Korzár logo Korzár
Piatok, 28. apríl, 2017 |Meniny má Jarmila

IV. a V. liga: Svit i Veľký Horeš si udržiavajú náskok, Kendice a Borša stále na chvoste

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

IV. LIGA

Sever

Pakostov – Zámutov 3:1 (1:1), G: Fedorko, Rudý, Tkačin – Matúš Mihok, Svit – Ľubotice 2:1 (2:1), G: Paulino, Michniewicz (vlastný) – Kosť, Radvaň n/Laborcom – Šarišské Michaľany 1:2 (0:1), G: Komjatý – Jačišin, Baka, Raslavice – Vysoké Tatry 5:0 (2:0), G: Kolibab 2, Tomáško 2, Kozák, Kendice – Štrba 1:2 (1:0), G: Korinko – Sova, Medzilaborce – Vyšný Mirošov 2:4 (1:2), G: Guba, Chripák – Matkobiš, Vachaľ, Medvec, Kentoš, Dlhé Klčovo – Spišské Podhradie 3:1 (2:0), G: Loboda, Mykuliak, Hrivňák – Ferenc, Kračúnovce – Fintice 2:0 (1:0).

Tabuľka

1. Svit 25 20 3 2 80:19 63
2. Šar. Michaľany 25 17 6 2 60:16 57
3. Radvaň n/L 25 13 5 7 52:35 44
4. Zámutov 25 13 4 8 37:33 43
5. V. Mirošov 25 12 6 7 43:27 42
6. D. Klčovo 25 13 1 11 50:37 40
7. Pakostov 25 11 3 11 42:39 36
8. Raslavice 25 9 7 9 43:39 34
9. Sp. Podhradie 25 9 5 11 30:35 32
10. Medzilaborce 25 10 2 13 41:51 32
11. Ľubotice 25 9 4 12 35:43 31
12. Štrba 25 8 4 13 39:55 28
13. Fintice 25 7 6 12 33:62 27
14. Kračúnovce 25 7 5 13 31:48 26
15. V. Tatry 25 5 3 17 28:61 18
16. Kendice 25 3 4 18 19:63 13

Juh

Kalša – Rudňany 7:1 (2:1), G: Vaňo, Halapin, Dulík, Janči – Bdžoch, Rožňava – Geča 3:2 (1:1), G: Kovács, Figúr – Leško, Pach, Veľké Kapušany – Spišské Vlachy 0:0, Mária Huta – Medzev 1:3 (0:1), G: Čegiň – Gondoľ, Lackaň, Veľký Horeš – Veľký Folkmár 5:0 (3:0), G: Kotľar 3, Lukáč, Kiovský, Strážske – Sobrance 1:2 (0:1), G: Hirjak – Kostič, Hreško, ČK: Hirjak (domáci), Čaňa – Michaľany 4:0 (3:0), G: Hanzeľ 2 (1 z 11m), Török, Krompachy – Borša 8:1 (3:1), G: F. Rychnavský 3, Hagara 3, Jochman 2 – Dócs.

Tabuľka

1. V. Horeš 25 21 2 2 102:18 65
2. Kalša 25 17 2 6 75:35 53
3. Medzev 25 15 3 7 59:41 48
4. V. Folkmár 25 14 2 9 56:41 44
5. Čaňa 25 13 4 8 56:43 43
6. Krompachy 25 12 4 9 58:34 40
7. Strážske 25 11 5 9 54:42 38
8. Sobrance 25 11 3 11 39:45 36
9. V. Kapušany 25 11 1 13 25:46 34
10. Rožňava 25 10 2 13 37:50 32
11. Sp. Vlachy 25 8 7 10 26:32 31
12. Mária Huta 25 8 7 10 37:50 31
13. Rudňany 25 9 1 15 34:50 28
14. Geča 25 5 4 16 36:67 19
15. Michaľany 25 5 4 16 23:78 19
16. Borša 25 4 1 20 32:77 13

V. LIGA

Šarišská
Čirč – Dlhá Lúka 2:1 (1:1), G: Nemergut, Dufala – Horbaj, Záhradné – Veľký Šariš 4:0 (1:0), G: Pavlovič, Straka, Jaworek, Gomulec, Gerlachov – Malý Šariš 2:1 (2:1), G: Hanuščák, Havrila – Ambrózy, Stará Ľubovňa – Koprivnica 5:0 (2:0), G: Firda, Selep, Štefánik, Greisinger – Carik (vl.), Chmiňany – Ražňany 0:4 (0:2), G: Červeňák, Seman, Bilý, Dužda, Gaboltov – Uzovce 4:1 (1:0), G: Pavol Javorský, 2, Peter Javorský, R. Javorský (11 m) – Antol, Demjata – Šiba 1:0 (0:0), G: Tomečko.

Tabuľka

1. Záhradné 21 15 5 1 47:17 50
2. Dlhá Lúka 21 14 2 5 37:19 44
3. Demjata 21 12 4 5 29:20 40
4. Malý Šariš 21 12 3 6 34:20 39
5. Veľký Šariš 21 12 2 7 39:25 38
6. Gerlachov 21 12 2 7 37:27 38
7. St. Ľubovňa 21 9 2 10 42:37 29
8. Koprivnica 21 8 4 9 30:25 28
9. Ražňany 21 8 1 12 33:30 25
10. Čirč 21 5 6 10 22:34 21
11. Šiba 21 6 3 12 25:40 21
12. Gaboltov 21 6 3 12 22:37 21
13. Uzovce 21 6 2 13 21:37 20
14. Chmiňany 21 2 1 18 13:63 7

Vihorlatsko-dukelská
Hencovce – Bystré 3:1 (2:1), G: Leškanič (11m), Homoľa – Novotný, Nižný Hrušov – Ptičie 1:2 (1:0), G: Palko – Melník 2 (1 z 11m), ČK: Melník (hostia), Sačurov – Kochanovce 1:0 (1:0), G: Bereš, Sedliská – Kamenica n/Cirochou 4:1 (2:1), G: Baník 3, Šeba – Mihalič, Hanušovce n/Topľou – Čierne n/Topľou 0:7 (0:1), G: Cigán 3 (1 z 11m), Dvorjak 3, Sakala, Humenné – Soľ 2:0 (1:0), G: Turek, Vaško, Stakčín – Jasenov 2:0 (1:0), G: Gubík 2, ČK: Veselovskyy (hostia).

Tabuľka

1. Humenné 21 18 2 1 64:9 56
2. Ptičie 21 16 2 3 70:16 50
3. N. Hrušov 21 12 3 6 39:41 39
4. Jasenov 21 11 4 6 45:23 37
5. Soľ 21 11 3 7 42:26 36
6. Hencovce 21 11 2 8 45:25 35
7. Kochanovce 21 11 2 8 42:41 35
8. Stakčín 21 9 5 7 34:24 32
9. Čierne n/T 21 6 3 12 33:32 21
10. Bystré 21 6 2 13 23:36 20
11. Sedliská 21 6 2 13 26:52 20
12. Kamenica n/C 21 4 5 12 21:53 17
13. Sačurov 21 3 3 15 16:58 12
14. Hanušovce n/T 21 3 2 16 22:86 11

Košicko-gemerská
Čečejovce – Turňa n/Bodvou 2:1 (1:0), G: Warzybok, Bajerovský (11 m) – Horváth, Perín – Veľká Ida 5:3 (3:0), G: Grega 2, Koribanič 2, Plichta (11 m) – Žiga 2 (1 z 11m), Sinovický, Sokoľany – voľný žreb, Gemerská Hôrka – Košická Nová Ves 2:2 (0:1), G: Vávra, Bodnár – Šemrák, Papaj, Kokšov-Bakša – Dobšiná 4:3 (2:1), G: Marek Stoľár 2, Peterčák, Rusnák – Putnocký 2, Husár, Malá Ida – Krásnohorské Podhradie 0:2 (0:1), G: Kuzma, Zdechovan, Ťahanovce – Poproč 3:0 (1:0), G: Serbin (11m), Kollár, Koľvek.

Tabuľka

1. Krh. Podhradie 19 13 3 3 32:11 42
2. Perín 20 11 4 5 48:31 37
3. Čečejovce 20 10 5 5 40:25 35
4. Ťahanovce 19 10 4 5 44:26 34
5. Sokoľany 19 10 3 6 34:20 33
6. Poproč 19 7 6 6 31:24 27
7. Dobšiná 19 7 5 7 29:30 26
8. Veľká Ida 20 8 1 11 36:42 25
9. Kokšov-Bakša 19 7 3 9 26:28 24
10. Gem. Hôrka 19 4 9 6 25:32 21
11. Koš. Nová Ves 20 6 3 11 27:43 21
12. Malá Ida 19 5 2 12 25:51 17
13. Turňa n/B 20 1 6 13 14:48 9

Zemplínska
Petrovce n/Laborcom – Cejkov 3:4 (1:3), G: Lipka, Kiš, Lakatoš – Horňak 2 (1 z 11m), Barna, Michalko, Parchovany – Kráľovský Chlmec 4:0 (2:0), G: Matta 2, Kuriško 2, Trakany – Úpor 2:1 (1:1), G: Popovič, Grešš – Rugoĺský, Krišovská Liesková – Močarany 1:0 (1:0), G: Horňák, Čierna n/Tisou – Čičarovce 3:2 (2:2), G: Makkai, Čertický, Szucs – Nagy, Tóth, Vinné – Nacina Ves 2:0 (1:0), Makeľ, Nerhesh, Palín – Lastomír 3:2 (1:1), G: Kuzma, Egry (11m), Rushchak – Sopata, Vasiľ.

Tabuľka

1. Parchovany 21 15 3 3 53:20 48
2. Cejkov 21 15 2 4 49:21 47
3. Čierna n/T 21 13 3 5 50:32 42
4. Petrovce n/L 21 11 2 8 48:34 35
5. Čičarovce 21 9 3 9 41:33 30
6. Močarany 21 8 6 7 32:25 30
7. Lastomír 21 9 3 9 34:32 30
8. Vinné 21 7 6 8 26:31 27
9. Nacina Ves 21 8 3 10 25:35 27
10. Trakany 21 7 5 9 25:31 26
11. Kr. Chlmec 21 7 3 11 26:45 24
12. Palín 21 6 3 12 32:48 21
13. Krišovská Liesková 21 5 4 12 21:48 19
14. Úpor 21 3 2 16 22:49 11

Podtatranská
Harichovce – Smižany 3:1 (2:0), G: Ontko, Pukluš, A. Klein – Pacák, Veľká Lomnica – Hranovnica 0:0, Levoča – Kravany 3:4 (2:1), G: Bocko, Kurta, Janečka – Čižmár 2, Čonka, Kobolka, Poprad B – Spišská Belá 5:1 (2:1), G: Rams 3 (1 z 11m), Lukáč 2 (1 z 11m) – Dunka, Teplička n/H – Spišské Bystré 5:2 (2:0), G: Kozela 2, Hudran, Lesnický, Biacovský – Gaduš, Olexa, Helcmanovce – Hrabušice 0:3 (0:1), G: Hodák, Jozefčák, Bolcár, Prakovce – Nálepkovo 1:0 (0:0), G: Švarc (11m).

Tabuľka

1. Hrabušice 21 15 4 2 62:31 49
2. Poprad B 21 14 2 5 58:26 44
3. Harichovce 21 12 7 2 52:20 43
4. Sp. Belá 21 13 3 5 55:29 42
5. V. Lomnica 21 12 2 7 57:33 38
6. Nálepkovo 21 10 2 9 40:32 32
7. Kravany 21 8 4 9 43:49 28
8. Hranovnica 21 8 2 11 43:42 26
9. Levoča 21 7 4 10 45:63 25
10. Prakovce 21 6 4 11 36:45 22
11. Smižany 21 6 4 11 26:44 22
12. Helcmanovce 21 6 3 12 32:68 21
13. Teplička n/H 21 3 5 13 32:66 14
14. Sp. Bystré 21 4 0 17 24:57 12

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 26. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: V. Tatry – Radvaň n/L, Šar. Michaľany – Svit, Ľubotice – Pakostov, Fintice – Dl. Klčovo, Sp. Podhradie – Medzilaborce, Vyš. Mirošov – Kendice, Štrba – Raslavice, Zámutov – Kračúnovce.

Juh, 26. kolo, 14. 5. o 16.30 hod.: Sobrance – V. Horeš; 15. 5. o 10.45 hod.: Geča – Kalša, o 16.30 hod.: Borša – Čaňa, Rudňany – Krompachy, Michaľany – Strážske, Sp. Vlachy – Rožňava, V. Folkmar – Mária Huta, Medzev – V. Kapušany.

V. liga

Košicko-gemerská
22. kolo, 14. 5. o 16.30 hod.: Krs. Podhradie – Kokšov Bakša; 15. 5. o 16.30 hod.: Koš. N. Ves – Sokoľany, Dobšiná – Gem. Hôrka, Poproč – Malá Ida, Veľká Ida – Čečejovce, Turňa n/B – Ťahanovce.

Zemplínska
22. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: Močarany – Trakany, Čičarovce – Kriš. Liesková, Kr. Chlmec – Petrovce n/L, Úpor – Parchovany, Cejkov – Palín, Nacina Ves – Čierna n/T, Lastomír – Vinné.

Vihorlatsko-dukelská
22. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: Bystré – Stakčín, Hanušovce n/T – Soľ, Jasenov – Humenné, Kamenica n/C – Sačurov, Čierne n/T – Sedliská, Ptičie – Hencovce, Kochanovce – Niž. Hrušov.

Šarišská
22. kolo, 15. 5. o 16.30 hod.: V. Šariš – Čirč, M. Šariš – Záhradné, Koprivnica – Gerlachov, Ražňany – St. Ľubovňa, Uzovce – Chmiňany, Šiba – Gaboltov, Dlhá Lúka – Demjata.

Podtatranská
22. kolo, 14. 5. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Levoča; 15. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice – Teplička, o 16.30 hod.: Smižany – Prakovce, Nálepkovo – Helcmanovce, Sp. Bystré – Poprad B, Kravany – V. Lomnica, Hranovnica – Harichovce.

tasr

Neprehliadnite tiež

Akcie amerického U. S. Steelu spľasli o 1,5 miliardy dolárov

Ide zhruba o sumu, za ktorú chcú predať košické železiarne.

Firma rozširuje výrobu, Barčania hovoria o pekle na zemi

Schvaľovací proces odkryl staré hriechy. Investor: Sme rukojemníci.

Obnova tratí: Najprv presúvali stĺpy, po novom už aj chodníky

Chodníkovo-stĺpová kauza nabrala kuriózny smer.

Privezie reklamná firma na východ stovky smart bicyklov?

Košice systém zdieľaných bicyklov zvažujú. A čo Prešov a Poprad?

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

O zaistení pozemkov U. S. Steelu vedeli skôr, než súd rozhodol

Majetok jedného z najväčších podnikov v krajine súd zaistil bez toho, aby to poriadne vysvetlil.

TECH

Postavili umelú maternicu, ktorá vynosila jahňa

Zariadenie môže o niekoľko rokov zachrániť predčasne narodené deti.

DOMOV

Fico prijal bieloruského premiéra, ani v minulosti nemal problém

Bielorusko neakceptujem, hovorí poslanec Peter Osuský.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  2. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  3. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  4. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  5. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  7. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  8. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  9. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  10. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  1. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  2. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  3. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  4. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  5. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  6. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  7. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  8. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  9. Poslanci dnes dali jasne najavo, že plot na námestí nechcú
  10. HB Reavis so silnými výsledkami za rok 2016
  1. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 8 890
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 7 119
  3. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 228
  4. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 6 112
  5. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 5 400
  6. 5 krokov k vlastnému bývaniu 4 966
  7. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 335
  8. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 4 058
  9. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 3 527
  10. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 2 417

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop