Korzár logo Korzár
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

IV. a V. futbalové ligy: Hrali sa ďalšie zápasy

Hrali sa ďalšie zápasy v IV. a V. futbalových ligách.

IV. liga

Sever

13. kolo: Dlhé Klčovo – Zámutov 1:0 (0:0), G: Mykuliak, Medzilaborce – Kračúnovce 4:2 (1:1), Chripák 2 (2 z 11m), Guba, Potoma - Humeník, Uhrin, Kendice – Fintice 0:0, Raslavice - Spišské Podhradie 0:2 (0:2), Franko (11m), Sýkora, Radvaň n/L - Vyšný Mirošov 4:1 (2:0), Ljubarskij 2, Paraska 2 – Kentoš, Svit – Štrba 3:0 (1:0), Hazrolli 2, Paulino, Pakostov - Vysoké Tatry 3:2 (1:0), Tomčák (11m), Dubas, J. Fedorko - Wildner, S. Šugarek, Ľubotice - Šarišské Michaľany 0:2 (0:1), Drobňák (11m), Jačišin.

1. Svit 13 9 2 2 39:14 29

2. Šar. Michaľany 13 7 6 0 25:9 27

3. Zámutov 13 8 2 3 24:12 26

4. Radvaň n/L 13 8 0 5 31:18 24

5. Vyš. Mirošov 13 7 2 4 20:13 23

6. Fintice 13 6 4 3 24:25 22

7. Medzilaborce 13 6 2 5 26:28 20

8. Sp. Podhradie 13 6 1 6 17:16 19

9. Dlhé Klčovo 13 6 0 7 27:21 18

10. Raslavice 13 5 3 5 25:20 18

11. Pakostov 13 5 1 7 22:23 16

12. Kračúnovce 13 5 1 7 16:25 16

13. Ľubotice 13 4 1 8 12:26 13

14. Vysoké Tatry 13 3 1 9 13:32 10

15. Štrba 13 2 2 9 15:29 8

16. Kendice 13 2 2 9 13:38 8

Juh

13. kolo: Čaňa – Rudňany 3:2 (3:0), Lipnický 2, Steininger - Červeňák, Bašista, Strážske – Krompachy 1:1 (0:1), Bodnár (11m) – Jochman, Veľký Horeš – Borša 7:1 (3:0), Adam 2 (1 z 11m), Sninský 2, Kotľar 2, Capko – Kavčák, Mária Huta – Michaľany 5:2 (2:2), Matúš Hudák 2 (1 z 11m), Humeňanský, Škarbek, Čollák - Kolesár 2, V. Kapušany – Sobrance 0:0, Rožňava - Veľký Folkmár 1:2 (0:1), Korfanta - Serbin, Jurko, Kalša – Medzev 5:1 (1:0), Hintoš, Horňák, Halapin, Harda, Bornyák (vl.) – Gracer, Geča - Sp. Vlachy 1:2 (0:1), Papcún - Biroščák, Luther.⋌ (tasr)

1. Veľký Horeš 13 12 1 0 59:10 37

2. Krompachy 13 9 1 3 38:17 28

3. V. Folkmár 13 8 2 3 32:16 26

4. Kalša 13 8 2 3 36:22 26

5. Medzev 13 8 1 4 35:23 25

6. Sp. Vlachy 13 6 3 4 18:13 21

7. Strážske 13 5 5 3 31:19 20

8. Sobrance 13 6 2 5 20:21 20

9. Mária Huta 13 5 5 3 23:26 20

10. Čaňa 13 6 1 6 32:24 19

11. Rudňany 13 4 1 8 17:26 13

12. V. Kapušany 13 4 1 8 13:30 13

13. Geča 13 2 2 9 17:41 8

14. Michaľany 13 2 2 9 13:42 8

15. Borša 13 2 1 10 13:43 7

16. Rožňava 13 1 2 10 10:34 5

V. liga

Košicko-gemerská

11. kolo: Malá Ida - Turňa n/B 2:2 (0:1), Andreja, Kraus - Gallo-Barnak 2, K. Bakša – Ťahanovce 1:2 (0:0), Stoľar - Glovňa, T. Koľvek, G. Hôrka – Poproč 0:0, Sokoľany – Krs. Podhradie 1:0 (0:0), Kočiš, Perín – Dobšiná 4:0 (2:0), Kováč (11m), Grega (11m), Koribanič, Kovács, Čečejovce - Košická Nová Ves 4:1 (1:1), O.Juhás 2, Ličák, Warzybok – Papaj.

1. Čečejovce 10 7 1 2 24:9 22

2. Perín 10 7 1 2 25:12 22

3. Krs. Podhradie 10 6 2 2 17:5 20

4. Poproč 10 5 2 3 20:12 17

5. Sokoľany 10 5 1 4 16:12 16

6. Ťahanovce 10 4 3 3 24:19 15

7. Veľká Ida 10 5 0 5 23:21 15

8. K. Bakša 10 4 0 6 14:16 12

9. Dobšiná 10 3 3 4 13:16 12

10. G. Hôrka 10 2 5 3 11:12 11

11. Koš. Nová Ves 11 3 2 6 13:25 11

12. Malá Ida 10 2 1 7 11:33 7

13. Turňa n/Bodvou 11 1 3 7 8:27 6

Zemplínska

11. kolo: Vinné – Cejkov 2:0 (0:0), Mihaľo, Pešta, Čierna n/Tisou – Palín 2:1 (0:0), Palšovič, Čertický – Frantál, Kriš. Liesková – Lastomír 2:1 (1:1), Drančák, Balog – Bajužik, Trakany - Nacina Ves 1:0 (1:0), Kočiš, Parchovany – Čičarovce 5:0 (3:0), Kohút, Obrín, Hvozdík, Popaďák, Matta, Petrovce n/L – Močarany 2:1 (1:0), Lakatoš 2 - Staroškovič (11m), Kr. Chlmec – Úpor 3:1 (1:1), Pásztor, R. Batta, T. Batta – Tóth.

1. Parchovany 11 8 1 2 27:10 25

2. Čierna n/Tisou 11 8 0 3 29:14 24

3. Nacina Ves 11 7 1 3 17:11 22

4. Cejkov 11 6 2 3 21:13 20

5. Petrovce n/L 11 6 1 4 25:17 19

6. Vinné 11 5 3 3 17:15 18

7. Močarany 11 4 4 3 17:9 16

8. Čičarovce 11 5 1 5 19:20 16

9. Kr. Chlmec 11 5 1 5 14:22 16

10. Lastomír 11 4 3 4 17:11 15

11. Kriš. Liesková 11 4 0 7 13:29 12

12. Trakany 11 2 3 6 10:18 9

13. Palín 11 2 1 8 14:33 7

14. Úpor 11 0 1 10 9:27 1

Vihorlatsko-duklianska

11. kolo: Humenné – Bystré 4:0 (3:0), Sališ 2, Mikloš, Jurov, ČK: Eštok (hostia), Hanušovce n/Topľou – Stakčín 2:5 (2:1), Kahanovský, Argay - Sima 2, Izai (11m), Veselovský, Kirňak, Sedliská – Jasenov 0:1 (0:1), Chalúpka, Sačurov – Soľ 0:4 (0:3), Tokár, Soták, Kulich, Turcovský, Nižný Hrušov - Čierne n/Topľou 3:3 (0:3), Dzurovčin 2, Palko - Sirotiak, Eliaš, Poláček, Hencovce - Kamenica n/C 10:0 (3:0), Venceľ 3, Petro (11m), Černy, Slivka, Homoľa, Hajduch, Gazdík, Matúš Dzurina, ČK: Čopák (hostia), Ptičie – Kochanovce 4:1 (2:0), Kolník 2, Melník (11m), Maličký – Kudravý.

1. Ptičie 11 8 2 1 37:6 26

2. FK Humenné 11 8 2 1 29:6 26

3. Kochanovce 11 8 1 2 35:15 25

4. Soľ 11 6 3 2 22:9 21

5. Jasenov 11 5 4 2 19:13 19

6. Stakčín 11 5 3 3 22:13 18

7. Nižný Hrušov 11 5 3 3 18:25 18

8. Hencovce 11 5 1 5 24:12 16

9. Sedliská 11 4 1 6 15:25 13

10. Bystré 11 3 1 7 10:23 10

11. Čierne n/T 11 2 2 7 17:18 8

12. Kamenica n/C 11 1 4 6 8:30 7

13. Hanušovce n/T 11 1 2 8 13:49 5

14. Sačurov 11 1 1 9 12:37 4

Šarišská

11. kolo: Gaboltov - Dlhá Lúka 0:0, Chmiňany – Demjata 1:2 (0:0), Fekete - Tomčík, Tomečko, Stará Ľubovňa – Šiba 3:0 (2:0), Grajzinger, Pristáš, J. Pavlišin, Gerlachov – Uzovce 5:1 (2:0), Havrila 2, Škvarla, Berecký, Benka – Farkaš, Záhradné – Ražňany 2:1 (1:1), Kendžura 2 – Seman, Čirč – Koprivnica 0:0, Veľký Šariš - Malý Šariš 1:1 (1:0), Špak – Vargovič.

1. Dlhá Lúka 11 8 2 1 15:6 26

2. Záhradné 11 7 3 1 21:9 24

3. Demjata 11 7 1 3 14:9 22

4. Malý Šariš 11 6 2 3 17:12 20

5. Koprivnica 11 5 3 3 15:7 18

6. Gerlachov 11 5 2 4 18:16 17

7. Veľký Šariš 11 5 1 5 20:15 16

8. Stará Ľubovňa 11 5 1 5 19:25 16

9. Uzovce 11 5 0 6 15:18 15

10. Gaboltov 11 3 3 5 12:13 12

11. Ražňany 11 3 1 7 12:16 10

12. Šiba 11 3 1 7 12:19 10

13. Čirč 11 2 2 7 11:19 8

14. Chmiňany 11 2 0 9 7:24 6

Podtatranská

11. kolo: Helcmanovce – Smižany 3:3 (3:1), Maliňák, Ferenc, Papcun - Gajdoš, Regítko, Dopek, Teplička n/H – Prakovce 2:2 (2:2), Vaššo, Kozela - Harakaly, Grega, Poprad „B“ – Nálepkovo 1:1 (0:0), Bolcár – Žonda, Levoča – Hrabušice 7:3 (2:0), P. Kašper 3 (1 z 11m), M. Kašper 2, Kotrady 2 - Jozefčák 2, Jakubec (11m), Veľká Lomnica – Sp. Bystré 6:2 (3:1), Beller 4, Baláž, Fassinger - Filo, Herák, Harichovce - Spišská Belá 4:1 (2:1), Balúch 2, P. Pukluš, Klein - Marek Barnáš, Hranovnica – Kravany 6:0 (6:0), Petruľa 3, Dulovič, Babej, Diabelko.⋌(tasr)

1. Hrabušice 11 8 2 1 40:20 26

2. Sp. Belá 11 7 1 3 32:16 22

3. V. Lomnica 11 7 0 4 34:20 21

4. Harichovce 11 5 4 2 27:16 19

5. Poprad „B“ 11 6 1 4 25:18 19

6. Nálepkovo 11 5 2 4 24:19 17

7. Hranovnica 11 5 0 6 32:25 15

8. Kravany 11 4 3 4 25:27 15

9. Levoča 11 4 1 6 25:34 13

10. Sp. Bystré 11 4 0 7 18:29 12

11. Prakovce 11 3 2 6 18:25 11

12. Teplička n/H 11 2 4 5 23:32 10

13. Smižany 11 2 3 6 14:27 9

14. Helcmanovce 11 2 3 6 17:46 9

Ďalší program IV. A V. ligy

IV. LIGA

Sever: Program 14. kola, nedeľa 25. 10. o 14.00 hod.: Vyš. Mirošov – Svit, Sp. Podhradie – Radvaň n/L, V. Tatry – Ľubotice, Štrba – Pakostov, Dl. Klčovo – Medzilaborce, Fintice – Raslavice, Kračúnovce – Kendice, Zámutov – Šar. Michaľany.

Juh: Program 14. kola, sobota 24. 10. o 14.00 hod.: Sobrance – Rožňava; nedeľa 25. 10. o 14.00 hod.: Čaňa – Strážske, Krompachy – V. Horeš, Borša – Mária Huta, Michaľany – V. Kapušany, Rudňany – Sp. Vlachy, Medzev – Geča, V. Folkmar – Kalša.

V. LIGA

Košicko-gemerská: Program 12. kola, 24. 10. o 14.00 hod.: Krs. Podhradie – Perín; 25. 10. o 14.00 hod.: Poproč – Sokoľany, Malá Ida – Kokšov Bakša, Ťahanovce – Gem. Hôrka, Turňa n/B – Gem. Poloma, Dobšiná – Čečejovce, Koš. N. Ves – Veľká Ida.

Zemplínska: Program 12. kola, 25. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Úpor, Močarany – Kr. Chlmec, Čičarovce – Petrovce n/L, Nacina Ves – Parchovany, Lastomír – Trakany, Vinné – Čierna n/T, Palín – Kriš. Liesková.

Vihorlatsko-duklianska: 12. kolo, 24. 10. o 14.00 hod.: FK Humenné – Hanušovce n/T; 25. 10. o 14.00 hod.: Bystré – Kochanovce, Čierne n/T – Hencovce, Kamenica n/C – Ptičie, Soľ – Niž. Hrušov, Jasenov – Sačurov, Stakčín – Sedliská.

Šarišská: 12. kolo 24. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Chmiňany; 25. 10. o 14.00 hod.: Demjata – St. Ľubovňa, Dlhá Lúka – M. Šariš, Šiba – Gerlachov, Uzovce – Záhradné, Ražňany – Čirč, Koprivnica – V. Šariš.

Podtatranská: Program 12. kola, 24. 10. o 14.00 hod.: Prakovce – Poprad, Sp. Belá – Hranovnica; 25. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – V. Lomnica, o 14.00 hod.: Smižany – Kravany, Sp. Bystré – Harichovce, Nálepkovo – Levoča, Helcmanovce – Teplička.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  2. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  3. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  6. Nie je to len chlapská záležitosť
  7. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  8. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  9. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  10. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 823
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 699
  3. Aká je chémia vôní 13 463
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 743
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 627
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 161
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 719
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 258
  9. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 186
  10. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 957
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Takto vyzeral Jakub po bitke na policajnej stanici.

Po Zsuzsovej skončil v prešovskej väznici aj Gašpar

Súd reaguje, že on taký pokyn nevydal.

Tibor Gašpar.

Prešovčanka Ingrid: Pri pohľade na miesto bytovky mi stále naskakuje husia koža

Hlavné je, že žijeme, hovorí rok od výbuchu na Mukačevskej 7.

Ingrid s piatačkou Izkou.

Dekádu skiareál Lysá chátral, precitnúť má v čase pandémie

Stredisko na Čergove sa vždy spoliehalo na sneženie, teraz mu pomôže technika.

Lyžiarsky areál na Lysej idú oživiť.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Chceli ho odstrániť, jeho imidžu uškodil Gučík. Kto je Maroš Žilinka?

Za generálneho prokurátora ho musí vymenovať prezidentka.

Prokurátor Maroš Žilinka.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Kto vráti Generálnej prokuratúre dôstojnosť?

Maroš Žilinka už nebude môcť úrad len tak udržiavať.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Ivan Ivanič, šéf SLA.
Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO).

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop