Korzár logo Korzár
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dôchodcovia na domov čakajú, pritom miesta sú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Následne úrad vypracuje

ešte sociálny posudok, v Košiciach to robia sociálni pracovníci magistrátu.
***
čo je ich do toho? To majú za dôchodcov, ktorí celý život pracovali a odvádzali dane rozhodovať a udobrovať niejakí úradníci, nič neprodukujúci príživníci kedy a kto spľňa rodinné podmienky na domov?

Tak to je krása! Za ľudí, ktorí už nie sú produktívni budú rozhodovať niejakí úradníčkovia?
Prečo potom neskúmajú aj sociálne pomery produktívnych ľudí na to , či sú vôbec vo svojom produktívnom veku schopní splácať kdeaké odvody a dane z ktorých si iní za stolmi s perom v ruke odškrtávajú značné položky len na úradnícke odmeny a platy?
 
Hodnoť

zúfalá bezmocnosť

To akože sa ešte aj prizná tá trápna ficovská vláda, že tento zákon vznikol preto, aby sa obsadili najrpv nesúkromné domovy? A chvááálabohu, že košický samosprávny kraj nesiaha až po Kamčatku, lebo by toho odkázaného odporučili až tam, lebo ten odkázaný je už aj tak nanič, však!...Nie žeby presunuli investície tam, kde je zúfalý dopyt a pritom by nemuseli ani prstom hnúť, lebo všetko by zabezpečila neziskovka, ale oni s ľuďmi narábajú ako s vreciami zemiakov...Veď načo mu ponechať aspoň kúsok dôstojnosti a styk s rodinou...Socálni pracovníci urobia z bezmocných odkázaných a bezmocných rodín asociálov...Opozícia! Bojujteeeeeee...Ja som vás volila!!!
 


Najčítanejšie na Korzár

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop