Korzár logo Korzár
Pondelok, 22. apríl, 2019 | Meniny má Slavomír
Nájdete nás na webe

IV. a V. futbalové ligy: Svit a Veľký Horeš ďalej víťazia, Kendice na chvoste

Futbalisti v IV. a V. ligách mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

22. kolo: Sp. Podhradie – Zámutov 2:1 (1:0), Cehuľa, Ferenc – Čižmár, Vyšný Mirošov – Fintice 1:1 (0:0), Lauko – Semančík, Štrba – Kračúnovce 5:1 (2:0), Mlynár 2, Rusnák 2, Ferenčák – Uhrin, Vysoké Tatry – Dlhé Klčovo 0:1 (0:1), Loboda (11m), Šar. Michaľany – Medzilaborce 3:1 (3:0), Dubecký, E. Kapraľ, Gič (vl.) – Potoma, Ľubotice – Kendice 2:0 (1:0), Jakubek (11m), Jusko, Pakostov – Raslavice 2:2 (1:2), Fedorko 2 – Palko, Bialončík, Svit – Radvaň n/L 3:0 (0:0), Paulino, Melek, Vitkaj.

1. Svit 22 17 3 2 69:17 54

2. Šar. Michaľany 22 14 6 2 51:15 48

3. Radvaň n/L 22 12 4 6 47:30 40

4. Zámutov 22 12 4 6 34:23 40

5. Vyš. Mirošov 22 10 5 7 34:23 35

6. Dlhé Klčovo 22 11 1 10 41:33 34

7. Pakostov 22 10 3 9 37:34 33

8. Ľubotice 22 9 3 10 32:37 30

9. Medzilaborce 22 9 2 11 36:44 29

10. Raslavice 22 7 7 8 36:34 28

11. Sp. Podhradie 22 8 4 10 24:29 28

12. Fintice 22 7 6 9 33:56 27

13. Štrba 22 6 4 12 35:48 22

14. Kračúnovce 22 6 3 13 24:43 21

15. V. Tatry 22 4 3 15 25:53 15

16. Kendice 22 3 4 15 18:57 13

Juh

22. kolo: Rudňany – Michaľany 3:1 (1:1), Bdžoch, Bašista, Čuj – Čižmár, Sobrance – Borša 2:1 (0:0), Scherbanych, Viňanský – P. Fedor, V. Folkmár – Krompachy 1:0 (0:0), Belej, Medzev – Čaňa 2:2 (0:1), Domanič (11m), Lackaň – Hanzeľ, Vaľa, Sp. Vlachy – Strážske 0:2 (0:1), Ciganoc, Kiš, Geča – Veľký Horeš 1:3 (0:2), Leško – Vajda (11m), Lukáč, Kotľar, Kalša – Mária Huta 6:1 (3:0), Vaňo 2, Krakovský 2, Horňák, Sokolský (vl.) – Čegiň, Rožňava – Veľké Kapušany 3:1 (0:1), Figúr, Sappanoš, Ďuríček – Shevchenko.

1. V. Horeš 22 19 1 2 89:17 58

2. Kalša 22 16 2 4 67:31 50

3. Medzev 22 14 2 6 55:32 44

4. V. Folkmár 22 13 2 7 51:33 41

5. Čaňa 22 11 3 8 49:42 36

6. Strážske 22 10 5 7 45:35 35

7. Krompachy 22 10 3 9 43:30 33

8. Sobrance 22 10 2 10 36:39 32

9. V. Kapušany 22 10 0 12 23:44 30

10. Sp. Vlachy 22 8 5 9 26:25 29

11. Mária Huta 22 7 6 9 33:47 27

12. Rudňany 22 8 1 13 31:40 25

13. Rožňava 22 7 2 13 29:47 23

14. Michaľany 22 5 3 14 20:63 18

15. Geča 22 4 4 14 32:60 16

16. Borša 22 3 1 18 23:67 10

V. liga

Košicko-gemerská

18. kolo: Turňa n/B – Krs. Podhradie 0:0, Dobšiná – Poproč 1:0 (0:0), Husár, Koš. N. Ves – Ťahanovce 2:4 (2:2), Bujnovský (11m), Šemrák – Serbin 2 (1 z 11m), Kollár, Koľvek, Veľká Ida – Kokšov-Bakša 2:0 (1:0), Žiga (11m), Vrabec, Čečejovce – Gem. Hôrka 6:1 (3:0), Juhás 3, Warzybok (11m), Ličák, Matesz – Tomi, Perín – Sokoľany 0:0.

1. Krs. Podhradie 16 10 3 3 26:9 33

2. Čečejovce 17 9 4 4 37:21 31

3. Perín 17 9 3 5 34:25 30

4. Ťahanovce 16 8 4 4 38:25 28

5. Sokoľany 17 8 3 6 27:19 27

6. Veľká Ida 17 8 1 8 33:32 25

7. Poproč 16 6 6 4 25:16 24

8. Dobšiná 16 6 5 5 24:22 23

9. K. Bakša 17 6 3 8 22:23 21

10. Gem. Hôrka 17 3 8 6 22:30 17

11. Malá Ida 16 5 2 9 23:44 17

12. Koš. N. Ves 17 4 2 11 20:40 14

13. Turňa n/B 17 1 6 10 10:35 9

Zemplínska

18. kolo: Cejkov – Nacina Ves 2:0 (2:0), Barna, Horňák, Čičarovce – Lastomír 5:0 (4:0), Ovák 3, Molnár, Tóth, Močarany – Palín 2:1 (0:0), Mesaroš, Sabo – Podlevskyi, Úpor – Vinné 3:0 (0:0), Rugoĺský, Baňacký, Bandoľa, Kr. Chlmec – Čierna n/T 1:3 (1:1), Illéš (11m) – Jáger 2, Čertický, Petrovce n/L – Kriš. Liesková 4:0 (3:0), Lipka 2, Mráz, Šaffo, Parchovany – Trakany 5:1 (1:1), Matta 2 (2 z 11m), M. Šimai, Hvasta, Dic – Bálint.

1. Parchovany 18 13 3 2 46:16 42

2. Cejkov 18 13 2 3 41:17 41

3. Čierna n/T 18 11 2 5 43:29 35

4. Petrovce n/L. 18 10 2 6 41:23 32

5. Močarany 18 7 6 5 30:20 27

6. Čičarovce 18 8 3 7 34:26 27

7. Lastomír 18 8 3 7 30:27 27

8. Nacina Ves 18 8 3 7 23:25 27

9. Vinné 18 6 6 6 23:25 24

10. Kr. Chlmec 18 7 2 9 24:38 23

11. Trakany 18 4 5 9 17:30 17

12. Kriš. Liesková 18 4 3 11 18:44 15

13. Palín 18 3 3 12 21:43 12

14. Úpor 18 2 1 15 18:46 7

Vihorlatsko-dukelská

18. kolo: Bystré – Soľ 0:1 (0:0), Ladomerský, Čierne n/T – Jasenov 2:1 (0:0), Sakala, Dvorjak – Veselovský, Kamenica n/C – Stakčín 3:0 (2:0), Benec 2, Karnaj, Kochanovce – Humenné 0:7 (0:2), Sališ 3, Vasiľ 2, Jurov, Legdan, Ptičie – Hanušovce n/T 7:1 (3:1), Melník 3 (2 z 11m), Čerňa, Kirvej, Patarák, Maličký – Verčimák, Hencovce – Sedliská 1:0 (0:0), Venceľ (11m), Nižný Hrušov – Sačurov 1:0 (0:0), Svetlík.

1. Humenné 18 15 2 1 55:8 47

2. Ptičie 18 13 2 3 54:14 41

3. Soľ 18 10 3 5 39:19 33

4. Niž. Hrušov 18 10 3 5 35:38 33

5. Kochanovce 18 10 2 6 38:34 32

6. Jasenov 18 9 4 5 35:20 31

7. Hencovce 18 9 2 7 37:22 29

8. Stakčín 18 7 5 6 30:20 26

9. Bystré 18 6 2 10 21:27 20

10. Čierne n/T 18 5 3 10 25:29 18

11. Sedliská 18 5 2 11 21:41 17

12. Kamenica n/C 18 3 5 10 16:43 14

13. Sačurov 18 2 3 13 14:46 9

14. Hanušovce n/T 18 2 2 14 17:76 8

Šarišská

18. kolo: Dlhá Lúka – Uzovce 4:0 (0:0), Matúš Vilček (11m), Jurčišin, Ciglarik, Kožárik , Ražňany – Šiba 1:2 (1:2), Durilla – Hudák, Pillár, Koprivnica – Demjata 1:1 (0:1), Hlávka – Kaperak, Malý Šariš – Gaboltov 1:0 (0:0), Vajda, Veľký Šariš – Chmiňany 3:0 (2:0), Špak, Hanudeľ, Varga, Čirč – Stará Ľubovňa 1:0 (0:0), Pyda (11m), Záhradné – Gerlachov 5:1 (2:0), Jaworek 2 (1 z 11m), Straka 2, Kendžura – Havrila.

1. Dlhá Lúka 18 14 2 2 32:10 44

2. Záhradné 18 12 5 1 37:15 41

3. Malý Šariš 18 10 3 5 26:17 33

4. Veľký Šariš 18 10 2 6 34:21 32

5. Gerlachov 18 10 2 6 33:24 32

6. Demjata 18 9 4 5 22:18 31

7. St. Ľubovňa 18 8 2 8 36:31 26

8. Koprivnica 18 7 4 7 23:16 25

9. Ražňany 18 6 1 11 24:26 19

10. Čirč 18 4 6 8 20:29 18

11. Šiba 18 5 3 10 21:34 18

12. Uzovce 18 5 2 11 17:30 17

13. Gaboltov 18 4 3 11 15:31 15

14. Chmiňany 18 2 1 15 12:50 7

Podtatranská

18. kolo: Smižany – Hrabušice 2:0 (2:0), Regítko, Dofek, Sp. Bystré – Nálepkovo 0:1 (0:1), Munnich, ČK: Knežík (domáci), Spišská Belá – Prakovce 4:1 (3:1), Milaňák, Dunka, Mezey, Depta – Harakaly, Kravany – Helcmanovce 4:2 (2:0), D. Kobolka 2, Kulík (11m), Cihoň – Maliňák (11m), Daniel, ČK: Kohút (hostia), Hranovnica – Teplička n/H 2:1 (1:0), Babej, Petruľa – Biacovský, Harichovce – Poprad „B“ 0:0, V. Lomnica – Levoča 7:1 (3:1), Beller 4, Baláž 2, Bojňanský – Kašper.

1. Hrabušice 18 12 4 2 53:28 40

2. Sp. Belá 18 11 3 4 47:24 36

3. Harichovce 18 10 6 2 40:18 36

4. Poprad „B“ 18 11 2 5 43:24 35

5. V. Lomnica 18 11 0 7 55:32 33

6. Nálepkovo 18 9 2 7 35:29 29

7. Hranovnica 18 8 0 10 41:35 24

8. Levoča 18 7 3 8 40:49 24

9. Kravany 18 6 4 8 35:40 22

10. Smižany 18 6 4 8 25:36 22

11. Helcmanovce 18 5 3 10 29:60 18

12. Prakovce 18 4 4 10 28:40 16

13. Sp. Bystré 18 4 0 14 21:44 12

14. Teplička n/H 18 2 5 11 26:59 11

ĎALŠÍ PROGRAM IV. A V. LIGY

IV. liga

Sever, 23. kolo, 24. 4. o 16.00 hod.: Svit – Zámutov, Fintice – Sp. Podhradie, Dl. Klčovo – Štrba, Kračúnovce – V. Mirošov, Kendice – Šar. Michaľany, Medzilaborce – V. Tatry, Radvaň n/L – Pakostov, Raslavice – Ľubotice.

Juh, 23. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Rožňava – Rudňany, Mária Huta – Geča; 24. 4. o 16.00 hod.: Strážske – Medzev, Krompachy – Sobrance, Borša – Michaľany, V. Kpušany – Kalša, V. Horeš – Sp. Vlachy.

V. liga

Košicko-gemerská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Gem. Hôrka – V. Ida; 24. 4. o 16.00 hod.: Poproč – Krs. Podhradie, Sokoľany – Čečejovce, Perín – Turňa n/B, Ťahanovce – Dobšiná, M. Ida – Koš. N. Ves.

Zemplínska

19. kolo, 24. 4. o 16.00 hod.: Čierna n/T – Úpor, Kriš. Liesková – Kr. Chlmec, Trakany – Petrovce n/L, Parchovany – Cejkov, Vinné – Močarany, Palín – Čičarovce, Lastomír – Nacina Ves.

Vihorlatsko-dukelská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Humenné – Kamenica n/C; 24. 4. o 16.00 hod.: Sedliská – Ptičie, Hanušovce n/T – Kochanovce, Stakčín – Čierne n/T, Jasenov – Soľ, Sačurov – Hencovce, Niž. Hrušov – Bystré.

Šarišská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Gaboltov – Koprivnica; 24. 4. o 16.00 hod.: Demjata – Ražňany, Šiba – Uzovce, Záhradné – Dlhá Lúka, Gerlachov – Čirč, St. Ľubovňa – V. Šariš, Chmiňany – M. Šariš.

Podtatranská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Prakovce – Sp. Bystré; 24. 4. o 10.30 hod.: Poprad B – Hranovnica, o 16.00 hod.: V. Lomnica – Smižany, Teplička – Kravany, Helcmanovce – Sp. Belá, Levoča – Harichovce, Nálepkovo – Hrabušice.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 18 954
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 12 547
  3. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 9 045
  4. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 628
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 873
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 426
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 388
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 656
  9. Až vďaka chorobe objavila svoj talent 3 473
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 079

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop