Korzár logo Korzár
Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Futbal v okresoch

(Zdroj: ilustračné – archív)

Bardejov
I. trieda – 13. kolo: Kružlov – Osikov 3:1, Smilno – Bartošovce 1:4, Hertník – Kurov 1:3, Porúbka – Kľušov 2:2, Marhaň – Lopúchov 6:0, Dubinné – Zborov 13:2, Malcov – Kurima 4:1.
1. Dubinné 13 9 1 3 61:21 28
2. Kružlov 13 8 1 4 23:15 25
3. Lopúchov 13 8 1 4 38:33 25
4. Kurov 13 8 0 5 29:22 24
5. Hertník 13 7 2 4 20:18 23
6. Kľušov 13 6 3 4 26:24 21
7. Marhaň 13 6 1 6 33:29 19
8. Kurima 13 6 1 6 26:28 19
9. Bartošovce 13 6 1 6 27:33 19
10. Zborov 13 5 2 6 18:29 17
11. Porúbka 13 4 2 7 18:32 14
12. Malcov 13 4 1 8 29:38 13
13. Osikov 13 4 0 9 23:27 12
14. Smilno 13 1 2 10 20:42 5

Článok pokračuje pod video reklamou

Prešov
VI. liga – 13. kolo: Vyš. Šebastová – Široké 3:2, Fričovce – Peč. N. Ves 1:4, Rožkovany – Šar. Dravce 1:0, Župčany – Drienov 4:0, Torysa – Dubovica 0:0, Petrovany – Záborské 0:3, Nemcovce – Hermanovce 4:1.
1. Župčany 13 10 3 0 36:14 33
2. Rožkovany 13 9 0 4 19:12 27
3. Hermanovce 13 7 2 4 31:24 23
4. Drienov 13 6 2 5 29:24 20
5. Dubovica 13 4 8 1 15:10 20
6. Torysa 13 4 5 4 20:16 17
7. Šar. Dravce 12 4 4 4 18:11 16
8. Peč. N. Ves 13 5 1 7 19:29 16
9. Široké 12 4 3 5 16:20 15
10. Nemcovce 13 4 3 6 15:19 15
11. Záborské 13 4 2 7 21:27 14
12. Petrovany 13 4 2 7 11:23 14
13. Vyš. Šebastová 13 4 1 8 15:22 13
14. Fričovce 13 2 2 9 13:27 8

Košice-okolie
I. trieda – 13. kolo: Budimír – N. Polhora 1:3, Mokrance – Bidovce 2:3, AC Jasov – K. Oľšany 1:8, Valaliky – Kysak 5:3, Vyš. Myšľa – Svinica 4:2, Trstené p/H – T. Jasov 1:0, Paňovce – Kechnec 2:1.
1. K. Oľšany 13 12 0 1 51:6 36
2. Kechnec 13 10 0 3 52:20 30
3. Bidovce 13 8 1 4 35:25 25
4. Valaliky 13 7 1 5 53:43 22
5. Svinica 13 7 1 5 32:23 22
6. Mokrance 13 7 0 6 36:29 21
7. Paňovce 13 6 2 5 37:27 20
8. Trstené p/H 13 6 2 5 18:33 20
9. Vyš. Myšľa 13 5 2 6 24:30 17
10. N. Pohora 13 5 2 6 21:34 17
11. Kysak 13 5 0 8 31:30 15
12. T. Jasov 13 4 3 6 22:38 15
13. Budimír 13 1 0 12 9:42 3
14. AC Jasov 13 1 0 12 19:60 3

II. trieda – 13. kolo: Seňa – Slanská Huta 4:0, Niž. Myšľa – Rozhanovce 3:0, Blažice – Ždaňa 0:1, Kecerovce – Ruskov 2:3, Byster – Kalša B 8:0.
1. Zdoba 11 10 0 1 39:9 30
2. Ždaňa 11 9 0 2 41:20 27
3. Seňa 11 8 0 3 48:17 24
4. Ruskov 11 7 2 2 24:15 23
5. Dvorníky 11 5 1 5 25:24 16
6. Byster 11 5 0 6 26:25 15
7. Kalša B 11 4 0 7 22:38 12
8. Kecerovce 11 4 0 7 20:36 12
9. Rozhanovce 11 3 1 7 24:30 10
10. Niž. Myšľa 11 3 1 7 23:33 10
11. Blažice 11 3 0 8 12:37 9
12. Sl. Huta 11 2 1 8 14:34 7

Vranov
VI. liga – 13. kolo: Merník – Vyš. Žipov 1:2, Niž. Hrabovec – Banské 2:1, Zámutov – Čaklov 2:2, Roma Niž. Hrabovec – Komárany 7:2, Rudlov – Seč. Polianka 2:1, Hlinné – Vechec 3:2, Kam. Poruba – Tovarné 3:1.
1. Rudlov 13 10 0 3 30:15 30
2. Vyš. Žipov 13 8 3 2 28:14 27
3. Zámutov 13 8 1 4 38:29 25
4. Seč. Polianka 13 8 0 5 31:19 24
5. Čaklov 13 7 2 4 46:28 23
6. R. N. Hrabovec 12 7 1 4 32:30 22
7. Kam. Poruba 13 6 3 4 25:26 21
8. Hlinné 13 5 2 6 25:25 17
9. N. Hrabovec 13 5 0 8 16:20 15
10. Komárany 12 4 3 5 20:25 15
11. Merník 13 4 1 8 29:39 13
12. Banské 13 3 2 8 23:44 11
13. Vechec 13 3 1 9 20:30 10
14. Tovarné 13 2 1 10 12:31 7

Trebišov
VI. liga Sever – 12. kolo: Trebišov B – Plechotice 3:0, Vojčice – Nový Ruskov 2:1, Z. Teplica – Z. Jastrabie 1:0, Niž. Žipov – Z. Hradište 2:5, Michaľany – Slivník 0:1, Hraň – Roma Sečovce 4:0.
1. Z. Teplica 12 10 1 1 46:8 31
2. Vojčice 12 9 2 1 38:14 29
3. Z. Hradište 12 7 4 1 28:15 25
4. Z. Jastrabie 12 8 0 4 35:19 24
5. Slivník 12 5 3 4 22:21 18
6. R. Sečovce 12 5 1 6 19:23 16
7. N. Ruskov 12 4 2 6 25:24 14
8. Plechotice 12 4 2 6 20:21 14
9. Niž. Žipov 12 3 1 8 16:26 10
10. Hraň 12 3 1 8 17:42 10
11. Trebišov B 12 2 2 8 13:40 8
12. Michaľany B 12 1 3 8 12:38 6

VI. liga Juh – 12. kolo: M. Kamenec – Leles 3:2, Vojka – Slov. N. Mesto 1:1, Boťany – V. Kamenec 2:3, Svätuše – M. Horeš 3:1, Biel – Somotor 1:1.
1. Streda n/B 10 9 1 0 34:8 28
2. M. Horeš 11 7 0 4 41:16 21
3. Somotor 11 6 3 2 20:9 21
4. Leles 11 6 2 3 33:22 20
5. Boťany 11 5 2 4 17:15 17
6. Svätuše 11 5 0 6 25:26 15
7. Biel 11 3 4 4 19:16 13
8. V. Kamenec 11 3 4 4 15:16 13
9. M. Kamenec 11 3 2 6 13:29 11
10. Slov. N. Mesto 11 2 2 7 12:35 8
11. Vojka 11 0 2 9 3:40 2

Svidník
VI. liga – 13. kolo: Rovné – Kalnište 1:0,Lomné – Sitníky 1:3, Mestisko – Radoma 3:1, Hrabovčík – Stročín 3:0, Miňovce – Chotča 2:3, Tisinec – Kuková 8:0,Breznica – Lúčka 1:0.
1. Sitníky 13 10 0 3 40:20 30
2. Kalnište 13 9 1 3 29:8 28
3. Tisinec 13 8 2 3 27:10 26
4. Hrabovčík 13 7 4 2 34:15 25
5. Rovné 13 7 3 3 17:16 24
6. Mestisko 13 6 3 4 28:25 21
7. Breznica 13 6 2 5 22:19 20
8. Lúčka 13 5 3 5 20:22 18
9. Kuková 13 5 1 7 26:30 16
10. Stročín 13 5 1 7 20:32 16
11. Miňovce 13 3 4 6 20:29 13
12. Chotča 13 4 1 8 14:28 13
13. Radoma 13 2 2 9 19:32 8
14. Lomné 13 0 1 12 9:39 1

Humenné
I. trieda - 14. kolo: Kr. Brod – Ulič 2:1, Belá n/C – Koškovce 5:2, Ubľa – V. Sitnica 8:0, N. Ladičkovce – Udavské 5:0, Košarovce – Lieskovec 2:0, Papín – Zubné 4:2, Dlhé n/C – Borov 0:0.
1. Borov 14 10 3 1 34:8 33
2. Ulič 14 10 1 3 57:22 31
3. Belá 14 9 1 4 41:16 28
4. Dlhé 14 8 2 4 32:24 26
5. Koškovce 14 6 3 5 26:24 21
6. Ubľa 14 6 2 6 31:27 20
7. Papín 14 6 0 8 16:32 18
8. N. Ladičkovce 14 5 2 7 25:25 17
9. Košarovce 14 4 5 5 17:23 17
10. Krásny Brod 14 5 1 8 27:31 16
11. Zubné 14 5 0 9 21:38 15
12. V. Sitnica 14 5 0 9 19:39 15
13. Udavské 14 4 2 8 17:38 14
14. Lieskovec 14 3 2 9 9:26 11

Poprad
6. liga - 13. kolo: V. Slavkov – Ľubica 2:2, L. Teplička – Sp. Hrhov 0:4, Hozelec – Sp. Štvrtok 1:1, Vernár – Stráže 1:2, Vikartovce – Sp. Belá B 1:2, Batizovce – Kežmarok 5:2, Toporec – Vrbov 4:2.
1. Ľubica 13 7 5 1 20:5 26
2. Vikartovce 13 8 1 4 32:21 25
3. Kežmarok 13 6 5 2 22:13 23
4. Sp. Hrhov 13 7 2 4 28:26 23
5. Sp. Belá B 13 6 3 4 38:25 21
6. L. Teplička 13 6 3 4 24:25 21
7. Batizovce 13 6 2 5 28:22 20
8. Toporec 13 6 2 5 26:24 20
9. Sp. Štvrtok 13 5 4 4 24:18 19
10. Stráže 13 5 0 8 14:22 15
11. V. Slavkov 13 4 2 7 20:29 14
12. Hozelec 13 2 4 7 17:26 10
13. Vernár 13 3 1 9 15:34 10
14. Vrbov 13 2 2 9 15:33 8

Sp. Nová Ves
6. liga – 13. kolo: Markušovce – SNV B 3:1, V. Folkmar B – Odorín 2:5, Gelnica – Jamník 4:2, Mníšek n/H – Kluknava 2:4, Jaklovce – Chrasť n/H 1:0, Olcnava – Margecany 3:2, SŠM Bystrany – Sp. Bystrany 0:1.
1.Kluknava 13 10 0 3 47:14 30
2.Odorín 13 8 3 2 26:12 27
3.Olcnava 13 8 1 4 34:22 25
4.Spartak Bystrany 13 8 1 4 33:23 25
5.Chrasť n/H 13 6 3 4 45:18 21
6.Margecany 13 6 2 5 23:14 20
7.Jaklovce 13 6 1 6 22:20 19
8.SNV B 13 5 3 5 25:23 18
9.SŠM Bystrany 13 5 2 6 22:24 17
10.Markušovce 13 5 2 6 22:34 17
11.Gelnica 12 4 4 4 18:21 16
12.Mníšek n/H 13 4 2 7 17:18 14
13.Jamník 12 2 2 8 15:27 8
14.V. Folkmar B 13 0 0 13 10:89 0

Michalovce
6. liga - 13. kolo: Zemplínska Široká – Vyšné Remety 0:3, Zalužice – Moravany 5:1, Krásnovce – Tibava 3:0, Hatalov – Budkovce 5:3, Tušice TNV – Malčice 11:0, Topoľany – Dúbravka 6:0, Pavlovce nad Uhom – Žbince 3:1.
1. Pavlovce n/U 13 10 2 1 48:8 32
2. Topoľany 13 10 2 1 49:10 32
3. V. Remety 13 10 0 3 37:20 30
4. Zalužice 13 9 1 3 31:20 28
5. Krásnovce 13 8 0 5 28:21 24
6. Žbince 13 7 1 5 29:25 22
7. Budkovce 13 5 2 6 31:26 17
8. Tušice TNV 13 4 2 7 27:28 14
9. Z. Široká 13 4 2 7 14:22 14
10. Moravany 13 4 1 8 20:42 13
11. Tibava 13 4 0 9 17:27 12
12. Hatalov 13 4 0 9 22:41 12
13. Malčice 13 3 1 9 25:62 10
14. Dúbravka 13 2 0 11 13:39 6
Po skončení súťaže odpočítajú Tibave 3 body.

Rožňava
I.trieda – 13. kolo: Vyšná Slaná - Rožň. Bystré 0:1, Betliar – Bohúňovo 4:3, Jablonov n/T – Hrhov 4:1, Rudná – Drnava 0:1, Vlachovo – N. Slaná 4:3, Honce – Dlhá Ves 3:4.
1. Krh. Dlhá Lúka 12 10 2 0 49:18 32
2. Vyšná Slaná 12 10 1 1 47:9 31
3. Rudná 12 7 3 2 35:15 24
4. Drnava 12 7 1 4 40:17 22
5. Rož. Bystré 12 6 2 4 24:16 20
6. Vlachovo 12 6 0 6 31:42 18
7. Jablonov n/T 12 5 1 6 27:28 16
8. Betliar 12 4 2 6 18:26 14
9. Hrhov 12 3 2 7 26:40 11
10. Dlhá Ves 12 3 2 7 17:38 11
11. Bohúňovo 12 3 1 8 18:26 10
12. Nižná Slaná 12 3 1 8 22:31 10
13. Honce 12 2 0 10 15:63 6

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vieme prví: značky prinesú do Ženevy množstvo noviniek
  2. Turecký kúpeľ hammam: Očista tela tradičným spôsobom
  3. Limitovaná ponuka Mercedes-Benz s najmodernejšími technológiami
  4. Rolls Royce medzi motorkami prichádza do Bratislavy
  5. Angličtina nielen pre maturantov
  6. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  7. Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku
  8. Denník SME s odznakom Nie v našej krajine
  9. Nestarnú, ale dozrievajú
  10. Slovensko potrebuje dezinFicovať
  1. Turecký kúpeľ hammam: Očista tela tradičným spôsobom
  2. Modrá je dobrá. Článok IBA pre ženy
  3. Vieme prví: značky prinesú do Ženevy množstvo noviniek
  4. Rolls Royce medzi motorkami prichádza do Bratislavy
  5. Limitovaná ponuka Mercedes-Benz s najmodernejšími technológiami
  6. Môže ťa štúdium baviť?
  7. Kaufland v Ľuboticiach otvára prvú predajňu so zelenou strechou
  8. Bude ďalší Učiteľ Slovenska práve z vášho mesta alebo obce?
  9. Bývanie stvorené pre šťastné detstvo
  10. Angličtina nielen pre maturantov
  1. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo 22 033
  2. Objavte najkrajšie zastávky na ceste po temperamentnej Andalúzii 14 725
  3. Slovensko potrebuje dezinFicovať 8 773
  4. Denník SME s odznakom Nie v našej krajine 8 503
  5. Viete aké je študentské mesto na Slovensku? 7 219
  6. Ktorá farba je tá tvoja? 6 759
  7. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 6 494
  8. Angličtina nielen pre maturantov 5 743
  9. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 4 955
  10. Trnavská univerzita je kvalitou v popredí 4 881

Neprehliadnite tiež

Poslanci: Župan ide proti odporúčaniu protikorupčného auditu

Nové pravidlá pre prideľovanie dotácií Trnkovi opäť neprešli.

Trnka nemá v zastupiteľstve podporu.
Obce čaká miestne referendum.

Obyvatelia Letanoviec sa sťažujú na nízke prelety vrtuľníkov

Výcviková škola z Košíc na Spiši realizuje časť výcviku.

Tieto vrtuľníky prelietavajú nad obcou v Slovenskom raji.

Urbanovu vežu zahalilo lešenie

Na budúci rok by už mala mať opravenú strechu i fasádu.

Dostala nový šat. Oprava národnej kultúrnej pamiatky by mala trvať rok.

Hlavné správy zo Sme.sk

Obvinený Štefan Agh sleduje pojednávanie v kauze falšovania zmeniek.
Dobré ráno

Dobré ráno: Čo bude nasledovať po rozsudku v zmenkovom procese?

Obaja obžalovaní dostali po 19 rokov.

Podcast Dobré Ráno.
Marian Kočner odchádza zo súdu 27. februára 2020 pred rozhodnutím o vine a treste za falšovanie zmeniek TV Markíza.

Vo Viedni potvrdili ďalšie dve nákazy koronavírusom

Koronavírus sa ďalej šíri, v Európe už má dve desiatky obetí.

Polícia pred školou vo Viedni.

Už ste čítali?

Voľby 2020