Korzár logo Korzár
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Defenestrácia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Pán Schutz

číta diskusie pod článkami. Všetko už niekde napísané bolo.

Podstatné je, že slušná politika je na Slovensku veličinou z inej galaxie. Lož a nenávisť víťazia.
 

zabudol si na nenazranost Horace

Loz, nenavist a nenazranost zvitazia. Inak si tiez myslim, ze Schutz kopiruje z diskusii, a to by sa v slusnej spolocnosti tiez nemalo bez uvedenia autora!
 

Urcite.

Caka, kym daco napises, lebo na Teba nema a musi skopcit nazory inych. Daj si facku.
 
Hodnoť

Všetko má svoj

zákon nezamýšlaného efektu... Ako by sa vládlo menšinovej vláde Smeru a HZDS? Poprípade iba Smeru? Pri šikovnej opozícii (ktorú nemáme) by mu vymieňali každý mesiac nejakého ministra a len tak zo srandy by aj trikrát odvolali preméra (= demisia vlády) a znovu ho poverili zostavením tej istej... Smer by zo seba martýra a bojovníka proti kríze asi nevyrobil, iba ak by sme tu mali stále tých dedov v opozícii ;-)
 

Mozno by uplne stacilo

keby vymenili predsedu parlamentu, keby sa znovu sfunkcnila parlamentna hodina interpelacii na premiera, keby sa vymenil riaditel STV a Fico by v televizii diskutoval s oponentmi, keby sa ustanovila realna parlamentna komisia na preskumanie mytneho tendra a sutazi na PPP projekty atd... moznosti je vela.
 
Hodnoť

impertinencia, senore,

"rovnemu a priamemu" chlapovi nenalezi, po papuli za "manzelku a pol vily ..."
 
Hodnoť

Signal

Slotu, ze ostava vo vlade znamena presne jednu vec:
Stale mu ostava priestor na kradnutie v tejto sfere.
Lebo to je jedina vec, ktora Slotu zaujima.
 

Slota nie.

Takéto pohŕdanie sebou samým neuvidíte nikde vo vesmíre.

- Myslíte si, že Slotu by bavilo skrývať sa niekde v zahraničí a čakať ako Lexa, kedy ho dovedú v putách na Slovensko?
- Takto mu predsa nič nehrozí a ešte môže aj naďalej šafáriť.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

šuco

sa opäť nezaprel ;)))) Aj kastráti v tureckých háremoch spievali lepšie ako táto kreatúra novinára ;)))
Nuž, čo je pravda je pravda... Slota so SNS škodia, kradnú v tejto vláde asi viac ako mečiar a to je už čo povedať. Ten mal oproti Slotovi aspoň nejakú ideu, Slota len money. Ale bohužiaľ, toto celé je výsledkom politických kompromisov. A stále budem opakovať, že tento kompromis bol po voľbách jediný možný. Kvákajúcim a bliakajúcim oponentom musím len pripomenúť mičupajdove snahy o spoluprácu s mečiarom, len aby mohol zostavovať vládu, keby ste už tak veľmi chceli z tejto vlády viniť Smer. To síce budete aj tak bezmyšlienkovite robiť, je to váš podprahový zvierací reflex správnych cvičených psov, ale za pripomenutie to stojí ;)) Nuž a ďalšie pripomenutie je ešte oveľa zásadnejšie. Je úplne evidentné čo je zač táto pseudonovinárska kreatúra... Stačí spomenúť len jedno jediné a to kupovanie poslancov v minulej vláde. Priznali to de facto všetky strany minulej koalície, tak kdh ako aj smk, resp. Bugár ktorý v tom čase smk viedol. A aj z mičupajdovskej strany boli k tomu komentáre zo strany Radičovej. Len hlupák, a tých je na tomto szmetiarskom portáli nanešťastie viac ako dosť, bude toto prekrúcať. Chcel by som vidieť reakciu tejto novinárskej kreatúry vtedy na túto aféru, ktorá bola tiež jednoznačnou skúškou vtedajšej opozície a tá vydržala tiež kvôli kšeftom, ktoré bolo treba dokončiť. Všetci koaličníci moralizovali k téme kupovania poslancov až po funuse v opozícii. A pritom práve toto kupovanie poslancov im dalo ďalší rok života v koalícii... Nuž ale toto nebude téma, ktorú by pseudonovinárska kreatúra dokázala okomentovať ani vtedy ani dnes... Nuž a záverom len doplním spomenutie si na to ako napokon skončila Radičová po nepriamej kritike mičupajdu po neúspešných (chvalabohu) prezidentských voľbách bola táto novinárska kreatúra prvá čo do nej kopala... Nuž ale blahoslavení duchom chudobní... tento novinár je svetcom rovnajúcim sa starozákonným prorokom... taký je blahoslavený od chudoby svojho ducha...
-
Stále však netvrdím, že by bol článok úplne nepravdivý či zlý... No morálne právo nemorálneho pokrytca na písanie takýchto článkov je viac ako pochybné...
 

.........

podla tvojich prispevkov je tvoje ego obrovské, ale hodnota tvojich prispevkov je vyjadrena tvojim nickom. A tym, ze budes zasa nadavat a prejavis sa znovu ako hulvat, na tom nic nezmenis - len to potvrdis...
 

;))))))

Hmmmm.... a nejaký argument k príspevku???? Zabávam sa na reakciách tebe podobných ako sa chytáte do pasce jediné čo dokážete komentovať je netradičné pojatie názoru ;))))) Ale neboj sa, robím to s dobrým úmyslom. Týmito príspevkami dávam pseudointeligentom na výber. Je ľahšia a ťažšia cesta. Nedokážete ma však sklamať a vyberiete si vždy ľahšiu cestu, keď bez rozmýšľania, ktoré je pre väčšinu pojmom neznámym len okomentujete formu. Je to vždy ľahšie ako reagovať na argumenty, to by si musel aj rozmýšľať a v prípade niektorých diskutérov na szmeti by to bolo až hororovo bolestivé či smrteľné ;)))
-
Mimochodom stojím si za poslednou vetou predchádzajúceho príspevku, tam je vyjadrený môj názor na tohto ....... . A všetko napísané pred tou poslednou vetou sú argumenty, ktoré podporujú tento názor. A aby som nezabudol, nuž ego mi pseudointelektuáli naozaj dvíhajú ;)))) keď vidím tú zberbu, čo zo seba robí povýšeneckú a namyslenú elitu spoločnosti, tak si s čistým svedomím môžem povedať, že na tom nie som až tak zle... ;))))) bey bye
 

re: ty_vole3

Argument?
Predsa ste ho dali sám, keď jediné čo dokážete je písať o kupovaní poslancov, pričom aj pokiaľ by bolo, nenapíšete aká škoda z toho vznikla, lebo o žiadnej neviete.
A ani nikto iný.
Kupovanie celých poslaneckých klubov HZSD a SNS prísľubom podieľať sa na kradnutí, si pritom nevšímate.
A tam škoda vznikla, www.ukradli.sk

P.S.: Už ste si našli frajerku, ktorú podľa vlastných slov, ste si kvôli Dzurindovi nemohli nájsť? Lebo podľa toho ako píšete, podľa neskrývaných frustrácií, asi nie.
 

nič v zlom,

ale ak si môžem vybrať medzi Dzurindom kupujúcim si poslancov a Ficom so svojou svorkou psou rozkrádajúcim, dobre že nie pisoáre na verejných wc, tak si vyberiem stále Dzurindu a trebárs aj jeho 5 klonov, lebo to, čo je tu dnes, tak to prekonalo všetky moje očakávania v zmysle, čoho budú títo zlodeji schopní. buď si istý, ze registrujem aj kauzy z rokov 98-0.
 

môj zlatý

odpíšem len tebe, na nejakého úbohého KLAMMára reagovať nemienim, keďže nič iné nedokáže len sa opakovať ako verklík, že vraj inteligent ;)))
-
Je smutné, ak si radšej vyberieš "ZÁKLADNÉ POPRETIE DEMOKRATICKÝCH PRINCÍPOV". Lebo presne toto znamená kupovanie poslancov. Lenže to by si najprv musel chápať nejaké zákonitosti a vedieť niečo o súčasnej spoločnosti na začiatku tretieho tisícročia. Žiaľ nemáš ani páru o čom je demokracia. Horšie od popretia základných princípov demokracie je už iba totalita a diktatúra. To akým spôsobom o tom rozprávali či Bugár alebo Lipšic dáva tušiť, že sú ešte stále z toho zhnusení, hlavne keď sa toho zúčastnili. Ale aspoň sa s tým chceli vysporiadať, to sa dá oceniť. Nuž a charakter toho, ktorého si podľa vlastných slov radšej vyberieš, dokonca aj klonovaného sa ukázal aj po posledných voľbách. Kvôli moci bol ochotný vliezť mečiarovi do istej časti telesného otvoru. Alebo to chceš poprieť???? To máš potom veľmi krátku pamäť, aj keď sa chváliš že registruješ čo sa udialo v rokoch 1998-2000. Ups... niekto tu bude asi poriadne frustrovaný ;)))))))) žeby nemenovaný slovutný pán...????? ;)))) Žiaľ zostavenie vlády v tomto zložení bolo jediné možné. Ak máš iný názor, tak mi prosím napíš iné zloženie, ale nie z prsta vycucané. Musí to byť niečo reálne založené na reálnych výsledkoch volieb s dosiahnutým počtom 76 poslancov bez ich kupovania samozrejme. Som veľmi zvedavý na inú povolebnú alternatívu.
-
Ďalším tvojim zásadným omylom je personifikácia, ktorou sa prezentuješ. Vládnu koalíciu tvoria tri strany, netvorí ju Fico. Súhlasím, že za tri roky sa ku konci nazhromaždili odsúdeniahodné kauzy, poriadne si prečítaj ak to dokážeš posledný odstavec prvého príspevku. No keď si ich prejdeš, tak za väčšinou stojí sns. HZDS malo niečo v minulosti s pozemkovým fondom a ďalšie nepamätám. Vymenuj mi prosím to čo sa týka Smeru. Ale niečo zásadné, netvrdím že sú svätci, čo to ostane za pazúrmi asi každému, ale nech je to zásadné. Tie stupídne hony na čarodejnice ako bola vinica sú výsmechom honákov ako je aj slovutný pán KLAMMár. Totálne špinavosti a zúrivosť, ktorú prejavovali tieto besné psy hneď po voľbách, bolo niečo odporné. Je vrcholom a navyššou mierou arogancie odsudzovať ľudí za odlišný názor a presne toto modrotupá arogantná pseudointeligencia predvádzala a zúčastňovala sa toho aj kreatúra, ktorá píše články do tohto "mienkotvorného" denníka. Ale bolo to presne to čo predvádzal mičupajda tri roky ešte počas svojej vlády, keď demagógiou rozoštvával ľudí, nečudo že sa to niektorým zažralo do mozgu, ako aj tuto istému nemenovanému slovutnému pánovi.
-
A vrcholom absolútneho hnusu bolo to čo predvádzalo zopár kreatúr po handlovskom nešťastí. To čo dokázali napísať niektorí diskutéri na adresu politikov pri tomto nešťastí bolo doslova k zblití... Vyššiu mieru demagógie a zažratosť v prázdnych lebečných dutinách dokázali prejaviť už iba fašisti v minulom storočí v Nemecku. Absolútna primitívna nechutnosť a zvratky. Ak sa nemýlim, aj táto kreatúra niečo vyprodukovala... Takže prepáč, ale neshlasím s tvojim príspevkom a reagujem spektrálne na viac súvislostí.
 

Ok tak konkrétne

Chceš kauzy Smeru? Tu ich máš:
1. dialničné mýto
2. Tipos
3. IKORES

To nehovorím o takých chystajúcich sa tuneloch ako sociálne podniky alebo PPP či širokorozchodná.

A nie, nechytaj sa iba tých chystajúcich sa tunelov ako topiaci sa slamky, pekne sa vyjadri aj k tým 3 najväčším kauzám, ktoré ma napadli "z brucha."
 

ako prvé

poviem, že registrujem kauzy za cele dzurindovské obdobie. v príspevku chýba za nulou šestka. ako druhé mi príde smiešne, že ma tu hodnotíš ako popierača princípov demokracie. mám celkom slušný zmysel pre humor, tak to beriem, aj s prihliadnutím nato, že určite ani Bugár ani Lipšic doteraz nespia preto akej hnusoby sa museli účastniť nepriamo tým, že boli v jednej vláde s poslaneckým priekupníkom. im aj vidíš do hlavy?

k tretiemu odstavcu Ti poviem len toľko, že si to mohol napísať aj v troch vetách, nie že tu vypisuješ litánie o kreatúrach a o tom aké zásadné kauzy smeru Ti tu mám vypísať...si pozri "droneho" príspevok. všetci popierači demokratických princípov sme bez seba od radosti, že nad sebou máme zákonodarcov, ktorí sú všetko recykovaní komunisti, lebo tí toho o ochrane demo. princípov vedia chvalabohu najviac.

celkovo triezvosť Tvojho príspevku hodnotím na min. jeden a pol promile alebo výplatnú pásku z úradu vlády. neprekvapilo by ma keby sa z Teba vykľul nejaký Ondruš.

a to oslovenie "môj zlatý" si nechaj do tej desiatky cenovej skupiny kam chodíš rozdávať rozumy pán Truhlík Všadebol Všetkovie.
 

.......

k tvojmu prispevku nejaky argument? nebud smiesny... hodnotu tvojho prispevku si znizil na nulu svojim sposobom argumentacie - a davam prednost ostat v tvojich ociach pseudointeligentom, ako sa znizit na uroven tvojich prispevkov. nemozes cakat, ze niekto s tebou bude vazne diskutovat, pokial sa mu kazdym svojim slovom budes snazit dat najavo aka nula je v tvojich ociach. mozno si myslis, ze na tom nie si az tak zle, ale ver, ze vobec nie si dobre - vid tvoj hulvatsky sposob reakcie
 

hehe ;)))))

Môj zlatý nevykrútiš sa z toho takýmto smiešnym lacným spôsobom a rád ti to dokážem ;)))) Keby si mal nejaký relevantný argument k tomu čo bolo napísané, tak by si ho aj rád napísal. Nikto ťa predsa nenúti k tomu aby si sa v argumentovaní "znižoval" na moju úroveň. Práve naopak, keby si ho prezentoval "iným" spôsobom mal by si navrch. Na tomto szmetiarskom portáli sa ani nebudem snažiť zvyšovať úroveň svojich príspevkov, tie totiž zodpovedajú úrovni jednako samotných tvorcov, viď aj autora o ktorom sa bavíme a tiež aj prevážnej väčšiny diskutujúcich - modrotupej pseudointeligencie.
-
Vyargumentuj posledný odsek prvého príspevku a dokáž pred celým svetom, že dotyčná kreatúra je čistá, nezávislá a charakterná. Dokáž, že nepíše účelovo a jednostranne. Lebo takto si predstavujem či novinára alebo akéhokoľvek odborníka na politiku či hoci čo iné. Určite sa nedá odosobniť vlastný názor, ten sa prejaví aj pri najnezávislejšom novinárovi či politológovi. Lenže toto čo produkuje tento je absolútnym vrcholom a nepoznám nikoho čo by ho dokázal tromfnúť v zaujatosti...
 

1 2 >

Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop