky v areáli nemocnice. Treba primátorovi pomáhať lebo on bude spasiteľom Sobraniec, futbal ale aj Vás prispôsobivých.
 
Hodnoť

Sobrančan

Už som si myslel, že sa neozveš ale vidím, že asi to v Sobranciach nemá význam. Som svedkom rokovania MZ a Staško je suveren a preto aj ja Sobrančanom prajem, aby si ho maximálne vážili a zverili mu do rúk aj svoj vlastný majetok. S cudzím vie veľmi dobre narábať a prečo nie s Vašim? Pokiaľ som dobre informovaný tak aj na Hubertov deň dostal niekoľko tisíc euro tak sa Sobrančania tešte bude hojno za necelých 4000 € sa dá urobiť poriadna svadba.
 
Hodnoť

Tak toto je už vrchol !!!!

Pán primátor opäť predáva niečo, ako sa uvádzalo v článku sa už pred dvoma rokmi predávalo, ale v minulosti sa plánovalo v tejto lokalite aj vybudovať infraštruktúru a prípojky na jednotlivé siete z rozpočtu mesta. Teraz už v rozpočte vo výdavkoch nie je ani zmienka o vybudovaní prístupových cestičiek pre tých ktorí tieto pozemky kúpia a budú v budúcnosti vlastniť. Dobre, že primátor v čase krízy už 4 krát zmenil organizačnú štruktúru, navýšil počet zamestnancov, ale pre občanov Sobraniec, ktorí kúpia pozemky mesta infraštruktúru nerozpočtuje. Kúpi niekto za takýchto podmienok vôbec tieto pozemky ? A prečo by mali peniaze z rozpočtu mesta za odpredaj pozemkov ísť do neziskovej organizácie mesta? Nech už riaditeľ a poslanec MsZ zároveň, začne konečne hospodáriť s finančnými prostriedkami nemocnice, nie len navyšovať stavy zamestnancov, úspora žiadna, rozvojové programy žiadne, pre koho a začo ....? A pán poslanec Kačur, no nehnevajte sa Vy rozprávate len do médií, ale pri hlasovaniach podporujete za akúkoľvek cenu, rozhodnutiami proti vlastnému rozumu svojho nezávislého primátora. Okrem školky, sprivatizujte ešte budúci rok bytový podnik a dúfam, že budete všetci ( alebo len niektorí ) konečne aspoň čiastočne uspokojení.
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop