Korzár logo Korzár
Streda, 23. máj, 2018 | Meniny má Želmíra
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Víkendové zápasy miešali poradie v tabuľkách

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

(Zdroj: ilustračné - archív)

IV. LIGA

Sever

Radvaň n/Laborcom - Zámutov 4:1 (3:0), G: Pčola 2, Ljubarskij, Lojan - Vaľko, Raslavice - Svit 0:2 (0:0), G: Pekarčík (11m), M. Tropp, Kendice - Pakostov 1:3 (0:1), G: Klamár (vlastný) - Slavkovský 2, Tkačin, Medzilaborce - Ľubotice 4:2 (2:1), G: Potoma 3, Pakhomov - Kosť, Tomáš, Dlhé Klčovo - Šarišské Michaľany 2:1 (0:1), G: Mykuliak, Kentoš - E. Kapraľ, ČK: Baka (hostia), Kračúnovce - Vysoké Tatry 0:0, ČK: Tomčák (hostia), Štrba - Fintice 3:1 (0:0), G: Brezina, Kšenzakovič, Rusnák - Žemlička, Spišské Podhradie - Vyšný Mirošov 1:3 (1:0), G: Lešňovský - Polaščík 2, Vaňko.

1. Svit 21 16 3 2 66:17 51
2. Šar. Michaľany 21 13 6 2 48:14 45
3. Radvaň n/L 21 12 4 5 47:27 40
4. Zámutov 21 12 4 5 33:21 40
5. V. Mirošov 21 10 4 7 33:22 34
6. Pakostov 21 10 2 9 35:32 32
7. D. Klčovo 21 10 1 10 40:33 31
8. Medzilaborce 21 9 2 10 35:41 29
9. Raslavice 21 7 6 8 34:32 27
10. Ľubotice 21 8 3 10 30:37 27
11. Fintice 21 7 5 9 32:55 26
12. Sp. Podhradie 21 7 4 10 22:28 25
13. Kračúnovce 21 6 3 12 23:38 21
14. Štrba 21 5 4 12 30:47 19
15. V. Tatry 21 4 3 14 25:52 15
16. Kendice 21 3 4 14 18:55 13

Juh

Veľké Kapušany - Rudňany 1:0 (0:0), G: Shevchenko, Mária Huta - Rožňava 2:1 (2:1), G: Hudák, Čegiň - Kovács, ČK: Kovács (hostia), Veľký Horeš - Kalša 1:2 (1:1), G: Takáč - Janči, Vajda (vlastný), ČK: Janči (hostia), Strážske - Geča 3:2 (1:0), G: Rusyn 2, Karafa - Pach, Varhoľák, ČK: Török (hostia), Čaňa - Spišské Vlachy 2:2 (1:1), G: Hanzeľ 2 (1 z 11m) - Kotrady, Grega, Krompachy - Medzev 3:2 (2:1), G: Uhrín 2, Hagara - Gracer, Lackaň, Borša - Veľký Folkmár 1:6 (1:2), G: Balogh - Kaľavský 2 (1 z 11m), Jurko, Belej, Tomaško, Tóth.

1. V. Horeš 21 18 1 2 86:16 55
2. Kalša 21 15 2 4 61:30 47
3. Medzev 21 14 1 6 53:30 43
4. V. Folkmár 21 12 2 7 50:33 38
5. Čaňa 21 11 2 8 47:40 35
6. Krompachy 21 10 3 8 43:29 33
7. Strážske 21 9 5 7 43:35 32
8. V. Kapušany 21 10 0 11 22:41 30
9. Sp. Vlachy 21 8 5 8 26:23 29
10. Sobrance 21 9 2 10 34:38 29
11. Mária Huta 21 7 6 8 32:41 27
12. Rudňany 21 7 1 13 28:39 22
13. Rožňava 21 6 2 13 26:46 20
14. Michaľany 21 5 3 13 19:60 18
15. Geča 21 4 4 13 31:57 16
16. Borša 21 3 1 17 22:65 10

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Gerlachov - Dlhá Lúka 1:2 (0:1), G: Berecký - Horbaj, Surgent, Stará Ľubovňa - Záhradné 0:0, Chmiňany - Čirč 2:2 (0:1), G: Krupa 2 - Dufala, Popovec, Veľký Šariš - Gaboltov 4:0 (2:0), G: Varga 2, Šimko, Hanudeľ, ČK: Javorský (hostia), Demjata - Malý Šariš 1:0 (0:0), G: Valíček, Šiba - Koprivnica 2:1 (0:0), G: Niščák, Tkáč - Hudák, Uzovce - Ražňany 0:2 (0:1), G: Durilla, Petruška.

1. Dlhá Lúka 17 13 2 2 28:10 41
2. Záhradné 17 11 5 1 32:14 38
3. Gerlachov 17 10 2 5 32:19 32
4. Malý Šariš 17 9 3 5 25:17 30
5. Demjata 17 9 3 5 21:17 30
6. Veľký Šariš 17 9 2 6 31:21 29
7. St. Ľubovňa 17 8 2 7 36:30 26
8. Koprivnica 17 7 3 7 22:15 24
9. Ražňany 17 6 1 10 23:24 19
10. Uzovce 17 5 2 10 17:26 17
11. Čirč 17 3 6 8 19:29 15
12. Šiba 17 4 3 10 19:33 15
13. Gaboltov 17 4 3 10 15:30 15
14. Chmiňany 17 2 1 14 12:47 7

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Sačurov - Bystré 1:0 (1:0), G: Tokár, Sedliská - Nižný Hrušov 3:5 (1:3), G: Vasiľov, Uhlík, Rusnačko - Michal Palko 2, Svetlík (11m), Palko, Petričko, Hanušovce n/Topľou - Hencovce 1:5 (0:1), G: Argay - Homoľa 3, Venceľ (11m), Leškanič, Humenné - Ptičie 3:0 (1:0), G: Voroňák, Sališ, Šatník, Stakčín - Kochanovce 3:0 (1:0), G: Harmaňoš, Sima, Šelepec, Jasenov - Kamenica n/Cirochou 3:1 (3:1), G: Chalúpka 2, Lazúr - Benec, Soľ - Čierne n/Topľou 3:1 (2:0), G: Demčák, Sakala, Migaš (vlastný) - Sakala.

1. Humenné 17 14 2 1 48:8 44
2. Ptičie 17 12 2 3 47:13 38
3. Kochanovce 17 10 2 5 38:27 32
4. Jasenov 18 9 4 4 34:18 31
5. Soľ 17 9 3 5 38:19 30
6. N. Hrušov 17 9 3 5 34:38 30
7. Hencovce 17 8 2 7 36:22 26
8. Stakčín 17 7 5 5 30:17 26
9. Bystré 17 6 2 9 21:26 20
10. Sedliská 17 5 2 10 21:40 17
11. Čierne n/T 18 4 3 10 23:28 15
12. Kamenica n/C 17 2 5 10 13:43 11
13. Sačurov 17 2 3 12 14:45 9
14. Hanušovce n/T 17 2 2 13 16:69 8

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Sokoľany - Turňa n/Bodvou 3:0 (1:0), G: Dušan Varga 2, Lukáš Varga, Gemerská Hôrka - Perín 2:3 (0:1), G: Kováč, Ištók - Koribanovič, Izák (vlastný), Kokšov-Bakša - Čečejovce 1:1 (0:1), G: Ivan Stoľar - Juhás, ČK: Dieneš (hostia), Malá Ida - Veľká Ida 1:0 (1:0), G: Grác, Ťahanovce - voľný žreb, Poproč - Košická Nová Ves 2:0 (0:0), G: Sakáč, Mudroň, Krásnohorské Podhradie - Dobšiná 3:0 (2:0), G: Almáši (11m), Mészner, Kuzma.

1. Krh. Podhradie 15 10 2 3 26:9 32
2. Perín 16 9 2 5 34:25 29
3. Čečejovce 16 8 4 4 31:20 28
4. Sokoľany 16 8 2 6 27:19 26
5. Ťahanovce 15 7 4 4 34:23 25
6. Poproč 15 6 6 3 25:15 24
7. Veľká Ida 16 7 1 8 31:32 22
8. Kokšov-Bakša 16 6 3 7 22:21 21
9. Dobšiná 15 5 5 5 23:22 20
10. Gem. Hôrka 16 3 8 5 21:24 17
11. Malá Ida 16 5 2 9 23:44 17
12. Koš. N. Ves 16 4 2 10 18:36 14
13. Turňa n/B 16 1 5 10 10:35 8

ZEMPLÍNSKA

Trakany - Cejkov 1:3 (0:2), G: Bálint - Horňák 2, Michalko, Krišovská Liesková - Parchovany 2:2 (0:2), G: Vašš (11m), Balog - Matta, Baník, Čierna n/Tisou - Petrovce n/Laborcom 3:2 (0:0), G: Čertický 2, Szucs - Kročko, Lakatoš, Vinné - Kráľovský Chlmec 1:0 (1:0), G: Kalanin, Palín - Úpor 1:2 (0:1), G: Ruschak - Tokár, Borčík, Lastomír - Močarany 3:1 (3:1), G: Porvaz 2, Firda - Sabo, ČK: Sopata - Hamšík, Nacina Ves - Čičarovce 0:2 (0:1), G: GÖnzci 2.

1. Parchovany 17 12 3 2 41:15 39
2. Cejkov 17 12 2 3 39:17 38
3. Čierna n/T 17 10 2 5 40:28 32
4. Petrovce n/L 17 9 2 6 37:23 29
5. Lastomír 17 8 3 6 30:22 27
6. Nacina Ves 17 8 3 6 23:23 27
7. Močarany 17 6 6 5 28:19 24
8. Čičarovce 17 7 3 7 29:26 24
9. Vinné 17 6 6 5 23:22 24
10. Kr. Chlmec 17 7 2 8 23:35 23
11. Trakany 17 4 5 8 16:25 17
12. Krišovská Liesková 17 4 3 10 18:40 15
13. Palín 17 3 3 11 20:41 12
14. Úpor 17 1 1 15 15:46 4

PODTATRANSKÁ

Levoča - Smižany 3:1 (1:1), G: M. Kašper, Šimo, Schmidt (vlastný) - Vojtko, Poprad B - Veľká Lomnica 5:1 (4:1), G: Bednarčík, Gajan, Šuľa, Rams, Orenič - Bojňanský, Teplička n/H - Harichovce 0:6 (0:2), G: Markulík 2, Klein, Augustin, Pukluš, Ontko, Helcmanovce - Hranovnica 2:0 (1:0), G: Pisko, Filický, Prakovce - Kravany 0:0, Nálepkovo - Spišská Belá 3:1 (2:1), G: Munnich 2, Bobák - Fias, Hrabušice - Spišské Bystré 4:1 (0:0), G: Tkáč 2, Jozefčák, Knežík (vlastný) - Filo.

1. Hrabušice 17 12 4 1 53:26 40
2. Harichovce 17 10 5 2 40:18 35
3. Poprad B 17 11 1 5 43:24 34
4. Sp. Belá 17 10 3 4 43:23 33
5. V. Lomnica 17 10 0 7 48:31 30
6. Nálepkovo 17 8 2 7 34:29 26
7. Levoča 17 7 3 7 39:42 24
8. Hranovnica 17 7 0 10 39:34 21
9. Kravany 17 5 4 8 31:38 19
10. Smižany 17 5 4 8 23:36 19
11. Helcmanovce 17 5 3 9 27:56 18
12. Prakovce 17 4 4 9 27:36 16
13. Sp. Bystré 17 4 0 13 21:43 12
14. Teplička n/H 17 2 5 10 25:57 11

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga
Sever – 22. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Svit – Radvaň n/L, Ľubotice – Kendice, Pakostov – Raslavice, V. Tatry – Dl. Klčovo, Šar. Michaľany – Medzilaborce, Vyš. Mirošov – Fintice, Štrba – Kračúnovce, Sp. Podhradie – Zámutov

Juh – 22. kolo, 16. 4. o 16.00 hod.: Rožňava – V. Kapušany, Sobrance – Borša; 17. 4. o 10.45 hod.: Geča – V. Horeš, o 16.00 hod.: Sp. Vlachy – Strážske, Kalša – Mária Huta, Rudňany – Michaľany, V. Folkmar – Krompachy, Medzev – Čaňa.

V. liga

Košicko-gemerská
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Turňa n/B – Krs. Podhradie, Koš. N. Ves – Ťahanovce, Dobšiná – Poproč, V. Ida – Kokšov Bakša, Perín – Sokoľany, Čečejovce – Gem. Hôrka.

Zemplínska
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Parchovany – Trakany, Petrovce n/L – Kriš. Liesková, Kr. Chlmec – Čierna n/T, Úpor – Vinné, Močarany – Palín, Čičarovce – Lastomír, Cejkov – Nacina Ves.

Vihorlatsko-dukelská
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Bystré – Soľ, Ptičie – Hanušovce n/T, Kochanovce – Humenné, Kamenica n/C – Stakčín, Niž. Hrušov – Sačurov, Hencovce – Sedliská.

Šarišská
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Uzovce, Koprivnica – Demjata, Ražňany – Šiba, M. Šariš – Gaboltov, V. Šariš – Chmiňany, Čirč – St. Ľubovňa, Záhradné – Gerlachov.

Podtatranská
18. kolo, 16. 4. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Prakovce; 17. 4. o 16.00 hod.: Kravany – Helcmanovce, Sp. Bystré – Nálepkovo, Smižany – Hrabušice, V. Lomnica – Levoča, Harichovce – Poprad B, Hranovnica – Teplička.

tasr

Neprehliadnite tiež

Po požiari sú obyvatelia košickej Ružovej ulice stále bez elektriny

Aj po mesiaci a pol ešte stále fungujú v provizóriu.

Havrila vníma pridelenie Slovenska Košiciam aj ako satisfakciu

Yzerman si pred siedmimi rokmi Steel Arénu pochvaľoval.

Na lávku umiestnil developer kanalizáciu, miestni sa obávajú jej zrútenia

Samospráva aj investor sa zhodujú, že k preťaženiu mosta pre peších nedôjde.

Na jednej zo sninských základných škôl vyšetruje polícia spreneveru

Riaditeľ sám podal trestné oznámenie, hovorí však, že naňho poľujú poslanci.

Na otca zaútočil dvoma nožmi, obvinili ho z pokusu o vraždu

Synovi hrozí 15 až 25 rokov väzenia alebo doživotie.

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁR JURAJA BERZEDIHO

Na východe je veselo. Len dokedy

Kalkulačka rozhodla. V Košiciach prídu o slovenské zápasy tisíce fanúšikov.

KOMENTÁRE

Katastrofa: Nikdy nebolo lepšie

Samotné fakty na víťazstvo nad populistami a demagógmi nestačia.

Píše Kristián Blaškovič - Fórum

Čím prekvapí Kim na stretnutí s Trumpom?

Kim sa chce vrátiť medzi svetových politikov ako ich rovnocenný partner.

DOMOV

Mazurek učil európskych extrémistov slušnosti

Strana združujúca európskych extrémistov mala cez víkend snem.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
  2. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
  3. Biznis úver: Lepší tím, stroje, či menej stresu s faktúrami
  4. Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou
  5. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  6. Keď Slováci krotia morský vietor
  7. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  8. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  9. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  10. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  1. Nižšie náklady vo firme? Tri tipy, kde sa dá ušetriť
  2. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  3. Keď Slováci krotia morský vietor
  4. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
  5. Park pod Kolibou prepája mesto s prírodou
  6. Do we have "Sagans" in language education?
  7. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  8. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  9. Biznis úver: Lepší tím, stroje, či menej stresu s faktúrami
  10. Síce malí, no výnimoční regionálni dodávatelia. Poznáte ich?
  1. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 24 102
  2. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti? 21 700
  3. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 17 640
  4. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku? 6 031
  5. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie 4 598
  6. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu 3 994
  7. Mladý Slovák vymyslel aplikáciu pre medicínu. 3 146
  8. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali 2 920
  9. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach? 2 023
  10. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom 1 963

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop