Korzár logo Korzár
Sobota, 22. september, 2018 | Meniny má Móric
Nájdete nás na webe

IV. a V. futbalové ligy: Svit a Veľký Horeš ďalej víťazia, Kendice na chvoste

Futbalisti v IV. a V. ligách mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

22. kolo: Sp. Podhradie – Zámutov 2:1 (1:0), Cehuľa, Ferenc – Čižmár, Vyšný Mirošov – Fintice 1:1 (0:0), Lauko – Semančík, Štrba – Kračúnovce 5:1 (2:0), Mlynár 2, Rusnák 2, Ferenčák – Uhrin, Vysoké Tatry – Dlhé Klčovo 0:1 (0:1), Loboda (11m), Šar. Michaľany – Medzilaborce 3:1 (3:0), Dubecký, E. Kapraľ, Gič (vl.) – Potoma, Ľubotice – Kendice 2:0 (1:0), Jakubek (11m), Jusko, Pakostov – Raslavice 2:2 (1:2), Fedorko 2 – Palko, Bialončík, Svit – Radvaň n/L 3:0 (0:0), Paulino, Melek, Vitkaj.

1. Svit 22 17 3 2 69:17 54

2. Šar. Michaľany 22 14 6 2 51:15 48

3. Radvaň n/L 22 12 4 6 47:30 40

4. Zámutov 22 12 4 6 34:23 40

5. Vyš. Mirošov 22 10 5 7 34:23 35

6. Dlhé Klčovo 22 11 1 10 41:33 34

7. Pakostov 22 10 3 9 37:34 33

8. Ľubotice 22 9 3 10 32:37 30

9. Medzilaborce 22 9 2 11 36:44 29

10. Raslavice 22 7 7 8 36:34 28

11. Sp. Podhradie 22 8 4 10 24:29 28

12. Fintice 22 7 6 9 33:56 27

13. Štrba 22 6 4 12 35:48 22

14. Kračúnovce 22 6 3 13 24:43 21

15. V. Tatry 22 4 3 15 25:53 15

16. Kendice 22 3 4 15 18:57 13

Juh

22. kolo: Rudňany – Michaľany 3:1 (1:1), Bdžoch, Bašista, Čuj – Čižmár, Sobrance – Borša 2:1 (0:0), Scherbanych, Viňanský – P. Fedor, V. Folkmár – Krompachy 1:0 (0:0), Belej, Medzev – Čaňa 2:2 (0:1), Domanič (11m), Lackaň – Hanzeľ, Vaľa, Sp. Vlachy – Strážske 0:2 (0:1), Ciganoc, Kiš, Geča – Veľký Horeš 1:3 (0:2), Leško – Vajda (11m), Lukáč, Kotľar, Kalša – Mária Huta 6:1 (3:0), Vaňo 2, Krakovský 2, Horňák, Sokolský (vl.) – Čegiň, Rožňava – Veľké Kapušany 3:1 (0:1), Figúr, Sappanoš, Ďuríček – Shevchenko.

1. V. Horeš 22 19 1 2 89:17 58

2. Kalša 22 16 2 4 67:31 50

3. Medzev 22 14 2 6 55:32 44

4. V. Folkmár 22 13 2 7 51:33 41

5. Čaňa 22 11 3 8 49:42 36

6. Strážske 22 10 5 7 45:35 35

7. Krompachy 22 10 3 9 43:30 33

8. Sobrance 22 10 2 10 36:39 32

9. V. Kapušany 22 10 0 12 23:44 30

10. Sp. Vlachy 22 8 5 9 26:25 29

11. Mária Huta 22 7 6 9 33:47 27

12. Rudňany 22 8 1 13 31:40 25

13. Rožňava 22 7 2 13 29:47 23

14. Michaľany 22 5 3 14 20:63 18

15. Geča 22 4 4 14 32:60 16

16. Borša 22 3 1 18 23:67 10

V. liga

Košicko-gemerská

18. kolo: Turňa n/B – Krs. Podhradie 0:0, Dobšiná – Poproč 1:0 (0:0), Husár, Koš. N. Ves – Ťahanovce 2:4 (2:2), Bujnovský (11m), Šemrák – Serbin 2 (1 z 11m), Kollár, Koľvek, Veľká Ida – Kokšov-Bakša 2:0 (1:0), Žiga (11m), Vrabec, Čečejovce – Gem. Hôrka 6:1 (3:0), Juhás 3, Warzybok (11m), Ličák, Matesz – Tomi, Perín – Sokoľany 0:0.

1. Krs. Podhradie 16 10 3 3 26:9 33

2. Čečejovce 17 9 4 4 37:21 31

3. Perín 17 9 3 5 34:25 30

4. Ťahanovce 16 8 4 4 38:25 28

5. Sokoľany 17 8 3 6 27:19 27

6. Veľká Ida 17 8 1 8 33:32 25

7. Poproč 16 6 6 4 25:16 24

8. Dobšiná 16 6 5 5 24:22 23

9. K. Bakša 17 6 3 8 22:23 21

10. Gem. Hôrka 17 3 8 6 22:30 17

11. Malá Ida 16 5 2 9 23:44 17

12. Koš. N. Ves 17 4 2 11 20:40 14

13. Turňa n/B 17 1 6 10 10:35 9

Zemplínska

18. kolo: Cejkov – Nacina Ves 2:0 (2:0), Barna, Horňák, Čičarovce – Lastomír 5:0 (4:0), Ovák 3, Molnár, Tóth, Močarany – Palín 2:1 (0:0), Mesaroš, Sabo – Podlevskyi, Úpor – Vinné 3:0 (0:0), Rugoĺský, Baňacký, Bandoľa, Kr. Chlmec – Čierna n/T 1:3 (1:1), Illéš (11m) – Jáger 2, Čertický, Petrovce n/L – Kriš. Liesková 4:0 (3:0), Lipka 2, Mráz, Šaffo, Parchovany – Trakany 5:1 (1:1), Matta 2 (2 z 11m), M. Šimai, Hvasta, Dic – Bálint.

1. Parchovany 18 13 3 2 46:16 42

2. Cejkov 18 13 2 3 41:17 41

3. Čierna n/T 18 11 2 5 43:29 35

4. Petrovce n/L. 18 10 2 6 41:23 32

5. Močarany 18 7 6 5 30:20 27

6. Čičarovce 18 8 3 7 34:26 27

7. Lastomír 18 8 3 7 30:27 27

8. Nacina Ves 18 8 3 7 23:25 27

9. Vinné 18 6 6 6 23:25 24

10. Kr. Chlmec 18 7 2 9 24:38 23

11. Trakany 18 4 5 9 17:30 17

12. Kriš. Liesková 18 4 3 11 18:44 15

13. Palín 18 3 3 12 21:43 12

14. Úpor 18 2 1 15 18:46 7

Vihorlatsko-dukelská

18. kolo: Bystré – Soľ 0:1 (0:0), Ladomerský, Čierne n/T – Jasenov 2:1 (0:0), Sakala, Dvorjak – Veselovský, Kamenica n/C – Stakčín 3:0 (2:0), Benec 2, Karnaj, Kochanovce – Humenné 0:7 (0:2), Sališ 3, Vasiľ 2, Jurov, Legdan, Ptičie – Hanušovce n/T 7:1 (3:1), Melník 3 (2 z 11m), Čerňa, Kirvej, Patarák, Maličký – Verčimák, Hencovce – Sedliská 1:0 (0:0), Venceľ (11m), Nižný Hrušov – Sačurov 1:0 (0:0), Svetlík.

1. Humenné 18 15 2 1 55:8 47

2. Ptičie 18 13 2 3 54:14 41

3. Soľ 18 10 3 5 39:19 33

4. Niž. Hrušov 18 10 3 5 35:38 33

5. Kochanovce 18 10 2 6 38:34 32

6. Jasenov 18 9 4 5 35:20 31

7. Hencovce 18 9 2 7 37:22 29

8. Stakčín 18 7 5 6 30:20 26

9. Bystré 18 6 2 10 21:27 20

10. Čierne n/T 18 5 3 10 25:29 18

11. Sedliská 18 5 2 11 21:41 17

12. Kamenica n/C 18 3 5 10 16:43 14

13. Sačurov 18 2 3 13 14:46 9

14. Hanušovce n/T 18 2 2 14 17:76 8

Šarišská

18. kolo: Dlhá Lúka – Uzovce 4:0 (0:0), Matúš Vilček (11m), Jurčišin, Ciglarik, Kožárik , Ražňany – Šiba 1:2 (1:2), Durilla – Hudák, Pillár, Koprivnica – Demjata 1:1 (0:1), Hlávka – Kaperak, Malý Šariš – Gaboltov 1:0 (0:0), Vajda, Veľký Šariš – Chmiňany 3:0 (2:0), Špak, Hanudeľ, Varga, Čirč – Stará Ľubovňa 1:0 (0:0), Pyda (11m), Záhradné – Gerlachov 5:1 (2:0), Jaworek 2 (1 z 11m), Straka 2, Kendžura – Havrila.

1. Dlhá Lúka 18 14 2 2 32:10 44

2. Záhradné 18 12 5 1 37:15 41

3. Malý Šariš 18 10 3 5 26:17 33

4. Veľký Šariš 18 10 2 6 34:21 32

5. Gerlachov 18 10 2 6 33:24 32

6. Demjata 18 9 4 5 22:18 31

7. St. Ľubovňa 18 8 2 8 36:31 26

8. Koprivnica 18 7 4 7 23:16 25

9. Ražňany 18 6 1 11 24:26 19

10. Čirč 18 4 6 8 20:29 18

11. Šiba 18 5 3 10 21:34 18

12. Uzovce 18 5 2 11 17:30 17

13. Gaboltov 18 4 3 11 15:31 15

14. Chmiňany 18 2 1 15 12:50 7

Podtatranská

18. kolo: Smižany – Hrabušice 2:0 (2:0), Regítko, Dofek, Sp. Bystré – Nálepkovo 0:1 (0:1), Munnich, ČK: Knežík (domáci), Spišská Belá – Prakovce 4:1 (3:1), Milaňák, Dunka, Mezey, Depta – Harakaly, Kravany – Helcmanovce 4:2 (2:0), D. Kobolka 2, Kulík (11m), Cihoň – Maliňák (11m), Daniel, ČK: Kohút (hostia), Hranovnica – Teplička n/H 2:1 (1:0), Babej, Petruľa – Biacovský, Harichovce – Poprad „B“ 0:0, V. Lomnica – Levoča 7:1 (3:1), Beller 4, Baláž 2, Bojňanský – Kašper.

1. Hrabušice 18 12 4 2 53:28 40

2. Sp. Belá 18 11 3 4 47:24 36

3. Harichovce 18 10 6 2 40:18 36

4. Poprad „B“ 18 11 2 5 43:24 35

5. V. Lomnica 18 11 0 7 55:32 33

6. Nálepkovo 18 9 2 7 35:29 29

7. Hranovnica 18 8 0 10 41:35 24

8. Levoča 18 7 3 8 40:49 24

9. Kravany 18 6 4 8 35:40 22

10. Smižany 18 6 4 8 25:36 22

11. Helcmanovce 18 5 3 10 29:60 18

12. Prakovce 18 4 4 10 28:40 16

13. Sp. Bystré 18 4 0 14 21:44 12

14. Teplička n/H 18 2 5 11 26:59 11

ĎALŠÍ PROGRAM IV. A V. LIGY

IV. liga

Sever, 23. kolo, 24. 4. o 16.00 hod.: Svit – Zámutov, Fintice – Sp. Podhradie, Dl. Klčovo – Štrba, Kračúnovce – V. Mirošov, Kendice – Šar. Michaľany, Medzilaborce – V. Tatry, Radvaň n/L – Pakostov, Raslavice – Ľubotice.

Juh, 23. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Rožňava – Rudňany, Mária Huta – Geča; 24. 4. o 16.00 hod.: Strážske – Medzev, Krompachy – Sobrance, Borša – Michaľany, V. Kpušany – Kalša, V. Horeš – Sp. Vlachy.

V. liga

Košicko-gemerská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Gem. Hôrka – V. Ida; 24. 4. o 16.00 hod.: Poproč – Krs. Podhradie, Sokoľany – Čečejovce, Perín – Turňa n/B, Ťahanovce – Dobšiná, M. Ida – Koš. N. Ves.

Zemplínska

19. kolo, 24. 4. o 16.00 hod.: Čierna n/T – Úpor, Kriš. Liesková – Kr. Chlmec, Trakany – Petrovce n/L, Parchovany – Cejkov, Vinné – Močarany, Palín – Čičarovce, Lastomír – Nacina Ves.

Vihorlatsko-dukelská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Humenné – Kamenica n/C; 24. 4. o 16.00 hod.: Sedliská – Ptičie, Hanušovce n/T – Kochanovce, Stakčín – Čierne n/T, Jasenov – Soľ, Sačurov – Hencovce, Niž. Hrušov – Bystré.

Šarišská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Gaboltov – Koprivnica; 24. 4. o 16.00 hod.: Demjata – Ražňany, Šiba – Uzovce, Záhradné – Dlhá Lúka, Gerlachov – Čirč, St. Ľubovňa – V. Šariš, Chmiňany – M. Šariš.

Podtatranská

19. kolo, 23. 4. o 16.00 hod.: Prakovce – Sp. Bystré; 24. 4. o 10.30 hod.: Poprad B – Hranovnica, o 16.00 hod.: V. Lomnica – Smižany, Teplička – Kravany, Helcmanovce – Sp. Belá, Levoča – Harichovce, Nálepkovo – Hrabušice.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 16 868
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 15 839
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 974
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 582
  5. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 7 076
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 344
  7. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 6 011
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 5 020
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 4 066
  10. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 2 810

Neprehliadnite tiež

Cesta do zoo je hanbou Košíc, myslia si turisti i miestni

Komusi došla trpezlivosť a skrášlil ju nápisom.

Prehľad kandidátov na primátorov všetkých miest na východe

Pozrite si, kto sa bude uchádzať o priazeň voličov.

Medzi susedmi došlo k ostrému konfliktu, jeden z nich tasil slzný plyn

Po potýčke medzi dedinčanmi prišli na miesto záchranári i polícia.

Susedia sa spojili a za desať dní vynovili schátraný podchod

Vďaka monumentálnej maľbe na stenách vyrástol orech aj pagaštan.

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Fico je späť, ako prvého vytrestá Kisku

Keď treba zmasakrovať ústavu, vždy sa nájde koalícia ochotných.

Stĺpček Petra Schutza

Pozícia Mayovej je už neudržateľná

Nepodarený summit významne zvyšuje pravdepodobnosť brexitu bez dohody.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop