Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Klubová revolúcia vo Veľkých Kapušanoch (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A opäť jednostranný príspevok.

Otazky?
Ako môže byť rozbrakovaný celý klub ,keď de facto odišli traja kmeňový hráči(aj ten tretí nemá zrealizovaný prestup) je redaktor zdravý?
Neodišli náhodou preto ,lebo nechcú hrať pod novým vedením s ktorým už majú ,,úžasné skúsenosti"?
Ako mohlo fungovať A-mužstvo keď stále bolo znevýhodňované na úkor B-mužstva za pomoci veľkého bossa P.Intrigána?
Bude aj teraz p.Intrigán zadržiavať prostriedky pre klub tak ako to robil do teraz?
Poslancom už nevadí na čele klubu človek ,na ktorého pán Intrigán v minulosti keď zasadol na prim.stoličku išiel dávať trestné oznámenie?
Ako to že nieje tréner ,však pán Intrigán manipuluje s pánom trénerom Brezom?
Zamyslel sa niekto čo prinieslo minulé vedenie pre futb.klub a v akej muselo pracovať atmosfére a podmienkach ?Čo priniesol pán Intrigán okrem intríg?
Môj návrh :treba doniesť hráčov z Kr.Chlmca aj tak V.Kapušany už volajú pobočka Kr.Chlmca
 

 

Milý p. Messi22..reagujem asi už trochu neskoro,ale nedá mi to.-))--čo tak vyčkať ¨rok 2012,ako si písal nedávno na "FB" a máš pokoj..nemusíš už potom rozmýšľat,ani premýšľať,čo bolo a bude:-))..príde koniec sveta,ako očakávaš a budeš spokojný v pekle:_))..
Nerobíš dobre,ak špiníš meno svojho "chlebodarcu",pretože pokiaľ viem,ako asistent si sa dostal do školy práve vďaka nemu..a je naozaj na zamyslenie to,či človek s tak "blúdnymi" názormi má čo vobec hľadať medzi deťmi..ale jedno Ti ide perfektne,prevracať kabát:-)) a potom aj "oči",ak s niekým komunikuješ:-))..možno zato ani nemožeš,keďže u vás doma to tak funguje a berieš to akože normálka:-)..porozmýšľaj a prestaň špiniť človeka a chlapcov,ktorý sa niekam vypracovali len vďaka svojmu úsiliu, bez akejkoľvek podpory rodičov,ako napr. Peťo a Janko Babiak..oni aj tak trochu "hrali" ten futbal,pre radosť a pre šport..za Andrusa to bolo o inom a kto je normálny ten to aj vie..a to,že mu Hrabčák a spol. lízali "zadok",lebo ich drží v šachu,kvoli práci,tak to o futbale nie je..
 

A teraz si uplne vedľa ako tá jedľa.

Nepíšem na FB.A ked niekto niekoho drží v šachu tak je to pan.Intrigán a jeho aktivačné práce pre futbalistov, ktorých sa samozrejme nezučastňujú a len poberajú peniažky.Ale to je určite o futbale.Nepatríš náhodou medzi nich?
 
Hodnoť

klubová revolúcia

Zdá sa mi , že Messi22 uvedenú zmenu vidí jednostranne. Som dlhoročný fanúšik klubu . To čo sa dialo v klube za poslednú sezónu tak to už bolo veľa na každého fanúšika. Nech sa Messi22 opýta fanúšikov čo si o tom všetkom myslia. Jednoznačne si myslím, že bola potrebná zmena. Veď v každom klube, kde to nefunguje sa predsa niečo musí zmeniť. Je mi to jedno, či tam bude p. Andrus, alebo p. Babjak pokiaľ klub bude fungovať , nebudú sa musieť prosíkať hráčom aby prišli a odohrali zápas a predstavitelia A aj B mužstva budú spolu konečne komunikovať. Veď to bolo na hanbu mesta, že sa nevedeli dohodnúť, pričom aj v B mužstve boli aj sú kvalitný hráči. Bolo to už neúnosné, čo sa na ihrisku predvádzalo. Som jednoznačne za zmenu v klube !
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop