Keď sa vyvarujú chýb, majú šancu na úspech

Raguel Alvarez Lafuente. Zajtra nastúpi proti tímu z rodnej krajiny.
Raguel Alvarez Lafuente. Zajtra nastúpi proti tímu z rodnej krajiny. (Autor: Róbert Andrejov)
Róbert Andrejov|13. nov 2015 o 23:00

Brankárka Iuventy Lafuente sa už teší na zápasy proti „svojim“, očakáva tvrdú hádzanú.

MICHALOVCE. Hádzanársky vrchol roka v Zemplíne je tu. Už zajtra o 17.15 hod. sa v michalovskej Chemkostav aréne predstaví aktuálny španielsky majster a víťaz národného pohára Balonmano Bera Bera, ktorý bude súperom najlepšieho slovenského družstva Iuventy Michalovce v 2. kole Pohára EHF.

Favoritom dvojzápasu sú hádzanárky tímu z Pyrenejského polostrova, Zemplínčanky sa však chcú pobiť o postup.

Mladé družstvo

Kto iný sa môže na súboje s celkom sídliacim v San Sebastiane tešiť viac, ako španielska brankárka Raguel Alvarez Lafuente.

„Teším sa veľmi, veď ide o zápasy európskeho pohára a navyše sa o týždeň vrátim do rodnej krajiny,“ rozhovorila sa Lafuente, ktorá o najbližšom súperovi Iuventy má, pochopiteľne, dostatok poznatkov.

Dočítajte tento článok
s predplatným sportnet.sk

Kúpiť predplatné

Predplatné si môžete kedykoľvek zrušiť.

Máte už konto alebo predplatné? Prihláste sa
chevron-downchevron-up
Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený predplatiteľ.
Prihlásiť sa
Diskusia:
0 príspevkov

Súvisiaci obsah

Momentka zo zápasu Leicester - Newcastle
dnes 05:44
Newcastle hladko vyhral na pôde predposledného tímu, Dúbravka šancu nedostalDva góly strelil Jacob Murphy.
dnes 05:44
Zach LaVine
dnes 05:37
VIDEO: Sacramentu sa podaril v Detroite veľký obrat, LaVine zažiaril 43 bodmiKings dokázali zmazať 18-bodové manko.
dnes 05:37
Martin Pospíšil sa zranil v zápase Calgary
dnes 05:14
VIDEO: Pospíšil sa zranil, zápas nedohral. Značne frustrovaný zahodil prilbuSlovenský útočník si zrejme poranil rameno.
dnes 05:14
Nachádzate sa tu:
Domov»Sportnet na východe»Keď sa vyvarujú chýb, majú šancu na úspech