Korzár logo Korzár
Nedeľa, 18. február, 2018 | Meniny má Jaromír
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Veľký Horeš už môže pomaly oslavovať

Štvrté a piate futbalové ligy mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

Raslavice – Zámutov 1:1 (1:1), G: Vasiľko – Matúš Mihok, ČK: Gerčák (hostia),

Kendice – Radvaň n/Laborcom 0:0,

Medzilaborce – Svit 0:1 (0:1), G: Tropp,

Dlhé Klčovo – Pakostov 2:1 (1:0), G: Loboda, Hrivňák – Tomčák (11 m),

Kračúnovce – Ľubotice 0:3 (0:1), G: Kosť, Kubánka, Adam,

Fintice – Šarišské Michaľany 0:5 (0:3), G: Jačišin 2, E. Kapraľ 2, Baka,

Spišské Podhradie – Vysoké Tatry 0:0,

Vyšný Mirošov – Štrba 4:0 (0:0), G: Medvec 2, Vachaľ (11 m), Matkobiš.

1. Svit 19 14 3 2 58:16 45

2. Šar. Michaľany 19 12 6 1 45:12 42

3. Zámutov 19 12 3 4 32:17 39

4. Radvaň n/L 18 11 2 5 39:22 35

5. V. Mirošov 19 9 3 7 30:21 30

6. D. Klčovo 18 9 0 9 37:27 27

7. Raslavice 18 7 5 6 30:25 26

8. Pakostov 18 8 1 9 29:29 25

9. Fintice 18 7 4 7 30:44 25

10. Sp. Podhradie 19 7 3 9 20:24 24

11. Ľubotice 19 7 3 9 24:33 24

12. Medzilaborce 18 7 2 9 28:36 23

13. Kračúnovce 19 6 2 11 23:36 20

14. Kendice 19 3 4 12 16:46 13

15. Štrba 18 3 3 12 21:43 12

16. V. Tatry 18 3 2 13 16:47 11

Juh

Mária Huta – Rudňany 1:3 (1:1), G: Hudák (11 m) – Novák, Bašista, Červeňák,

Veľký Horeš – Veľké Kapušany 5:0 (3:0), G: Takáč 2, M. Lukáč, Kotľar, Hutaj,

Strážske – Rožňava 2:0 (0:0), G: Kiš, Karafa,

Čaňa – Kalša 1:0 (0:0), G: Hanzeľ,

Krompachy – Geča 2:2 (0:2), G: Gibala 2 – Hutter 2 (1 z 11 m),

Borša – Spišské Vlachy 2:1 (1:0), G: Balogh 2 – Šefčík

Michaľany – Medzev 1:0 (0:0), G: Haluška,

Sobrance – Veľký Folkmar 5:1 (1:1), G: Hreško 2, Kostič, Rynik, Dunda – Jurko.

1. V. Horeš 18 17 1 0 81:11 52

2. Medzev 19 13 1 5 49:27 40

3. Kalša 18 12 2 4 53:27 38

4. V. Folkmar 18 10 2 6 39:31 32

5. Čaňa 19 10 1 8 42:38 31

6. Krompachy 19 9 3 7 40:25 30

7. Strážske 19 8 5 6 40:30 29

8. Sobrance 18 8 1 9 32:37 25

9. Sp. Vlachy 18 7 3 8 22:21 24

10. Mária Huta 19 6 6 7 30:39 24

11. V. Kapušany 19 8 0 11 20:41 24

12. Rudňany 17 6 1 10 27:32 19

13. Rožňava 19 5 2 12 22:44 17

14. Geča 18 4 3 11 29:51 15

15. Michaľany 18 4 2 12 18:55 14

16. Borša 18 3 1 14 19:54 10

V. liga

ŠARIŠSKÁ

Stará Ľubovňa – Dlhá Lúka 2:1 (0:1), G: Štefánik, Grivalský – Jurčišin,

Chmiňany – Gerlachov 1:3 (1:2), G: M. Bendík – Hanuščák (11 m), Berecký, Pavuk (vlastný),

Gaboltov – Záhradné 0:2 (0:1), G: Jaworek, Straka,

Demjata – Čirč 2:2 (0:0), G: Kaperak, Valíček – Pyda, Dufala, ČK: Pyda (hostia),

Šiba – Veľký Šariš 1:1 (1:1), G: Grohoľ – Varga, ČK: P. Kaščák – Varga,

Prečítajte si tiež:

Uzovce – Malý Šariš 0:0,

Ražňany – Koprivnica 2:0 (1:0), G: Sochovič, Frič.

1. Dlhá Lúka 15 11 2 2 24:8 35

2. Záhradné 15 10 4 1 29:13 34

3. Gerlachov 15 9 2 4 28:17 29

4. Malý Šariš 15 8 3 4 22:15 27

5. Demjata 15 8 3 4 20:15 27

6. St. Ľubovňa 15 8 1 6 36:27 25

7. Veľký Šariš 15 7 2 6 25:21 23

8. Koprivnica 15 6 3 6 19:12 21

9. Uzovce 15 5 2 8 16:22 17

10. Ražňany 15 5 1 9 20:22 16

11. Gaboltov 15 4 3 8 15:25 15

12. Šiba 15 3 3 9 16:29 12

13. Čirč 15 2 5 8 16:27 11

14. Chmiňany 15 2 0 13 9:42 6

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Sedliská – Bystré 0:2 (0:0), G: Hatala, Čabala,

Hanušovce n/Topľou – Sačurov 1:0 (0:0), G: Berenda (vlastný), ČK: Berenda (hostia),

Humenné – Nižný Hrušov 3:1 (2:0), G: Sališ 2, Jurov – Palko,

Stakčín – Hencovce 0:0,

Jasenov – Ptičie 1:0 (0:0), G: Šamo,

Soľ – Kochanovce 3:0 (0:0), G: Uličný 2, Hricov,

Čierne n/Topľou – Kamenica n/Cirochou 0:0.

1. Humenné 15 12 2 1 41:7 38

2. Ptičie 15 11 2 2 45:9 35

3. Kochanovce 15 10 2 3 38:19 32

4. Soľ 15 8 3 4 34:15 27

5. Jasenov 15 7 4 4 26:17 25

6. N. Hrušov 15 7 3 5 23:35 24

7. Hencovce 15 7 2 6 30:17 23

8. Stakčín 15 6 5 4 26:15 23

9. Bystré 15 6 2 7 20:23 20

10. Sedliská 15 5 1 9 18:35 16

11. Čierne n/T 15 3 3 9 20:24 12

12. Kamenica n/Cir. 15 1 5 9 9:39 8

13. Hanušovce n/T 15 2 2 11 15:58 8

14. Sačurov 15 1 2 12 13:45 5

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Gemerská Hôrka – Turňa n/Bodvou 2:2 (1:2), G: Izák, Dostal – Kónya 2,

Kokšov-Bakša – Sokoľany 2:0 (1:0), G: Marek Stoľár, Ivan Stoľar,

Malá Ida – Perín 3:1 (0:1), G: Leško, Seman, Grác – Koribanič,

Ťahanovce – Čečejovce 3:0 (2:0), G: Prebi, Glovňa, Timura,

Poproč – Veľká Ida 1:1 (0:0), G: Hiľovský (11 m) – Žiga,

Krásnohorské Podhradie – voľný žreb,

Dobšiná – Košická Nová Ves 4:2 (2:2), G: Rochl 2 (1 z 11 m), Putnocký, Husár – Bujnovský (11 m), Telecký.

1. Čečejovce 14 8 3 3 27:13 27

2. Krh. Podhradie 13 8 2 3 22:9 26

3. Ťahanovce 14 7 4 3 34:21 25

4. Perín 14 7 2 5 29:22 23

5. Poproč 14 5 6 3 23:15 21

6. Kokšov-Bakša 14 6 2 6 20:18 20

7. Sokoľany 14 6 2 6 19:19 20

8. Dobšiná 13 5 4 4 23:19 19

9. V. Ida 14 6 1 7 29:31 19

10. Gem. Hôrka 14 3 8 3 19:16 17

11. Koš. Nová Ves 14 4 2 8 18:33 14

12. M. Ida 14 3 2 9 16:41 11

13. Turňa n/B 14 1 4 9 10:32 7

ZEMPLÍNSKA

Krišovská Liesková – Cejkov 0:2 (0:0), G: Michalko, Horňák,

Čierna n/Tisou – Trakany 1:1 (1:1), G: Jáger – Bálint,

Vinné – Parchovany 1:2 (0:1), G: Kelemanyk – Hajduk, Matta,

Palín – Petrovce n/Laborcom 1:0 (1:0), G: Kolobov,

Lastomír – Kráľovský Chlmec 5:2 (4:1), G: Capik 2 (1 z 11 m), Škirda (11m), Vasiľ, Sopata – Illéš, Gaňo,

Nacina Ves – Úpor 2:1 (1:0), G: Devečka, Hajdučko – Rugoĺský,

Čičarovce – Močarany 1:1 (0:0), G: Nagy – Mesaroš.

1. Parchovany 15 11 2 2 36:13 35

2. Cejkov 15 10 2 3 34:16 32

3. Čierna n/T 15 9 2 4 37:23 29

4. Petrovce n/L 15 8 2 5 33:19 26

5. Nacina Ves 15 8 2 5 22:20 26

6. Močarany 15 6 5 4 26:15 23

7. Kr. Chlmec 15 7 1 7 22:33 22

8. Lastomír 15 6 3 6 25:21 21

9. Čičarovce 15 6 3 6 27:24 21

10. Vinné 15 5 6 4 21:20 21

11. Trakany 15 3 5 7 13:22 14

12. Kriš. Liesková 15 4 2 9 16:36 14

13. Palín 15 3 2 10 18:38 11

14. Úpor 15 0 1 14 13:43 1

PODTATRANSKÁ

Poprad B – Smižany 3:0 (1:0), G: Orenič 2, Barabas,

Prečítajte si tiež:

Teplička n/H – Levoča 1:1 (1:1), G: Kozela – Seman,

Helcmanovce – Veľká Lomnica 3:1 (1:0), G: Ľ. Maliňák 2, R. Maliňák – Beller, ČK: Bezdeda (hostia),

Prakovce – Harichovce 1:2 (1:0), G: Grega – Pukluš 2, ČK: Markulík (hostia),

Prečítajte si tiež:

Nálepkovo – Hranovnica 3:1 (3:1), G: Bobák, Munnich – T. Gál (vlastný),

Hrabušice – Kravany 2:1 (1:0), G: Jozefčák, Bolcár – Legát,

Spišské Bystré – Spišská Belá 0:2 (0:1), G: Depta 2.

1. Hrabušice 15 11 3 1 46:22 36

2. Sp. Belá 15 10 2 3 39:17 32

3. Harichovce 15 8 5 2 32:18 29

4. Poprad B 15 9 1 5 36:22 28

5. V. Lomnica 15 9 0 6 40:26 27

6. Levoča 15 6 3 6 35:39 21

7. Nálepkovo 15 6 2 7 28:27 20

8. Hranovnica 15 6 0 9 35:31 18

9. Kravany 15 5 3 7 30:35 18

10. Smižany 15 4 4 7 20:33 16

11. Prakovce 15 4 3 8 26:32 15

12. Helcmanovce 15 4 3 8 25:54 15

13. Sp. Bystré 15 4 0 11 20:37 12

14. Teplička n/H 15 2 5 8 25:44 11

Ďalší program IV. a V. líg

IV. liga

Sever

20. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Zámutov – V. Mirošov, Štrba – Sp. Podhradie, V. Tatry – Fintice, Šar. Michaľany – Kračúnovce, Ľubotice – D. Klčovo, Pakostov – Medzilaborce, Svit – Kendice, Radvaň n/Lab. – Raslavice.

Juh

20. kolo, 2. 4. 2016 o 15.30 hod.: Rožňava – V. Horeš, 3. 4. o 10.45 hod.: Geča – Čaňa, o 15.30 hod.: Rudňany – Sobrance, V. Folkmar – Michaľany, Medzev – Borša, Sp. Vlachy – Krompachy, Kalša – Strážske, V. Kapušany – Mária Huta.

V. liga

Košicko-gemerská

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Turňa n/B – Dobšiná, Koš. N. Ves – Krh. Podhradie, V. Ida – Ťahanovce, Čečejovce – M. Ida, Perín – Kokšov-Bakša, Sokoľany – Gem. Hôrka

Zemplínska

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Cejkov – Čičarovce, Močarany – Nacina Ves, Úpor – Lastomír, Kr. Chlmec – Palín, Petrovce n/Lab. – Vinné, Parchovany – Čierna n/T, Trakany – Krišovská Liesková

Vihorlatsko-duklianska

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Bystré – Čierne n/T, Kamenica n/Cir. – Soľ, Jasenov – Kochanovce, Ptičie – Stakčín, Hencovce – Humenné, N. Hrušov – Hanušovce n/T, Sačurov – Sedliská.

Šarišská

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: D. Lúka – Ražňany, M. Šariš – Šiba, V. Šariš – Demjata, Čirč – Gaboltov, Záhradné – Chmiňany, Gerlachov – St. Ľubovňa, o 16.30 hod.: Koprivnica – Uzovce.

Podtatranská

16. kolo, 2. 4. o 17. hod.: Sp. Belá – Hrabušice, 3. 4. o 15.30 hod.: Smižany – Sp. Bystré, Kravany – Nálepkovo, Hranovnica – Prakovce, Harichovce – Helcmanovce, V. Lomnica – Teplička, Levoča – Poprad B.

Neprehliadnite tiež

Košičan hovorí o zbesilej ťažbe na Bankove. Mestské lesy to vidia inak

Košičan hovorí o zbesilej ťažbe na Bankove. Mestské lesy to vidia inak

Podvyživenému dieťaťu paralen nepomohol, zabil ho zlatý stafylokok

Chlapec po prevoze do nemocnice v Košiciach zomrel.

Rodáčka z Prešova zvíťazila v Las Vegas ako bikini fitneska

V Amerike očarila 19-ročná kráska i vďaka svojej vytrvalosti a disciplíne.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Olympiáda v Pekingu už nehrozí. Možno však pôjde do Tokia, smial sa Kuzmin

Nasťa prekonala predpovede, hovorí jej tréner a manžel Daniel Kuzmin.

ŠPORT

Haščák: V zápasoch, keď ide o všetko, hráme vždy najlepšie

Bol to špeciálny zápas, vravel Žiga Jeglič.

TECH

Päť hier na telefón, s ktorými si precvičíte mozgové závity

Dokážete navrhnúť najlepšiu križovatku a mechanické puzzle?

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  2. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  3. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  4. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  5. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  6. Slovanet spustil LTE internet aj v okolí Prešova
  7. Košickí športovci „pustili žilou“
  8. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  9. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku
  1. Fascinuje ma nadšenie mladých ľudí, s akým hltajú nové trendy
  2. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  3. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  4. Chute a vône kórejskej kuchyne priamo v METRO
  5. Adient je tretí najlepší zamestnávateľ
  6. 8 krokov k príprave na zdravé tehotenstvo
  7. Študenti SPU skúmajú vplyv rýchlostnej cesty na život obyvateľov
  8. V Botanickej záhrade predstavia nežnú krásu orchideí
  9. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  10. Príbeh tradičného družstva - príbeh Daniela Hrudu
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 18 930
  2. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 551
  3. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 9 457
  4. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 8 479
  5. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 6 845
  6. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord 6 266
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 287
  8. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 4 489
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 3 086
  10. Olympiáda ukradne fanúšikom hodiny spánku 2 766

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop