Korzár logo Korzár
Streda, 21. február, 2018 | Meniny má Eleonóra
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Víkendové zápasy miešali poradie v tabuľkách

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

(Zdroj: ilustračné - archív)

IV. LIGA

Sever

Radvaň n/Laborcom - Zámutov 4:1 (3:0), G: Pčola 2, Ljubarskij, Lojan - Vaľko, Raslavice - Svit 0:2 (0:0), G: Pekarčík (11m), M. Tropp, Kendice - Pakostov 1:3 (0:1), G: Klamár (vlastný) - Slavkovský 2, Tkačin, Medzilaborce - Ľubotice 4:2 (2:1), G: Potoma 3, Pakhomov - Kosť, Tomáš, Dlhé Klčovo - Šarišské Michaľany 2:1 (0:1), G: Mykuliak, Kentoš - E. Kapraľ, ČK: Baka (hostia), Kračúnovce - Vysoké Tatry 0:0, ČK: Tomčák (hostia), Štrba - Fintice 3:1 (0:0), G: Brezina, Kšenzakovič, Rusnák - Žemlička, Spišské Podhradie - Vyšný Mirošov 1:3 (1:0), G: Lešňovský - Polaščík 2, Vaňko.

1. Svit 21 16 3 2 66:17 51
2. Šar. Michaľany 21 13 6 2 48:14 45
3. Radvaň n/L 21 12 4 5 47:27 40
4. Zámutov 21 12 4 5 33:21 40
5. V. Mirošov 21 10 4 7 33:22 34
6. Pakostov 21 10 2 9 35:32 32
7. D. Klčovo 21 10 1 10 40:33 31
8. Medzilaborce 21 9 2 10 35:41 29
9. Raslavice 21 7 6 8 34:32 27
10. Ľubotice 21 8 3 10 30:37 27
11. Fintice 21 7 5 9 32:55 26
12. Sp. Podhradie 21 7 4 10 22:28 25
13. Kračúnovce 21 6 3 12 23:38 21
14. Štrba 21 5 4 12 30:47 19
15. V. Tatry 21 4 3 14 25:52 15
16. Kendice 21 3 4 14 18:55 13

Juh

Veľké Kapušany - Rudňany 1:0 (0:0), G: Shevchenko, Mária Huta - Rožňava 2:1 (2:1), G: Hudák, Čegiň - Kovács, ČK: Kovács (hostia), Veľký Horeš - Kalša 1:2 (1:1), G: Takáč - Janči, Vajda (vlastný), ČK: Janči (hostia), Strážske - Geča 3:2 (1:0), G: Rusyn 2, Karafa - Pach, Varhoľák, ČK: Török (hostia), Čaňa - Spišské Vlachy 2:2 (1:1), G: Hanzeľ 2 (1 z 11m) - Kotrady, Grega, Krompachy - Medzev 3:2 (2:1), G: Uhrín 2, Hagara - Gracer, Lackaň, Borša - Veľký Folkmár 1:6 (1:2), G: Balogh - Kaľavský 2 (1 z 11m), Jurko, Belej, Tomaško, Tóth.

1. V. Horeš 21 18 1 2 86:16 55
2. Kalša 21 15 2 4 61:30 47
3. Medzev 21 14 1 6 53:30 43
4. V. Folkmár 21 12 2 7 50:33 38
5. Čaňa 21 11 2 8 47:40 35
6. Krompachy 21 10 3 8 43:29 33
7. Strážske 21 9 5 7 43:35 32
8. V. Kapušany 21 10 0 11 22:41 30
9. Sp. Vlachy 21 8 5 8 26:23 29
10. Sobrance 21 9 2 10 34:38 29
11. Mária Huta 21 7 6 8 32:41 27
12. Rudňany 21 7 1 13 28:39 22
13. Rožňava 21 6 2 13 26:46 20
14. Michaľany 21 5 3 13 19:60 18
15. Geča 21 4 4 13 31:57 16
16. Borša 21 3 1 17 22:65 10

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Gerlachov - Dlhá Lúka 1:2 (0:1), G: Berecký - Horbaj, Surgent, Stará Ľubovňa - Záhradné 0:0, Chmiňany - Čirč 2:2 (0:1), G: Krupa 2 - Dufala, Popovec, Veľký Šariš - Gaboltov 4:0 (2:0), G: Varga 2, Šimko, Hanudeľ, ČK: Javorský (hostia), Demjata - Malý Šariš 1:0 (0:0), G: Valíček, Šiba - Koprivnica 2:1 (0:0), G: Niščák, Tkáč - Hudák, Uzovce - Ražňany 0:2 (0:1), G: Durilla, Petruška.

1. Dlhá Lúka 17 13 2 2 28:10 41
2. Záhradné 17 11 5 1 32:14 38
3. Gerlachov 17 10 2 5 32:19 32
4. Malý Šariš 17 9 3 5 25:17 30
5. Demjata 17 9 3 5 21:17 30
6. Veľký Šariš 17 9 2 6 31:21 29
7. St. Ľubovňa 17 8 2 7 36:30 26
8. Koprivnica 17 7 3 7 22:15 24
9. Ražňany 17 6 1 10 23:24 19
10. Uzovce 17 5 2 10 17:26 17
11. Čirč 17 3 6 8 19:29 15
12. Šiba 17 4 3 10 19:33 15
13. Gaboltov 17 4 3 10 15:30 15
14. Chmiňany 17 2 1 14 12:47 7

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Sačurov - Bystré 1:0 (1:0), G: Tokár, Sedliská - Nižný Hrušov 3:5 (1:3), G: Vasiľov, Uhlík, Rusnačko - Michal Palko 2, Svetlík (11m), Palko, Petričko, Hanušovce n/Topľou - Hencovce 1:5 (0:1), G: Argay - Homoľa 3, Venceľ (11m), Leškanič, Humenné - Ptičie 3:0 (1:0), G: Voroňák, Sališ, Šatník, Stakčín - Kochanovce 3:0 (1:0), G: Harmaňoš, Sima, Šelepec, Jasenov - Kamenica n/Cirochou 3:1 (3:1), G: Chalúpka 2, Lazúr - Benec, Soľ - Čierne n/Topľou 3:1 (2:0), G: Demčák, Sakala, Migaš (vlastný) - Sakala.

1. Humenné 17 14 2 1 48:8 44
2. Ptičie 17 12 2 3 47:13 38
3. Kochanovce 17 10 2 5 38:27 32
4. Jasenov 18 9 4 4 34:18 31
5. Soľ 17 9 3 5 38:19 30
6. N. Hrušov 17 9 3 5 34:38 30
7. Hencovce 17 8 2 7 36:22 26
8. Stakčín 17 7 5 5 30:17 26
9. Bystré 17 6 2 9 21:26 20
10. Sedliská 17 5 2 10 21:40 17
11. Čierne n/T 18 4 3 10 23:28 15
12. Kamenica n/C 17 2 5 10 13:43 11
13. Sačurov 17 2 3 12 14:45 9
14. Hanušovce n/T 17 2 2 13 16:69 8

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Sokoľany - Turňa n/Bodvou 3:0 (1:0), G: Dušan Varga 2, Lukáš Varga, Gemerská Hôrka - Perín 2:3 (0:1), G: Kováč, Ištók - Koribanovič, Izák (vlastný), Kokšov-Bakša - Čečejovce 1:1 (0:1), G: Ivan Stoľar - Juhás, ČK: Dieneš (hostia), Malá Ida - Veľká Ida 1:0 (1:0), G: Grác, Ťahanovce - voľný žreb, Poproč - Košická Nová Ves 2:0 (0:0), G: Sakáč, Mudroň, Krásnohorské Podhradie - Dobšiná 3:0 (2:0), G: Almáši (11m), Mészner, Kuzma.

1. Krh. Podhradie 15 10 2 3 26:9 32
2. Perín 16 9 2 5 34:25 29
3. Čečejovce 16 8 4 4 31:20 28
4. Sokoľany 16 8 2 6 27:19 26
5. Ťahanovce 15 7 4 4 34:23 25
6. Poproč 15 6 6 3 25:15 24
7. Veľká Ida 16 7 1 8 31:32 22
8. Kokšov-Bakša 16 6 3 7 22:21 21
9. Dobšiná 15 5 5 5 23:22 20
10. Gem. Hôrka 16 3 8 5 21:24 17
11. Malá Ida 16 5 2 9 23:44 17
12. Koš. N. Ves 16 4 2 10 18:36 14
13. Turňa n/B 16 1 5 10 10:35 8

ZEMPLÍNSKA

Trakany - Cejkov 1:3 (0:2), G: Bálint - Horňák 2, Michalko, Krišovská Liesková - Parchovany 2:2 (0:2), G: Vašš (11m), Balog - Matta, Baník, Čierna n/Tisou - Petrovce n/Laborcom 3:2 (0:0), G: Čertický 2, Szucs - Kročko, Lakatoš, Vinné - Kráľovský Chlmec 1:0 (1:0), G: Kalanin, Palín - Úpor 1:2 (0:1), G: Ruschak - Tokár, Borčík, Lastomír - Močarany 3:1 (3:1), G: Porvaz 2, Firda - Sabo, ČK: Sopata - Hamšík, Nacina Ves - Čičarovce 0:2 (0:1), G: GÖnzci 2.

1. Parchovany 17 12 3 2 41:15 39
2. Cejkov 17 12 2 3 39:17 38
3. Čierna n/T 17 10 2 5 40:28 32
4. Petrovce n/L 17 9 2 6 37:23 29
5. Lastomír 17 8 3 6 30:22 27
6. Nacina Ves 17 8 3 6 23:23 27
7. Močarany 17 6 6 5 28:19 24
8. Čičarovce 17 7 3 7 29:26 24
9. Vinné 17 6 6 5 23:22 24
10. Kr. Chlmec 17 7 2 8 23:35 23
11. Trakany 17 4 5 8 16:25 17
12. Krišovská Liesková 17 4 3 10 18:40 15
13. Palín 17 3 3 11 20:41 12
14. Úpor 17 1 1 15 15:46 4

PODTATRANSKÁ

Levoča - Smižany 3:1 (1:1), G: M. Kašper, Šimo, Schmidt (vlastný) - Vojtko, Poprad B - Veľká Lomnica 5:1 (4:1), G: Bednarčík, Gajan, Šuľa, Rams, Orenič - Bojňanský, Teplička n/H - Harichovce 0:6 (0:2), G: Markulík 2, Klein, Augustin, Pukluš, Ontko, Helcmanovce - Hranovnica 2:0 (1:0), G: Pisko, Filický, Prakovce - Kravany 0:0, Nálepkovo - Spišská Belá 3:1 (2:1), G: Munnich 2, Bobák - Fias, Hrabušice - Spišské Bystré 4:1 (0:0), G: Tkáč 2, Jozefčák, Knežík (vlastný) - Filo.

1. Hrabušice 17 12 4 1 53:26 40
2. Harichovce 17 10 5 2 40:18 35
3. Poprad B 17 11 1 5 43:24 34
4. Sp. Belá 17 10 3 4 43:23 33
5. V. Lomnica 17 10 0 7 48:31 30
6. Nálepkovo 17 8 2 7 34:29 26
7. Levoča 17 7 3 7 39:42 24
8. Hranovnica 17 7 0 10 39:34 21
9. Kravany 17 5 4 8 31:38 19
10. Smižany 17 5 4 8 23:36 19
11. Helcmanovce 17 5 3 9 27:56 18
12. Prakovce 17 4 4 9 27:36 16
13. Sp. Bystré 17 4 0 13 21:43 12
14. Teplička n/H 17 2 5 10 25:57 11

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga
Sever – 22. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Svit – Radvaň n/L, Ľubotice – Kendice, Pakostov – Raslavice, V. Tatry – Dl. Klčovo, Šar. Michaľany – Medzilaborce, Vyš. Mirošov – Fintice, Štrba – Kračúnovce, Sp. Podhradie – Zámutov

Juh – 22. kolo, 16. 4. o 16.00 hod.: Rožňava – V. Kapušany, Sobrance – Borša; 17. 4. o 10.45 hod.: Geča – V. Horeš, o 16.00 hod.: Sp. Vlachy – Strážske, Kalša – Mária Huta, Rudňany – Michaľany, V. Folkmar – Krompachy, Medzev – Čaňa.

V. liga

Košicko-gemerská
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Turňa n/B – Krs. Podhradie, Koš. N. Ves – Ťahanovce, Dobšiná – Poproč, V. Ida – Kokšov Bakša, Perín – Sokoľany, Čečejovce – Gem. Hôrka.

Zemplínska
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Parchovany – Trakany, Petrovce n/L – Kriš. Liesková, Kr. Chlmec – Čierna n/T, Úpor – Vinné, Močarany – Palín, Čičarovce – Lastomír, Cejkov – Nacina Ves.

Vihorlatsko-dukelská
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Bystré – Soľ, Ptičie – Hanušovce n/T, Kochanovce – Humenné, Kamenica n/C – Stakčín, Niž. Hrušov – Sačurov, Hencovce – Sedliská.

Šarišská
18. kolo, 17. 4. o 16.00 hod.: Dlhá Lúka – Uzovce, Koprivnica – Demjata, Ražňany – Šiba, M. Šariš – Gaboltov, V. Šariš – Chmiňany, Čirč – St. Ľubovňa, Záhradné – Gerlachov.

Podtatranská
18. kolo, 16. 4. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Prakovce; 17. 4. o 16.00 hod.: Kravany – Helcmanovce, Sp. Bystré – Nálepkovo, Smižany – Hrabušice, V. Lomnica – Levoča, Harichovce – Poprad B, Hranovnica – Teplička.

tasr

Neprehliadnite tiež

Grátis parkovanie v nemocniciach: Druckera presvedčil dotazník

Ministerstvo chcelo zrušiť, čo zaviedlo. Napokon ostane pri prvej verzii.

Súťaž

Máme pre vás poklad na zaujímavom mieste

Súťažte s Korzárom o zlatú tehličku a ďalšie skvelé ceny.

Košická štvrť roky nemá obchod. Mesto parkovisko neobetuje

Samospráva tvrdí, že nechce prísť o parkovacie miesta a zaťažiť dopravu.

Nezaplatil peňažný trest, súd ho poslal za mreže

Košičan sa pri dopravnej kontrole vyhrážal policajtom.

Šedivý si nový formát exhibície užil

Košický obranca sa predstavili na exhibičnom All Star Cupe štyroch líg.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Evita sa zbavila stratového vydavateľstva. Spôsobom, aký využil aj Bašternák

Podnikateľka a spisovateľka Eva Urbaníková zrušila svoje vydavateľstvo. Urobila to spôsobom, ktorý ministerstvo označuje za špekulatívne.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  3. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  4. Noc architektúry 2018
  5. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  6. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  7. Talent - vzdelanie - úspech
  8. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  9. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  10. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 26 849
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 18 629
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 230
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 11 696
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 5 866
  6. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 5 230
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 389
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 360
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 045
  10. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 2 817

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop