Korzár logo Korzár
Sobota, 25. marec, 2017 |Meniny má Marián

IV. a V. liga: FK Humenné potvrdilo postup

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

Sever

Šarišské Michaľany - Zámutov 6:1 (3:1), G: Drobňák 2, Kočik, Kozák, Harčák, Minár - Ovšianik,

Ľubotice - Vysoké Tatry 3:1 (0:1), G: Adam 2, Kubánka - S. Šugarek,

Pakostov - Štrba 1:0 (1:0), G: Fedorko,

Svit - Vyšný Mirošov 2:0 (1:0), G: Paulino, Mičko,

Radvaň n/Laborcom - Spišské Podhradie 2:1 (1:0), G: Ljubarskij, Macej - Sýkora,

Raslavice - Fintice 5:0 (3:0), G: Bialončík 2, Kozák 2, Kolibab,

Kendice - Kračúnovce 0:2 (0:2), G: Galik, Nazarej,

Medzilaborce - Dlhé Klčovo 3:1 (2:0), G: Kuruc, Potoma, Chmura (vlastný) - Kentoš.

1. Svit 29 23 3 3 92:25 72
2. Šar. Michaľany 29 19 7 3 70:20 64
3. Radvaň n/L 29 17 5 7 67:37 56
4. V. Mirošov 29 13 6 10 45:35 45
5. Zámutov 29 13 6 10 40:42 45
6. Dlhé Klčovo 29 14 2 13 56:44 44
7. Raslavice 29 12 7 10 53:42 43
8. Ľubotice 29 13 4 12 44:46 43
9. Medzilaborce 29 13 2 14 52:57 41
10. Pakostov 29 12 4 13 45:44 40
11. Sp. Podhradie 29 10 5 14 34:40 35
12. Kračúnovce 29 9 6 14 37:53 33
13. Fintice 29 9 6 14 40:72 33
14. Štrba 29 9 4 16 44:68 31
15. V. Tatry 29 6 3 20 33:74 21
16. Kendice 29 3 4 22 19:72 13

Juh

Spišské Vlachy - Rudňany 0:0,

Geča - Medzev 1:0 (1:0), G: Varhoľák,

Kalša - Veľký Folkmar 3:1 (3:1), G: Horňák 2, Gašpar - Diro,

Rožňava - Sobrance 3:1 (2:0), G: Gere, Lippai, Figúr - Tokár,

Veľké Kapušany - Michaľany 6:0 (2:0), G: Shevchenko 2, Szabó 2, Adi 2,

Mária Huta - Borša 2:0 (2:0), G: Hudák, Čegiň,

Veľký Horeš - Krompachy 1:0 (1:0), G: Kotľar,

Strážske - Čaňa 4:2 (2:1), G: Hirjak (11m), Pavlov, Kiš, Karafa - Vaľa, Török.

1. V. Horeš 29 25 2 2 122:20 77
2. Kalša 29 20 2 7 83:42 62
3. Medzev 29 16 3 10 66:49 51
4. V. Folkmár 29 15 3 11 62:47 48
5. Krompachy 29 14 5 10 65:37 47
6. Čaňa 29 14 5 10 63:52 47
7. Strážske 29 13 5 11 61:50 44
8. Rožňava 29 13 3 13 48:52 42
9. Sobrance 29 12 4 13 43:53 40
10. V. Kapušany 29 13 1 15 33:54 40
11. Mária Huta 29 9 8 12 40:57 35
12. Sp. Vlachy 29 8 8 13 29:41 32
13. Rudňany 29 10 2 17 37:56 32
14. Geča 29 9 4 16 47:70 31
15. Michaľany 29 7 4 18 27:95 25
16. Borša 29 4 1 24 37:88 13

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Malý Šariš - Dlhá Lúka 1:2 (0:1), G: Vargovič - Zbreha 2,

Veľký Šariš - Koprivnica 3:1 (2:0), G: Hritz, Špak, Varga - Hlávka,

Čirč - Ražňany 3:1 (1:0), G: Nemergut, Košč, Popovec - Petruška,

Záhradné - Uzovce 4:0 (1:0), G: Jaworek, Stach, Pankúch, Straka,

Gerlachov - Šiba 1:0 (0:0), G: Varga,

Stará Ľubovňa - Demjata 4:1 (0:0), G: Štefánik 2, Mariančík, Aftanas - Valíček,

Chmiňany - Gaboltov 1:1 (1:1), G: D. Javorský (vlastný) - R. Javorský.

1. Záhradné 25 18 5 2 56:21 59
2. Dlhá Lúka 25 16 2 7 43:26 50
3. Gerlachov 25 15 3 7 43:29 48
4. Veľký Šariš 25 14 4 7 49:29 46
5. Demjata 25 13 6 6 35:27 45
6. Malý Šariš 25 12 4 9 38:28 40
7. Koprivnica 25 9 5 11 34:31 32
8. St. Ľubovňa 25 10 2 13 47:52 32
9. Ražňany 25 10 1 14 45:36 31
10. Čirč 25 7 7 11 28:38 28
11. Šiba 25 8 3 14 30:45 27
12. Uzovce 25 8 2 15 28:44 26
13. Gaboltov 25 6 5 14 25:46 23
14. Chmiňany 25 3 3 19 19:68 12

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Kochanovce - Bystré 1:0 (1:0), G: Kudravý,

Ptičie - Kamenica n/Cirochou 0:2 (0:2), G: Benec, Karnaj, ČK: Lancoš (domáci),

Hencovce - Čierne n/Topľou 3:3 (2:2), G: Dzurina 2, Venceľ (11m) - Hric, Dvorjak, Hajduch (vlastný), ČK: Petro (domáci),

Nižný Hrušov - Soľ 1:3 (1:2), G: Paľuš - Demčák, Hricov, Ladomerský,

Sačurov - Jasenov 0:2 (0:1), G: Lazúr, Veselovskyy,

Sedliská - Stakčín 3:1 (2:0), G: Uhlík, I. Baník, J. Baník - Keleman,

Hanušovce n/Topľou - Humenné 1:8 (1:6), G: Horvát - Legdan 4, Jurov 2, Vasiľ 2.

1. Humenné 25 20 3 2 77:12 63
2. Ptičie 25 19 2 4 80:20 59
3. Soľ 25 15 3 7 68:29 48
4. Jasenov 25 14 5 6 66:25 47
5. N. Hrušov 25 13 4 8 45:50 43
6. Hencovce 25 12 3 10 51:37 39
7. Kochanovce 25 12 3 10 45:48 39
8. Stakčín 25 10 5 10 39:34 35
9. Bystré 25 8 2 15 28:41 26
10. Kamenica n/C 25 7 5 13 35:55 26
11. Sedliská 25 8 2 15 32:71 26
12. Čierne n/T 25 7 4 14 41:43 25
13. Sačurov 25 4 3 18 20:73 15
14. Hanušovce n/T 25 3 2 20 25:114 11

KOŠICKO-GEMERSKÁ

voľný žreb - Turňa n/Bodvou,

Veľká Ida - Košická Nová Ves 1:1 (0:0), G: Telecký (vlastný) - Bujnovský,

Čečejovce - Dobšiná 6:1 (3:1), G: O. Juhás 3, J. Juhás, Ličák, Dieneš - Husár,

Perín - Krásnohorské Podhradie 2:0 (1:0), G: Grega, Plichta,

Sokoľany - Poproč 1:1 (0:0), G: Špišák - Sakáč,

Gemerská Hôrka - Ťahanovce 1:2 (0:0), G: Vávra - Koľvek 2,

Kokšov-Bakša - Malá Ida 0:2 (0:1), G: Andreja, Leško.

1. Krh. Podhradie 23 15 3 5 38:15 48
2. Perín 23 13 4 6 57:35 43
3. Ťahanovce 23 12 5 6 52:33 41
4. Sokoľany 23 12 4 7 41:26 40
5. Čečejovce 23 11 6 6 50:30 39
6. Poproč 23 8 8 7 33:28 32
7. Dobšiná 23 9 5 9 37:41 32
8. Veľká Ida 23 9 3 11 39:43 30
9. Kokšov-Bakša 23 8 3 12 29:36 27
10. Malá Ida 23 8 3 12 38:54 27
11. Koľ. N. Ves 24 7 4 13 33:53 25
12. Gem. Hôrka 23 5 9 9 27:37 24
13. Turňa n/B 23 1 7 15 16:59 10

ZEMPLÍNSKA

Úpor - Cejkov 0:3 (0:1), G: Horňák, Michalko, Jenei,

Kráľovský Chlmec - Močarany 3:1 (1:0), G: T. Batta, Illéš, Popália - Hamšík,

Petrovce n/Laborcom - Čičarovce 3:2 (1:1), G: Lakatoš, Kročko, Nemčík - Molnár, Tóth,

Parchovany - Nacina Ves 4:1 (3:0), G: Matta 2 (2 z 11m), P. Šimai, M. Šimai - Šipoš,

Trakany - Lastomír 0:2 (0:1), G: Sopata, Vasiľ,

Krišovská Liesková - Palín 2:1 (1:0), G: Vašš, Balog - Podlevskyi,

Čierna n/Tisou - Vinné 4:2 (1:1), G: Jáger, Šváb, Molnár, Čertický - Pešta 2.

1. Parchovany 25 19 3 3 68:25 60
2. Cejkov 25 18 3 4 66:24 57
3. Čierna n/T 25 15 3 7 59:46 48
4. Lastomír 25 13 3 9 48:32 42
5. Petrovce n/L 25 13 2 10 60:43 41
6. Močarany 25 10 6 9 42:37 36
7. Čičarovce 25 10 3 12 47:44 33
8. Trakany 25 9 5 11 32:38 32
9. Kr. Chlmec 25 9 5 11 37:53 32
10. Vinné 25 8 6 11 29:45 30
11. Nacina Ves 25 8 3 14 33:50 27
12. Krišovská Liesková 25 7 4 14 31:61 25
13. Palín 25 7 3 15 40:58 24
14. Úpor 25 3 3 19 27:63 12

PODTATRANSKÁ

Kravany - Smižany 1:2 (1:2), G: Cihoň - Pacák, Regítko,

Hranovnica - Spišská Belá 3:1 (0:0), G: Petruľa 2, Diabelko - Milaňák,

Harichovce - Spišské Bystré - nehralo sa, hostia nepricestovali,

Veľká Lomnica - Hrabušice 0:1 (0:1), G: Kukura, ČK: Lang - Jurčo,

Levoča - Nálepkovo 2:2 (2:0), G: Kašper (11m), Minďáš - Munnich 2, ČK: Baniak (hostia),

Poprad B - Prakovce 1:0 (0:0), G: Biskup,

Teplička n/H - Helcmanovce 4:0 (2:0), G: Kozela 3, Biacovský.

1. Hrabušice 25 18 4 3 71:38 58
2. Poprad B 25 18 2 5 71:26 56
3. Harichovce 24 15 7 2 64:23 52
4. Sp. Belá 25 15 3 7 65:35 48
5. V. Lomnica 25 13 3 9 63:40 42
6. Nálepkovo 25 11 3 11 49:40 36
7. Hranovnica 25 10 2 13 52:52 32
8. Prakovce 25 8 5 12 42:50 29
9. Kravany 25 8 5 12 49:61 29
10. Levoča 25 8 5 12 56:75 29
11. Smižany 25 8 4 13 33:51 28
12. Helcmanovce 25 7 4 14 35:79 25
13. Teplička n/H 25 5 5 15 43:73 20
14. Sp. Bystré 24 4 0 20 26:76 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
30. kolo, 11. 6. 2016 o 14.00 hod.: Zámutov – Medzilaborce, 12. 6. o 17.00 hod.: D. Klčovo – Kendice, Kračúnovce – Raslavice, Fintice – Radvaň n/L, Sp. Podhradie – Svit, V. Mirošov – Pakostov, Štrba – Ľubotice, V. Tatry – Šar. Michaľany.

Juh
30. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Rudňany – Strážske, Čaňa – V. Horeš, Krompachy – Mária Huta, Borša – V. Kapušany, Michaľany – Rožňava, Sobrance – Kalša, V. Folkmar – Geča, Medzev – Sp. Vlachy.

V. liga

Košicko-gemerská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Turňa n/B – Kokšov-Bakša, M. Ida – Gem. Hôrka, Ťahanovce – Sokoľany, Poproč – Perín, Krh. Podhradie – Čečejovce, Dobšiná – V. Ida, Koš. N. Ves – Gem. Poloma.

Šarišská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: D. Lúka – Chmiňany, Gaboltov – St. Ľubovňa, Demjata – Gerlachov, Šiba – Záhradné, Uzovce – Čirč, Ražňany – V. Šariš, Koprivnica – M. Šariš.

Zemplínska
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Cejkov – Čierna n/T, Vinné – Krišovská Liesková, Palín – Trakany, Lastomír – Parchovany, Nacina Ves – Petrovce n/L, Čičarovce – Kr. Chlmec, Močarany – Úpor.

Vihorlatsko-dukelská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Bystré – Hanušovce n/T, Humenné – Sedliská, Stakčín – Sačurov, Jasenov – N. Hrušov, Soľ – Hencovce, Čierne n/T – Ptičie, Kamenica n/C – Kochanovce.

Podtatranská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Smižany – Teplička, Helcmanovce – Poprad B, Prakovce – Levoča, Nálepkovo – V. Lomnica, Hrabušice – Harichovce, Sp. Bystré – Hranovnica, Sp. Belá – Kravany.

tasr

Neprehliadnite tiež

Mäso z Brazílie našli aj v Košiciach

Polotovary, z ktorých sa pripravujú hotové jedlá, obsahovali mäso a vnútornosti z dovozu.

Edita Grosmanová: Otvorila som a zamkla tábor Auschwitz

Rodáčka z Humenného prišla po 75 opäť do Popradu, odkiaľ odišiel transport.

Odstraňovanie koľajníc skomplikovalo prejazd Letnou

Opravy zmenili aj trasy liniek mestskej dopravy.

Americká diva Lillie Nicole McCloud: Muži sú všade na svete rovnakí

Speváčka, ktorá spolupracovala s Jacksonom, našla pri Košiciach druhý domov.

Hlavné správy zo Sme.sk

NITRA

Bývalého poslanca parlamentu Gauliedera našli mŕtveho

Príčiny smrti vyšetruje polícia. Pracuje s verziou, že by mohlo ísť o samovraždu.

SVET

Prvý coming out českej politiky! No a čo?

Česi nie sú až takí tolerantní ako skôr ľahostajní.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Premier Club Nitra: Výborne čapovanú Plzeň hľadajte v centre
  2. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci
  3. Slováci čoskoro lídrami vo využívaní inteligentných domácností
  4. Kĺby starnú s nami. S týmito radami ich udržíte fit čo najdlhšie
  5. Zábavný aj sebavedomý
  6. Obľúbené letné pneumatiky Matador Hectorra v novej generácii 3
  7. Kursalon Trenčianske Teplice: Výborné jedlo a chutné pivo
  8. Loďou Meraviglia po Stredozemnom mori
  9. Bezpečnostný pás vám chráni život, antivírus váš virtuálny svet
  10. Antibiotiká nie sú cukríky. Naozaj viete, kedy ich máte brať?
  1. Premier Club Nitra: Výborne čapovanú Plzeň hľadajte v centre
  2. Konferencia o využívaní ITP v trestnom konaní splnila svoj cieľ
  3. Nadácia Poštovej banky podporí grantom folklór a tradície
  4. Najlepšie obnovený bytový dom 2016 je v Prešove
  5. Najlepšie obnovený bytový dom 2016 je v Prešove
  6. Prednáška holandského veľvyslanca na EU v Bratislave
  7. Zákaznícky servis Martinusu sa dostal medzi svetovú špičku
  8. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci
  9. Poradňa: Ako vybrať účet pre mladých
  10. Sajfa odkázal študentom:„Buďte nároční a vydržte!“
  1. Kĺby starnú s nami. S týmito radami ich udržíte fit čo najdlhšie 25 105
  2. Ikonický Harley-Davidson za bezkonkurenčnú cenu 5 274
  3. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci 4 865
  4. Loďou Meraviglia po Stredozemnom mori 4 239
  5. Kursalon Trenčianske Teplice: Výborné jedlo a chutné pivo 4 234
  6. Obľúbené letné pneumatiky Matador Hectorra v novej generácii 3 3 928
  7. Zábavný aj sebavedomý 3 603
  8. Bývanie, ktoré vás oslobodí od stresu 3 207
  9. Slováci čoskoro lídrami vo využívaní inteligentných domácností 3 071
  10. Antibiotiká nie sú cukríky. Naozaj viete, kedy ich máte brať? 2 499

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop