Korzár logo Korzár
Utorok, 20. február, 2018 | Meniny má Lívia
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: V Zemplíne mali gólové hody

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. LIGA

Sever

Svit - Zámutov 7:0 (1:0), G: Mičko 3, Hazrolli, Chyba, Paulino, Semanič (vlastný),

Radvaň n/Laborcom - Pakostov 2:1 (0:1), G: Ljubarskij, Pčola - Tkačin, ČK: Dubas (hostia),

Raslavice - Ľubotice 2:0 (1:0), G: Kolibab, Vasiľko,

Kendice - Šarišské Michaľany 0:2 (0:0), G: Jačišin (11m), Kočik,

Medzilaborce - Vysoké Tatry 3:1 (1:0), G: Kuruc (11m), Potoma 2 - Duda, ČK: S. Šugarek (hostia),

Dlhé Klčovo - Štrba 6:0 (5:0), G: Samsely 2, Babjak, Kentoš, Loboda, Zubanych

Kračúnovce - Vyšný Mirošov 2:2 (1:0), G: Nazarej 2 - Matkobiš, Polaščík,

Fintice - Spišské Podhradie 0:2 (0:1), G: Pokrivčák, Sýkora.

1. Svit 23 18 3 2 76:17 57
2. Šar. Michaľany 23 15 6 2 53:15 51
3. Radvaň n/Lab. 23 13 4 6 49:31 43
4. Zámutov 23 12 4 7 34:30 40
5. D. Klčovo 23 12 1 10 47:33 37
6. V. Mirošov 23 10 6 7 36:25 36
7. Pakostov 23 10 3 10 38:36 33
8. Medzilaborce 23 10 2 11 39:45 32
9. Raslavice 23 8 7 8 38:34 31
10. Sp. Podhradie 23 9 4 10 26:29 31
11. Ľubotice 23 9 3 11 32:39 30
12. Fintice 23 7 6 10 33:58 27
13. Štrba 23 6 4 13 35:54 22
14. Kračúnovce 23 6 4 13 26:45 22
15. V. Tatry 23 4 3 16 26:56 15
16. Kendice 23 3 4 16 18:59 13

Juh

Rožňava - Rudňany 3:0 (1:0), G: Kovács 2, Figúr,

Veľké Kapušany - Kalša 1:0 (0:0), G: Havryliv, ČK: Takáč (hostia),

Mária Huta - Geča 3:0 (1:0), G: Hudák 2 (1 z 11m), Čollák, ČK: Raši (hostia),

Veľký Horeš - Spišské Vlachy 7:0 (3:0), G: Kiovský 3, Kotľar 3, Adam (11m),

Strážske - Medzev 7:0 (2:0), G: Rusyn 2, Kiš 2, Hirjak (11m), Pavlov, Ciganoc,

Čaňa - Veľký Folkmar 2:0 (1:0), G: Hanzeľ 2 (1 z 11m),

Krompachy - Sobrance 4:0 (3:0), G: F. Rychnavský 2, Kuriško (11m), Hagara,

Borša - Michaľany 8:0 (4:0), G: Vaszily 3, Nagy 2, Balogh, Dócs, Kovács.

1. V. Horeš 23 20 1 2 96:17 61
2. Kalša 23 16 2 5 67:32 50
3. Medzev 23 14 2 7 55:39 44
4. V. Folkmár 23 13 2 8 51:35 41
5. Čaňa 23 12 3 8 51:42 39
6. Strážske 23 11 5 7 52:35 38
7. Krompachy 23 11 3 9 47:30 36
8. V. Kapušany 23 11 0 12 24:44 33
9. Sobrance 23 10 2 11 36:43 32
10. Mária Huta 23 8 6 9 36:47 30
11. Sp. Vlachy 23 8 5 10 26:32 29
12. Rožňava 23 8 2 13 32:47 26
13. Rudňany 23 8 1 14 31:43 25
14. Michaľany 23 5 3 15 20:71 18
15. Geča 23 4 4 15 32:63 16
16. Borša 23 4 1 18 31:67 13

V. LIGA

Šarišská

Záhradné - Dlhá Lúka 4:2 (1:1), G: Jaworek, Kendžura, Krajňák, Straka - Kukulský, Kožarik,

Gerlachov - Čirč 2:0 (1:0), G: Koscelník, Havrila,

Stará Ľubovňa - Veľký Šariš 0:3 (0:2), G: Šimko (11m), Hritz, Varga,

Chmiňany - Malý Šariš 0:4 (0:1), G: Kočiš 2 (1 z 11m), Vargovič, Pribiš,

Gaboltov - Koprivnica 3:2 (2:1), G: Javorský (11m), Hanek, Ščešňák - Čverha, Kažimír,

Demjata - Ražňany 4:2 (2:1), G: Valíček 3, Kaperak - Seman (11m), Petruška,

Šiba - Uzovce 1:3 (1:1), G: Hovanec - Pokuta 3.

1. Záhradné 19 13 5 1 41:17 44
2. Dlhá Lúka 19 14 2 3 34:14 44
3. Malý Šariš 19 11 3 5 30:17 36
4. Veľký Šariš 19 11 2 6 37:21 35
5. Gerlachov 19 11 2 6 35:24 35
6. Demjata 19 10 4 5 26:20 34
7. St. Ľubovňa 19 8 2 9 36:34 26
8. Koprivnica 19 7 4 8 25:19 25
9. Uzovce 19 6 2 11 20:31 20
10. Ražňany 19 6 1 12 26:30 19
11. Čirč 19 4 6 9 20:31 18
12. Šiba 19 5 3 11 22:37 18
13. Gaboltov 19 5 3 11 18:33 18
14. Chmiňany 19 2 1 16 12:54 7

Vihorlatsko-dukelská

Nižný Hrušov - Bystré 1:0 (0:0), G: Hajduk, ČK: Glod (hostia),

Sačurov - Hencovce 0:4 (0:1), G: Dzurina, Venceľ, Soták, Bereš (vlastný),

Sedliská - Ptičie 0:6 (0:2), G: Kirvej 2, Melník 2, Karas, Gabák,

Hanušovce n/Topľou - Kochanovce 5:0 (4:0), G: Beňko 3, Čikala, Mucha,

Humenné - Kamenica n/Cirochou 6:1 (3:1), G: Voroňák 2, Legdan, Matúš Babin, Jurov, Sališ - Albičuk, ČK: Mikula (hostia)

Stakčín - Čierne n/Topľou 2:1 (1:0), G: Kapraľ (11m), Sima - Cigán,

Jasenov - Soľ 5:0 (3:0), G: Kuzma 2, Veselovskyy, Lazúr, Goga.

1. Humenné 19 16 2 1 61:9 50
2. Ptičie 19 14 2 3 60:14 44
3. N. Hrušov 19 11 3 5 36:38 36
4. Jasenov 19 10 4 5 40:20 34
5. Soľ 19 10 3 6 39:24 33
6. Hencovce 19 10 2 7 41:22 32
7. Kochanovce 19 10 2 7 38:39 32
8. Stakčín 19 8 5 6 32:21 29
9. Bystré 19 6 2 11 21:28 20
10. Čierne n/T 19 5 3 11 26:31 18
11. Sedliská 19 5 2 12 21:47 17
12. Kamenica n/Cir. 19 3 5 11 17:49 14
13. Hanušovce n/T 19 3 2 14 22:76 11
14. Sačurov 19 2 3 14 14:50 9

Košicko-gemerská

Perín - Turňa n/Bodvou 7:1 (4:0), G: Grega 3, Koribanovič 2, Kovács, Jarušinský - Horváth,

Sokoľany - Čečejovce 2:0 (1:0), G: Čišovský, Kocsis,

Gemerská Hôrka - Veľká Ida 1:0 (1:0), G: Izák, ČK: Lukács (hostia),

Malá Ida - Košická Nová Ves 1:3 (0:1), G: Sarka - Bujnovský, Horník, Mihok,

Ťahanovce - Dobšiná 3:0 (1:0), G: Serbin (11m), Grejták, Kollár, ČK: Hutník,

Poproč - Krásnohorské Podhradie 2:3 (1:2), G: Hiľovský, Krausz - Almáši (11m), Zdechovan, Erdofalvi.

1. Krh. Podhradie 17 11 3 3 29:11 36
2. Perín 18 10 3 5 41:26 33
3. Ťahanovce 17 9 4 4 41:25 31
4. Čečejovce 18 9 4 5 37:23 31
5. Sokoľany 18 9 3 6 29:19 30
6. Veľká Ida 18 8 1 9 33:33 25
7. Poproč 17 6 6 5 27:19 24
8. Dobšiná 17 6 5 6 24:25 23
9. Kokšov-Bakša 17 6 3 8 22:23 21
10. Gem. Hôrka 18 4 8 6 23:30 20
11. Koš. Nová Ves 18 5 2 11 23:41 17
12. Malá Ida 17 5 2 10 24:47 17
13. Turňa n/B 18 1 6 11 11:42 9

Zemplínska

Parchovany - Cejkov 1:0 (1:0), G: Obrin,

Trakany - Petrovce n/Laborcom 5:0 (1:0), G: Baráti 2, Bálint, Kočiš, Marošník,

Krišovská Liesková - Kráľovský Chlmec 2:2 (1:1), G: Szucs, Belán - Illéš, T. Batta,

Čierna n/Tisou - Úpor 1:1 (0:1), G: Szucs - Ceperko,

Vinné - Močarany 1:2 (1:1), G: Markeľ - Gargulák, Sabo,

Palín - Čičarovce 4:1 (2:1), G: Rushchak 3, Kolobov - Nagy,

Lastomír - Nacina Ves 2:0 (0:0), G: Porvaz, Capik.

1. Parchovany 19 14 3 2 47:16 45
2. Cejkov 19 13 2 4 41:18 41
3. Čierna n/T 19 11 3 5 44:30 36
4. Petrovce n/L 19 10 2 7 41:28 32
5. Močarany 19 8 6 5 32:21 30
6. Lastomír 19 9 3 7 32:27 30
7. Čičarovce 19 8 3 8 35:30 27
8. Nacina Ves 19 8 3 8 23:27 27
9. Vinné 19 6 6 7 24:27 24
10. Kr. Chlmec 19 7 3 9 26:40 24
11. Trakany 19 5 5 9 22:30 20
12. Krišovská Liesková 19 4 4 11 20:46 16
13. Palín 19 4 3 12 25:44 15
14. Úpor 19 2 2 15 19:47 8

Podtatranská

Veľká Lomnica - Smižany 1:0 (1:0), G: Bojňanský,

Levoča - Harichovce 0:8 (0:4), G: P. Pukluš 3, Markulík, D. Klein, A. Klein, Augustin, Baluch, ČK: Vilman (domáci),

Poprad B - Hranovnica 5:0 (1:0), G: Bednarčík 3, Bilas, Petruľa,

Teplička n/H - Kravany 1:3 (0:2), G: Hamrák - Jakubčák 2, Ščuka,

Helcmanovce - Spišská Belá 0:5 (0:2), G: Dunka 3, Depta, Neupauer, ČK: Ferenc (domáci),

Prakovce - Spišské Bystré 5:1 (2:0), G: Harakaly 2, Slovinský, Silla, Lukaš - Šproch,

Nálepkovo - Hrabušice 1:2 (1:2), G: Munnich - Jurčo, Jozefčák.

Prečítajte si tiež:


1. Hrabušice 19 13 4 2 55:29 43
2. Harichovce 19 11 6 2 48:18 39
3. Sp. Belá 19 12 3 4 52:24 39
4. Poprad B 19 12 2 5 48:24 38
5. V. Lomnica 19 12 0 7 56:32 36
6. Nálepkovo 19 9 2 8 36:31 29
7. Kravany 19 7 4 8 38:41 25
8. Hranovnica 19 8 0 11 41:40 24
9. Levoča 19 7 3 9 40:57 24
10. Smižany 19 6 4 9 25:37 22
11. Prakovce 19 5 4 10 33:41 19
12. Helcmanovce 19 5 3 11 29:65 18
13. Sp. Bystré 19 4 0 15 22:49 12
14. Teplička n/H 19 2 5 12 27:62 11

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
Program 24. kola: 1. 5. o 16.30 hod.: Ľubotice – Radvaň n/L, Šar. Michaľany – Raslavice, Pakostov – Svit, Vyš. Mirošov – Dl. Klčovo, Sp. Podhradie – Kračúnovce, V. Tatry – Kendice, Štrba – Medzilaborce, Zámutov – Fintice.

Juh
Program 24. kola, sobota, 30. 4. o 16.30 hod.: Sobrance – Čaňa; nedeľa, 1. 5. o 10.45 hod.: Geča – V. Kapušany, o 16.30 hod.: Rudňany – Borša, Michaľany – Krompachy, V. Folkmar – Strážske, Sp. Vlachy – Mária Huta, Medzev – V. Horeš, Kalša – Rožňava.

V. liga

Košicko-gemerská
Program 20. kola, 30. 4. o 16.30 hod.: Krs. Podhradie – Ťahanovce; 1. 5. o 16.30 hod.: Turňa n/T – Poproč, Dobšiná – Malá Ida, Koš. N. Ves – Kokšov Bakša, Veľká Ida – Sokoľany, Čečejovce – Perín.

Zemplínska
Program 20. kola, 1. 5. o 16.30 hod.: Trakany – Kr. Chlmec, Petrovce n/L – Parchovany, Nacina Ves – Palín, Čičarovce – Vinné, Močarany – Čierna n/T, Úpor – Kriš. Liesková, Cejkov – Lastomír.

Vihorlatsko-dukelská
Program 20. kola, 1. 5. o 16.30 hod.: Bystré – Jasenov, Soľ – Stakčín, Čierne n/T – Humenné, Kamenica n/C – Hanušovce n/T, Kochanovce – Sedliská, Ptičie – Sačurov, Hencovce – Niž. Hrušov.

Šarišská
Program 20. kola, 1. 5. o 16.30 hod.: Uzovce – Demjata, Ražňany – Gaboltov, Koprivnica – Chmiňany, Malý Šariš – St. Ľubovňa, Dlhá Lúka – Šiba, Čirč – Záhradné, V. Šariš – Gerlachov.

Podtatranská
Program 20. kola, 30. 4. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Teplička; 1. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice – Prakovce, o 16.30 hod.: Kravany – Poprad B, Hranovnica – Levoča, Sp. Bystré – Helcmanovce, Harichovce – V. Lomnica, Smižany – Nálepkovo.

tasr

Neprehliadnite tiež

Raši letel do Moskvy za Gorbačovom súkromným lietadlom

Vyjde ho to na 2500 eur. So Schusterom mu odovzdajú čestné občianstvo.

Súťaž

Máme pre vás poklad na zaujímavom mieste

Súťažte s Korzárom o zlatú tehličku a ďalšie skvelé ceny.

Karmelitánky stále nevedia, čo pri kláštore vyrastie

Košické mestské zastupiteľstvo presunulo problém na apríl.

Zvieracie krematórium posunuli ďalej. Úrady už neprotestujú

V Košiciach možno budú dve kremačné pece na humánne spaľovanie zvierat.

Exšéfku banky súdia za spreneveru 600-tisíc eur

O miesto už prišla, môže aj o slobodu.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Poradenská firma u Maďariča mohla zneužívať dôverné informácie

Poradenská spoločnosť Centire mala o eurofondovej výzve pre kreatívny priemysel na ministerstve kultúry informácie vždy ako prvá.

DOMOV

Dobré ráno: Česká ČSSD? Fico im rozprával o bordeli a prostitútkach

Českí sociálni demokrati zmenili šéfa.

KOMENTÁRE

Centire je názornou ukážkou prokorupčného prostredia okolo eurofondov

Zodpovední sú všetci účastníci procesu.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  7. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Talent - vzdelanie - úspech
  2. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  3. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  4. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  5. Billa pomáha slabozrakým a nevidiacim s nákupmi už aj v Nitre
  6. Svetový roaming v O2 výhodnejšie
  7. 5 pravidiel ako prenajať nehnuteľnosť
  8. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  9. Hotel Devin Spa centre - relaxation in the intimate atmosphere
  10. The Horizont Resort **** - fun and wellness
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 25 782
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 17 064
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 180
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 11 053
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 881
  6. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 5 633
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 020
  8. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 5 018
  9. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 3 702
  10. Slovanet spustil LTE internet aj v okolí Prešova 2 566

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop