Korzár logo Korzár
Štvrtok, 21. február, 2019 | Meniny má Eleonóra
Nájdete nás na webe

Futbal v okresoch

Košice
VI. liga – 8. kolo: Athletico Košice – Košická Belá 1:0, Zlatá Idka – ŠK Slovan B-Roma 4:2.
1. Lok. Košice B 7 6 0 1 40:8 18
2. Zl. Idka 8 5 2 1 24:14 17
3. Slávia TU KE 7 5 1 1 35:11 16
4. Kavečany 7 3 2 2 14:17 11
5. Krásna B 7 3 1 3 14:6 10
6. Athletico KE 8 3 1 4 11:25 10
7. Koš. Belá 8 2 2 4 12:17 8
8. Poľov 7 1 3 3 12:20 6
9. Gyňov 7 1 1 5 12:31 4
10. Slovan B-Roma 8 1 1 6 14:39 4

Košice-okolie
I. trieda – 11. kolo: Bidovce – N. Polhora 5:2, Budimír – K. Oľšany 0:2, Mokrance – Kysak 4:3, AC Jasov – Svinica 1:3, Valaliky – Tatran Jasov 10:4, Vyš. Myšľa – Kechnec 2:1, Trstené p/H – Paňovce 2:2.
1. K. Oľšany 11 11 0 0 42:3 33
2. Kechnec 11 9 0 2 43:17 27
3. Valaliky 11 6 1 4 46:36 19
4. Svinica 11 6 1 4 26:17 19
5. Bidovce 11 6 1 4 25:23 19
6. Mokrance 11 6 0 5 32:25 18
7. Paňovce 11 5 2 4 35:24 17
8. Trstené p/H 11 5 2 4 16:25 17
9. T. Jasov 11 4 2 5 20:35 14
10. Vyš. Myšľa 11 4 1 6 18:26 13
11. Kysak 11 4 0 7 21:25 12
12. N. Polhora 11 3 2 6 16:33 11
13. Budimír 11 1 0 10 8:32 3
14. AC Jasov 11 1 0 10 18:45 3

Bardejov
I. trieda – 11. kolo: Bartošovce – Osikov 2:0, Kružlov – Kurov 3:1, Smilno – Kľušov 1:0,Hertník – Lopúchov 1:1, Porúbka – Zborov 2:0, Marhaň – Kurima 3:1, Dubinné – Malcov 5:2.
1. Dubinné 11 7 1 3 44:18 22
2. Lopúchov 11 7 1 3 35:26 22
3. Kružlov 11 7 1 3 18:11 22
4. Kľušov 11 6 2 3 23:20 20
5. Hertnôík 11 6 2 3 17:14 20
6. Kurima 11 6 1 4 24:20 19
7. Kurov 11 6 0 5 22:20 18
8. Zborov 11 5 2 4 15:12 17
9. Marhaň 11 4 1 6 23:28 13
10. Bartošovce 11 4 1 6 20:30 13
11. Porúbka 11 4 1 6 15:27 13
12. Malcov 11 3 1 7 23:30 10
13. Osikov 11 3 0 8 15:22 9
14. Smilno 11 1 2 8 18:34 5

Prešov
VI. liga – 11. kolo: Rožkovany – Drienov 3:1, Šar. Dravce – Peč. N. Ves 4:1, Fričovce – Široké 0:1, Vyš. Šebastová – Dubovica 0:1, Župčany – Záborské 2:0, Petrovany – Nemcovce 1:0, Torysa – Hermanovce 1:1.
1. Župčany 11 9 2 0 31:13 29
2. Rožkovany 11 7 0 4 15:12 21
3. Hermanovce 11 6 2 3 27:19 20
4. Dubovica 11 4 6 1 14:9 18
5. Drienov 11 5 2 4 27:19 17
6. Torysa 11 4 3 4 19:15 15
7. Široké 10 4 3 3 14:14 15
8. Petrovany 11 4 2 5 10:17 14
9. Šar. Dravce 10 3 4 3 17:10 13
10. Nemcovce 11 3 3 5 10:16 12
11. Vyš. Šebastová 11 3 1 7 11:18 10
12. Záborské 11 3 1 7 17:26 10
13. Peč. N. Ves 11 3 1 7 13:27 10
14. Fričovce 11 2 2 7 12:22 8

Vranov
VI. liga – 11. kolo: Merník – Tovarné 7:2, Komárany – Čaklov 4:3, Zámutov – Seč. Polianka 3:0, Roma Niž. Hrabovec – Vyš. Žipov 4:3, Rudlov – Vechec 3:1, Kam. Poruba – Niž. Hrabovec 0:2, Hlinné – Banské 3:1.
1. Vyš. Žipov 11 7 3 1 24:9 24
2. Rudlov 11 8 0 3 24:12 24
3. Čaklov 11 7 1 3 42:23 22
4. R. N. Hrabovec 11 7 1 3 29:25 22
5. Seč. Polianka 11 7 0 4 25:14 21
6. Zámutov 11 7 0 4 33:26 21
7. Kam. Poruba 11 5 2 4 21:24 17
8. Komárany 11 4 3 4 19:22 15
9. Merník 11 4 1 6 27:32 13
10. Banské 10 3 1 6 20:38 10
11. Niž. Hrabovec 11 3 0 8 11:17 9
12. Hlinné 10 2 2 6 15:22 8
13. Vechec 11 2 1 8 13:26 7
14. Tovarné 11 2 1 8 11:24 7

Trebišov
VI. liga Sever – 10. kolo: Roma Sečovce – Nový Ruskov 4:1, Z. Teplica – Trebišov B 8:0, Z. Jastrabie – Niž. Žipov 3:0, Plechotice – Michaľany B 7:2, Z. Hradište – Hraň 4:1, Slivník – Vojčice 1:1.
1. Z. Teplica 10 9 1 0 43:5 28
2. Vojčice 10 7 2 1 30:12 23
3. Z. Jastrabie 10 7 0 3 28:17 21
4. Z. Hradište 10 5 4 1 19:12 19
5. Roma Sečovce 10 5 1 4 18:13 16
6. Slivník 10 4 3 3 20:18 15
7. N. Ruskov 10 3 2 5 21:20 11
8. Plechotice 10 3 2 5 18:18 11
9. Niž. Žipov 10 3 1 6 14:19 10
10. Michaľany B 10 1 3 6 11:33 6
11. Trebišov B 10 1 2 7 9:33 5
12. Hraň 10 1 1 8 10:41 4

VI. liga Juh – 10. kolo: Vojka – Malý Kamenec 1:3, Slov. N. Mesto – Boťany 2:1, Leles – Svätuše 3:2, V. Kamenec – Streda n/B 2:2, M. Horeš – Biel 4:1.
1. Streda n/B 9 8 1 0 32:8 25
2. M. Horeš 9 7 0 2 40:11 21
3. Leles 9 6 1 2 30:18 19
4. Somotor 9 5 2 2 16:8 17
5. Boťany 9 5 1 3 14:11 16
6. Biel 10 3 3 4 18:15 12
7. V. Kamenec 9 2 4 3 12:13 10
8. Svätuše 9 3 0 6 21:25 9
9. M. Kamenec 9 2 2 5 8:24 8
10. Slov. N. Mesto 9 1 1 7 8:32 4
11. Vojka 9 0 1 8 2:36 1

Svidník
VI. liga – 11. kolo: Sitníky – Kalnište 2:0, Rovné – Radoma 2:1, Lomné – Stročín 0:1, Hrabovčík – Kuková 5:1, Mestisko – Chotča 2:1, Miňovce – Lúčka 0:0, Tisinec – Breznica 1:0.
1. Kalnište 11 8 1 2 26:7 25
2. Sitníky 11 8 0 3 33:19 24
3. Tisinec 11 7 2 2 19:9 23
4. Rovné 11 6 3 2 16:12 21
5. Hrabovčík 11 5 4 2 26:14 19
6. Breznica 11 5 2 4 21:16 17
7. Stročín 11 5 1 5 18:26 16
8. Mestisko 11 4 3 4 22:22 15
9. Lúčka 11 4 3 4 19:21 15
10. Miňovce 11 3 4 4 17:18 13
11. Kuková 11 4 1 6 18:21 13
12. Chotča 11 3 1 7 10:21 10
13. Radoma 11 1 2 8 17:29 5
14. Lomné 11 0 1 10 8:35 1

Humenné
I.trieda - 12. kolo: Borov – Kr. Brod 0:0, Udavské – Belá n/C 2:1, Dlhé n/C – N. Ladičkovce 7:3, Lieskovec – Zubné 2:0, V. Sitnica – Papín 4:0, Koškovce – Košarovce 1:1, Ulič – Ubľa 7:2.
1. Ulič 12 10 1 1 56:15 31
2. Borov 12 9 2 1 32:8 29
3. Dlhé 12 8 1 3 31:21 25
4. Belá 12 7 1 4 31:14 22
5. Koškovce 12 6 2 4 23:18 20
6. Ubľa 12 5 1 6 22:26 16
7. N. Ladičkovce 12 4 2 6 20:23 14
8. Košarovce 12 3 5 4 15:20 14
9. Udavské 12 4 2 6 17:26 14
10. V. Sitnica 12 4 0 8 16:31 12
11. Zubné 12 4 0 8 16:33 12
12. Papín 12 4 0 8 10:29 12
13. Lieskovec 12 3 2 7 8:22 11
14. Krásny Brod 12 3 1 8 19:30 10

Michalovce
VI. liga - 11. kolo: Tibava – Moravany 1:0, Zalužice – Budkovce 2:1, Krásnovce – Malčice 7:2, Hatalov – Dúbravka 4:3, Tušice TNV – Žbince 4:4, Topoľany – Vyšné Remety 4:1, Pavlovce nad Uhom – Zemplínska Široká 1:0.
1. Pavlovce n/U 11 9 2 0 41:2 29
2. Topoľany 11 8 2 1 40:10 26
3. V. Remety 11 8 0 3 29:16 24
4. Žbince 11 7 1 3 28:19 22
5. Zalužice 11 7 1 3 24:18 22
6. Krásnovce 11 6 0 5 22:19 18
7. Budkovce 11 5 2 4 26:18 17
8. Z. Široká 11 4 2 5 12:16 14
9. Tibava 11 4 0 7 16:22 12
10. Tušice TNV 11 3 2 6 16:26 11
11. Moravany 11 3 1 7 16:35 10
12. Malčice 11 3 1 7 23:46 10
13. Hatalov 11 2 0 9 12:36 6
14. Dúbravka 11 1 0 10 11:33 3
Po skončení súťaže odpočítajú Tibave 3 body.

Rožňava
I.trieda – 11. kolo: Bohúňovo - Rožňavské Bystré 2:0, Vyšná Slaná – Hrhov 6:3, Betliar – Drnava 1:0, Jablonov n/T – Nižná Slaná 2:1, Rudná – Dlhá Ves 6:1, Honce – Krh. Dlhá Lúka 1:2.
1. Krh. Dlhá Lúka 11 9 2 0 46:17 29
2. Vyšná Slaná 10 9 1 0 45:8 28
3. Rudná 10 6 3 1 32:13 21
4. Drnava 10 6 1 3 38:13 19
5. Rož. Bystré 10 5 2 3 22:13 17
6. Vlachovo 10 4 0 6 23:37 12
7. Betliar 10 3 2 5 12:20 11
8. Bohúňovo 10 3 1 6 15:20 10
9. Nižná Slaná 10 3 1 6 18:24 10
10. Jablonov n/T 10 3 1 6 19:26 10
11. Hrhov 10 2 2 6 22:34 8
12. Dlhá Ves 10 2 2 6 11:31 8
13. Honce 11 2 0 9 12:59 6

Spišská Nová Ves
6.liga – 11. kolo: Mníšek n/H – Odorín 1:2, Markušovce – V. Folkmar B 5:2, Chrasť n/H – Sp. Bystrany 3:2, Olcnava – Kluknava 3:0, Gelnica – Sp. N. Ves B 1:1, SŠM Bystrany – Margecany 2:0, Jaklovce – Jamník 1:0.
1.Kluknava 11 8 0 3 38:10 24
2.Odorín 11 7 2 2 21:10 23
3.Olcnava 11 6 1 4 27:18 19
4.Spartak Bystrany 11 6 1 4 23:23 19
5.Chrasť n/H 11 5 3 3 40:16 18
6.Margecany 11 5 2 4 19:10 17
7.SŠM Bystrany 11 5 2 4 21:18 17
8. Jaklovce 11 5 1 5 20:18 16
9.Gelnica 11 4 4 3 16:16 16
10.SNV B 11 4 3 4 20:20 15
11.Mníšek n/H 11 4 2 5 15:10 14
12.Markušovce 11 4 1 6 19:33 13
13. Jamník 11 2 2 7 13:23 8
14.V. Folkmar B 11 0 0 11 8:75 0

Poprad
6. liga - 11. kolo: V. Slavkov – Stráže 1:0, Sp. Hrhov – Kežmarok 2:2, L. Teplička – Ľubica 0:4, Toporec – Sp. Štvrtok 2:0, Batizovce – Vrbov 5:0, Vernár – Vikartovce 2:5, Hozelec – Sp. Belá B 2:2.
1. Vikartovce 11 8 1 2 31:17 25
2. Ľubica 11 6 4 1 16:3 22
3. Kežmarok 11 5 5 1 18:8 20
4. L. Teplička 11 5 3 3 22:20 18
5. Batizovce 11 5 2 4 22:18 17
6. Toporec 11 5 2 4 22:20 17
7. Sp. Hrhov 11 5 2 4 22:25 17
8. Sp. Belá B 11 4 3 4 30:24 15
9. Sp. Štvrtok 11 4 3 4 18:16 15
10. V. Slavkov 11 4 1 6 17:22 13
11. Vernár 11 3 1 7 14:26 10
12. Hozelec 11 2 3 6 15:23 9
13. Stráže 11 3 0 8 10:20 9
14. Vrbov 11 2 2 7 12:27 8

Stará Ľubovňa
6. liga - 8. kolo: V. Lipník – N. Ľubovňa 2:5, Plaveč – Ľubotín 3:1, Jakubany – Š. Jastrabie 1:1, M. Lipník – V. Ružbachy 5:3.
1. M. Lipník 7 6 0 1 27:16 18
2. V. Ružbachy 7 5 1 1 20:11 16
3. Jakubany 7 4 2 1 18:9 14
4. Š. Jastrabie 7 3 2 2 17:11 11
5. Ľubotín 8 3 1 4 19:15 10
6. Plaveč 7 3 1 3 13:17 10
7. Podolínec 7 2 1 4 17:25 7
8. N. Ľubovňa 7 2 0 5 11:18 6
9. V. Lipník 7 0 0 7 4:24 0

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?
  2. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  3. Štefánka by Pulitzer
  4. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  5. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  6. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  7. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu
  8. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku
  9. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online
  10. Šanca pre mladé talenty z oblasti umenia, vedy či športu
  1. Šesťročné dlhopisy teraz s výnosom až 7 % p.a.
  2. Štefánka by Pulitzer
  3. Počuli ste už o integrovane pestovanej zelenine?
  4. Konferencia - EU support for research
  5. Slovensko má zasiahnuť robotizácia
  6. Viete, aké sú najlepšie možnosti sporenia pre mladých?
  7. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť
  8. Hitem jsou cyklopočítače Mio - pro zábavu i výkon
  9. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny
  10. Ako založiť spoločnosť v Rakúsku
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 20 051
  2. Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu 14 450
  3. Reportáž: Takto sa na Slovensku vyrábajú cestoviny 14 256
  4. Darček, s ktorým si na vás spomenie 365 dní v roku 8 061
  5. Je lepšie menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma 6 332
  6. Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť 5 255
  7. Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri? 4 407
  8. Predpremiéra vynoveného VW Passat: Viac IQ, viac online 3 899
  9. Štefánka by Pulitzer 3 383
  10. Top destinácie a hotely na exotickú dovolenku v zime 3 134

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop