Korzár logo Korzár
Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga: FK Humenné potvrdilo postup

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

Sever

Šarišské Michaľany - Zámutov 6:1 (3:1), G: Drobňák 2, Kočik, Kozák, Harčák, Minár - Ovšianik,

Ľubotice - Vysoké Tatry 3:1 (0:1), G: Adam 2, Kubánka - S. Šugarek,

Pakostov - Štrba 1:0 (1:0), G: Fedorko,

Svit - Vyšný Mirošov 2:0 (1:0), G: Paulino, Mičko,

Radvaň n/Laborcom - Spišské Podhradie 2:1 (1:0), G: Ljubarskij, Macej - Sýkora,

Raslavice - Fintice 5:0 (3:0), G: Bialončík 2, Kozák 2, Kolibab,

Kendice - Kračúnovce 0:2 (0:2), G: Galik, Nazarej,

Medzilaborce - Dlhé Klčovo 3:1 (2:0), G: Kuruc, Potoma, Chmura (vlastný) - Kentoš.

1. Svit 29 23 3 3 92:25 72
2. Šar. Michaľany 29 19 7 3 70:20 64
3. Radvaň n/L 29 17 5 7 67:37 56
4. V. Mirošov 29 13 6 10 45:35 45
5. Zámutov 29 13 6 10 40:42 45
6. Dlhé Klčovo 29 14 2 13 56:44 44
7. Raslavice 29 12 7 10 53:42 43
8. Ľubotice 29 13 4 12 44:46 43
9. Medzilaborce 29 13 2 14 52:57 41
10. Pakostov 29 12 4 13 45:44 40
11. Sp. Podhradie 29 10 5 14 34:40 35
12. Kračúnovce 29 9 6 14 37:53 33
13. Fintice 29 9 6 14 40:72 33
14. Štrba 29 9 4 16 44:68 31
15. V. Tatry 29 6 3 20 33:74 21
16. Kendice 29 3 4 22 19:72 13

Juh

Spišské Vlachy - Rudňany 0:0,

Geča - Medzev 1:0 (1:0), G: Varhoľák,

Kalša - Veľký Folkmar 3:1 (3:1), G: Horňák 2, Gašpar - Diro,

Rožňava - Sobrance 3:1 (2:0), G: Gere, Lippai, Figúr - Tokár,

Veľké Kapušany - Michaľany 6:0 (2:0), G: Shevchenko 2, Szabó 2, Adi 2,

Mária Huta - Borša 2:0 (2:0), G: Hudák, Čegiň,

Veľký Horeš - Krompachy 1:0 (1:0), G: Kotľar,

Strážske - Čaňa 4:2 (2:1), G: Hirjak (11m), Pavlov, Kiš, Karafa - Vaľa, Török.

1. V. Horeš 29 25 2 2 122:20 77
2. Kalša 29 20 2 7 83:42 62
3. Medzev 29 16 3 10 66:49 51
4. V. Folkmár 29 15 3 11 62:47 48
5. Krompachy 29 14 5 10 65:37 47
6. Čaňa 29 14 5 10 63:52 47
7. Strážske 29 13 5 11 61:50 44
8. Rožňava 29 13 3 13 48:52 42
9. Sobrance 29 12 4 13 43:53 40
10. V. Kapušany 29 13 1 15 33:54 40
11. Mária Huta 29 9 8 12 40:57 35
12. Sp. Vlachy 29 8 8 13 29:41 32
13. Rudňany 29 10 2 17 37:56 32
14. Geča 29 9 4 16 47:70 31
15. Michaľany 29 7 4 18 27:95 25
16. Borša 29 4 1 24 37:88 13

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Malý Šariš - Dlhá Lúka 1:2 (0:1), G: Vargovič - Zbreha 2,

Veľký Šariš - Koprivnica 3:1 (2:0), G: Hritz, Špak, Varga - Hlávka,

Čirč - Ražňany 3:1 (1:0), G: Nemergut, Košč, Popovec - Petruška,

Záhradné - Uzovce 4:0 (1:0), G: Jaworek, Stach, Pankúch, Straka,

Gerlachov - Šiba 1:0 (0:0), G: Varga,

Stará Ľubovňa - Demjata 4:1 (0:0), G: Štefánik 2, Mariančík, Aftanas - Valíček,

Chmiňany - Gaboltov 1:1 (1:1), G: D. Javorský (vlastný) - R. Javorský.

1. Záhradné 25 18 5 2 56:21 59
2. Dlhá Lúka 25 16 2 7 43:26 50
3. Gerlachov 25 15 3 7 43:29 48
4. Veľký Šariš 25 14 4 7 49:29 46
5. Demjata 25 13 6 6 35:27 45
6. Malý Šariš 25 12 4 9 38:28 40
7. Koprivnica 25 9 5 11 34:31 32
8. St. Ľubovňa 25 10 2 13 47:52 32
9. Ražňany 25 10 1 14 45:36 31
10. Čirč 25 7 7 11 28:38 28
11. Šiba 25 8 3 14 30:45 27
12. Uzovce 25 8 2 15 28:44 26
13. Gaboltov 25 6 5 14 25:46 23
14. Chmiňany 25 3 3 19 19:68 12

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Kochanovce - Bystré 1:0 (1:0), G: Kudravý,

Ptičie - Kamenica n/Cirochou 0:2 (0:2), G: Benec, Karnaj, ČK: Lancoš (domáci),

Hencovce - Čierne n/Topľou 3:3 (2:2), G: Dzurina 2, Venceľ (11m) - Hric, Dvorjak, Hajduch (vlastný), ČK: Petro (domáci),

Nižný Hrušov - Soľ 1:3 (1:2), G: Paľuš - Demčák, Hricov, Ladomerský,

Sačurov - Jasenov 0:2 (0:1), G: Lazúr, Veselovskyy,

Sedliská - Stakčín 3:1 (2:0), G: Uhlík, I. Baník, J. Baník - Keleman,

Hanušovce n/Topľou - Humenné 1:8 (1:6), G: Horvát - Legdan 4, Jurov 2, Vasiľ 2.

1. Humenné 25 20 3 2 77:12 63
2. Ptičie 25 19 2 4 80:20 59
3. Soľ 25 15 3 7 68:29 48
4. Jasenov 25 14 5 6 66:25 47
5. N. Hrušov 25 13 4 8 45:50 43
6. Hencovce 25 12 3 10 51:37 39
7. Kochanovce 25 12 3 10 45:48 39
8. Stakčín 25 10 5 10 39:34 35
9. Bystré 25 8 2 15 28:41 26
10. Kamenica n/C 25 7 5 13 35:55 26
11. Sedliská 25 8 2 15 32:71 26
12. Čierne n/T 25 7 4 14 41:43 25
13. Sačurov 25 4 3 18 20:73 15
14. Hanušovce n/T 25 3 2 20 25:114 11

KOŠICKO-GEMERSKÁ

voľný žreb - Turňa n/Bodvou,

Veľká Ida - Košická Nová Ves 1:1 (0:0), G: Telecký (vlastný) - Bujnovský,

Čečejovce - Dobšiná 6:1 (3:1), G: O. Juhás 3, J. Juhás, Ličák, Dieneš - Husár,

Perín - Krásnohorské Podhradie 2:0 (1:0), G: Grega, Plichta,

Sokoľany - Poproč 1:1 (0:0), G: Špišák - Sakáč,

Gemerská Hôrka - Ťahanovce 1:2 (0:0), G: Vávra - Koľvek 2,

Kokšov-Bakša - Malá Ida 0:2 (0:1), G: Andreja, Leško.

1. Krh. Podhradie 23 15 3 5 38:15 48
2. Perín 23 13 4 6 57:35 43
3. Ťahanovce 23 12 5 6 52:33 41
4. Sokoľany 23 12 4 7 41:26 40
5. Čečejovce 23 11 6 6 50:30 39
6. Poproč 23 8 8 7 33:28 32
7. Dobšiná 23 9 5 9 37:41 32
8. Veľká Ida 23 9 3 11 39:43 30
9. Kokšov-Bakša 23 8 3 12 29:36 27
10. Malá Ida 23 8 3 12 38:54 27
11. Koľ. N. Ves 24 7 4 13 33:53 25
12. Gem. Hôrka 23 5 9 9 27:37 24
13. Turňa n/B 23 1 7 15 16:59 10

ZEMPLÍNSKA

Úpor - Cejkov 0:3 (0:1), G: Horňák, Michalko, Jenei,

Kráľovský Chlmec - Močarany 3:1 (1:0), G: T. Batta, Illéš, Popália - Hamšík,

Petrovce n/Laborcom - Čičarovce 3:2 (1:1), G: Lakatoš, Kročko, Nemčík - Molnár, Tóth,

Parchovany - Nacina Ves 4:1 (3:0), G: Matta 2 (2 z 11m), P. Šimai, M. Šimai - Šipoš,

Trakany - Lastomír 0:2 (0:1), G: Sopata, Vasiľ,

Krišovská Liesková - Palín 2:1 (1:0), G: Vašš, Balog - Podlevskyi,

Čierna n/Tisou - Vinné 4:2 (1:1), G: Jáger, Šváb, Molnár, Čertický - Pešta 2.

1. Parchovany 25 19 3 3 68:25 60
2. Cejkov 25 18 3 4 66:24 57
3. Čierna n/T 25 15 3 7 59:46 48
4. Lastomír 25 13 3 9 48:32 42
5. Petrovce n/L 25 13 2 10 60:43 41
6. Močarany 25 10 6 9 42:37 36
7. Čičarovce 25 10 3 12 47:44 33
8. Trakany 25 9 5 11 32:38 32
9. Kr. Chlmec 25 9 5 11 37:53 32
10. Vinné 25 8 6 11 29:45 30
11. Nacina Ves 25 8 3 14 33:50 27
12. Krišovská Liesková 25 7 4 14 31:61 25
13. Palín 25 7 3 15 40:58 24
14. Úpor 25 3 3 19 27:63 12

PODTATRANSKÁ

Kravany - Smižany 1:2 (1:2), G: Cihoň - Pacák, Regítko,

Hranovnica - Spišská Belá 3:1 (0:0), G: Petruľa 2, Diabelko - Milaňák,

Harichovce - Spišské Bystré - nehralo sa, hostia nepricestovali,

Veľká Lomnica - Hrabušice 0:1 (0:1), G: Kukura, ČK: Lang - Jurčo,

Levoča - Nálepkovo 2:2 (2:0), G: Kašper (11m), Minďáš - Munnich 2, ČK: Baniak (hostia),

Poprad B - Prakovce 1:0 (0:0), G: Biskup,

Teplička n/H - Helcmanovce 4:0 (2:0), G: Kozela 3, Biacovský.

1. Hrabušice 25 18 4 3 71:38 58
2. Poprad B 25 18 2 5 71:26 56
3. Harichovce 24 15 7 2 64:23 52
4. Sp. Belá 25 15 3 7 65:35 48
5. V. Lomnica 25 13 3 9 63:40 42
6. Nálepkovo 25 11 3 11 49:40 36
7. Hranovnica 25 10 2 13 52:52 32
8. Prakovce 25 8 5 12 42:50 29
9. Kravany 25 8 5 12 49:61 29
10. Levoča 25 8 5 12 56:75 29
11. Smižany 25 8 4 13 33:51 28
12. Helcmanovce 25 7 4 14 35:79 25
13. Teplička n/H 25 5 5 15 43:73 20
14. Sp. Bystré 24 4 0 20 26:76 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
30. kolo, 11. 6. 2016 o 14.00 hod.: Zámutov – Medzilaborce, 12. 6. o 17.00 hod.: D. Klčovo – Kendice, Kračúnovce – Raslavice, Fintice – Radvaň n/L, Sp. Podhradie – Svit, V. Mirošov – Pakostov, Štrba – Ľubotice, V. Tatry – Šar. Michaľany.

Juh
30. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Rudňany – Strážske, Čaňa – V. Horeš, Krompachy – Mária Huta, Borša – V. Kapušany, Michaľany – Rožňava, Sobrance – Kalša, V. Folkmar – Geča, Medzev – Sp. Vlachy.

V. liga

Košicko-gemerská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Turňa n/B – Kokšov-Bakša, M. Ida – Gem. Hôrka, Ťahanovce – Sokoľany, Poproč – Perín, Krh. Podhradie – Čečejovce, Dobšiná – V. Ida, Koš. N. Ves – Gem. Poloma.

Šarišská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: D. Lúka – Chmiňany, Gaboltov – St. Ľubovňa, Demjata – Gerlachov, Šiba – Záhradné, Uzovce – Čirč, Ražňany – V. Šariš, Koprivnica – M. Šariš.

Zemplínska
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Cejkov – Čierna n/T, Vinné – Krišovská Liesková, Palín – Trakany, Lastomír – Parchovany, Nacina Ves – Petrovce n/L, Čičarovce – Kr. Chlmec, Močarany – Úpor.

Vihorlatsko-dukelská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Bystré – Hanušovce n/T, Humenné – Sedliská, Stakčín – Sačurov, Jasenov – N. Hrušov, Soľ – Hencovce, Čierne n/T – Ptičie, Kamenica n/C – Kochanovce.

Podtatranská
26. kolo, 12. 6. 2016 o 17.00 hod.: Smižany – Teplička, Helcmanovce – Poprad B, Prakovce – Levoča, Nálepkovo – V. Lomnica, Hrabušice – Harichovce, Sp. Bystré – Hranovnica, Sp. Belá – Kravany.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  3. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  4. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  5. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  6. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 770
  2. Najužitočnejšia appka 17 701
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 11 872
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 883
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 618
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 387
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 4 583
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 992
  9. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 3 677
  10. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 3 170

Neprehliadnite tiež

V Chmeliarových priestoroch zostáva mesto, okolie pripadlo Machovi

Licencie na prevádzku pohotovostí v Košiciach i v okolí sú rozdané.

Chmeliar v súvislosti s licenciou hovorí o zvláštnom rozhodnutí

LSK Plus sídli v budove, ktorá patrí firme známeho prešovského podnikateľa.

Pohotovosti majú paušál, dostanú takmer stotisíc

Každý mesiac majú isté peniaze.

Hagyariho zlatý padák podpísaný po prehratých voľbách muselo mesto zaplatiť

Prehralo súd s bývalým zamestnancom, s piatimi sa dohodlo. Jeden ešte robí na meste.

Plynovod do Poľska pretne Zemplín

Potrubie povedie cez tri okresy, hraničnú stanicu vybudujú nad Výravou.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

V pozadí detvianskej kauzy sa objavuje Kotleba a spravodajcovia

Firma z Bránikovho blogu robila čistky

Sĺpček Zuzany Kepplovej

Čo by mal Šefčovič pochopiť

Veru, nie sme ako Španieli.

DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Ako nevidiaci zistí, že má šaty rovnakej farby

S čím všetkým sa musí nevidiaci vysporiadať.

Píše Samuel Jezný

Kňazi vraj znásilňujú deti. Môžu za to liberáli

Biskup čelí obvineniu zo zneužitia dieťaťa. Z reakcie cirkvi zastáva rozum.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop