Korzár logo Korzár
Pondelok, 21. máj, 2018 | Meniny má Zina
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Veľký Horeš už môže pomaly oslavovať

Štvrté a piate futbalové ligy mali na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

Raslavice – Zámutov 1:1 (1:1), G: Vasiľko – Matúš Mihok, ČK: Gerčák (hostia),

Kendice – Radvaň n/Laborcom 0:0,

Medzilaborce – Svit 0:1 (0:1), G: Tropp,

Dlhé Klčovo – Pakostov 2:1 (1:0), G: Loboda, Hrivňák – Tomčák (11 m),

Kračúnovce – Ľubotice 0:3 (0:1), G: Kosť, Kubánka, Adam,

Fintice – Šarišské Michaľany 0:5 (0:3), G: Jačišin 2, E. Kapraľ 2, Baka,

Spišské Podhradie – Vysoké Tatry 0:0,

Vyšný Mirošov – Štrba 4:0 (0:0), G: Medvec 2, Vachaľ (11 m), Matkobiš.

1. Svit 19 14 3 2 58:16 45

2. Šar. Michaľany 19 12 6 1 45:12 42

3. Zámutov 19 12 3 4 32:17 39

4. Radvaň n/L 18 11 2 5 39:22 35

5. V. Mirošov 19 9 3 7 30:21 30

6. D. Klčovo 18 9 0 9 37:27 27

7. Raslavice 18 7 5 6 30:25 26

8. Pakostov 18 8 1 9 29:29 25

9. Fintice 18 7 4 7 30:44 25

10. Sp. Podhradie 19 7 3 9 20:24 24

11. Ľubotice 19 7 3 9 24:33 24

12. Medzilaborce 18 7 2 9 28:36 23

13. Kračúnovce 19 6 2 11 23:36 20

14. Kendice 19 3 4 12 16:46 13

15. Štrba 18 3 3 12 21:43 12

16. V. Tatry 18 3 2 13 16:47 11

Juh

Mária Huta – Rudňany 1:3 (1:1), G: Hudák (11 m) – Novák, Bašista, Červeňák,

Veľký Horeš – Veľké Kapušany 5:0 (3:0), G: Takáč 2, M. Lukáč, Kotľar, Hutaj,

Strážske – Rožňava 2:0 (0:0), G: Kiš, Karafa,

Čaňa – Kalša 1:0 (0:0), G: Hanzeľ,

Krompachy – Geča 2:2 (0:2), G: Gibala 2 – Hutter 2 (1 z 11 m),

Borša – Spišské Vlachy 2:1 (1:0), G: Balogh 2 – Šefčík

Michaľany – Medzev 1:0 (0:0), G: Haluška,

Sobrance – Veľký Folkmar 5:1 (1:1), G: Hreško 2, Kostič, Rynik, Dunda – Jurko.

1. V. Horeš 18 17 1 0 81:11 52

2. Medzev 19 13 1 5 49:27 40

3. Kalša 18 12 2 4 53:27 38

4. V. Folkmar 18 10 2 6 39:31 32

5. Čaňa 19 10 1 8 42:38 31

6. Krompachy 19 9 3 7 40:25 30

7. Strážske 19 8 5 6 40:30 29

8. Sobrance 18 8 1 9 32:37 25

9. Sp. Vlachy 18 7 3 8 22:21 24

10. Mária Huta 19 6 6 7 30:39 24

11. V. Kapušany 19 8 0 11 20:41 24

12. Rudňany 17 6 1 10 27:32 19

13. Rožňava 19 5 2 12 22:44 17

14. Geča 18 4 3 11 29:51 15

15. Michaľany 18 4 2 12 18:55 14

16. Borša 18 3 1 14 19:54 10

V. liga

ŠARIŠSKÁ

Stará Ľubovňa – Dlhá Lúka 2:1 (0:1), G: Štefánik, Grivalský – Jurčišin,

Chmiňany – Gerlachov 1:3 (1:2), G: M. Bendík – Hanuščák (11 m), Berecký, Pavuk (vlastný),

Gaboltov – Záhradné 0:2 (0:1), G: Jaworek, Straka,

Demjata – Čirč 2:2 (0:0), G: Kaperak, Valíček – Pyda, Dufala, ČK: Pyda (hostia),

Šiba – Veľký Šariš 1:1 (1:1), G: Grohoľ – Varga, ČK: P. Kaščák – Varga,

Prečítajte si tiež:

Uzovce – Malý Šariš 0:0,

Ražňany – Koprivnica 2:0 (1:0), G: Sochovič, Frič.

1. Dlhá Lúka 15 11 2 2 24:8 35

2. Záhradné 15 10 4 1 29:13 34

3. Gerlachov 15 9 2 4 28:17 29

4. Malý Šariš 15 8 3 4 22:15 27

5. Demjata 15 8 3 4 20:15 27

6. St. Ľubovňa 15 8 1 6 36:27 25

7. Veľký Šariš 15 7 2 6 25:21 23

8. Koprivnica 15 6 3 6 19:12 21

9. Uzovce 15 5 2 8 16:22 17

10. Ražňany 15 5 1 9 20:22 16

11. Gaboltov 15 4 3 8 15:25 15

12. Šiba 15 3 3 9 16:29 12

13. Čirč 15 2 5 8 16:27 11

14. Chmiňany 15 2 0 13 9:42 6

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Sedliská – Bystré 0:2 (0:0), G: Hatala, Čabala,

Hanušovce n/Topľou – Sačurov 1:0 (0:0), G: Berenda (vlastný), ČK: Berenda (hostia),

Humenné – Nižný Hrušov 3:1 (2:0), G: Sališ 2, Jurov – Palko,

Stakčín – Hencovce 0:0,

Jasenov – Ptičie 1:0 (0:0), G: Šamo,

Soľ – Kochanovce 3:0 (0:0), G: Uličný 2, Hricov,

Čierne n/Topľou – Kamenica n/Cirochou 0:0.

1. Humenné 15 12 2 1 41:7 38

2. Ptičie 15 11 2 2 45:9 35

3. Kochanovce 15 10 2 3 38:19 32

4. Soľ 15 8 3 4 34:15 27

5. Jasenov 15 7 4 4 26:17 25

6. N. Hrušov 15 7 3 5 23:35 24

7. Hencovce 15 7 2 6 30:17 23

8. Stakčín 15 6 5 4 26:15 23

9. Bystré 15 6 2 7 20:23 20

10. Sedliská 15 5 1 9 18:35 16

11. Čierne n/T 15 3 3 9 20:24 12

12. Kamenica n/Cir. 15 1 5 9 9:39 8

13. Hanušovce n/T 15 2 2 11 15:58 8

14. Sačurov 15 1 2 12 13:45 5

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Gemerská Hôrka – Turňa n/Bodvou 2:2 (1:2), G: Izák, Dostal – Kónya 2,

Kokšov-Bakša – Sokoľany 2:0 (1:0), G: Marek Stoľár, Ivan Stoľar,

Malá Ida – Perín 3:1 (0:1), G: Leško, Seman, Grác – Koribanič,

Ťahanovce – Čečejovce 3:0 (2:0), G: Prebi, Glovňa, Timura,

Poproč – Veľká Ida 1:1 (0:0), G: Hiľovský (11 m) – Žiga,

Krásnohorské Podhradie – voľný žreb,

Dobšiná – Košická Nová Ves 4:2 (2:2), G: Rochl 2 (1 z 11 m), Putnocký, Husár – Bujnovský (11 m), Telecký.

1. Čečejovce 14 8 3 3 27:13 27

2. Krh. Podhradie 13 8 2 3 22:9 26

3. Ťahanovce 14 7 4 3 34:21 25

4. Perín 14 7 2 5 29:22 23

5. Poproč 14 5 6 3 23:15 21

6. Kokšov-Bakša 14 6 2 6 20:18 20

7. Sokoľany 14 6 2 6 19:19 20

8. Dobšiná 13 5 4 4 23:19 19

9. V. Ida 14 6 1 7 29:31 19

10. Gem. Hôrka 14 3 8 3 19:16 17

11. Koš. Nová Ves 14 4 2 8 18:33 14

12. M. Ida 14 3 2 9 16:41 11

13. Turňa n/B 14 1 4 9 10:32 7

ZEMPLÍNSKA

Krišovská Liesková – Cejkov 0:2 (0:0), G: Michalko, Horňák,

Čierna n/Tisou – Trakany 1:1 (1:1), G: Jáger – Bálint,

Vinné – Parchovany 1:2 (0:1), G: Kelemanyk – Hajduk, Matta,

Palín – Petrovce n/Laborcom 1:0 (1:0), G: Kolobov,

Lastomír – Kráľovský Chlmec 5:2 (4:1), G: Capik 2 (1 z 11 m), Škirda (11m), Vasiľ, Sopata – Illéš, Gaňo,

Nacina Ves – Úpor 2:1 (1:0), G: Devečka, Hajdučko – Rugoĺský,

Čičarovce – Močarany 1:1 (0:0), G: Nagy – Mesaroš.

1. Parchovany 15 11 2 2 36:13 35

2. Cejkov 15 10 2 3 34:16 32

3. Čierna n/T 15 9 2 4 37:23 29

4. Petrovce n/L 15 8 2 5 33:19 26

5. Nacina Ves 15 8 2 5 22:20 26

6. Močarany 15 6 5 4 26:15 23

7. Kr. Chlmec 15 7 1 7 22:33 22

8. Lastomír 15 6 3 6 25:21 21

9. Čičarovce 15 6 3 6 27:24 21

10. Vinné 15 5 6 4 21:20 21

11. Trakany 15 3 5 7 13:22 14

12. Kriš. Liesková 15 4 2 9 16:36 14

13. Palín 15 3 2 10 18:38 11

14. Úpor 15 0 1 14 13:43 1

PODTATRANSKÁ

Poprad B – Smižany 3:0 (1:0), G: Orenič 2, Barabas,

Prečítajte si tiež:

Teplička n/H – Levoča 1:1 (1:1), G: Kozela – Seman,

Helcmanovce – Veľká Lomnica 3:1 (1:0), G: Ľ. Maliňák 2, R. Maliňák – Beller, ČK: Bezdeda (hostia),

Prakovce – Harichovce 1:2 (1:0), G: Grega – Pukluš 2, ČK: Markulík (hostia),

Prečítajte si tiež:

Nálepkovo – Hranovnica 3:1 (3:1), G: Bobák, Munnich – T. Gál (vlastný),

Hrabušice – Kravany 2:1 (1:0), G: Jozefčák, Bolcár – Legát,

Spišské Bystré – Spišská Belá 0:2 (0:1), G: Depta 2.

1. Hrabušice 15 11 3 1 46:22 36

2. Sp. Belá 15 10 2 3 39:17 32

3. Harichovce 15 8 5 2 32:18 29

4. Poprad B 15 9 1 5 36:22 28

5. V. Lomnica 15 9 0 6 40:26 27

6. Levoča 15 6 3 6 35:39 21

7. Nálepkovo 15 6 2 7 28:27 20

8. Hranovnica 15 6 0 9 35:31 18

9. Kravany 15 5 3 7 30:35 18

10. Smižany 15 4 4 7 20:33 16

11. Prakovce 15 4 3 8 26:32 15

12. Helcmanovce 15 4 3 8 25:54 15

13. Sp. Bystré 15 4 0 11 20:37 12

14. Teplička n/H 15 2 5 8 25:44 11

Ďalší program IV. a V. líg

IV. liga

Sever

20. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Zámutov – V. Mirošov, Štrba – Sp. Podhradie, V. Tatry – Fintice, Šar. Michaľany – Kračúnovce, Ľubotice – D. Klčovo, Pakostov – Medzilaborce, Svit – Kendice, Radvaň n/Lab. – Raslavice.

Juh

20. kolo, 2. 4. 2016 o 15.30 hod.: Rožňava – V. Horeš, 3. 4. o 10.45 hod.: Geča – Čaňa, o 15.30 hod.: Rudňany – Sobrance, V. Folkmar – Michaľany, Medzev – Borša, Sp. Vlachy – Krompachy, Kalša – Strážske, V. Kapušany – Mária Huta.

V. liga

Košicko-gemerská

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Turňa n/B – Dobšiná, Koš. N. Ves – Krh. Podhradie, V. Ida – Ťahanovce, Čečejovce – M. Ida, Perín – Kokšov-Bakša, Sokoľany – Gem. Hôrka

Zemplínska

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Cejkov – Čičarovce, Močarany – Nacina Ves, Úpor – Lastomír, Kr. Chlmec – Palín, Petrovce n/Lab. – Vinné, Parchovany – Čierna n/T, Trakany – Krišovská Liesková

Vihorlatsko-duklianska

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Bystré – Čierne n/T, Kamenica n/Cir. – Soľ, Jasenov – Kochanovce, Ptičie – Stakčín, Hencovce – Humenné, N. Hrušov – Hanušovce n/T, Sačurov – Sedliská.

Šarišská

16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: D. Lúka – Ražňany, M. Šariš – Šiba, V. Šariš – Demjata, Čirč – Gaboltov, Záhradné – Chmiňany, Gerlachov – St. Ľubovňa, o 16.30 hod.: Koprivnica – Uzovce.

Podtatranská

16. kolo, 2. 4. o 17. hod.: Sp. Belá – Hrabušice, 3. 4. o 15.30 hod.: Smižany – Sp. Bystré, Kravany – Nálepkovo, Hranovnica – Prakovce, Harichovce – Helcmanovce, V. Lomnica – Teplička, Levoča – Poprad B.

Neprehliadnite tiež

Mladé mozgy z východu utekajú, láka ich Česko

Pocítili to aj Univerzita P. J. Šafárika i Prešovská univerzita.

Študentka: Medzi univerzitami u nás a v Čechách je diametrálny rozdiel

Skúšala to naraz v Trnave i v Brne, stačil mesiac a bolo to jasné.

Rektor PU: Rozdiely v kvalite slovenských a českých škôl sú minimálne

Peter Kónya tvrdí, že problémom sú peniaze a negatívny mediálny obraz.

Majiteľa autobazára súdia za päťdesiat sprenevier a podvodov

Hrozí mu 10 až 15 rokov väzenia a náhrada vysokej škody.

Tipy na dnes - pondelok 21. mája

Naše tipy na zaujímavé kultúrne podujatia a spoločenské akcie.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Odchádzajúci generál Macko: Gajdoša zomlela SNS, rezort neriadi on

Je chybou, že ministerstvo obrany odmieta verejnú diskusiu. Tá vnútorná prebieha tiež len formálne, poukazuje dlhoročný dôstojník.

komentár petra tkačenka

So žralokmi z SNS sa koalície nerobia

Žralok hryzie rýchlo, nemilosrdne a efektívne – preto tu stále je.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Síce malí, no výnimoční regionálni dodávatelia. Poznáte ich?
  2. Biznis úver: Lepší tím, stroje, či menej stresu s faktúrami
  3. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  4. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  5. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  6. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky
  7. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu
  8. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom
  9. Noc literatúry v rôznych mestách Slovenska už dnes!
  10. Zažite elektromobilitu na vlastnej koži v up! city
  1. Máte už program pre deti na túto sobotu?
  2. Biznis úver: Lepší tím, stroje, či menej stresu s faktúrami
  3. Síce malí, no výnimoční regionálni dodávatelia. Poznáte ich?
  4. TOP trendy 2018 v alternatívnych prístupoch ku zdraviu
  5. Ako elektronicky zabezpečiť objekty?
  6. UNIQA poisťovňa sa sťahuje do Einsteinova Business Center
  7. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy
  8. Realitná činnosť ako podnikanie
  9. Predstavenie novinky na IDEB 2018: Gerlach
  10. Študentská osobnosť roka Ing. Martina Majorošová
  1. Mladý Slovák vymyslel aplikáciu pre medicínu. 25 742
  2. Pätnásť destinácií na letnú dovolenku s odletom z Bratislavy 21 954
  3. Chystáte výlet do Rakúska? Toto miesto má najlepšie zážitky 14 431
  4. Jozef Bíreš: Čerstvé potraviny sú pre človeka najhodnotnejšie 12 050
  5. Ako vzniká jeden z najkvalitnejších kolagénov na Slovensku? 8 792
  6. Unikátne defilé vojenskej techniky na zemi aj vo vzduchu 4 539
  7. Zabezpečte si svoje auto doteraz neprekonaným VAM systémom 3 136
  8. Sú pre nás plesne nebezpečné? 2 596
  9. „Šťastný domov“ nie je fráza: 4 tipy, ako si ho vytvoriť 2 585
  10. Astmatici a alergici pozor. Aj toto vám môže spôsobovať problémy 1 915

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop