Korzár logo Korzár
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Trebišove nebožtíkov pochovávajú už pod plotom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Miesto na pochovanie ?

1.)Čo takto na pozemkoch po cukrovarom ? Ten oranžoví pochovali rýchlo a sním pochovali aj priemysel .

2.)Čo takto v priemyselnom parku ? Tam predchádzajúce vedenie s dvomi "podnikateľmi" pochovali investície od EÚ , vlády či mesta .

3.)Čo takto zriadiť špeciálny a iba pre vyvolených , pri konci agátovej ulice
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Nedráždi..

Pravda bolí, komu asi patria tie pozemky za cintorínom a kto na nich zarobí, žeby niekto oranžoví????
 

budíček

Stačí sa pozrieť do katastrálnej mapy na www.katasterportal.sk
neviem o tom, žeby títo dôchodci boli oranžoví - pozri si listy vlastníctva-sú to teda fest staršie ročníky a milióny určite nezarobia.Alebo im závidíš tých pár euro?
 

 

Nedrazdi volám sa František Tomko, bývam na Cukrovarskej 25/14 Trebišov, mám 49 rokov, mám 125 kg, mám sivé vlasy a sivú bradu, živím sa ako živnostník, majiteľ autoškoly, som ženatý, mám 3 deti, kandidoval som za poslanca MZ v Trebišove, za stranu zelených. Bohužiaľ musím reagovať na Vaše príspevky, lebo som stotožňovaný ja a moja rodina, že tieto príspevky píšem ja. Možno máme rovnaké meno a priezvisko, čo ma aj teší ale momentálne Vaše príspevky, škodia mojej rodine a zároveň škodia mojej firme. Chcem Vás poprosiť, aby ste keď môžete dať na správnu mieru. Veľmi mi to škodí mne aj mojej rodine. S pozdravom František Tomko.
 

 

Guľaš vyhral (alias František Tomko) volám sa František Tomko, bývam na Cukrovarskej 25/14 Trebišov, mám 49 rokov, mám 125 kg, mám sivé vlasy a sivú bradu, živím sa ako živnostník, majiteľ autoškoly, som ženatý, mám 3 deti, kandidoval som za poslanca MZ v Trebišove, za stranu zelených. Bohužiaľ musím reagovať na Vaše príspevky, lebo som stotožňovaný ja a moja rodina, že tieto príspevky píšem ja. Možno máme rovnaké meno a priezvisko, čo ma aj teší ale momentálne Vaše príspevky, škodia mojej rodine a zároveň škodia mojej firme. Chcem Vás poprosiť, aby ste keď môžete dať na správnu mieru. Veľmi mi to škodí mne aj mojej rodine. S pozdravom František Tomko.
 
Hodnoť

Feri, feri

Typický plač proletára nad svojou neschopnosťou.
Ty nemáš nikde miesto. Necháme ťa zožrať závisťou.
Aspoň ušetrí cintorín jeden flek.
 

 

mirage volám sa František Tomko, bývam na Cukrovarskej 25/14 Trebišov, mám 49 rokov, mám 125 kg, mám sivé vlasy a sivú bradu, živím sa ako živnostník, majiteľ autoškoly, som ženatý, mám 3 deti, kandidoval som za poslanca MZ v Trebišove, za stranu zelených. Bohužiaľ musím reagovať na Vaše príspevky, lebo som stotožňovaný ja a moja rodina, že tieto príspevky píšem ja. Možno máme rovnaké meno a priezvisko, čo ma aj teší ale momentálne Vaše príspevky, škodia mojej rodine a zároveň škodia mojej firme. Chcem Vás poprosiť, aby ste keď môžete dať na správnu mieru. Veľmi mi to škodí mne aj mojej rodine. S pozdravom František Tomko.
 
Hodnoť

KTO JE VINNÝ?

Všetci pred nimi. Dokedy to budeme tu čítať. Začnite už robiť inšie a nie iba personálnu politiku. Trebišov je fakt mesto právnej pomoci. Treba prijať nových na zaplatenie starých dier. Ale výberovo a nie iba od Agátov.Ani sa mi zomrieť nechce. Čo už. Máme dvor a ešte pár ľudí sa tam zmestí. Záujemcovia hlaste sa. Predám hrobové miesta na vlastnom dvore.
 
Hodnoť

 

Keby na tom niekto zarobil ,určite by to tak dlho netrvalo .
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop