Korzár logo Korzár
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

IV. a V. liga: FK Humenné potvrdilo postup

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

Sever

Šarišské Michaľany - Zámutov 6:1 (3:1), G: Drobňák 2, Kočik, Kozák, Harčák, Minár - Ovšianik,

Ľubotice - Vysoké Tatry 3:1 (0:1), G: Adam 2, Kubánka - S. Šugarek,

Pakostov - Štrba 1:0 (1:0), G: Fedorko,

Svit - Vyšný Mirošov 2:0 (1:0), G: Paulino, Mičko,

Radvaň n/Laborcom - Spišské Podhradie 2:1 (1:0), G: Ljubarskij, Macej - Sýkora,

Raslavice - Fintice 5:0 (3:0), G: Bialončík 2, Kozák 2, Kolibab,

Kendice - Kračúnovce 0:2 (0:2), G: Galik, Nazarej,

Medzilaborce - Dlhé Klčovo 3:1 (2:0), G: Kuruc, Potoma, Chmura (vlastný) - Kentoš.

1. Svit 29 23 3 3 92:25 72
2. Šar. Michaľany 29 19 7 3 70:20 64
3. Radvaň n/L 29 17 5 7 67:37 56
4. V. Mirošov 29 13 6 10 45:35 45
5. Zámutov 29 13 6 10 40:42 45
6. Dlhé Klčovo 29 14 2 13 56:44 44
7. Raslavice 29 12 7 10 53:42 43
8. Ľubotice 29 13 4 12 44:46 43
9. Medzilaborce 29 13 2 14 52:57 41
10. Pakostov 29 12 4 13 45:44 40
11. Sp. Podhradie 29 10 5 14 34:40 35
12. Kračúnovce 29 9 6 14 37:53 33
13. Fintice 29 9 6 14 40:72 33
14. Štrba 29 9 4 16 44:68 31
15. V. Tatry 29 6 3 20 33:74 21
16. Kendice 29 3 4 22 19:72 13

Juh

Spišské Vlachy - Rudňany 0:0,

Geča - Medzev 1:0 (1:0), G: Varhoľák,

Kalša - Veľký Folkmar 3:1 (3:1), G: Horňák 2, Gašpar - Diro,

Rožňava - Sobrance 3:1 (2:0), G: Gere, Lippai, Figúr - Tokár,

Veľké Kapušany - Michaľany 6:0 (2:0), G: Shevchenko 2, Szabó 2, Adi 2,

Mária Huta - Borša 2:0 (2:0), G: Hudák, Čegiň,

Veľký Horeš - Krompachy 1:0 (1:0), G: Kotľar,

Strážske - Čaňa 4:2 (2:1), G: Hirjak (11m), Pavlov, Kiš, Karafa - Vaľa, Török.

1. V. Horeš 29 25 2 2 122:20 77
2. Kalša 29 20 2 7 83:42 62
3. Medzev 29 16 3 10 66:49 51
4. V. Folkmár 29 15 3 11 62:47 48
5. Krompachy 29 14 5 10 65:37 47
6. Čaňa 29 14 5 10 63:52 47
7. Strážske 29 13 5 11 61:50 44
8. Rožňava 29 13 3 13 48:52 42
9. Sobrance 29 12 4 13 43:53 40
10. V. Kapušany 29 13 1 15 33:54 40
11. Mária Huta 29 9 8 12 40:57 35
12. Sp. Vlachy 29 8 8 13 29:41 32
13. Rudňany 29 10 2 17 37:56 32
14. Geča 29 9 4 16 47:70 31
15. Michaľany 29 7 4 18 27:95 25
16. Borša 29 4 1 24 37:88 13

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Malý Šariš - Dlhá Lúka 1:2 (0:1), G: Vargovič - Zbreha 2,

Veľký Šariš - Koprivnica 3:1 (2:0), G: Hritz, Špak, Varga - Hlávka,

Čirč - Ražňany 3:1 (1:0), G: Nemergut, Košč, Popovec - Petruška,

Záhradné - Uzovce 4:0 (1:0), G: Jaworek, Stach, Pankúch, Straka,

Gerlachov - Šiba 1:0 (0:0), G: Varga,

Stará Ľubovňa - Demjata 4:1 (0:0), G: Štefánik 2, Mariančík, Aftanas - Valíček,

Chmiňany - Gaboltov 1:1 (1:1), G: D. Javorský (vlastný) - R. Javorský.

1. Záhradné 25 18 5 2 56:21 59
2. Dlhá Lúka 25 16 2 7 43:26 50
3. Gerlachov 25 15 3 7 43:29 48
4. Veľký Šariš 25 14 4 7 49:29 46
5. Demjata 25 13 6 6 35:27 45
6. Malý Šariš 25 12 4 9 38:28 40
7. Koprivnica 25 9 5 11 34:31 32
8. St. Ľubovňa 25 10 2 13 47:52 32
9. Ražňany 25 10 1 14 45:36 31
10. Čirč 25 7 7 11 28:38 28
11. Šiba 25 8 3 14 30:45 27
12. Uzovce 25 8 2 15 28:44 26
13. Gaboltov 25 6 5 14 25:46 23
14. Chmiňany 25 3 3 19 19:68 12

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Kochanovce - Bystré 1:0 (1:0), G: Kudravý,

Ptičie - Kamenica n/Cirochou 0:2 (0:2), G: Benec, Karnaj, ČK: Lancoš (domáci),

Hencovce - Čierne n/Topľou 3:3 (2:2), G: Dzurina 2, Venceľ (11m) - Hric, Dvorjak, Hajduch (vlastný), ČK: Petro (domáci),

Nižný Hrušov - Soľ 1:3 (1:2), G: Paľuš - Demčák, Hricov, Ladomerský,

Sačurov - Jasenov 0:2 (0:1), G: Lazúr, Veselovskyy,

Sedliská - Stakčín 3:1 (2:0), G: Uhlík, I. Baník, J. Baník - Keleman,

Hanušovce n/Topľou - Humenné 1:8 (1:6), G: Horvát - Legdan 4, Jurov 2, Vasiľ 2.

1. Humenné 25 20 3 2 77:12 63
2. Ptičie 25 19 2 4 80:20 59
3. Soľ 25 15 3 7 68:29 48
4. Jasenov 25 14 5 6 66:25 47
5. N. Hrušov 25 13 4 8 45:50 43
6. Hencovce 25 12 3 10 51:37 39
7. Kochanovce 25 12 3 10 45:48 39
8. Stakčín 25 10 5 10 39:34 35
9. Bystré 25 8 2 15 28:41 26
10. Kamenica n/C 25 7 5 13 35:55 26
11. Sedliská 25 8 2 15 32:71 26
12. Čierne n/T 25 7 4 14 41:43 25
13. Sačurov 25 4 3 18 20:73 15
14. Hanušovce n/T 25 3 2 20 25:114 11

KOŠICKO-GEMERSKÁ

voľný žreb - Turňa n/Bodvou,

Veľká Ida - Košická Nová Ves 1:1 (0:0), G: Telecký (vlastný) - Bujnovský,

Čečejovce - Dobšiná 6:1 (3:1), G: O. Juhás 3, J. Juhás, Ličák, Dieneš - Husár,

Perín - Krásnohorské Podhradie 2:0 (1:0), G: Grega, Plichta,

Sokoľany - Poproč 1:1 (0:0), G: Špišák - Sakáč,

Gemerská Hôrka - Ťahanovce 1:2 (0:0), G: Vávra - Koľvek 2,

Kokšov-Bakša - Malá Ida 0:2 (0:1), G: Andreja, Leško.

1. Krh. Podhradie 23 15 3 5 38:15 48
2. Perín 23 13 4 6 57:35 43
3. Ťahanovce 23 12 5 6 52:33 41
4. Sokoľany 23 12 4 7 41:26 40
5. Čečejovce 23 11 6 6 50:30 39
6. Poproč 23 8 8 7 33:28 32
7. Dobšiná 23 9 5 9 37:41 32
8. Veľká Ida 23 9 3 11 39:43 30
9. Kokšov-Bakša 23 8 3 12 29:36 27
10. Malá Ida 23 8 3 12 38:54 27
11. Koľ. N. Ves 24 7 4 13 33:53 25
12. Gem. Hôrka 23 5 9 9 27:37 24
13. Turňa n/B 23 1 7 15 16:59 10

ZEMPLÍNSKA

Úpor - Cejkov 0:3 (0:1), G: Horňák, Michalko, Jenei,

Kráľovský Chlmec - Močarany 3:1 (1:0), G: T. Batta, Illéš, Popália - Hamšík,

Petrovce n/Laborcom - Čičarovce 3:2 (1:1), G: Lakatoš, Kročko, Nemčík - Molnár, Tóth,

Parchovany - Nacina Ves 4:1 (3:0), G: Matta 2 (2 z 11m), P. Šimai, M. Šimai - Šipoš,

Trakany - Lastomír 0:2 (0:1), G: Sopata, Vasiľ,

Krišovská Liesková - Palín 2:1 (1:0), G: Vašš, Balog - Podlevskyi,

Čierna n/Tisou - Vinné 4:2 (1:1), G: Jáger, Šváb, Molnár, Čertický - Pešta 2.

1. Parchovany 25 19 3 3 68:25 60
2. Cejkov 25 18 3 4 66:24 57
3. Čierna n/T 25 15 3 7 59:46 48
4. Lastomír 25 13 3 9 48:32 42
5. Petrovce n/L 25 13 2 10 60:43 41
6. Močarany 25 10 6 9 42:37 36
7. Čičarovce 25 10 3 12 47:44 33
8. Trakany 25 9 5 11 32:38 32
9. Kr. Chlmec 25 9 5 11 37:53 32
10. Vinné 25 8 6 11 29:45 30
11. Nacina Ves 25 8 3 14 33:50 27
12. Krišovská Liesková 25 7 4 14 31:61 25
13. Palín 25 7 3 15 40:58 24
14. Úpor 25 3 3 19 27:63 12

PODTATRANSKÁ

Kravany - Smižany 1:2 (1:2), G: Cihoň - Pacák, Regítko,

Hranovnica - Spišská Belá 3:1 (0:0), G: Petruľa 2, Diabelko - Milaňák,

Harichovce - Spišské Bystré - nehralo sa, hostia nepricestovali,

Veľká Lomnica - Hrabušice 0:1 (0:1), G: Kukura, ČK: Lang - Jurčo,

Levoča - Nálepkovo 2:2 (2:0), G: Kašper (11m), Minďáš - Munnich 2, ČK: Baniak (hostia),

Poprad B - Prakovce 1:0 (0:0), G: Biskup,

Teplička n/H - Helcmanovce 4:0 (2:0), G: Kozela 3, Biacovský.

1. Hrabušice 25 18 4 3 71:38 58
2. Poprad B 25 18 2 5 71:26 56
3. Harichovce 24 15 7 2 64:23 52
4. Sp. Belá 25 15 3 7 65:35 48
5. V. Lomnica 25 13 3 9 63:40 42
6. Nálepkovo 25 11 3 11 49:40 36
7. Hranovnica 25 10 2 13 52:52 32
8. Prakovce 25 8 5 12 42:50 29
9. Kravany 25 8 5 12 49:61 29
10. Levoča 25 8 5 12 56:75 29
11. Smižany 25 8 4 13 33:51 28
12. Helcmanovce 25 7 4 14 35:79 25
13. Teplička n/H 25 5 5 15 43:73 20
14. Sp. Bystré 24 4 0 20 26:76 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
30. kolo, 11. 6. 2016 o 14.00 hod.: Zámutov – Medzilaborce, 12. 6. o 17.00 hod.: D. Klčovo – Kendice, Kračúnovce – Raslavice, Fintice – Radvaň n/L, Sp. Podhradie – Svit, V. Mirošov – Pakostov, Štrba – Ľubotice, V. Tatry – Šar. Michaľany.

Juh
30. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Rudňany – Strážske, Čaňa – V. Horeš, Krompachy – Mária Huta, Borša – V. Kapušany, Michaľany – Rožňava, Sobrance – Kalša, V. Folkmar – Geča, Medzev – Sp. Vlachy.

V. liga

Košicko-gemerská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Turňa n/B – Kokšov-Bakša, M. Ida – Gem. Hôrka, Ťahanovce – Sokoľany, Poproč – Perín, Krh. Podhradie – Čečejovce, Dobšiná – V. Ida, Koš. N. Ves – Gem. Poloma.

Šarišská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: D. Lúka – Chmiňany, Gaboltov – St. Ľubovňa, Demjata – Gerlachov, Šiba – Záhradné, Uzovce – Čirč, Ražňany – V. Šariš, Koprivnica – M. Šariš.

Zemplínska
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Cejkov – Čierna n/T, Vinné – Krišovská Liesková, Palín – Trakany, Lastomír – Parchovany, Nacina Ves – Petrovce n/L, Čičarovce – Kr. Chlmec, Močarany – Úpor.

Vihorlatsko-dukelská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Bystré – Hanušovce n/T, Humenné – Sedliská, Stakčín – Sačurov, Jasenov – N. Hrušov, Soľ – Hencovce, Čierne n/T – Ptičie, Kamenica n/C – Kochanovce.

Podtatranská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Smižany – Teplička, Helcmanovce – Poprad B, Prakovce – Levoča, Nálepkovo – V. Lomnica, Hrabušice – Harichovce, Sp. Bystré – Hranovnica, Sp. Belá – Kravany.

tasr

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  8. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  9. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  10. Nie je to len chlapská záležitosť
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 823
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 699
  3. Aká je chémia vôní 13 463
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 743
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 627
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 161
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 719
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 258
  9. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 186
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 957
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Chceli ho odstrániť, jeho imidžu uškodil Gučík. Kto je Maroš Žilinka?

Za generálneho prokurátora ho musí vymenovať prezidentka.

Prokurátor Maroš Žilinka.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vráti Generálnej prokuratúre dôstojnosť?

Maroš Žilinka už nebude môcť úrad len tak udržiavať.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Ivan Ivanič, šéf SLA.
Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO).

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop