Korzár logo Korzár
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

IV. a V. liga: Svit i Veľký Horeš si udržiavajú náskok, Kendice a Borša stále na chvoste

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

IV. LIGA

Sever

Pakostov – Zámutov 3:1 (1:1), G: Fedorko, Rudý, Tkačin – Matúš Mihok, Svit – Ľubotice 2:1 (2:1), G: Paulino, Michniewicz (vlastný) – Kosť, Radvaň n/Laborcom – Šarišské Michaľany 1:2 (0:1), G: Komjatý – Jačišin, Baka, Raslavice – Vysoké Tatry 5:0 (2:0), G: Kolibab 2, Tomáško 2, Kozák, Kendice – Štrba 1:2 (1:0), G: Korinko – Sova, Medzilaborce – Vyšný Mirošov 2:4 (1:2), G: Guba, Chripák – Matkobiš, Vachaľ, Medvec, Kentoš, Dlhé Klčovo – Spišské Podhradie 3:1 (2:0), G: Loboda, Mykuliak, Hrivňák – Ferenc, Kračúnovce – Fintice 2:0 (1:0).

Tabuľka

1. Svit 25 20 3 2 80:19 63
2. Šar. Michaľany 25 17 6 2 60:16 57
3. Radvaň n/L 25 13 5 7 52:35 44
4. Zámutov 25 13 4 8 37:33 43
5. V. Mirošov 25 12 6 7 43:27 42
6. D. Klčovo 25 13 1 11 50:37 40
7. Pakostov 25 11 3 11 42:39 36
8. Raslavice 25 9 7 9 43:39 34
9. Sp. Podhradie 25 9 5 11 30:35 32
10. Medzilaborce 25 10 2 13 41:51 32
11. Ľubotice 25 9 4 12 35:43 31
12. Štrba 25 8 4 13 39:55 28
13. Fintice 25 7 6 12 33:62 27
14. Kračúnovce 25 7 5 13 31:48 26
15. V. Tatry 25 5 3 17 28:61 18
16. Kendice 25 3 4 18 19:63 13

Juh

Kalša – Rudňany 7:1 (2:1), G: Vaňo, Halapin, Dulík, Janči – Bdžoch, Rožňava – Geča 3:2 (1:1), G: Kovács, Figúr – Leško, Pach, Veľké Kapušany – Spišské Vlachy 0:0, Mária Huta – Medzev 1:3 (0:1), G: Čegiň – Gondoľ, Lackaň, Veľký Horeš – Veľký Folkmár 5:0 (3:0), G: Kotľar 3, Lukáč, Kiovský, Strážske – Sobrance 1:2 (0:1), G: Hirjak – Kostič, Hreško, ČK: Hirjak (domáci), Čaňa – Michaľany 4:0 (3:0), G: Hanzeľ 2 (1 z 11m), Török, Krompachy – Borša 8:1 (3:1), G: F. Rychnavský 3, Hagara 3, Jochman 2 – Dócs.

Tabuľka

1. V. Horeš 25 21 2 2 102:18 65
2. Kalša 25 17 2 6 75:35 53
3. Medzev 25 15 3 7 59:41 48
4. V. Folkmár 25 14 2 9 56:41 44
5. Čaňa 25 13 4 8 56:43 43
6. Krompachy 25 12 4 9 58:34 40
7. Strážske 25 11 5 9 54:42 38
8. Sobrance 25 11 3 11 39:45 36
9. V. Kapušany 25 11 1 13 25:46 34
10. Rožňava 25 10 2 13 37:50 32
11. Sp. Vlachy 25 8 7 10 26:32 31
12. Mária Huta 25 8 7 10 37:50 31
13. Rudňany 25 9 1 15 34:50 28
14. Geča 25 5 4 16 36:67 19
15. Michaľany 25 5 4 16 23:78 19
16. Borša 25 4 1 20 32:77 13

V. LIGA

Šarišská
Čirč – Dlhá Lúka 2:1 (1:1), G: Nemergut, Dufala – Horbaj, Záhradné – Veľký Šariš 4:0 (1:0), G: Pavlovič, Straka, Jaworek, Gomulec, Gerlachov – Malý Šariš 2:1 (2:1), G: Hanuščák, Havrila – Ambrózy, Stará Ľubovňa – Koprivnica 5:0 (2:0), G: Firda, Selep, Štefánik, Greisinger – Carik (vl.), Chmiňany – Ražňany 0:4 (0:2), G: Červeňák, Seman, Bilý, Dužda, Gaboltov – Uzovce 4:1 (1:0), G: Pavol Javorský, 2, Peter Javorský, R. Javorský (11 m) – Antol, Demjata – Šiba 1:0 (0:0), G: Tomečko.

Tabuľka

1. Záhradné 21 15 5 1 47:17 50
2. Dlhá Lúka 21 14 2 5 37:19 44
3. Demjata 21 12 4 5 29:20 40
4. Malý Šariš 21 12 3 6 34:20 39
5. Veľký Šariš 21 12 2 7 39:25 38
6. Gerlachov 21 12 2 7 37:27 38
7. St. Ľubovňa 21 9 2 10 42:37 29
8. Koprivnica 21 8 4 9 30:25 28
9. Ražňany 21 8 1 12 33:30 25
10. Čirč 21 5 6 10 22:34 21
11. Šiba 21 6 3 12 25:40 21
12. Gaboltov 21 6 3 12 22:37 21
13. Uzovce 21 6 2 13 21:37 20
14. Chmiňany 21 2 1 18 13:63 7

Vihorlatsko-dukelská
Hencovce – Bystré 3:1 (2:1), G: Leškanič (11m), Homoľa – Novotný, Nižný Hrušov – Ptičie 1:2 (1:0), G: Palko – Melník 2 (1 z 11m), ČK: Melník (hostia), Sačurov – Kochanovce 1:0 (1:0), G: Bereš, Sedliská – Kamenica n/Cirochou 4:1 (2:1), G: Baník 3, Šeba – Mihalič, Hanušovce n/Topľou – Čierne n/Topľou 0:7 (0:1), G: Cigán 3 (1 z 11m), Dvorjak 3, Sakala, Humenné – Soľ 2:0 (1:0), G: Turek, Vaško, Stakčín – Jasenov 2:0 (1:0), G: Gubík 2, ČK: Veselovskyy (hostia).

Tabuľka

1. Humenné 21 18 2 1 64:9 56
2. Ptičie 21 16 2 3 70:16 50
3. N. Hrušov 21 12 3 6 39:41 39
4. Jasenov 21 11 4 6 45:23 37
5. Soľ 21 11 3 7 42:26 36
6. Hencovce 21 11 2 8 45:25 35
7. Kochanovce 21 11 2 8 42:41 35
8. Stakčín 21 9 5 7 34:24 32
9. Čierne n/T 21 6 3 12 33:32 21
10. Bystré 21 6 2 13 23:36 20
11. Sedliská 21 6 2 13 26:52 20
12. Kamenica n/C 21 4 5 12 21:53 17
13. Sačurov 21 3 3 15 16:58 12
14. Hanušovce n/T 21 3 2 16 22:86 11

Košicko-gemerská
Čečejovce – Turňa n/Bodvou 2:1 (1:0), G: Warzybok, Bajerovský (11 m) – Horváth, Perín – Veľká Ida 5:3 (3:0), G: Grega 2, Koribanič 2, Plichta (11 m) – Žiga 2 (1 z 11m), Sinovický, Sokoľany – voľný žreb, Gemerská Hôrka – Košická Nová Ves 2:2 (0:1), G: Vávra, Bodnár – Šemrák, Papaj, Kokšov-Bakša – Dobšiná 4:3 (2:1), G: Marek Stoľár 2, Peterčák, Rusnák – Putnocký 2, Husár, Malá Ida – Krásnohorské Podhradie 0:2 (0:1), G: Kuzma, Zdechovan, Ťahanovce – Poproč 3:0 (1:0), G: Serbin (11m), Kollár, Koľvek.

Tabuľka

1. Krh. Podhradie 19 13 3 3 32:11 42
2. Perín 20 11 4 5 48:31 37
3. Čečejovce 20 10 5 5 40:25 35
4. Ťahanovce 19 10 4 5 44:26 34
5. Sokoľany 19 10 3 6 34:20 33
6. Poproč 19 7 6 6 31:24 27
7. Dobšiná 19 7 5 7 29:30 26
8. Veľká Ida 20 8 1 11 36:42 25
9. Kokšov-Bakša 19 7 3 9 26:28 24
10. Gem. Hôrka 19 4 9 6 25:32 21
11. Koš. Nová Ves 20 6 3 11 27:43 21
12. Malá Ida 19 5 2 12 25:51 17
13. Turňa n/B 20 1 6 13 14:48 9

Zemplínska
Petrovce n/Laborcom – Cejkov 3:4 (1:3), G: Lipka, Kiš, Lakatoš – Horňak 2 (1 z 11m), Barna, Michalko, Parchovany – Kráľovský Chlmec 4:0 (2:0), G: Matta 2, Kuriško 2, Trakany – Úpor 2:1 (1:1), G: Popovič, Grešš – Rugoĺský, Krišovská Liesková – Močarany 1:0 (1:0), G: Horňák, Čierna n/Tisou – Čičarovce 3:2 (2:2), G: Makkai, Čertický, Szucs – Nagy, Tóth, Vinné – Nacina Ves 2:0 (1:0), Makeľ, Nerhesh, Palín – Lastomír 3:2 (1:1), G: Kuzma, Egry (11m), Rushchak – Sopata, Vasiľ.

Tabuľka

1. Parchovany 21 15 3 3 53:20 48
2. Cejkov 21 15 2 4 49:21 47
3. Čierna n/T 21 13 3 5 50:32 42
4. Petrovce n/L 21 11 2 8 48:34 35
5. Čičarovce 21 9 3 9 41:33 30
6. Močarany 21 8 6 7 32:25 30
7. Lastomír 21 9 3 9 34:32 30
8. Vinné 21 7 6 8 26:31 27
9. Nacina Ves 21 8 3 10 25:35 27
10. Trakany 21 7 5 9 25:31 26
11. Kr. Chlmec 21 7 3 11 26:45 24
12. Palín 21 6 3 12 32:48 21
13. Krišovská Liesková 21 5 4 12 21:48 19
14. Úpor 21 3 2 16 22:49 11

Podtatranská
Harichovce – Smižany 3:1 (2:0), G: Ontko, Pukluš, A. Klein – Pacák, Veľká Lomnica – Hranovnica 0:0, Levoča – Kravany 3:4 (2:1), G: Bocko, Kurta, Janečka – Čižmár 2, Čonka, Kobolka, Poprad B – Spišská Belá 5:1 (2:1), G: Rams 3 (1 z 11m), Lukáč 2 (1 z 11m) – Dunka, Teplička n/H – Spišské Bystré 5:2 (2:0), G: Kozela 2, Hudran, Lesnický, Biacovský – Gaduš, Olexa, Helcmanovce – Hrabušice 0:3 (0:1), G: Hodák, Jozefčák, Bolcár, Prakovce – Nálepkovo 1:0 (0:0), G: Švarc (11m).

Tabuľka

1. Hrabušice 21 15 4 2 62:31 49
2. Poprad B 21 14 2 5 58:26 44
3. Harichovce 21 12 7 2 52:20 43
4. Sp. Belá 21 13 3 5 55:29 42
5. V. Lomnica 21 12 2 7 57:33 38
6. Nálepkovo 21 10 2 9 40:32 32
7. Kravany 21 8 4 9 43:49 28
8. Hranovnica 21 8 2 11 43:42 26
9. Levoča 21 7 4 10 45:63 25
10. Prakovce 21 6 4 11 36:45 22
11. Smižany 21 6 4 11 26:44 22
12. Helcmanovce 21 6 3 12 32:68 21
13. Teplička n/H 21 3 5 13 32:66 14
14. Sp. Bystré 21 4 0 17 24:57 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 26. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: V. Tatry – Radvaň n/L, Šar. Michaľany – Svit, Ľubotice – Pakostov, Fintice – Dl. Klčovo, Sp. Podhradie – Medzilaborce, Vyš. Mirošov – Kendice, Štrba – Raslavice, Zámutov – Kračúnovce.

Juh, 26. kolo, 14. 5. o 16.30 hod.: Sobrance – V. Horeš; 15. 5. o 10.45 hod.: Geča – Kalša, o 16.30 hod.: Borša – Čaňa, Rudňany – Krompachy, Michaľany – Strážske, Sp. Vlachy – Rožňava, V. Folkmar – Mária Huta, Medzev – V. Kapušany.

V. liga

Košicko-gemerská
22. kolo, 14. 5. o 16.30 hod.: Krs. Podhradie – Kokšov Bakša; 15. 5. o 16.30 hod.: Koš. N. Ves – Sokoľany, Dobšiná – Gem. Hôrka, Poproč – Malá Ida, Veľká Ida – Čečejovce, Turňa n/B – Ťahanovce.

Zemplínska
22. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: Močarany – Trakany, Čičarovce – Kriš. Liesková, Kr. Chlmec – Petrovce n/L, Úpor – Parchovany, Cejkov – Palín, Nacina Ves – Čierna n/T, Lastomír – Vinné.

Vihorlatsko-dukelská
22. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: Bystré – Stakčín, Hanušovce n/T – Soľ, Jasenov – Humenné, Kamenica n/C – Sačurov, Čierne n/T – Sedliská, Ptičie – Hencovce, Kochanovce – Niž. Hrušov.

Šarišská
22. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: V. Šariš – Čirč, M. Šariš – Záhradné, Koprivnica – Gerlachov, Ražňany – St. Ľubovňa, Uzovce – Chmiňany, Šiba – Gaboltov, Dlhá Lúka – Demjata.

Podtatranská
22. kolo, 14. 5. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Levoča; 15. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice – Teplička, o 16.30 hod.: Smižany – Prakovce, Nálepkovo – Helcmanovce, Sp. Bystré – Poprad B, Kravany – V. Lomnica, Hranovnica – Harichovce.

tasr

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  2. Nie je to len chlapská záležitosť
  3. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  4. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  5. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  6. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  7. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  8. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  9. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  10. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 899
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 731
  3. Aká je chémia vôní 13 537
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 771
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 660
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 191
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 738
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 297
  9. Bývanie v meste predlžuje život 8 254
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 984
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Chceli ho odstrániť, jeho imidžu uškodil Gučík. Kto je Maroš Žilinka?

Za generálneho prokurátora ho musí vymenovať prezidentka.

Prokurátor Maroš Žilinka.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vráti Generálnej prokuratúre dôstojnosť?

Maroš Žilinka už nebude môcť úrad len tak udržiavať.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME

OĽaNO: Zvolenie Žilinku je kompromis (reakcie)

Kollár od Žilinku očakáva očistenie prokuratúry.

Ivan Ivanič, šéf SLA.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop