Korzár logo Korzár
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako zvládla košická radnica rok 2009 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

mne môžu byť...

netvrdím, že TV je pupok, bez ktorého sa nedá žiť, ale občas správy, či šport
včera mi vypadlo vysielanie - terestriálne - kúpil som si to zariadenie a teraz nič
nevie mi niekto, kto sa tomu rozumie vysvetliť o čo ide?
Ďakujem pekný deň
 

jednoduche

lahka pomoc, ked si doposial mal antenu vodorovne, daj si ju zvislo a naopak... potom daj vyhladat programy. najde ti ich vsak len 5, pretoze prijimace na terestrial maju obmedzenu kapacitu a su riesene v starej mp2-ke... od noveho roka ti vsak vypadla markiza a ta3. tieto stanice este nemaju podpisanu zmluvu o sireni v digi pasme, alebo co
 

dodatok

namiesto markizy ti nabehne joj plus a ta3 vypadla
 
Hodnoť

 

Konečne článok hodný objektívneho novinára, ktorých je v Košiciach ako šafránu. Výborný, presný, hodnotiaci sumár, ktorý by sa mal stať základom pre založenie internetovej stránky, ktorá zatiaľ funguje a mapuje prešľapy vlády pod názvom "Ukradli sme". Dávam návrh, ako by sa mala volať tá pre Košickú radnicu : "Tak sme slúžili Košiciam a Košičanom." Kto má lepší návrh, pridajte sa a takúto stránku so sumárom "úspechov" Košickej radnice založíme. Je totiž okrem tých dnes zverejnených káuz ešte spústa ďalších a určite zaujímavých. Spočítajme ich!
 

www.mmk.eu

Stranka by sa mala volat www.mmk.eu co v skratke znamena megakauzy mesta kosice :-) je toho naozaj vela a v clanku urcite nie je vsetko, coho sa babraci na magistrate dopustili. Odv Van Dama Pajtáša, cez skvelého manažéra Knapíka až po milú a elegantnú hovorkyňu, je táto zostava pre Košice škodná a kvoli ním sa nám na Slovensku všetci smeju!
 

Mesto, ktoré to žiaľ nevie

knapík je po kopnickom

druhým najväčším neschopíkom vo funkcii košického primátora! Je verným obrazom súčasného KDH...!
 

Je to na zamyslenie..........

Ten sumár je výstižný a keď si človek domyslí aj súvislosti aj veľmi poučný. Bojím sa, že sme v našom meste dospeli žiaľ niekde len tam ako v celom štáte. Je to škoda, lebo v Košice so svojim potenciálom majú na viac. Aj internetové potrale sú zaujímavé a potrebné, ale ťažko vymyslieť niečo originálne, čo tu ešte nie je, a čo by otvorilo oči "nevšímavej väčšine", ktorá síce bude vyplakávať, sťažovať sa a nadávať, ale neurobí aspoň to, že pôjde voliť. Súhlasím so všetkými, ktorý tvrdia že samospráva pracuje neefektívne a počet tých, ktorých živíme z našich daní neúnosne stúpol. Ak k tomu pripočítame ešte úradníkov a poslancov mestských častí, a porovnáme to so stavom pred niekoľkými rokmi, keď nebola počítačová technika, je mi z toho zle...Je na neuverenie, kto každý sa dostane do verejných a štátnych služieb a poslaneckých lavíc. Ak si to spolu zrátame, máme obraz biedy a utrpenia, ktorý trpíme a platíme, bez ohľadu na to,či sme naň pri voľbách prispeli, alebo nie...........Z bývalého primátora a neskôr prezidenta Schustera si kadekto robí žarty. Bodaj by toto mesto malo to šťastie a zažilo ešte aspoň jedného podobného.
Páni primátori zabudli na to, že primátor mesta je "primus inter pares" teda prvý medzi rovnými a okrem jeho kancelárie by ho bolo treba viac vidieť aj na uliciach mesta.
Do roku 2010,prajem nášmu mestu lepších poslancov, lepších primátorov a múdrejších poslancov........
 
Hodnoť

Radnica-totalimpotenti...

a zkorumpovanci a niektorí poslanci skôr patia na psychiatriu..od primátorovania Schustra,nič sa poriadne v Košiciach nedeje...všetko sa predlžuje-čaká na všimné..niet peniaze-ale na blbosti áno..LIX tak zrovnať so zemou a Cigánoc vystreliť na Mars..
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

V roku 2010

by mali Košičania v komunálnych voľbách spraviť bodku za touto garnitúrou straníckych prospechárov a špekulantov a poslať ich do minulosti. Obrovský aparát úradníkov a poslancov požiera verejné financie na svoj chod a pôžitky a "primus inter partes" má ďaleko od takéhoto označenia. Viac by sa hodil citát z Orwelovej knihy "rovnejší medzi rovnými" alebo priemernejší od podpriemerných. Zverejnený sumár je len odrobinkou v mori káuz a problémov, ktoré vyrobili títo samosprávni majstri.
 
Hodnoť

 

po každých voľbách to isté:korytá ostanu,len svine sa menia...takže hor sa k volebným urnám...NIKDY!!!
 
Hodnoť

Dovolím si upresniť

Mestskí ľudia často nemajú ujasnený rozdiel medzi korytom a válovom. Válov slúži na kŕmenie, koryto na uskladnenie mäsa po zabíjačke. Aj tu džardo myslel zrejme na válov. Ale dovolím si ešte polemizovať s tvrdením „svine sa menia“. Podľa mojich skúseností sviňa zostáva sviňou navždy, najmä tá pri válove. Práve voľby sú legitímnym spôsobom, ako ju odstaviť od válova. Pokiaľ budú pri válovoch svine nenažrané, na rozdiel od džarda stále mám dôvod ísť voliť hoci s rizikom, že neutrafím kandidáta s charakterom.
 

 

výstižné.
Ale človek má pomaly pocit, že si môže vyberať len medzi sviňami pri válove a sviňami „čakateľkami“
 

 

Ja verím, že sa tam nájdu aj iné svine ako svine nenažraté. A možno, že niektoré nebudú svine, ale kravky dávajúce mliečko... (košická rozprávka)
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop