Korzár logo Korzár
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Priemyselnému parku v Trebišove hrozí kolaps (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

cas uvalit nutenu spravu statu

na vsetky obce a mesta

dzurindovske odovzdanie moci tam, " kde najlepsie vedia, co potrebuju" je POHROMA...
 

 

ty musis byt doma fest pod papucou! aj na zachod sa stale chodis pytat ?
 

vypisejem ziadanku...

.
 

tiez sa mi vidi

.
 

co to trepes??

Nie v kazdej obci sa kradne ako Trebisove alebo vo FICKOVLADE.
 
Hodnoť

kalkulácie ktorým nik nerozumel

tak preči ich tupí poslanci schválili??, ked tomu nerozumeli?? Chyba je v tom, že poslanca môže robiť každý ***** / niektorí s diplomami, možno kúpenými/a zodpovednosť uniká- lebo nerozumejú!!! Zavreť ich všetkých - do basy rovno zo zasadania zastupiteľstva!! Tupci
 
Hodnoť

Nabalili sa

A sme tam kde sme nechceli byť, keď vznikala aj táto diskusia http://www.forum.maxron.eu/tem...
Pre podobné diskusie trebišovský primátor zrušil diskusné fórum na mestskej stránke. Teraz sa naplnili obavy zo zmlúv výhodných len pre jednu stranu. Hlavne, že primátor viackrát potvrdil, že mestu žiaden finančný kolaps nehrozí. To už nie je zavádzanie občanov, ale klamstvo. A tento človek má odvahu opätovne kandidovať do KSK, možno na budúci rok aj na primátorskú stoličku! Priemyselným parkom sa chváli, že je to jeho dieťa. Škoda, že nepodarené. Vraj sa na priemyselnom parku nabalili všetci, čo ho pretláčali. Aj z mesta aj z firmy, aj zo Saria. Teraz park nevynáša a treba sa ho výhodne zbaviť. Mesto by sa nemalo báť pustiť celý PP k vode, len na PP dopláca a konateľ firmy sa vyjadril, že on ručí za prostriedky investované štátom.
 
Hodnoť

Blahoželám starostovi

pánovi Konkolymu, členovi SMER-SD, z obce Kechnec k minulotýždňovému ovoreniu závodu a vytvoreniu ďalších 350 pracovných miest v miestnom priemyselnom parku. Srdečná vďaka!!! Voliči na to nezabudnú!!!
 

odekdy je Konkoly clenom SMERu ??

Si typicky volic Smeru- KLAMAR.
 

hlupák

čítaj!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.smer-kosice.sk/down...
Modrák - klamár, ostal si ako posledný klamár!
P.S. Blahoželám ešte raz pánovi Konkolymu!!!!!
 

KONKOLY kandidát na poslanca do VUC

Popri gratulácii by bolo vhodné sa opýtať p. Konkolyho ako postupuje pri nakladaní s cudzím majetkom!
Nevysporiadané vlastnícke vzťahy, nevyplatené pozemky, návrhy na stavebné konania bez vlastnenia pozemkov.Straší vyvlastnením a následne na to sa Vám ako majiteľovi Ozve inžinierska firma, že ich vykúpi za hodnotu stanovenú ich znalcom na 50 Sk/m2 a p. Konkoly to predá Fordu za 550.-Sk/ m2.
 
Hodnoť

Celé je to podvod

Podnikatelia o ktorých sa tu píše ťahajú nitky vo viacerých kauzách. Primátor je ich človek. Problémy sú aj v lesoparku grófa Andrássyho, ktorý majú v nájme. Aj tam išli európske peniaze. Za Priemyselný park od Sária chceli viac-až 240 mil Sk. 80 mil.Sk im bolo škrtnuté za predražené faktúry. Hovorí sa, že aj tých 163 mil. Sk zo Sária je veľa. A že investovali zo svojho ďalších 150 mil. Sk? Ha,ha ha! Spriaznené stavebné firmy fakturovali aj za tehly čo cigáni doniesli zo zbúraného cukrovaru a staré konštrukcie sa pieskovali, natierali a fakturovali sa ako nové. A ako mohlo Sário povoliť mestu výstavbu priemyselného parku z prostriedkov EU na cudzích pozemkoch? V Prešove a Poprade to bol problém. Štát a EÚ investovala 163 mil.Sk do zveľadenia majetku súkromnej firmy. Podľa zmluvy je mesto povinné o15 rokov predať firme celý priemyselný park za 1 €. Prokuratúra by mala začať konať.
 

No ono je to tak, že Trebisov nemal

peniaze na vykúpenie pozemkov, tak to vykúpila súkromná firma za vlastné prachy a mestu prenajala.Ty by si tie peniaze vyhodil za pozemky len tak?Nechcel by si zaplatiť čo si investoval späť.?Top že trebišov teraz nevie zohnať investorov je čia vina? Mesta a situácie v právnom štáte Slovensko, kde sa pripravujú podmienky na znárodnenie štátom označených podnikov,zakazujú zisky a určujú platy !Ktorý investor by tam už aj išiel? Len blázon!Ani len investor s koaličným pozadím tam nepôjde- Vďaka našej múdrej vláde, čo odháňa investorov.Nebudeme robiť na panskom, radšej sociálka !
 

 

Tak preco do toho islo mesto? Peniaze investovala sukromna firma a stat, ktory dostal peniaze z EU. Mesto sa potom do tohoto priemysleneho parku vobec nemalo miesat!!!
 
Hodnoť

cele je to jeden velky

PODVOD
 
Hodnoť

 

Ako predat. Ved podla zmluvy o prideleni NFP to nesmu 5 rokov predat! Inak musia vratit dotaciu.
 
Hodnoť

Cela predbežného zadržania čaká

na R.V. - konateľ firmy, J.K. – konateľ firmy, V.A. – vysoký mestský úradník, A.S. – bývaly vysoký mestský úradník, V.E. – konateľ stavebnej firmy
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop