Korzár logo Korzár
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Poslanca Jeníka vyhodili z klubu, v SDKÚ ostáva (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

sud sdku????

to co za mutant?
 
Hodnoť

aj za odmeny starostke zahlasoval

aj za odmeny starostke zahlasoval. najprv som si myslel, ze mu starostka fajci, teraz vidim ze su za tym ovela zistnejsie dovody- flek zastupcu starostu. ste pekna zistna ***** p.Jenik !
 
Hodnoť

a aby sme nezabudli na p.Gala

pan poslanec Gal je podobna osipana. pani poslanci nezabudame na vase ciny !
 
Hodnoť

šup s ním

do klubu "iné Košice"-... tie zvyknú také kreatúry zbierať, nie?
 
Hodnoť

zatemnený Bonaparte z SDKU

Úbožiak Tkáč už nevie sa dlhú dobu pohnúť z miesta a nevie sa dočkať, kedy ho na piedestál vynesú SDKU a KDH na Jazere aby sa už konečne sám jediný posadil za prítomnosti svojej manželky na stolec starostu Jazera !!!! Kto je Jazerská opozícia z SDKÚ? Fendek,Gál, Bosák ??? To nemá váhu ani jedného centu. KDH má svoj klub. A ako funguje stranícky život na Jazere pod vedením Tkáča ??? Všetko dobre čo tam bolo už odišlo, ostal len ten spodok... Len ten spodok môže oblbovať Tkáč !! A že si Tkáč nevie vysvetliť správanie p.Jeníka? Tak nech sa pozrie na svoje nielen vo svojej pekárničke U Jarky, ale aj voči svojím členom SDKU ako aj v meste. Nikde nie je žiadúci a všade sa špinavo tíska už len s hŕstkou jeho posluhovačov ! Rozbil v KE v SDKU všetko čo mohol, len aby ON fungoval aj keď na to nikdy nemá!!! A aké zištné dôvody by mal vidieť Jeník za svojím postojom? Iste nie také, aké Tkáč, ktorý si cez Prokopoviča a spol vydupal flek v Letisku Košice - člen predstavenstva od 26.4.2005-19.10.2006 a tiež člen dozornej rady Slovenského pozemkového fondu - od 5.11.2003 - 18.8.2006 ???? A odmena za zištnosť v týchto orgánoch takmer 4 mil.Sk !!!! Takže takýto ľudia skompromitovaný už dávno nemali byť v SDKU !!! Tak ako ich sám predseda Dzurinda nazval -nenažranci, a mal pravdu. A na záver ešte malá ukážka úrovne p. Tkáča: Správa z 22. schôdze NR SR zo dňa 20.5.02008 - citujem z vystúpenia poslanca Zahumenského na adresu p. Tkáča - dosadený do orgánov SPF cez osobný a politický klientelizmus. " Bol tam aj p.Alfonz Tkáč, manžel poslankyne Jarmily Tkáčovej za SDKU, ktorý sa dokonca ani nepredstavoval ako p. Tkáč, ale predstavoval sa ako manžel pani poslankyne Tkáčovej. A na pozemkovom fonde ho volali, že je to ten, ktorý nemá meno, alebo ktorý je bez mena". Čo je k tomu treba dodať ? Topiaci sa slamky chytá, resp. išla by duša do raja , ale hriechy jej nedovolia!!!! A ešte jedna poznámka na celkový záver: nech p. Tkáč platí odvody do Sociálnej poisťovne a nech nebude stále dlžníkom za Pekáreň u Jarky. Nemá na to ???
 

pesiak

budem ta citovat, lebo neovladas plural: "A odmena za zištnosť v týchto orgánoch takmer 4 mil.Sk !!!! Takže takýto ľudia skompromitovaný už dávno nemali byť v SDKU !!!"

- preco nie?
 

nechápeš

tá odmena ktorú zarobil ako dosadený v týchto spoločnostiach bola kúpená akože darcovstvom (dal na SDKU 450000 Sk) a to sa mu 10 násobne vrátilo !!!! Chudáčik Tkáč, jeho žena ho musí spasiť a chovať z poslaneckého platu !!! Stále keď jeho žena niekde kandiduje, tak Alfík neplatí odvody do SP, lebo nemá na kampaň!!
 

pesiak

ja chapem, ty si nepochopil podton mojej otazky. este raz: preco by nemali byt v sdku, akoze... a kde by mali byt, ked nie v sdku?
 

 

Ten kto tam bol prítomný na SDKU a to všetko počul a píše a má informácie od svojej manželky tak to si Ty p. Jeník.
 

trepes

Helena-35 trepeš dristy a si úplne vedľa. Nie som ten za koho má pokladáte !A dedukujem z Tvojej vety že si člen SDKU asi taký tkáčovec.
 
Hodnoť

zdá sa že majú veľa poslancov

To majú SDKU na Jazere toľko poslancov, že ich môžu vyhadzovať z klubu ?
 
Hodnoť

Slovensko...

Čo sa to na tom Slovensku deje..., čím nižší parlament - tým väčšie špinavosti, čím väčší parlament - tým väčšie prachy miznú zo štátneho rozpočtu... Na Jazere je to zvlášť citeľné, ľudia, ktorí tam už dlhé roky robia neplechu, ako Tkáč, Jeník, Forgáč, bývalý ŠTB-ák Bosák, súdruh Harvan, Gál, Fendek, súdruh Jakubčiak to je ozaj výkvet a hviezda trafikantka Jenčová to už len zastrešuje. Čo si ľudia zvolia to majú, ale najlepší sú tí, ktorí ani k voľbám neprídu a potom nadávajú, kto im to spravuje tie veci verejné...
 

 

:) veru..
 
Hodnoť

haló Dialógy ?

chcete pikošky zo straníckeho zákulisia veľkej politiky p.Tkáča a spol z Jazera, volajte prosím dialógistický team na t.č. 0905 310 176
pijatike zdar a lovu zvlášť !!!
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop