Korzár logo Korzár

Marián Miezga má už päť synov

Ani sa nenazdal a je z neho otec na plný úväzok.

Seriálová rodinka. Traja chlapci pripravujú rodičom aj prekérne situácie.Seriálová rodinka. Traja chlapci pripravujú rodičom aj prekérne situácie. (Zdroj: TV JOJ)

Pôvodne mal Marián Miezga len dvoch synov Filipa a Borisa, avšak vďaka úlohe v seriáli Naši mu pribudli ešte ďalší traja chalani. On sa však nesťažuje a tvrdí, že so všetkými vychádza úplne v pohode, aj keď jedni i druhí vedia robiť poriadnu neplechu.

Seriálová novinka, ktorú len pred pár dňami začala vysielať Televízia Joj, zožala okamžitý úspech. Vychádza z kanadskej predlohy, len ho tvorcovia kompletne adaptovali na slovenské reálie a ukazuje, ako sa žije päťčlennej rodine, ktorá má troch synov a rodičov, pričom z každého skeču vzíde nejaká pointa.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Veselé etudy zo života rodiny Rodinovcov sa zapáčili deťom, aj rodičom pri obrazovkách, ktorí podobné situácie dôverne poznajú.

Marián Miezga stvárňuje hlavu rodiny, jeho manželku hrá Lujza Garajová Schrameková a spoločne vychovávajú, alebo sa aspoň snažia vychovávať troch synov – Tomáša, Olivera a Samka.

Tých hrá trojica mladých hercov, ktorá si už zahrala v seriáli Superhrdinovia - Gregor Miler, David Krajčík a Max Bolf.

Vidí v tom aj svoju rodinu

Mariána Miezgu rola okamžite oslovila a dokonca kvôli nakrúcaniu dal košom ponuke z Divokých koní.

„Režisér sa ma spýtal, či by som chcel robiť otca trom deťom. Ja že áno, samozrejme. Ukázal mi scenáre, ktoré sa mi veľmi páčili a oslovila ma aj celá práca, takže nebolo o čom premýšľať. Mňa musí postava vždy niečím osloviť a zaujať ma,“ povedal v rozhovore pre Jojku herec, ktorý má otcovskú rolu dobre naštudovanú.

SkryťVypnúť reklamu

Spolu s manželkou Sabinou totiž vychovávajú 5-ročného syna Filipa a 3,5– ročného Borisa.

A tak aj z vlastnej rodiny dôverne pozná niektoré situácie, ktoré sa odohrávajú v seriáli.

„Tento formát je vynikajúci v tom, že je zo života rodiny a každý sa v ňom nájde a nájde si tam to svoje. Sú tam veci, ktoré aj ja zažívam v rodine. Aj moje deti sú šibali a majú veľký zmysel pre humor,“ naznačil Majo, ktorý si však súkromie svojej rodiny veľmi chráni.

A keďže aj on sám má veľký zmysel pre humor, beťárstva všetkých piatich chalanov ho nemôžu zaskočiť.

„Robia neplechu či už pred kamerou, alebo mimo záberov, tak ja som s nimi veľmi spokojný,“ zasmial sa.

Tabu pre nich neexistuje

Do smiechu mu však veľmi nebolo, keď mal pred kamerami so svojou rodinou rozoberať chúlostivé otázky.

SkryťVypnúť reklamu

Viacerých rodičov, ktorí sledovali seriál so svojimi deťmi, zaskočilo, že sa na pretras dostali aj také záležitosti ako orgazmus či kondómy.

„Myslíme si, že kondómy, aj orgazmus existujú, preto ich existenciu je zbytočné zatajovať. Čím skôr si deti zvyknú, tým skôr to budú mať odtajnené,“ skonštatoval Miezga.

Spolu s Lujzou však priznali, že spočiatku sa báli, ako bude na podobné témy pripravený predstaviteľ ich najmladšieho seriálového syna Maxo.

No ako vysvitlo, ich rozpaky boli zbytočné, pretože sa hneď ukázalo, že s týmto nemal žiaden problém. A oni sa presvedčili, že dnešné deti toho vedia neraz viac ako ich rodičia.

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  2. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  3. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  4. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  6. Vitamín Cg: Kľúč k žiarivejšej a zjednotenej pleti
  7. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji
  8. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas?
  1. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  2. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  3. Kam smerujú peniaze bohatých?
  4. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  6. Záver vojny bol pre mnohých Slovákov životnou skúškou
  7. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá
  8. LESY SR otvorili Poľanu: Nová cesta pre ľudí aj prírodu
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 15 912
  2. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 6 177
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 5 999
  4. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji 3 856
  5. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 % 2 950
  6. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu 2 599
  7. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas? 2 554
  8. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody 2 317
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu