Korzár logo Korzár
Utorok, 13. november, 2018 | Meniny má Stanislav
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga: V Zemplíne mali gólové hody

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

Sever

Svit - Zámutov 7:0 (1:0), G: Mičko 3, Hazrolli, Chyba, Paulino, Semanič (vlastný),

Radvaň n/Laborcom - Pakostov 2:1 (0:1), G: Ljubarskij, Pčola - Tkačin, ČK: Dubas (hostia),

Raslavice - Ľubotice 2:0 (1:0), G: Kolibab, Vasiľko,

Kendice - Šarišské Michaľany 0:2 (0:0), G: Jačišin (11m), Kočik,

Medzilaborce - Vysoké Tatry 3:1 (1:0), G: Kuruc (11m), Potoma 2 - Duda, ČK: S. Šugarek (hostia),

Dlhé Klčovo - Štrba 6:0 (5:0), G: Samsely 2, Babjak, Kentoš, Loboda, Zubanych

Kračúnovce - Vyšný Mirošov 2:2 (1:0), G: Nazarej 2 - Matkobiš, Polaščík,

Fintice - Spišské Podhradie 0:2 (0:1), G: Pokrivčák, Sýkora.

1. Svit 23 18 3 2 76:17 57
2. Šar. Michaľany 23 15 6 2 53:15 51
3. Radvaň n/Lab. 23 13 4 6 49:31 43
4. Zámutov 23 12 4 7 34:30 40
5. D. Klčovo 23 12 1 10 47:33 37
6. V. Mirošov 23 10 6 7 36:25 36
7. Pakostov 23 10 3 10 38:36 33
8. Medzilaborce 23 10 2 11 39:45 32
9. Raslavice 23 8 7 8 38:34 31
10. Sp. Podhradie 23 9 4 10 26:29 31
11. Ľubotice 23 9 3 11 32:39 30
12. Fintice 23 7 6 10 33:58 27
13. Štrba 23 6 4 13 35:54 22
14. Kračúnovce 23 6 4 13 26:45 22
15. V. Tatry 23 4 3 16 26:56 15
16. Kendice 23 3 4 16 18:59 13

Juh

Rožňava - Rudňany 3:0 (1:0), G: Kovács 2, Figúr,

Veľké Kapušany - Kalša 1:0 (0:0), G: Havryliv, ČK: Takáč (hostia),

Mária Huta - Geča 3:0 (1:0), G: Hudák 2 (1 z 11m), Čollák, ČK: Raši (hostia),

Veľký Horeš - Spišské Vlachy 7:0 (3:0), G: Kiovský 3, Kotľar 3, Adam (11m),

Strážske - Medzev 7:0 (2:0), G: Rusyn 2, Kiš 2, Hirjak (11m), Pavlov, Ciganoc,

Čaňa - Veľký Folkmar 2:0 (1:0), G: Hanzeľ 2 (1 z 11m),

Krompachy - Sobrance 4:0 (3:0), G: F. Rychnavský 2, Kuriško (11m), Hagara,

Borša - Michaľany 8:0 (4:0), G: Vaszily 3, Nagy 2, Balogh, Dócs, Kovács.

1. V. Horeš 23 20 1 2 96:17 61
2. Kalša 23 16 2 5 67:32 50
3. Medzev 23 14 2 7 55:39 44
4. V. Folkmár 23 13 2 8 51:35 41
5. Čaňa 23 12 3 8 51:42 39
6. Strážske 23 11 5 7 52:35 38
7. Krompachy 23 11 3 9 47:30 36
8. V. Kapušany 23 11 0 12 24:44 33
9. Sobrance 23 10 2 11 36:43 32
10. Mária Huta 23 8 6 9 36:47 30
11. Sp. Vlachy 23 8 5 10 26:32 29
12. Rožňava 23 8 2 13 32:47 26
13. Rudňany 23 8 1 14 31:43 25
14. Michaľany 23 5 3 15 20:71 18
15. Geča 23 4 4 15 32:63 16
16. Borša 23 4 1 18 31:67 13

V. LIGA

Šarišská

Záhradné - Dlhá Lúka 4:2 (1:1), G: Jaworek, Kendžura, Krajňák, Straka - Kukulský, Kožarik,

Gerlachov - Čirč 2:0 (1:0), G: Koscelník, Havrila,

Stará Ľubovňa - Veľký Šariš 0:3 (0:2), G: Šimko (11m), Hritz, Varga,

Chmiňany - Malý Šariš 0:4 (0:1), G: Kočiš 2 (1 z 11m), Vargovič, Pribiš,

Gaboltov - Koprivnica 3:2 (2:1), G: Javorský (11m), Hanek, Ščešňák - Čverha, Kažimír,

Demjata - Ražňany 4:2 (2:1), G: Valíček 3, Kaperak - Seman (11m), Petruška,

Šiba - Uzovce 1:3 (1:1), G: Hovanec - Pokuta 3.

1. Záhradné 19 13 5 1 41:17 44
2. Dlhá Lúka 19 14 2 3 34:14 44
3. Malý Šariš 19 11 3 5 30:17 36
4. Veľký Šariš 19 11 2 6 37:21 35
5. Gerlachov 19 11 2 6 35:24 35
6. Demjata 19 10 4 5 26:20 34
7. St. Ľubovňa 19 8 2 9 36:34 26
8. Koprivnica 19 7 4 8 25:19 25
9. Uzovce 19 6 2 11 20:31 20
10. Ražňany 19 6 1 12 26:30 19
11. Čirč 19 4 6 9 20:31 18
12. Šiba 19 5 3 11 22:37 18
13. Gaboltov 19 5 3 11 18:33 18
14. Chmiňany 19 2 1 16 12:54 7

Vihorlatsko-dukelská

Nižný Hrušov - Bystré 1:0 (0:0), G: Hajduk, ČK: Glod (hostia),

Sačurov - Hencovce 0:4 (0:1), G: Dzurina, Venceľ, Soták, Bereš (vlastný),

Sedliská - Ptičie 0:6 (0:2), G: Kirvej 2, Melník 2, Karas, Gabák,

Hanušovce n/Topľou - Kochanovce 5:0 (4:0), G: Beňko 3, Čikala, Mucha,

Humenné - Kamenica n/Cirochou 6:1 (3:1), G: Voroňák 2, Legdan, Matúš Babin, Jurov, Sališ - Albičuk, ČK: Mikula (hostia)

Stakčín - Čierne n/Topľou 2:1 (1:0), G: Kapraľ (11m), Sima - Cigán,

Jasenov - Soľ 5:0 (3:0), G: Kuzma 2, Veselovskyy, Lazúr, Goga.

1. Humenné 19 16 2 1 61:9 50
2. Ptičie 19 14 2 3 60:14 44
3. N. Hrušov 19 11 3 5 36:38 36
4. Jasenov 19 10 4 5 40:20 34
5. Soľ 19 10 3 6 39:24 33
6. Hencovce 19 10 2 7 41:22 32
7. Kochanovce 19 10 2 7 38:39 32
8. Stakčín 19 8 5 6 32:21 29
9. Bystré 19 6 2 11 21:28 20
10. Čierne n/T 19 5 3 11 26:31 18
11. Sedliská 19 5 2 12 21:47 17
12. Kamenica n/Cir. 19 3 5 11 17:49 14
13. Hanušovce n/T 19 3 2 14 22:76 11
14. Sačurov 19 2 3 14 14:50 9

Košicko-gemerská

Perín - Turňa n/Bodvou 7:1 (4:0), G: Grega 3, Koribanovič 2, Kovács, Jarušinský - Horváth,

Sokoľany - Čečejovce 2:0 (1:0), G: Čišovský, Kocsis,

Gemerská Hôrka - Veľká Ida 1:0 (1:0), G: Izák, ČK: Lukács (hostia),

Malá Ida - Košická Nová Ves 1:3 (0:1), G: Sarka - Bujnovský, Horník, Mihok,

Ťahanovce - Dobšiná 3:0 (1:0), G: Serbin (11m), Grejták, Kollár, ČK: Hutník,

Poproč - Krásnohorské Podhradie 2:3 (1:2), G: Hiľovský, Krausz - Almáši (11m), Zdechovan, Erdofalvi.

1. Krh. Podhradie 17 11 3 3 29:11 36
2. Perín 18 10 3 5 41:26 33
3. Ťahanovce 17 9 4 4 41:25 31
4. Čečejovce 18 9 4 5 37:23 31
5. Sokoľany 18 9 3 6 29:19 30
6. Veľká Ida 18 8 1 9 33:33 25
7. Poproč 17 6 6 5 27:19 24
8. Dobšiná 17 6 5 6 24:25 23
9. Kokšov-Bakša 17 6 3 8 22:23 21
10. Gem. Hôrka 18 4 8 6 23:30 20
11. Koš. Nová Ves 18 5 2 11 23:41 17
12. Malá Ida 17 5 2 10 24:47 17
13. Turňa n/B 18 1 6 11 11:42 9

Zemplínska

Parchovany - Cejkov 1:0 (1:0), G: Obrin,

Trakany - Petrovce n/Laborcom 5:0 (1:0), G: Baráti 2, Bálint, Kočiš, Marošník,

Krišovská Liesková - Kráľovský Chlmec 2:2 (1:1), G: Szucs, Belán - Illéš, T. Batta,

Čierna n/Tisou - Úpor 1:1 (0:1), G: Szucs - Ceperko,

Vinné - Močarany 1:2 (1:1), G: Markeľ - Gargulák, Sabo,

Palín - Čičarovce 4:1 (2:1), G: Rushchak 3, Kolobov - Nagy,

Lastomír - Nacina Ves 2:0 (0:0), G: Porvaz, Capik.

1. Parchovany 19 14 3 2 47:16 45
2. Cejkov 19 13 2 4 41:18 41
3. Čierna n/T 19 11 3 5 44:30 36
4. Petrovce n/L 19 10 2 7 41:28 32
5. Močarany 19 8 6 5 32:21 30
6. Lastomír 19 9 3 7 32:27 30
7. Čičarovce 19 8 3 8 35:30 27
8. Nacina Ves 19 8 3 8 23:27 27
9. Vinné 19 6 6 7 24:27 24
10. Kr. Chlmec 19 7 3 9 26:40 24
11. Trakany 19 5 5 9 22:30 20
12. Krišovská Liesková 19 4 4 11 20:46 16
13. Palín 19 4 3 12 25:44 15
14. Úpor 19 2 2 15 19:47 8

Podtatranská

Veľká Lomnica - Smižany 1:0 (1:0), G: Bojňanský,

Levoča - Harichovce 0:8 (0:4), G: P. Pukluš 3, Markulík, D. Klein, A. Klein, Augustin, Baluch, ČK: Vilman (domáci),

Poprad B - Hranovnica 5:0 (1:0), G: Bednarčík 3, Bilas, Petruľa,

Teplička n/H - Kravany 1:3 (0:2), G: Hamrák - Jakubčák 2, Ščuka,

Helcmanovce - Spišská Belá 0:5 (0:2), G: Dunka 3, Depta, Neupauer, ČK: Ferenc (domáci),

Prakovce - Spišské Bystré 5:1 (2:0), G: Harakaly 2, Slovinský, Silla, Lukaš - Šproch,

Nálepkovo - Hrabušice 1:2 (1:2), G: Munnich - Jurčo, Jozefčák.

Prečítajte si tiež:


1. Hrabušice 19 13 4 2 55:29 43
2. Harichovce 19 11 6 2 48:18 39
3. Sp. Belá 19 12 3 4 52:24 39
4. Poprad B 19 12 2 5 48:24 38
5. V. Lomnica 19 12 0 7 56:32 36
6. Nálepkovo 19 9 2 8 36:31 29
7. Kravany 19 7 4 8 38:41 25
8. Hranovnica 19 8 0 11 41:40 24
9. Levoča 19 7 3 9 40:57 24
10. Smižany 19 6 4 9 25:37 22
11. Prakovce 19 5 4 10 33:41 19
12. Helcmanovce 19 5 3 11 29:65 18
13. Sp. Bystré 19 4 0 15 22:49 12
14. Teplička n/H 19 2 5 12 27:62 11

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
Program 24. kola: 1. 5. o 16.30 hod.: Ľubotice – Radvaň n/L, Šar. Michaľany – Raslavice, Pakostov – Svit, Vyš. Mirošov – Dl. Klčovo, Sp. Podhradie – Kračúnovce, V. Tatry – Kendice, Štrba – Medzilaborce, Zámutov – Fintice.

Juh
Program 24. kola, sobota, 30. 4. o 16.30 hod.: Sobrance – Čaňa; nedeľa, 1. 5. o 10.45 hod.: Geča – V. Kapušany, o 16.30 hod.: Rudňany – Borša, Michaľany – Krompachy, V. Folkmar – Strážske, Sp. Vlachy – Mária Huta, Medzev – V. Horeš, Kalša – Rožňava.

V. liga

Košicko-gemerská
Program 20. kola, 30. 4. o 16.30 hod.: Krs. Podhradie – Ťahanovce; 1. 5. o 16.30 hod.: Turňa n/T – Poproč, Dobšiná – Malá Ida, Koš. N. Ves – Kokšov Bakša, Veľká Ida – Sokoľany, Čečejovce – Perín.

Zemplínska
Program 20. kola, 1. 5. o 16.30 hod.: Trakany – Kr. Chlmec, Petrovce n/L – Parchovany, Nacina Ves – Palín, Čičarovce – Vinné, Močarany – Čierna n/T, Úpor – Kriš. Liesková, Cejkov – Lastomír.

Vihorlatsko-dukelská
Program 20. kola, 1. 5. o 16.30 hod.: Bystré – Jasenov, Soľ – Stakčín, Čierne n/T – Humenné, Kamenica n/C – Hanušovce n/T, Kochanovce – Sedliská, Ptičie – Sačurov, Hencovce – Niž. Hrušov.

Šarišská
Program 20. kola, 1. 5. o 16.30 hod.: Uzovce – Demjata, Ražňany – Gaboltov, Koprivnica – Chmiňany, Malý Šariš – St. Ľubovňa, Dlhá Lúka – Šiba, Čirč – Záhradné, V. Šariš – Gerlachov.

Podtatranská
Program 20. kola, 30. 4. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Teplička; 1. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice – Prakovce, o 16.30 hod.: Kravany – Poprad B, Hranovnica – Levoča, Sp. Bystré – Helcmanovce, Harichovce – V. Lomnica, Smižany – Nálepkovo.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  2. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  5. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  6. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami
  7. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle
  8. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  9. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  10. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie
  1. Volkswagen T-Cross má z každého niečo
  2. Prežije tisícročia. Papier vyrábajú 2000 rokov starou metódou
  3. Kde robia v Bratislave najlepšiu kávu? Vybrali sme 6 kaviarní
  4. Modesta Real Estate úspešne sprostredkovala obchodnú transakciu
  5. Už viete, čo spravíte s ojazdenými, letnými pneumatikami?
  6. Z Park Avenue do Parku pod Kolibou
  7. Viete, ako dlho trvá laserová operácia očí?
  8. Ako sa darí na Slovensku a v Európe odvetviu fintech?
  9. Rekonštrukcia interiéru v zime?
  10. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov
  1. First moment na leto 2019 je tu: 13 letovísk s výraznými zľavami 24 146
  2. 5 brigád, ktoré pomôžu v budúcej kariére 16 937
  3. Neukladajte si nič, čo vás môže ohroziť. Ako zabezpečiť telefón? 9 872
  4. SME pripravení na komunálne voľby vo veľkom štýle 9 456
  5. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku! 8 876
  6. 8 vecí, ktoré môžu ohroziť úspešné podnikanie 7 518
  7. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí 7 123
  8. Mimoriadne dlhopisy až 7% p.a. už od 4 rokov 4 417
  9. Objavte silu Q10 a zredukujte vrásky počas 4 týždňov 3 301
  10. Jozef Ondáš: Košice potrebujú zmenu a pokoj 2 864

Neprehliadnite tiež

Volebný paradox na Furči: Do mesta idú traja smeráci, na sídlisku ostal jeden

Bašta ľavice? Aj starosta je zo Smeru, a to ako jediný v Košiciach.

Rabovali v čerpacej stanici, spustili tichý alarm

Okresný súd rozdal tresty, prokurátor chce prísnejšie.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Bašternák a únos v rovinke

Po voľbách sa takmer všetci cítia víťazmi. Lúzera aby si hľadal GPS-kou....

Lang: Po zápase s Budapešťou sme o sankciách neuvažovali

Vedenie HC Košice pracuje na posilnení útočných radov.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Má o víťazstve pravdu Fico alebo Sulík? Odpoveď im môže dať Hlina

V okresných štruktúrach SaS majú výhrady.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Voľby vyhrali všetci. Hľadajú sa porazení

K víťazstvu sa hlásia skoro všetci.

DOMOV

Najsilnejší primátori budú v Bratislave a na východe

Smeru najbližšia zostane Bystrica.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop