Korzár logo Korzár
Piatok, 17. január, 2020 | Meniny má Nataša

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sudca o Veľkom Slavkove mlčí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Modráčikovia hlavne Hogo fogo..... SPF dal nezáväzný príslub v čase keď bola pred volbami zastavená privatizácia a predaje teda v tom čase nemali ani čo len dávať nominanti SDKU akékolvek prísluby....to že dali môže byť len o tom ak budeme opäť vo vláde tak Vám to dáme.....Už len to je podozrivé že Fond ktorý nemá vyriešené svoje pohladávky voči reštituentom chce rozdávať pôdu pod Tatrami.Určite by to bolo za cenu v účtoch v daňových rajoch.Tento prípad jasne svedčí aké je SDKU farizejské ako oni hospodárili resp kšeftovali na PF.Jednoducho sa z toho nevyvlečiete s tým že jedného zjavne podplateného sudcu začne spájať s Harabinom a Ficom.
Dominik6000
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

 

Z článku:
Kauza sa začala v roku 2006, keď požiadali spoločnosti ARent a AR park fond o odkúpenie pozemkov vo Veľkom Slavkove. Chceli tam postaviť zábavný park, golfové ihrisko a kasíno. Riaditeľ SPF v Poprade Marek Budzák im v júli 2006 odpísal, že v tom nevidí problém – ak predložia platné územné rozhodnutie a stanovisko obvodného úradu, že o pozemky už skôr nepožiadali reštituenti.

Zároveň ich upozornil, že od 1. marca 2006, keď Dzurindova vláda zastavila privatizáciu, nemôže fond až do odvolania predávať žiadne pozemky.

Júl 2006, Dominik, júl... To už Fico vládol
 

 

Dominik, nevieš náhodou kto je Zdenko Harabin z ARent Development a.s.?
http://foaf.sk/ludia/233750
a aký vzťah je medzi Štefanom Harabinom (nie tým z NS) a MVDr. Romanom Antalom z AR parku s.r.o.?
http://foaf.sk/ludia/69189
Sú títo dvaja príbuzní nášho slávneho JUDr. Harabina? Možno sú to len menovci, ale ty s tvojimi prenikavými detektívnymi schopnosťami to určite dokážeš objasniť...
 

 

Prečítaj si Ty pozorne článok kedy im kto čo slúbil......nebudeš potom vypisovať trepotiny. Pozemky slúbilo bývalé vedenie SPF za vlády SDKU je to aj v takých plátkoch ako Szme a Pravda.
 

re: Dominik6000

Len sa strápňujete.

Lebo škoda môže vzniknúť len ak niekomu sú porušené jeho práva, a práva k pozemkom sa získavajú dohodou o predaji, zmluvou, a zaplatením kúpnej ceny.
Kde nič z toho sa neudialo.

Celá tá kauza vyzerá na to isté, vytiahnuť nejakú somarinu s cieľom poohovárať, pošpiniť SDKÚ-DS.

S takým myslením aké máte Vy, iné ako ficovolič nemôžete byť.
 

 

KLamm ale no čo sa Vám znova nepáči.FAkty Fakty vždy chcete fakty tak teraz radšej zalezte.V dobe keď bolo moratorium na predaje pred volbami 2006 Vaši Vaši nominanti slúbili 3 spoločnostiam pozemky pod Tatrami (ozaj v čom sú ty vaši horší od Mečiarových?).Takže robili to protizákonne a včase keď reštituenti na celom Slovensku neboli uspokojení zato tri firmy napojené na SDKU získali prísluby ktoré teraz vymáha Pani ktorá ručila pri pôžičkách SDKU.Tak prosím Vás buďte ticho ste v tom až po uši Nemáte nijaké morálne právo hovoriť o Ficových a v tomto prípade ani o Mečiarových zlodejinách...
 

re: Dominik6000

Vy ste ozaj menej chápavý.
To aký právny vzťah takto vzniká?
Vy potrebujete ohovárať a špiniť iných a to len preto, že ten Váš komunistický miláčik je obyčajný zlodej.
 

 

KLamm FARIZEJ KAuza Slavkov aká Kauza keď to robili SDKU s SMK v Gerlachove za smiešnu sumu výhodnú pre finančných žralokov bolo to OK.Keď SDKU a SMK odobrilo megakasíno pod Tatrami bolo to OK (na porovnanie Bratislava).Je mi až na zvracanie ako viete tupo zakrývať svoje zlodejiny a zároveň kázať o morálke.
 

re: Dominik6000

Vy chcete veriť a priam zúfalo veriť.
No a potom aj veríte. Akejkoľvek somarine.
Stačí ako to povie zlodej Fico. Lebo Fico nič iné nie je.
 

 

KLamm fakty nepustia predávali ste pôdu pod Tatrami v Gerlachove za smiešnu sumu aj keď SPF nemá vyriešné nároky reštituentov.......


Chceli ste stavať megakasíno v Slavkove no FUJ hlavne že to bratislavské sa Vám nepáči ,ale tam kde by sa Vám dačo ušlo tam je to OK.SKratka čo si o Vás myslieť.
 

re: Dominik6000

Pôdu predávali Fico a spol., kradli Fico a spol. a stále v tejto republike najviac kradne Fico a spol.

Vy ste tak zaslepený, že si neprečítate ani článok ku ktorému diskutujete.
 

 

FAkty KLamm ignorujete Fakty........Tak komu ste to predali pôdu v Gerlachove....rovnaký až nie väčší škandál ako prevody HZDS....ale to vy nechcete vidieť ani vedieť........
 

re: Dominik6000

Vám už z tej lásky k Ficovi hrabe.

Pôdu predávali Fico a spol., kradli Fico a spol. a stále v tejto republike najviac kradne Fico a spol.
 

 

Vidím že váš príspevok je duchaplný tak aby sme si boli načisto

Biele golieriky SDKU + spriatelená Penta rozkrádali,klamali,podvádzali a ešte sa tvárili že sú čistý ako Panna Orleanska.
 

re: Dominik6000

A čo tak nejaké dôkazy?
Lebo zatiaľ dôkazy sú len o tom, že kradne Fico a spol. (a že Vy ste jeho komplic).
 

Dominil6000,

v kazdom tvojom prispevku motas piate cez deviate, o co ti ide? Osie... SDKU? Obhajovat zlodejskovrahovskoozranecky vladny zlepenec? Vyjadri sa presne, prosim
 

 

Tak som si článok prečítal, Fico vládne od 4.júla 2006...
A čo som sa ešte dočítal:
"Inak povedané, vedenie SPF ešte na čele s Hideghétym krátky čas po nástupe vlády Roberta Fica (aj keď s podmienkami) vyjadrilo predbežný súhlas s predajom bonitných parciel vo Veľkom Slavkove súkromným firmám, ktoré chceli pod končiarmi Vysokých Tatier realizovať projekt OKKOGER"
http://brada.blog.sme.sk/c/223...
Tak ako? ;o)
 

 

homo už to nepleť predbežný súhlas dalo vedenie nominované SDKU+SMK .

Odporúčam ďalšie kauzy týchto nominantov na SPF ako lacno predávali pod Tatrami,len to dávno potvrdzuje moje presvedčenie že medzi SDKU a HZDS nie je žiadny rozdiel.
 

Vieš čítať?

Činiteľ SPF sa vyjadril, že on proti zámeru tých firiem nemá námietky, ak splnia určité požiadavky a zároveň im oznámil, že aj tak im to teraz SPF úpredať nemôže, lebo je moratórium. To dokonca ani nie je prísľub. Prísľubom - otázne, nakoľko právne záväzným - by bolo vyjadrenie, že SPF pôdu predá, len čo sa skonči moratórium. A právne záväzným prísľubom by bola zmluva o budúcej zmluve.
To, čo sa skalo, je presne to isté, ako keby tebe správca trhoviska povedal, že momentálne sa stánky neprenajímajú, ale keď sa začnú prenajímať, tak proti tvojmu zámeru predávať mrkvu s kalerábom nemá mámietky, ale musíš si dať písomnú žiadosť o prenájom....No a ty si ju ani nepodáš - rovnako, ako tí záujemcovia ani nepožiadali o územné rozhodnutie.
Že sa tí podnikatelia - alebo nejaká firma, ktorá od nich odkúpila pohľadávku - skúša z toho niečo vytĺcť, nie je prekvapením. Ale že im nejaký sudca čokoľvek priklepol na základe takýchto "nárokov", to je ten pravý škandál.
 
Hodnoť

SDKÚ korumpuje dalej

platí sudcov, kupuje všetko a na všetko má z rabovačky Slovenska a z "vypalného", pardón zo sprostredkovatelského, za okradanie občanov. To tu nikdy nezmizne, firmy v danových rajoch su silné a každým dňom su bohatšie. Román vytvorili na štatnú korupciu a ta pokračuje. CHcrte pani niečo, vybavíme, zaplatíme, sme SDKÚ ale za to spravite nám to a to ... Vymizne to niekedy? Korumpuju všetko a sudca za chvilu bude na vyplatnej listeine a ak dalej bude konať podla pokynov SDKÚ prejde aj na kandidátku strany v dalších volbách. TAK SA ROBÍ POLITIA PODLA SDKŮ. SÚ NEZAVISLÍ, VŠETKO SKORUMPUJÚ.
 

 

mas tam chybu, omylom si namiesto HZDS napisal SDKU
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop