Korzár logo Korzár
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Neprávom vyradený kandidát na kontrolóra chce 40-tisíc eur (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Chce dostať 2-ročný plat aj keď vo funkcii nebol a teda nič nerobil...?
Ja chcem 300 tis. z LOTTA - ale tiket som nepodal...
 
Hodnoť

Asi bude zo SM3RU

Asi Vám radí okresný šéf PUCKI.
Nič nerobiť, poriadne to obkecať a chcieť veľa peňazí.
Keď nemáte robotu choďte kosiť park.
Česť Vašej práci.
P.S.
Funkcie v Smere sa už minuli.Ak Vás to ešte nenapadlo skúste pracovať.Len neodrbávajte na dochádzke do práce. Váš šéf má s tým skúsenosti.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

100% súhlas

palec hore!
 
Hodnoť

:)

takto to može urobit každý jeden ktorý kandidoval ..Dajte mi nahradu škody za nezvolenie :D a to rovno cely plat za 2 roky.. chore hlavy
 
Hodnoť

bolsevik

smeracky bolsevik, byvaly hzds pozitiv- ziadny rozdiel
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Asi to bude pravda...

Asi to bude pravda, keď to hovorí modrák alebo mandarinka z Trebišova. Čo tam odbornosť hlavne, že som v dobrej strane ktorá vládne Trebišovu!!!!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

podľa seba súdim Teba...

Prečo je to typické len pre SM3RAKOV? O čo ide modrákom a mandarinkam? O ľudí? Asi len o svojich?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Nie nenažraní. Takéto zákony schválili naši demokraticky volení zástupcovia a len na každom občanovi záleží či využije platnú legislatívu k ochrane svojich práv alebo bude mlčať a trpieť s vedomím, že aj tak nič nezmením.
Aj nažratá sviňa pri koryte sa sťažuje, že hladná sviňa sa tlačí ku korytu a nepozná bontón.
 
Hodnoť

hanba smerackym bolsevikom

hanba...
 

Pozdravujem KUKURUCKA alias Karola Bara.

Pozdravujem KUKURUCKA alias Karola Bara.....! Napiš aký maš nik,prečo už nenadavaš a nešpiniš všetkých dookola mimo nandariniek.Mandarinky Ti sto percent pomôžu.Nadavaj hlavne na svojích ,kde si pracoval.Nechceš sa ospravdlniť tym,čo si im nadaval do mafianov????
 

Smeráku

Smeráčku zakomplexovaný... Prečo nekomentuješ článok, ale niečo, čo s ním nesúvisí? Čo povieš na svojho kolegu zo SMERU, hlavného hrdinu článku? Však ste z jedného cesta. A kde sú ostatní súdruhovia? Keď je článok o problémoch v meste, ktoré zavinili s Andelom aj Smerácke firmy, tak sa tu traja pod 20 nickmi hneď vyrojíte. Česť práci! Alebo lepšie - Hanba vašej mizernej práci!
 

efesé

ako malé decko, ako malé decko... :-) čo s tým má SMER ? Občan Mondík sa chcel zapojiť do výberového procesu na určitý druh práce vo verejnom záujme , NEBOLO MU TO UMOŽNENÉ zo strany štátneho orgánu, nie že neprešiel výberovým konaním, on sa ho NEMOHOL ZÚČASTNIŤ z nejakých dôvodov, ktoré ďalší štátny orgán priznal, že boli protizákonné, tak občan Mondík len využíva svoje ZÁKONNÉ PRÁVO. Poutierať penu z úst, hlavu hore, ono sa to rozsvieti a rozjasni, bude to dobré :-) a netreba byť zbytočne SMER pozitív :-) v prípadoch, kde niet súvislostí.
 

 

Volebný program OZ NAHLAS - opatrenie 1.5.1. Ústretové vybavovanie úradných záležitostí v mestských inštitúciach............ občan Mondík predložil p. primátorovi " predbežné prejednanie " jeho nárokov , tak netreba kydať na fórach, ale riešiť ! - Najvyšší súd dal za pravdu p. Mondíkovi, ten svoje nároky zákonným spôsobom predkladá k prejednaniu primátorovi - tak prosím v intenciách zákona...... a volebného programu :-)
 

Pisalek mandarinkový

Mňa nespajaj zo SMEROM ja som nebol a ani nebudem v SMERE ale ani v takej zberbe ako je mandarinkový sebrankový spolok,ktorému velia ľudia,ktorí pomahali rozvoju CUKROVARU.Niektorí z ních su super expertí.Jeden z mandariniek je v dvoch komisiach pri MZ ,ďalej je v ďalšom spolku športovcov/ dokonca skoro prezident/ a sučastne je v naboženskom spoločenstve.Skratka super oranžový!! A k práci ,ktoru za 8 mesiacov zrealizovali mandarinky iba toľko- Vyvoz kameňa z parku bez suhlasu zastupiteľstva je veľmi malo za toto obdobie!! A ešte bez suhlasu ZASTUPITEĽSTVA človeče.Preto sklapní a radšej čuš!!!
 

Najviac ti vadí Karol

Budeš teda jeden z bandy zbojníkov v BP. Aj na teba dôjde, neboj sa. Oranžoví cieľavedomo idú za svojim cieľom. Keď vidíš len kameň, tak si buď slepý alebo kameňom praštený. Poobzeraj sa okolo seba. Robia sa chodníky, vstup do parku, likviduje sa skládka na JUHU, čistia sa kanály. Sklapni radšej ty.
 

1 2 >

Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop