Korzár logo Korzár
Pondelok, 27. marec, 2017 |Meniny má Alena

IV. a V. futbalové ligy: Pozrite sa, ako dopadli víkendové súboje

Futbalové IV. a V. ligy mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

24. kolo: Zámutov – Fintice 2:0 (1:0), Záhradník, Čižmár, Sp. Podhradie – Kračúnovce 3:3 (1:2), Franko (11m), Pokrivčák, Ferenc – Peržel (11m), Uhrin, Humeník, Vyšný Mirošov – Dlhé Klčovo 3:0 (0:0), P. Kentoš, Ľ. Kentoš, Matkobiš, Štrba – Medzilaborce 2:0 (1:0), Rusnák 2, Vysoké Tatry – Kendice 2:0 (0:0), Akhrarov, Tomčák, Šar. Michaľany – Raslavice 5:0 (2:0), Jačišin 2, Kapraľ 2, Drobňák (11m), Ľubotice – Radvaň n/L 2:2 (1:1), Adam, Štieber – Pčola, Macej, Pakostov – Svit 1:2 (1:1), Rudý – Monka, Dunajčan.

1. Svit 24 19 3 2 78:18 60

2. Šar. Michaľany 24 16 6 2 58:15 54

3. Radvaň n/L 24 13 5 6 51:33 44

4. Zámutov 24 13 4 7 36:30 43

5. V. Mirošov 24 11 6 7 39:25 39

6. Dlhé Klčovo 24 12 1 11 47:36 37

7. Pakostov 24 10 3 11 39:38 33

8. Sp. Podhradie 24 9 5 10 29:32 32

9. Medzilaborce 24 10 2 12 39:47 32

10. Raslavice 24 8 7 9 38:39 31

11. Ľubotice 24 9 4 11 34:41 31

12. Fintice 24 7 6 11 33:60 27

13. Štrba 24 7 4 13 37:54 25

14. Kračúnovce 24 6 5 13 29:48 23

15. Vysoké Tatry 24 5 3 16 28:56 18

16. Kendice 24 3 4 17 18:61 13

Juh

24. kolo: Rudňany – Borša 2:0 (1:0), Bdžoch, Červenák, Michaľany – Krompachy 3:3 (0:2), Bučko (11m), Haluška, Kučera – Hagara (11m), Bodnár, Kuriško, Sobrance – Čaňa 1:1 (1:1), Scherbanych – Schnurer, Veľký Folkmár – Strážske 5:1 (2:1), Jurko 3, Belej, Šemrák – Soltész, Medzev – Veľký Horeš 1:1 (1:0), Szalka – Takáč, Sp. Vlachy – Mária Huta 0:0, Geča – Veľké Kapušany 2:1 (0:0), Papcún (11m), Bartok – Ballók (11m), Kalša – Rožňava 1:2 (0:1), Dulík – Kovács 2.

1. Veľký Horeš 24 20 2 2 97:18 62

2. Kalša 24 16 2 6 68:34 50

3. Medzev 24 14 3 7 56:40 45

4. Veľký Folkmár 24 14 2 8 56:36 44

5. Čaňa 24 12 4 8 52:43 40

6. Strážske 24 11 5 8 53:40 38

7. Krompachy 24 11 4 9 50:33 37

8. Sobrance 24 10 3 11 37:44 33

9. Veľké Kapušany 24 11 0 13 25:46 33

10. Mária Huta 24 8 7 9 36:47 31

11. Spišské Vlachy 24 8 6 10 26:32 30

12. Rožňava 24 9 2 13 34:48 29

13. Rudňany 24 9 1 14 33:43 28

14. Geča 24 5 4 15 34:64 19

15. Michaľany 24 5 4 15 23:74 19

16. Borša 24 4 1 19 31:69 13

V. liga

Košicko-gemerská

20. kolo: Turňa n/Bodvou – Poproč 2:4 (0:3), Kónya 2 – Budai, Lindvai, Varga, Majcher, Krs. Podhradie – Ťahanovce 1:0 (0:0), Kuzma, Dobšiná – Malá Ida 2:1 (1:0), Gotthardt, Husár – Leško, Koš. N. Ves – Kokšov-Bakša 2:0 (0:0), Slatina (11m), Šemrák, Veľká Ida – Sokoľany 0:4 (0:3), Dušan Varga 2, Čišovský, Kocsis, Čečejovce – Perín 1:1 (0:0), Ličák – Koribanič.

1. Krs. Podhradie 18 12 3 3 30:11 39

2. Perín 19 10 4 5 43:28 34

3. Sokoľany 19 10 3 6 34:20 33

4. Čečejovce 19 9 5 5 38:24 32

5. Ťahanovce 18 9 4 5 41:26 31

6. Poproč 18 7 6 5 31:21 27

7. Dobšiná 18 7 5 6 26:26 26

8. Veľká Ida 19 8 1 10 33:37 25

9. K. Bakša 18 6 3 9 22:25 21

10. Gem. Hôrka 18 4 8 6 23:30 20

11. Košická Nová Ves 19 6 2 11 25:41 20

12. Malá Ida 18 5 2 11 25:49 17

13. Turňa n/B 19 1 6 12 13:46 9

Zemplínska

20. kolo: Cejkov – Lastomír 2:0 (2:0), Horňak, Michalko, Nacina Ves – Palín 2:4 (0:2), Gaľo 2 – Mika 2, Zemánek, Kolobov, Čičarovce – Vinné 4:0 (2:0), Tóth 2, Nagy, Hornyák, Močarany – Čierna n/Tisou 0:3 (0:1), Makkai, Szucs, Čertický, Úpor – Krišovská Liesková 2:0 (1:0), Tokár, Rugoĺský, Kr. Chlmec – Trakany 0:1 (0:0), Baráti, Petrovce n/L – Parchovany 4:2 (3:1), Lakatoš 2, Kročko 2 – Matta, Obrin.

1. Parchovany 20 14 3 3 49:20 45

2. Cejkov 20 14 2 4 45:18 44

3. Čierna n/T 20 12 3 5 47:30 39

4. Petrovce n/L 20 11 2 7 45:30 35

5. Čičarovce 20 9 3 8 39:30 30

6. Močarany 20 8 6 6 32:24 30

7. Lastomír 20 9 3 8 32:29 30

8. Nacina Ves 20 8 3 9 25:33 27

9. Vinné 20 6 6 8 24:31 24

10. Kr. Chlmec 20 7 3 10 26:41 24

11. Trakany 20 6 5 9 23:30 23

12. Palín 20 5 3 12 29:46 18

13. Kriš. Liesková 20 4 4 12 20:48 16

14. Úpor 20 3 2 15 21:47 11

Vihorlatsko-dukelská

20. kolo: Bystré – Jasenov 1:5 (1:2), Sivák – Tomčák 2, Lazúr, T. Kuzma, L. Kuzma, Soľ – Stakčín 3:0 (2:0), Ladomerský 2, Uličný, Čierne n/T – Humenné 0:1 (0:1), Vasiľ, Kamenica n/C – Hanušovce n/T 3:0 (1:0), Čopák, Vasiľko, Benec, Kochanovce – Sedliská 4:1 (1:1), Rada (11m), Piskay, B. Soták, S. Soták – Vožný, Ptičie – Sačurov 8:1 (4:0), Kirvej 2, Melník 2, Karas, Džubák, Vaško, Kováč – Orosi, Hencovce – Nižný Hrušov 1:2 (1:2), Soták – M. Paľko, Varga.

1. Humenné 20 17 2 1 62:9 53

2. Ptičie 20 15 2 3 68:15 47

3. Niž. Hrušov 20 12 3 5 38:39 39

4. Jasenov 20 11 4 5 45:21 37

5. Soľ 20 11 3 6 42:24 36

6. Kochanovce 20 11 2 7 42:40 35

7. Hencovce 20 10 2 8 42:24 32

8. Stakčín 20 8 5 7 32:24 29

9. Bystré 20 6 2 12 22:33 20

10. Čierne n/T 20 5 3 12 26:32 18

11. Sedliská 20 5 2 13 22:51 17

12. Kamenica n/C 20 4 5 11 20:49 17

13. Hanušovce n/T 20 3 2 15 22:79 11

14. Sačurov 20 2 3 15 15:58 9

Šarišská

20. kolo: Dlhá Lúka – Šiba 2:3 (0:2), Bučko, Kukulský – Pillár 2, Hovanec, Uzovce – Demjata 0:2 (0:2), Tomečko, Billý, Ražňany – Gaboltov 3:0 (1:0), Durilla, Petruška, Bilý, Koprivnica – Chmiňany 5:1 (2:0), Hlávka 2, Čverha 2, Jura – M. Bendík, Malý Šariš – Stará Ľubovňa 3:1 (1:0), Ambrózy, Marcinko, Vargovič – Štefánik, Veľký Šariš – Gerlachov 2:0 (1:0), Hanudeľ, Varga, Čirč – Záhradné 0:2 (0:1), Kendžura, Jaworek.

1. Záhradné 20 14 5 1 43:17 47

2. Dlhá Lúka 20 14 2 4 36:17 44

3. Malý Šariš 20 12 3 5 33:18 39

4. Veľký Šariš 20 12 2 6 39:21 38

5. Demjata 20 11 4 5 28:20 37

6. Gerlachov 20 11 2 7 35:26 35

7. Koprivnica 20 8 4 8 30:20 28

8. St. Ľubovňa 20 8 2 10 37:37 26

9. Ražňany 20 7 1 12 29:30 22

10. Šiba 20 6 3 11 25:39 21

11. Uzovce 20 6 2 12 20:33 20

12. Čirč 20 4 6 10 20:33 18

13. Gaboltov 20 5 3 12 18:36 18

14. Chmiňany 20 2 1 17 13:59 7

Podtatranská

20. kolo: Smižany – Nálepkovo 0:4 (0:1), Antal, Žonda, Munnich, Bobák, Hrabušice – Prakovce 4:2 (1:1), Jozefčák 2, Jakubec, Melničák – Demčák, Chovan, Sp. Bystré – Helcmanovce 1:1 (0:1), Šuster – Filický, ČK: Šuster (domáci), Spišská Belá – Teplička n/H 2:0 (0:0), Kravany – Poprad „B“ 1:5 (0:1), Čonka – Bednarčík 2, Ondruš (11m), Rams, Lukáč, Hranovnica – Levoča 2:2 (2:2), Petruľa, Diabelko – M. Kašper, P. Kašper, ČK: Kišanda – Šimonič, Harichovce – Veľká Lomnica 1:1 (1:1), D. Klein – Baláž.

1. Hrabušice 20 14 4 2 59:31 46

2. Sp. Belá 20 13 3 4 54:24 42

3. Poprad „B“ 20 13 2 5 53:25 41

4. Harichovce 20 11 7 2 49:19 40

5. V. Lomnica 20 12 1 7 57:33 37

6. Nálepkovo 20 10 2 8 40:31 32

7. Hranovnica 20 8 1 11 43:42 25

8. Kravany 20 7 4 9 39:46 25

9. Levoča 20 7 4 9 42:59 25

10. Smižany 20 6 4 10 25:41 22

11. Prakovce 20 5 4 11 35:45 19

12. Helcmanovce 20 5 4 11 30:66 19

13. Sp. Bystré 20 4 1 15 23:50 13

14. Teplička n/H 20 2 5 13 27:64 11

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 25. kolo – 8. 5. o 16.30 hod.: Pakostov – Zámutov, Dl. Klčovo – Sp. Podhradie, Medzilaborce – Vyš. Mirošov, Kračúnovce – Fintice, Radvaň n/L – Šar. Michaľany, Svit – Ľubotice, Kendice – Štrba, Raslavice – V. Tatry.

Juh, 25. kolo – 7. 5. o 16.30 hod.: Rožňava – Geča, Mária Huta – Medzev; 8. 5. o 16.30 hod.: Strážske – Sobrance, Veľký Horeš – Veľký Folkmar, Krompachy – Borša, Čaňa – Michaľany, Kalša – Rudňany, V. Kapušany – Sp. Vlachy.

V. liga

Košicko-gemerská

21. kolo, 7. 5. o 16.30 hod.: Gem. Hôrka – Koš. N. Ves; 8. 5. o 16.30 hod.: Čečejovce – Turňa n/B, Perín – Veľká Ida, Kokšov Bakša – Dobšiná, Malá Ida – Krs. Podhradie, Ťahanovce – Poproč.

Zemplínska

21. kolo, 8. 5. o 16.30 hod.: Trakany – Úpor, Kriš. Liesková – Močarany, Čierna n/T – Čičarovce, Vinné – Nacina Ves, Petrovce n/L – Cejkov, Parchovany – Kr. Chlmec, Palín – Lastomír.

Vihorlatsko-dukelská

21. kolo, 7. 5. o 16.30 hod.: Humenné – Soľ; 8. 5. o 16.30 hod.: Hanušovce n/T – Čierne n/T, Stakčín – Jasenov, Hencovce – Bystré, Niž. Hrušov – Ptičie, Sačurov – Kochanovce, Sedliská – Kamenica n/C.

Šarišská

21. kolo, 7. 5. o 16.30 hod.: Gaboltov – Uzovce; 8. 5. o 16.30 hod.: Demjata – Šiba, Chmiňany – Ražňany, St. Ľubovňa – Koprivnica, Gerlachov – M. Šariš, Záhradné – V. Šariš, Čirč – Dlhá Lúka.

Podtatranská

21. kolo, 7. 5. o 16.30 hod.: Prakovce – Nálepkovo; 8. 5. o 10.30 hod.: Poprad B – Sp. Belá, o 16.30 hod.: V. Lomnica – Hranovnica, Teplička – Sp. Bystré, Levoča – Kravany, Helcmanovce – Hrabušice, Harichovce – Smižany.

Neprehliadnite tiež

Firma núka parkovacie projekty v Košiciach i Prešove

Projekt parkovacieho domu na Sídlisku Ťahanovce ožil. V Starom Meste je o krok vpredu.

Pozrite si nádheru rozkvitnutých bledúľ pri Jovse

Jovsianska hrabina je ich najväčšou lokalitou na Slovensku.

AKTUALIZOVANÉ 21:48

Tragédia v Tatrách si vyžiadala dva mladé životy

Vo Veľkej Studenej doline zahynuli turista a muž, ktorý mu išiel na pomoc.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Štátny nominant na žilinskom letisku nedbá na predpisy

Výkonný riaditeľ štátneho žilinského letiska Miroslav Kunsch sa správa, ako keby mu patrilo.

ŠPORT

Kozák sa o Kucku bál: Bol nervózny, mal zákroky na hrane

Slovenskí futbalisti vyhrali na Malte.

KOMENTÁRE

Gaulieder zosobňoval protest proti únosu štátu

Smrť bývalého poslanca pripomína, že sa od 90. rokov veľa nezmenilo.

SVET

Schulzov efekt vypŕcha, Merkelovej voliči veria

Merkelovej strana vyhrala voľby v maličkom Sársku.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Zákaznícky servis Martinusu sa dostal medzi svetovú špičku
  2. Prežil som autonehodu. Teraz som vďačný za každý deň
  3. Dvojnásobný šampión v rozhovore o ceste, ktorá mu priniesla zisk
  4. Cestou - necestou
  5. Premier Club Nitra: Výborne čapovanú Plzeň hľadajte v centre
  6. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci
  7. Slováci čoskoro lídrami vo využívaní inteligentných domácností
  8. Kĺby starnú s nami. S týmito radami ich udržíte fit čo najdlhšie
  9. Zábavný aj sebavedomý
  10. Obľúbené letné pneumatiky Matador Hectorra v novej generácii 3
  1. Prežil som autonehodu. Teraz som vďačný za každý deň
  2. Dvojnásobný šampión v rozhovore o ceste, ktorá mu priniesla zisk
  3. Cestou - necestou
  4. Za štadiónom Lokomotívy rastie zaujímavý projekt
  5. Premier Club Nitra: Výborne čapovanú Plzeň hľadajte v centre
  6. Konferencia o využívaní ITP v trestnom konaní splnila svoj cieľ
  7. Nadácia Poštovej banky podporí grantom folklór a tradície
  8. Najlepšie obnovený bytový dom 2016 je v Prešove
  9. Najlepšie obnovený bytový dom 2016 je v Prešove
  10. Prednáška holandského veľvyslanca na EU v Bratislave
  1. Kĺby starnú s nami. S týmito radami ich udržíte fit čo najdlhšie 28 298
  2. Päť tipov na dovolenku počas Veľkej noci 8 579
  3. Obľúbené letné pneumatiky Matador Hectorra v novej generácii 3 4 370
  4. Zábavný aj sebavedomý 4 211
  5. Slováci čoskoro lídrami vo využívaní inteligentných domácností 3 949
  6. Ikonický Harley-Davidson za bezkonkurenčnú cenu 3 806
  7. Prežil som autonehodu. Teraz som vďačný za každý deň 3 188
  8. Kursalon Trenčianske Teplice: Výborné jedlo a chutné pivo 2 925
  9. Bývanie, ktoré vás oslobodí od stresu 2 379
  10. Antibiotiká nie sú cukríky. Naozaj viete, kedy ich máte brať? 2 160

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop