Korzár logo Korzár
Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Svit si upevnil vedenie v tabuľke

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

. Svit si upevnil vedenie v tabuľke Severu, Veľký Horeš si udržal náskok pred Kalšou

IV. LIGA

Sever

Zámutov - Šarišské Michaľany 0:0, Vysoké Tatry - Ľubotice 2:3 (1:0), G: Orenič, Szucs - Gomulec, Kosť, Drozda, Štrba - Pakostov 3:2 (0:2), G: Kšenzakovič, Mlynár, Rusnák - Rudý, Dubas, Vyšný Mirošov - Svit 0:3 (0:2), G: Mičko 2, Jarkuliš, Spišské Podhradie - Radvaň n/Laborcom 0:0, Fintice - Raslavice 3:0 (1:0), G: Lupták 2, Novotný (vlastný), Kračúnovce - Kendice 3:0 (2:0), G: Uhrin 2, Cigán, Dlhé Klčovo - Medzilaborce 5:0 (3:0), G: Mykuliak 2, Loboda 2, Zubanych.

1. Svit 14 10 2 2 42:14 32
2. Šar. Michaľany 14 7 7 0 25:9 28
3. Zámutov 14 8 3 3 24:12 27
4. Radvaň n/L 14 8 1 5 31:18 25
5. Fintice 14 7 4 3 27:25 25
6. V. Mirošov 14 7 2 5 20:16 23
7. Dlhé Klčovo 14 7 0 7 32:21 21
8. Sp. Podhradie 14 6 2 6 17:16 20
9. Medzilaborce 14 6 2 6 26:33 20
10. Kračúnovce 14 6 1 7 19:25 19
11. Raslavice 14 5 3 6 25:23 18
12. Pakostov 14 5 1 8 24:26 16
13. Ľubotice 14 5 1 8 15:28 16
14. Štrba 14 3 2 9 18:31 11
15. V. Tatry 14 3 1 10 15:35 10
16. Kendice 14 2 2 10 13:41 8

Juh

Rudňany - Spišské Vlachy 4:0 (1:0), G: Bašista 2, Vantroba 2, Medzev - Geča 4:0 (2:0), G: Horňák 2 (1 z 11m), Domanič, Stropkay, Veľký Folkmár - Kalša 2:5 (1:3), G: Belej, Školník - Horňák 3, Krakovský, Takáč, Sobrance - Rožňava 3:2 (1:0), G: Lukačko, Hutaj - Figúr 2 (1 z 11m), Korfanta, Michaľany - Veľké Kapušany 2:0 (0:0), G: Elek, Čižmár, Borša - Mária Huta 2:4 (0:2), G: Nagy (11m), Perháč - Hudák 2 (1 vlastný), Čegiň, Škarbek, Krompachy - Veľký Horeš 0:1 (0:1), G: Kotľar, Čaňa - Strážske 3:1 (2:0), G: Lipnický, Ohman, Pavúk (vlastný) - Soltész.

1. V. Horeš 14 13 1 0 60:10 40
2. Kalša 14 9 2 3 41:24 29
3. Krompachy 14 9 1 4 38:18 28
4. Medzev 14 9 1 4 39:23 28
5. V. Folkmár 14 8 2 4 34:21 26
6. Mária Huta 14 6 5 3 27:28 23
7. Čaňa 14 7 1 6 35:25 22
8. Sobrance 14 7 1 6 23:24 22
9. Sp. Vlachy 14 6 3 5 18:17 21
10. Strážske 14 5 5 4 32:22 20
11. Rudňany 14 5 1 8 21:26 16
12. V. Kapušany 14 5 0 9 14:32 15
13. Michaľany 14 3 2 9 15:42 11
14. Geča 14 2 2 10 17:45 8
15. Borša 14 2 1 11 15:47 7
16. Rožňava 14 1 2 11 12:37 5

V. LIGA

Šarišská

Dlhá Lúka - Malý Šariš 1:0 (0:0), G: Šimco, Koprivnica - Veľký Šariš 4:0 (1:0), G: Molitoris 2, Hlávka, Keresteš, Ražňany - Čirč 3:0 (3:0), G: Sochovič, Fekete, Frič, Uzovce - Záhradné 0:1 (0:0), G: Jaworek, Šiba - Gerlachov 0:5 (0:2), G: Havrila, Koscelník, Benka, Škvarla, Hanuščák, Demjata - Stará Ľubovňa 1:0 (1:0), G: Valíček, Gaboltov - Chmiňany 3:1 (3:1), G: R. Javorský, D. Javorský, Kažimír - René Bendík.

1. Dlhá Lúka 12 9 2 1 16:6 29
2. Záhradné 12 8 3 1 22:9 27
3. Demjata 12 8 1 3 15:9 25
4. Koprivnica 12 6 3 3 19:7 21
5. Gerlachov 12 6 2 4 23:16 20
6. Malý Šariš 12 6 2 4 17:13 20
7. Veľký Šariš 12 5 1 6 20:19 16
8. St. Ľubovňa 12 5 1 6 19:26 16
9. Gaboltov 12 4 3 5 15:14 15
10. Uzovce 12 5 0 7 15:19 15
11. Ražňany 12 4 1 7 15:16 13
12. Šiba 12 3 1 8 12:24 10
13. Čirč 12 2 2 8 11:22 8
14. Chmiňany 12 2 0 10 8:27 6

Vihorlatsko-dukelská

Bystré - Kochanovce 0:0, Kamenica n/Cirochou - Ptičie 0:2 (0:1), G: Melník 2, Čierne n/Topľou - Hencovce 3:2 (1:1), G: Sirotiak 2 (1 z 11m), Hric - Hrivňák, Gazdík, Soľ - Nižný Hrušov 6:1 (2:0), G: Sakala 2, B. Soták (11m), O. Soták, Ladomerský, Kulich - Palko (11m), Jasenov - Sačurov 4:0 (2:0), G: Dudura 2, Povražník, Tomčák, Stakčín - Sedliská 3:0 (1:0), G: Veselovský, Mandzák, Kuznecov, Humenné - Hanušovce n/Topľou - nehralo sa, hostia nepricestovali.

1. Ptičie 12 9 2 1 39:6 29
2. Humenné 11 8 2 1 29:6 26
3. Kochanovce 12 8 2 2 35:15 26
4. Soľ 12 7 3 2 28:10 24
5. Jasenov 12 6 4 2 23:13 22
6. Stakčín 12 6 3 3 25:13 21
7. N. Hrušov 12 5 3 4 19:31 18
8. Hencovce 12 5 1 6 26:15 16
9. Sedliská 12 4 1 7 15:28 13
10. Čierne n/T 12 3 2 7 20:20 11
11. Bystré 12 3 2 7 10:23 11
12. Kamenica n/Cir. 12 1 4 7 8:32 7
13. Hanušovce n/T 11 1 2 8 13:49 5
14. Sačurov 12 1 1 10 12:41 4

Košicko-gemerská

Košická Nová Ves - Veľká Ida 2:4 (0:3), G: Papaj, Jakab - Bujnovský 2, Auder, Slatina, Dobšiná - Čečejovce 1:1 (0:1), G: Martinko - Ignáth, Krh. Podhradie - Perín 3:1 (1:1), G: Kuzma, Almáši, Kun - Koribanič, Poproč - Sokoľany 1:1 (0:1), G: Bolló - Čišovský, Ťahanovce - Gemerská Hôrka 1:1 (0:0), G: Giba - Prónyai, Malá Ida - Kokšov-Bakša 1:1 (1:0), G: Leško - Stoľar.

1. Čečejovce 11 7 2 2 25:10 23
2. Krh. Podhradie 11 7 2 2 20:6 23
3. Perín 11 7 1 3 26:15 22
4. Poproč 11 5 3 3 21:13 18
5. Veľká Ida 11 6 0 5 27:23 18
6. Sokoľany 11 5 2 4 17:13 17
7. Ťahanovce 11 4 4 3 25:20 16
8. Kokšov-Bakša 11 4 1 6 15:17 13
9. Dobšiná 11 3 4 4 14:17 13
10. Gem. Hôrka 11 2 6 3 12:13 12
11. Koš. Nová Ves 12 3 2 7 15:29 11
12. Malá Ida 11 2 2 7 12:34 8
13. Turňa n/B 11 1 3 7 8:27 6

Zemplínska

Cejkov - Úpor 4:0 (3:0), G: Michalko 2, Kročko, Ujházi, Močarany - Kráľovský Chlmec 3:1 (3:0), G: Uhľár, Geroč, Sabo - Lukács, Čičarovce - Petrovce n/Laborcom 0:0, Nacina Ves - Parchovany 1:1 (0:1), G: Ivanko (11m) - Hvasta, Lastomír - Trakany 2:0 (2:0), G: Verbič 2, Palín - Krišovská Liesková 2:2 (1:2), G: Šamudovský, Egry - Drančák, Virčík (vlastný), Vinné - Čierna n/Tisou 2:2 (0:1), G: Pešta, Lovych - Džerenga, Čertický.

1. Parchovany 12 8 2 2 28:11 26
2. Čierna n/T 12 8 1 3 31:16 25
3. Cejkov 12 7 2 3 25:13 23
4. Nacina Ves 12 7 2 3 18:12 23
5. Petrovce n/L 12 6 2 4 25:17 20
6. Močarany 12 5 4 3 20:10 19
7. Vinné 12 5 4 3 19:17 19
8. Lastomír 12 5 3 4 19:11 18
9. Čičarovce 12 5 2 5 19:20 17
10. Kr. Chlmec 12 5 1 6 15:25 16
11. Krišovská Liesková 12 4 1 7 15:31 13
12. Trakany 12 2 3 7 10:20 9
13. Palín 12 2 2 8 16:35 8
14. Úpor 12 0 1 11 9:31 1

Podtatranská

Smižany - Kravany 2:1 (0:0), G: Gajdoš (11m), Dofek - Cihoň, ČK: Legát (hostia), Spišská Belá - Hranovnica 1:0 (0:0), G: Mezey, ČK: Palguta (hostia), Spišské Bystré - Harichovce 0:1 (0:1), G: Štofka, Hrabušice - Veľká Lomnica 3:1 (2:0), G: Oravec, Džadoň, Jurčo - Baláž (11m), Nálepkovo - Levoča 0:3 (0:1), G: M. Kašper, Ferenc, P. KašperPrakovce - Poprad B 4:0 (4:0), G: Harakaly 4, Helcmanovce - Teplička n/H 4:0 (1:0), G: Papcun 3, Koňak (vlastný).

1. Hrabušice 12 9 2 1 43:21 29
2. Sp. Belá 12 8 1 3 33:16 25
3. Harichovce 12 6 4 2 28:16 22
4. V. Lomnica 12 7 0 5 35:23 21
5. Poprad B 12 6 1 5 25:22 19
6. Nálepkovo 12 5 2 5 24:22 17
7. Levoča 12 5 1 6 28:34 16
8. Hranovnica 12 5 0 7 32:26 15
9. Kravany 12 4 3 5 26:29 15
10. Prakovce 12 4 2 6 22:25 14
11. Sp. Bystré 12 4 0 8 18:30 12
12. Smižany 12 3 3 6 16:28 12
13. Helcmanovce 12 3 3 6 21:46 12
14. Teplička n/H 12 2 4 6 23:36 10

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

Sever: Program 15. kola, 1. 11. o 13.30 hod.: Medzilaborce – Zámutov, Radvaň n/L – Fintice, Svit – Sp. Podhradie, Kendice – Dl. Klčovo, Raslavice – Kračúnovce, Šar. Michaľany – V. Tatry, Pakostov – Vyš. Mirošov, Ľubotice – Štrba.

Juh: Program 15. kola, 31. 10. o 13.30 hod.: Mária Huta – Krompachy, Rožňava – Michaľany; 1. 11. o 10.45 hod.: Geča – V. Folkmar, o 13.30 hod.: V. Kapušany – Borša, V. Horeš – Čaňa, Strážske – Rudňany, Sp. Vlachy – Medzev, Kalša – Sobrance.

V. LIGA

Košicko-gemerská: Program 13. kola, 31. 10. o 13.30 hod.: Gem. Hôrka – Malá Ida; 1. 11. o 13.30 hod.: Gem. Poloma – Koš. N. Ves, Čečejovce – Krs. Podhradie, V. Ida – Dobšiná, Sokoľany – Ťahanovce, Perín – Poproč, Kokšov Bakša – Turňa n/B.

Zemplínska: Program 13. kola, 1. 11. o 13.30 hod.: Úpor – Močarany, Kriš. Liesková – Vinné, Čierna n/T – Cejkov, Parchovany – Lastomír, Trakany – Palín, Kr. Chlmec – Čičarovce, Petrovce n/L – Nacina Ves.

Vihorlatsko-duklianska: Program 13. kola, 1. 11. o 13.30 hod.: Hencovce – Soľ, Ptičie – Čierne n/T, Kochanovce – Kamenica n/C, Hanušovce n/T – Bystré, Sedliská – Humenné, Sačurov – Stakčín, Niž. Hrušov – Jasenov.

Šarišská: Program 13. kola, 1. 11. o 13.30 hod.: St. Ľubovňa – Gaboltov, Chmiňany – Dlhá Lúka, V. Šariš – Ražňany, Čirč – Uzovce, Záhradné – Šiba, Gerlachov – Demjata, M. Šariš – Koprivnica.

Podtatranská: Program 13. kola, 1. 11. o 10.30 hod.: Poprad – Helcmanovce, o 13.30 hod.: Harichovce – Hrabušice, V. Lomnica – Nálepkovo, Kravany – Sp. Belá, Hranovnica – Sp. Bystré, Teplička – Smižany, Levoča – Prakovce.

tasr

Neprehliadnite tiež

Výberové konania na košickej župe podrobili kritike

Trnka: Nikomu nič nešijeme na mieru.

Výstavbu Fórumu môže oddialiť problém s dopravou

Na svete sú dve protichodné štúdie.

Viceprimátora Petruška vraj domotala Eurovia

Aby nebola združená zastávka zbytočná, dotiahnu na ňu autobusovú linku č. 18.

Súd o kauze zneužívania detí: Skutok sa nestal

Matka s priateľom boli aj vo väzbe.

Sťahovanie z Krásnej sa niekomu zrejme nebude páčiť

Badžovci asi zatiaľ skončia v krízovom centre.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Exekučná amnestia sa blíži, štát by odpúšťal dlhy

V poisťovni Dôvera chce dlhy odpustiť štyritisíc ľudí. Či sa s Unionom pripoja k amnestii, ktorú pripravuje štát, zatiaľ nepovedali.

DOMOV

Dobré ráno: Z úst im išli retiazky a klince, opisuje prácu exorcista

Exorcistu vyberie biskup, musí byť kňaz.

KOMENTÁRE

Exekučné amnestie sú nový morálny hazard

Možno do oddlžovania idú s najlepšími úmyslami, ale dopadne to ako vždy.

KULTÚRA

Woody Allen možno nakrútil svoj posledný film

Herci sa hanbia pred jeho adoptívnou dcérou, ktorá tvrdí, že ju zneužíval.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  5. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku
  7. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate
  8. Kam do tepla v januári?
  9. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely
  10. Konzultácia so svetovými odborníkmi dokáže zachrániť život
  1. V centre našej pozornosti sú zákazníci. Už 50 rokov
  2. Začiatok roka patrí dani z nehnuteľností
  3. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných
  4. Tipy pre atraktívne poprsie po dojčení. Plastike povedzte nie
  5. Stanovisko spoločnosti Advokátska kancelária JUDr. Radomír Bžán
  6. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy
  7. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur
  8. Denník SME oslavuje 25 rokov rekordným počtom predplatiteľov
  9. Najinzerovanejšie zánovné auto roku 2017? Mnohých to prekvapí
  10. Stavebná fakulta STU pozýva na Deň otvorených dverí!
  1. Iba dnes: Narodeninové predplatné SME.sk za 25 eur 16 201
  2. Leto 2018 v Grécku s odletom z Bratislavy 8 327
  3. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 656
  4. Demänovku mieša iba jeden človek. Ako si strážia receptúru? 2 859
  5. Volkswagen T-Roc: Pre nerozhodných 2 610
  6. Dlhopisy 7,25 % p.a. majú najvýhodnejšiu nákupnú cenu v roku 2 313
  7. Kam do tepla v januári? 2 296
  8. First moment Turecko: využite zľavy na špičkové hotely 2 055
  9. Divoký Island: cesta ostrovom ľadu a ohňa 1 216
  10. Zelené Grunty vám ponúknu viac, ako očakávate 1 206

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop