Korzár logo Korzár
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kandidátovi na prednostu vyčítajú odchod z miesta nehody (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

oni

môžu všetko....a tobôž SDKU .... aj ministrom môže byť, veď čo to je oproti kupovaniu poslancov a praniu špinavých peňazí ???? to len my chudoba nemôžme
 

ty chudoba ????

keby si bol vážne chudobný tak nemáš bubáky na PC , ani internet a nepíšeš tu sprostosti
 
Hodnoť

ale no

tak pekne poporiadku-
-spáchal trestný čin? nespáchal!
-má čistý register? MÁ ! čistý register
-vedie sa proti nemu trestné stíhanie? NEVEDIE!
-má prax v školstve? MÁ, a dlhodobú!
----------------------------------- --------------
no tak podozrenia a iné fabulácie si možete dať za klobúk
Podívajte sa smerom na MOST ako preberá nominantov SMERu
/vid článok dnes-inde/
nevidím dôvod, prečo by nemohol byť prednostom
a tieto postkomunistické kádrovačky a špinavé ohováranie
nevedú k ničomu
 

Sapiencia

Jemu už iba gloriola nad hlavou chýba.Však je z SDKÚ.V čase nehody mu prišlo nevoľno,má na to aj lekársku správu hahaha.Aj Žitného v čase nehody chytila taká bolesť v chrbte,že bol v tom okamihu v bezvedomí,tiež hahaha.
 

Nerozlíšil som serióznosť a iróniu,

v 69 bežal takýto žart.

Pri pevierke sa pýtali cigána čo robil 21.8.1968.Vážení,rano sadnem na bycikel a idem do roboty.Zrazu vidím ako ruský tank zrazil ženu.Prítomný ju odniesli donemocnice.Tak Dežko budeš musieť ísť na preškolenie a potom Ťa znova preveríme.PO preškolení : tak ako to bolo 221.augusta?Súdruhovia ráno som sadol na bycikel a idem do roboty.Zrazu vidím tanky osloboditeľov.Tak som sa zahladel ,že som zrazil jednu ženu.Ruský tank ju odviezol do nemocnice.Dežko si preverený.Pri odchode vraví medzi dverami."jaj súdruhovia ,skoro som zabudol:Pražské múzeum oďobali vtáci . Podobnosť ciste náhodná
 

si ty, ale kus b l b a!

o nič menšieho, akými sú komouši! Možno si aj jedným z nich pod zástierkou tzv. pravice...!!!
 
Hodnoť

Čo k tomu dodať

Nuž, ak to má byť on, potom vhodnejších odborníkov je minimálne toľko ako je počet členov SDKÚ. Len toľko...
 
Hodnoť

Morálne autority v SDKÚ-DS?

Toho pána síce nepoznám, ale vychádzajúc z uvedených informácií sa tiež pripájam k názoru, že morálne správanie nebude jeho silnou stránkou. Nechcem však tým povedať, že terajší poslanci SDKÚ-DS (aspoň väčšina z tých, ktorých poznám z košického mestského zastupiteľstva) nad ním vyčnievajú. Ak predsa bude SDKÚ-DS trvať na jeho nominácii s vedomím, že ponúka to najlepšie, s tými morálnymi autoritami, o ktorých (snívajúc?) hovorí šéf Vargovčák, bude v strane asi problém.

Bačkovského diskvalifikuje na funkciu nielen samotný „útek z miesta nehody a nepodrobenie sa dychovej skúške“, ale najmä jeho zhovievavé sebahodnotenie.
 

ako hlboko klesla SDKU

až tak , že Vargovčák hovorí o morálnych autoritách týchto a iných spolustraníkov a Miki ich nazval nenažrancami a parazitmi. Ľutujem toho Vargovčáka - posluhovača KDH na MMK, a ešte vyzdvihuje tých skompromitovaných úbožiakov na obsadenie flekov. Aj iné persóny sú pre SDKU morálne autority??? napr. Tkáč a pod. Už dnes majú vyarendované fleky ( zachvíľu sa to dozviete a budete v úžase) , aby znova nahrabali do svojích vrecák, pretože im bolo málo za predošlých flekov v Dzurindovej vláde 2002 -2006 !!!! Takýchto "morálnych autorít" sa mala SDKU dávno zbaviť !!!! Už si len SDKU musí vylepiť bilbordy s autoritami a napísať občanom v KE , že : LEN ONI TO DOKÁŽU. Fuj špiny!
 
Hodnoť

 

no nezavidim novej vlade, chcela riesit moralny marasmus a naraz toto, denno denne cosi. ale z h...a bic neupleties.
 
Hodnoť

stážcovia morálky sa ozývajú

strážcovia morálky si osobujú právo rozhodovať o človeku bez znalosti pravdivých skutočností.
No čo už- každý sme nejaký, aj Bačkovský, aj Labaš, ajFranek, aj sapiencia aj miliučký aj,aj,aj...
Popľuvať človeka, okydať a pošpiniť- to sú Vaše praktiky-besní súdruhovia
a pritom stačí to jednoduché si uvedomiť- kto si bez viny, prvý hoď kameňom!!!
Ja osobne nevidím v tom problém, prečo by to nemal byť vhodný kandidát
minimálne tak, ako terajší SMERák, ktorý tam ešte aj 3 mesiace po voľbách sedí.
Chzba nie je v tom, že to má byť Bačkovský, chyba je v tom, že tam Bačkovský už Dva mesiace nesedí a nerobí poriadky so SMERáckymi prasatami
 

 

1) tvoja argumentacia je absolutne rovna argumentacii ludi, ktorych kritizujes
2) kedze sa jedna o urad specializovanej statnej spravy priamo podriadeny ministerstbvu, myslim ze sa najde aj vhodnejsi kandidat v radoch SDKU-DS ako nominovany pan, nakolko podla jeho vlastnej argumentacie praxou v oblasti skolstva rozumie skusenost spred 20, resp. 18 rokov... OPAKUJEM: neberiem tomuto politickemu subjektu pravo nominovat svojho cloveka, ale pan Backovsky na zaklade jeho vlastnych slov nema aktualny prehlad o situacii v skolstve
 

trochu ťa opravím

žiadny zákon neoprávňuje politickým stranám nominovať na funcie v štátnej správe svojich kandidátov., Podľa zákona č. 400/2009 o štátnej službe sa štátna služba buduje na princípe politickej neutrality a nestrannosti. Vedúce miesta sa obsadzujú výberovým konaním a nie politickou nomináciou...atď... Už samotná politická nominácia je v rozpore s Ústavou SR (princíp rovnakého zaobchádzania...) Keď sa prihlásim do výberového konania ako člen SMERu - to akože nemám šancu?
 

 

ja som nepovedal ze to schvalujem, iba akceptujem nastupeny trend politickych manevrov, pricom si uvedomujem klady aj zapory tohto systemu (pricom sa domnievam ze prevazuju zapory), vyssi prispevok som tak formuloval aby ma niekto neobvinil, ze im v comsi branim, ked to uz maju urobit, nech sa dany clovek v oblasti jeho buduceho posobenia aspon vyzna a je bezuhonny
 

ako člen SMERu

mal si šancu pred 4 rokmi
teraz majú šancu iní...
a myslím si, že tak je to správne- každá strana má svojich odborníkov
a je normálne, že po výmene vlády sa tak deje - viď USA,
Doby ked komunisti sedeli doživotne na svojich miestach sú dávno preč-chvalabohu
 

nie som členom SMERu,

to bola len taká rečnícka otázka. Chcem poukázať na to, že takéto miesta sa nemajú obsadzovať podľa politickej príslušnosti, ale podľa odbornosti. To by v praxi znamenalo, že na rôznych miestach môžu byť súčasne odborníci z rôzneho politického spektra a vôbec to nemusí byť na závadu. Sledovať treba výsledky toho človeka, jeho morálny profil, atď... Osobne si však myslím, že ľudia na funkciách v štátnej správe by nemali byť v žiadnej politickej strane.
 

to máš jedno

prašť ako uhod
V štátnej správe sa zašívajú a využívajú výhody spravidla dosť neschopní ľudia uživiť sa niečím rozumným. Je v princípe jedno, či sú v takej alebo hentakej politickej strane- všetcia sú v zásade rovnaní ne-odborníci. Takže nevidím dôvod, prečo tam držať iných ako práve tých "svojich"- ved je to ľudská vlastnosť. Máme tu systém politických strán a politické strany rozhodujú tak ako všade na svete- SVOJIM.
nerob si nádeje, keby sme mali systém napr neziskoviek, ktoré by vládli- fungovalo by to tak isto- SVOJIM, lebo tí istí ľudia, čo dnes tvoria politické strany by boli v neyiskovkách.
To máš jedno- to je taký typ ľudí..., a preto v ich občasnom premiešaní a výmenách nevidím nič zlé
 

 

Ešte si zhúlený od volieb ?
Ak by si sa Ty zavrel vo dvore a poslal na policajtov psov, koľko kukláčov by nabehlo a pes by prežil. Veď to dávali aj v TV.
 

 

Pľúvanie, špinanie, kydanie a obviňovanie nie je moja metóda. Keby som nevedel a nevidel, tak na týchto zbytočných stránkach nefigurujem.
 
Hodnoť

Smutná je však iná vec

nová koalícia chystá ďalšie zmeny na rôznych postoch hlavne v štátnej správe... Vôbec ich však nezaujíma, aký človek je na príslušnom poste. Nezaujímaju ich jeho výsledky, jeho schopnosti, jeho morálna čistota, atď... Všetkých ideme vymeniť! Samozrejme, že je mnoho takých, ktorých treba kopnúť do zadku, ale naozaj sú všetci takí? Obsadíme miesta "vhodnými"kandidátmi, je jedno akú majú minulosť a či sú pre danú problematiku odborne zdatní - ale dôležité je, že sú "naši". Tak budeme po každých voľbách meniť všetkých a nič nebude fungovať!
 

1 2 >

Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop