Korzár logo Korzár
Pondelok, 23. apríl, 2018 | Meniny má Vojtech
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Pozrite sa, ako vyzerajú tabuľky po posledných zápasoch.

(Zdroj: ilustračné - lo)

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

IV. LIGA

Sever

Ľubotice - Zámutov 2:1 (0:0), G: Kubánka, Fučo - Adam, Pakostov - Šar. Michaľany 0:0, Svit - Vysoké Tatry 4:1 (1:0), G: Chyba, Mičko, Stanislav, Jambor - Akhrarov, Radvaň n/Laborcom - Štrba 6:0 (0:0), Raslavice - Vyšný Mirošov 3:0 (1:0), G: Kozák, Semanko, Cvoreň, Kendice - Spišské Podhradie 0:2 (0:1), G: Ferenc, Cehuľa, Medzilaborce - Fintice 4:1 (2:0), G: Potoma, Chripák, Gič, Gavula - Silvai, Dlhé Klčovo - Kračúnovce 3:1 (0:0).

Tabuľka

1. Svit 27 21 3 3 85:23 66
2. Šar. Michaľany 27 18 7 2 63:17 61
3. Radvaň n/L 27 15 5 7 62:35 50
4. V. Mirošov 27 13 6 8 44:30 45
5. Zámutov 27 13 5 9 38:35 44
6. Dlhé Klčovo 27 14 1 12 54:40 43
7. Medzilaborce 27 12 2 13 47:53 38
8. Raslavice 27 10 7 10 47:42 37
9. Pakostov 27 11 4 12 42:41 37
10. Ľubotice 27 11 4 12 39:44 37
11. Sp. Podhradie 27 10 5 12 33:37 35
12. Štrba 27 9 4 14 42:62 31
13. Fintice 27 8 6 13 36:67 30
14. Kračúnovce 27 7 6 14 32:51 27
15. V. Tatry 27 5 3 19 29:69 18
16. Kendice 27 3 4 20 19:66 13

Juh

Geča - Rudňany 2:0 (0:0), G: Papcún (11m), Leško, Kalša - Spišské Vlachy 1:0 (0:0), G: Janči, Rožňava - Medzev 4:0 (2:0), G: Ďuríček 2, Gere, Kovács, Veľké Kapušany - Veľký Folkmár 2:1 (2:0), G: Szabó 2 - Tomaško, Mária Huta - Sobrance 0:0, Veľký Horeš - Michaľany 11:0 (6:0), G: Sninský 2, Hutaj 2, Kotľar 2, Kiovský, Novák, Vajda, Takáč, M. Jano (vlastný), Strážske - Borša 3:2 (2:1), G: Rusyn, Karafa, Kiš - M. Nagy, Oravecz, Čaňa - Krompachy 1:1 (1:0), G: Török - Rychnavský.

Tabuľka

1. V. Horeš 27 23 2 2 118:19 71
2. Kalša 27 18 2 7 77:39 56
3. Medzev 27 16 3 8 64:45 51
4. V. Folkmár 27 15 2 10 61:44 47
5. Čaňa 27 14 5 8 60:46 47
6. Krompachy 27 13 5 9 62:36 44
7. Strážske 27 12 5 10 57:45 41
8. Rožňava 27 12 2 13 45:51 38
9. Sobrance 27 11 4 12 40:50 37
10. V. Kapušany 27 12 1 14 27:52 37
11. Mária Huta 27 8 8 11 38:54 32
12. Sp. Vlachy 27 8 7 12 27:37 31
13. Rudňany 27 9 1 17 35:55 28
14. Geča 27 7 4 16 42:68 25
15. Michaľany 27 6 4 17 24:89 22
16. Borša 27 4 1 22 36:83 13

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Veľký Šariš - Dlhá Lúka 4:0 (1:0), G: Varga 2, Scepaník, Špak, Čirč - Malý Šariš 1:0 (0:0), G: Čerkala, Záhradné - Koprivnica 1:0 (1:0), G: Krajňák, ČK: Mitaľ (hostia), Gerlachov - Ražňany 2:1 (1:1), G: Stachura (11m), Balužinský - Seman, tará Ľubovňa - Uzovce 0:5 (0:1), G: Pokuta 3, Ličák, Vojtko, Chmiňany - Šiba 2:0 (1:0), G: Krupa (11m), Ferko, Gaboltov - Demjata 1:1 (0:0), G: P. Javorský - Luterančík, ČK: Kramár (domáci).

Tabuľka

1. Záhradné 23 17 5 1 51:18 56
2. Dlhá Lúka 23 14 2 7 37:25 44
3. Demjata 23 13 5 5 32:21 44
4. V. Šariš 23 13 3 7 44:26 42
5. Gerlachov 23 13 3 7 40:29 42
6. Malý Šariš 23 12 3 8 35:24 39
7. Koprivnica 23 8 5 10 31:27 29
8. St. Ľubovňa 23 9 2 12 42:49 29
9. Ražňany 23 9 1 13 41:32 28
10. Uzovce 23 8 2 13 28:38 26
11. Čirč 23 6 7 10 24:35 25
12. Šiba 23 7 3 13 28:43 24
13. Gaboltov 23 6 4 13 24:41 22
14. Chmiňany 23 3 1 19 16:65 10

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Ptičie - Bystré 3:1 (0:1), G: Čerňa 2, Karas - Sivák, Hencovce - Kochanovce - nehralo sa, hostia nepricestovali, Nižný Hrušov - Kamenica n/Cirochou 2:1 (1:1), G: Palko 2 - Karnaj, Sačurov - Čierne n/Topľou 3:1 (0:0), G: Kundráš 2, Jenčo - Cigán, Sedliská - Soľ 0:9 (0:6), G: Hricov 2, Ladomerský 2, Uličný 2, Hajník (11m), Sakala, Demčák, Hanušovce n/Topľou - Jasenov 1:9 (1:4), G: Argay - Porvazník 2, Šamo 2, Lazúr, Slovenský, Tomčák, Harakaly, Calegari, Humenné - Stakčín 4:0 (2:0), G: Voroňák, Legdan, Sališ, Vasiľ.

Tabuľka

1. Humenné 23 19 3 1 69:10 60
2. Ptičie 23 18 2 3 77:17 56
3. N. Hrušov 23 13 4 6 42:43 43
4. Soľ 23 13 3 7 59:27 42
5. Jasenov 23 12 5 6 55:25 41
6. Kochanovce 22 11 3 8 43:42 36
7. Hencovce 22 11 2 9 45:29 35
8. Stakčín 23 9 5 9 35:31 32
9. Bystré 23 7 2 14 27:40 23
10. Sedliská 23 7 2 14 29:61 23
11. Čierne n/T 23 6 3 14 34:38 21
12. Kamenica n/C 23 5 5 13 28:55 20
13. Sačurov 23 4 3 16 19:65 15
14. Hanušovce n/T 23 3 2 18 24:103 11

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Veľká Ida - Turňa n/Bodvou 2:0 (0:0), G: Lukács, Macák, Čečejovce - voľný žreb, Perín - Košická Nová Ves 4:0 (3:0), G: Šuster 2, Grega 2, Sokoľany - Dobšiná 2:1 (2:0), G: Kocsis, Čišovský - Strelka, Gemerská Hôrka - Krásnohorské Podhradie 1:0 (0:0), G: Ferdinand, Kokšov-Bakša - Poproč 3:0 (1:0), G: Rusnák, Horváth, Ružička, Malá Ida - Ťahanovce 5:2 (0:1), G: Ľ. Seman, Sarka, M. Seman, Andreja, Dimun - Giba 2.

Tabuľka

1. Krh. Podhradie 21 14 3 4 35:12 45
2. Perín 21 12 4 5 52:31 40
3. Sokoľany 21 12 3 6 39:22 39
4. Čečejovce 21 10 6 5 42:25 36
5. Ťahanovce 21 10 5 6 47:32 35
6. Dobšiná 21 8 5 8 32:32 29
7. Veľká Ida 22 9 2 11 38:42 29
8. Poproč 21 7 7 7 31:27 28
9. Kokšov-Bakša 21 8 3 10 29:31 27
10. Gem. Hôrka 21 5 9 7 26:34 24
11. Koš. Nová Ves 22 6 3 13 28:50 21
12. Malá Ida 21 6 3 12 30:53 21
13. Turňa n/B 22 1 7 14 15:53 10

ZEMPLÍNSKA

Kráľovský Chlmec - Cejkov 2:2 (1:2), G: R. Batta, T. Batta - Ujházi, Horňak, Petrovce n/Laborcom - Úpor 6:1 (1:0), G: Tkáč 2 (1 z 11m), Lipka (11m), Kročko 2, Nemčík - Balog, Parchovany - Močarany 7:3 (2:1), G: Matta 3 (2 z 11m), Kuriško, Baník, Šimai, Kaňuch - Mesaroš 2, Uhľár, Trakany - Čičarovce 3:0 (2:0), G: Grešš 2, Bálint, Krišovská Liesková - Nacina Ves 5:3 (2:1), G: Vašš (11m), Vincze, Balog, Palágyi, Drančák - Šipoš 2, Berta, Čierna n/Tisou - Lastomír 0:4 (0:0), G: Sopata 2, Bajužik, Porvaz, Vinné - Palín 1:0 (0:0), G: Pešta.

Tabuľka

1. Parchovany 23 17 3 3 62:24 54
2. Cejkov 23 16 3 4 56:24 51
3. Čierna n/T 23 14 3 6 53:38 45
4. Petrovce n/L 23 12 2 9 56:38 38
5. Lastomír 23 11 3 9 41:32 36
6. Čičarovce 23 10 3 10 45:39 33
7. Močarany 23 9 6 8 38:33 33
8. Vinné 23 8 6 9 27:34 30
9. Trakany 23 8 5 10 29:34 29
10. Kr. Chlmec 23 8 4 11 31:49 28
11. Nacina Ves 23 8 3 12 30:43 27
12. Krišovská Liesková 23 6 4 13 29:55 22
13. Palín 23 6 3 14 33:54 21
14. Úpor 23 3 2 18 24:57 11

PODTATRANSKÁ

Hranovnica - Smižany 2:3 (1:3), G: Kikta, Petruľa - Schmidt 2, Pacák, Harichovce - Kravany 6:2 (2:1), G: D. Klein 2, Markulík 2, Augustin, Klein - Legát, Koboka, Veľká Lomnica - Spišská Belá 1:3 (1:2), G: Bednarčík - Dunka, Čarnogurský, Galschneider (vlastný), Levoča - Spišské Bystré 6:0 (2:0), G: Šimo 3, Kašper 2, Olexa (vlastný), Poprad B - Hrabušice 2:0 (0:0), G: Bednarčík, Rams, Teplička n/H - Nálepkovo 4:1 (1:0), G: Vaššo 2, Kozela, Baniak (vlastný) - Antal (11m), Helcmanovce - Prakovce 1:1 (1:1), G: Ferenc - Lukaš.

Tabuľka

1. Hrabušice 23 16 4 3 66:35 52
2. Poprad B 23 16 2 5 69:26 50
3. Harichovce 23 14 7 2 62:23 49
4. Sp. Belá 23 15 3 5 64:30 48
5. V. Lomnica 23 12 3 8 59:37 39
6. Nálepkovo 23 11 2 10 47:37 35
7. Kravany 23 8 5 10 46:56 29
8. Levoča 23 8 4 11 51:69 28
9. Hranovnica 23 8 2 13 46:49 26
10. Prakovce 23 7 5 11 40:48 26
11. Smižany 23 7 4 12 31:49 25
12. Helcmanovce 23 6 4 13 34:75 22
13. Teplička n/H 23 4 5 14 38:71 17
14. Sp. Bystré 23 4 0 19 24:72 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 28. kolo, 29. 5. o 17.00 hod.: Sp. Podhradie - Raslavice, Vyš. Mirošov - Radvaň n/L, Kračúnovce - Medzilaborce, Fintice - Kendice, Zámutov - Dl. Klčovo, Šar. Michaľany - Ľubotice, Štrba - Svit, V. Tatry - Pakostov.

Juh, 28. kolo, 28. 5. o 17.00 hod.: Sobrance - V. Kapušany; 29. 5. o 17.00 hod.: Borša - V. Horeš, Michaľany - Mária Huta, Rudňany - Čaňa, Krompachy - Strážske, Sp. Vlachy - Geča, Medzev - Kalša, V. Folkmar - Rožňava.

V. liga

Košicko-gemerská

24. kolo, 28. 5. o 17.00 hod.: Krs. Podhradie - Sokoľany; 29. 5. o 17.00 hod.: Koš. N. Ves - Čečejovce, Dobšiná - Perín, Poproč - Gem. Hôrka, Ťahanovce - Kokšov Bakša, Turňa n/B - Malá Ida.

Zemplínska

24. kolo, 29. 5. o 17.00 hod.: Cejkov - Vinné, Močarany - Petrovce n/L, Úpor - Kr. Chlmec, Nacina Ves - Trakany, Čičarovce - Parchovany, Palín - Čierna n/T, Lastomír - Kriš. Liesková.

Vihorlatsko-dukelská

24. kolo, 29. 5. o 17.00 hod.: Kamenica n/C - Hencovce, Kochanovce - Ptičie, Soľ - Sačurov, Čierne n/T - Niž. Hrušov, Stakčín - Hanušovce n/T, Jasenov - Sedliská, Bystré - Humenné.

Šarišská

24. kolo, 29. 5. o 17.00 hod.: Koprivnica - Čirč, Malý Šariš - Veľký Šariš, Uzovce - Gerlachov, Ražňany - Záhradné, Demjata - Chmiňany, Šiba - St. Ľubovňa, Dlhá Lúka - Gaboltov.

Podtatranská

24. kolo, 28. 5. o 17.00 hod.: Sp. Belá - Harichovce, Prakovce - Teplička; 29. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice - Levoča, o 17.00 hod.: Nálepkovo - Poprad B, Sp. Bystré - V. Lomnica, Smižany - Helcmanovce, Kravany - Hranovnica.

tasr

Neprehliadnite tiež

Päť riaditeľov zariadení sociálnych služieb končí vo funkcii

Traja odídu po dohode, dvoch odvolalo zastupiteľstvo PSK.

Investorom pri Košiciach môže byť čínska automobilka Zhi Dou

Slovensko súperí s Rumunskom, rozhodne sa na jeseň.

Trnka zrejme nepodpíše schválený rozpočet Košického kraja

Prekážajú mu zmeny, ktoré presadila opozícia.

Lenártová chce dať župana Trnku na prokuratúru

Nepodpísal uznesenie o jej zvolení za šéfku komisie.

Unimobunky pri hádzanárskej hale možno niekto podpálil

Nešlo o prvý požiar tohto objektu, hasiči ho hasili aj pred týždňom.

Hlavné správy zo Sme.sk

Píše Marián Leško

Kováčik je naozaj špeciálny prokurátor. Ako chráni mocných?

Prokuratúra ochraňuje privilegovaných.

ŽENA

Vojvodkyňa Kate porodila druhého syna

Do britskej kráľovskej rodiny pribudol ďalší člen.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tri pravidlá, na ktoré inovatívne firmy nikdy nezabúdajú
  2. Vieme, čo môže spôsobovať neplodnosť u mužov a žien
  3. Najkrajšie cyklotrasy na Slovensku nie sú iba v Bratislave
  4. Bývanie v Jarabinkách teraz s kuchynskou linkou v cene bytu
  5. Zákazníkom sme vďaka našim službám ušetrili viac ako milión eur
  6. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť
  7. Zelené Grunty pripravujú nové byty do predaja
  8. Košická Klinika detí a dorastu je opäť krajšia
  9. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk?
  10. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta
  1. O2 a Matej Tóth otvárajú druhý ročník O2 Športovej akadémie
  2. METRO ukáže zákazníkom najnovšie trendy v gastronómii
  3. Joint International Week 2018 na EU v Bratislave
  4. Podpredseda vlády Vietnamu podporuje spoluprácu s EU v BA
  5. Zákazníkom sme vďaka našim službám ušetrili viac ako milión eur
  6. Tri pravidlá, na ktoré inovatívne firmy nikdy nezabúdajú
  7. Bývanie v Jarabinkách teraz s kuchynskou linkou v cene bytu
  8. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť
  9. Zelené Grunty pripravujú nové byty do predaja
  10. Poľovníkom sa nestaneš, musíš sa ním narodiť!
  1. Tieto dizajnové hrnčeky a poháre na kávu ocení každý 15 915
  2. Firmy, pri ktorých sa nemusíte obávať dvojakej kvality potravín 15 855
  3. Toto sú zdravotné problémy, o ktorých muži nehovoria 14 588
  4. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta 13 819
  5. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť 11 152
  6. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk? 10 395
  7. V Trenčíne vzniká nová komunita, susedia tu budú priateľmi 5 953
  8. Nenechajte svojich zamestnancov „vyhorieť“! 4 305
  9. Vajíčka, chlebíky či niečo sladké? Kam v Bratislave na raňajky? 3 002
  10. Klima efekt bez klimatizácie 2 966

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop