Korzár logo Korzár
Streda, 19. september, 2018 | Meniny má Konštantín
Nájdete nás na webe

IV. a V. futbalové ligy: Hrali sa ďalšie zápasy

Hrali sa ďalšie zápasy v IV. a V. futbalových ligách.

IV. liga

Sever

13. kolo: Dlhé Klčovo – Zámutov 1:0 (0:0), G: Mykuliak, Medzilaborce – Kračúnovce 4:2 (1:1), Chripák 2 (2 z 11m), Guba, Potoma - Humeník, Uhrin, Kendice – Fintice 0:0, Raslavice - Spišské Podhradie 0:2 (0:2), Franko (11m), Sýkora, Radvaň n/L - Vyšný Mirošov 4:1 (2:0), Ljubarskij 2, Paraska 2 – Kentoš, Svit – Štrba 3:0 (1:0), Hazrolli 2, Paulino, Pakostov - Vysoké Tatry 3:2 (1:0), Tomčák (11m), Dubas, J. Fedorko - Wildner, S. Šugarek, Ľubotice - Šarišské Michaľany 0:2 (0:1), Drobňák (11m), Jačišin.

1. Svit 13 9 2 2 39:14 29

2. Šar. Michaľany 13 7 6 0 25:9 27

3. Zámutov 13 8 2 3 24:12 26

4. Radvaň n/L 13 8 0 5 31:18 24

5. Vyš. Mirošov 13 7 2 4 20:13 23

6. Fintice 13 6 4 3 24:25 22

7. Medzilaborce 13 6 2 5 26:28 20

8. Sp. Podhradie 13 6 1 6 17:16 19

9. Dlhé Klčovo 13 6 0 7 27:21 18

10. Raslavice 13 5 3 5 25:20 18

11. Pakostov 13 5 1 7 22:23 16

12. Kračúnovce 13 5 1 7 16:25 16

13. Ľubotice 13 4 1 8 12:26 13

14. Vysoké Tatry 13 3 1 9 13:32 10

15. Štrba 13 2 2 9 15:29 8

16. Kendice 13 2 2 9 13:38 8

Juh

13. kolo: Čaňa – Rudňany 3:2 (3:0), Lipnický 2, Steininger - Červeňák, Bašista, Strážske – Krompachy 1:1 (0:1), Bodnár (11m) – Jochman, Veľký Horeš – Borša 7:1 (3:0), Adam 2 (1 z 11m), Sninský 2, Kotľar 2, Capko – Kavčák, Mária Huta – Michaľany 5:2 (2:2), Matúš Hudák 2 (1 z 11m), Humeňanský, Škarbek, Čollák - Kolesár 2, V. Kapušany – Sobrance 0:0, Rožňava - Veľký Folkmár 1:2 (0:1), Korfanta - Serbin, Jurko, Kalša – Medzev 5:1 (1:0), Hintoš, Horňák, Halapin, Harda, Bornyák (vl.) – Gracer, Geča - Sp. Vlachy 1:2 (0:1), Papcún - Biroščák, Luther.⋌ (tasr)

1. Veľký Horeš 13 12 1 0 59:10 37

2. Krompachy 13 9 1 3 38:17 28

3. V. Folkmár 13 8 2 3 32:16 26

4. Kalša 13 8 2 3 36:22 26

5. Medzev 13 8 1 4 35:23 25

6. Sp. Vlachy 13 6 3 4 18:13 21

7. Strážske 13 5 5 3 31:19 20

8. Sobrance 13 6 2 5 20:21 20

9. Mária Huta 13 5 5 3 23:26 20

10. Čaňa 13 6 1 6 32:24 19

11. Rudňany 13 4 1 8 17:26 13

12. V. Kapušany 13 4 1 8 13:30 13

13. Geča 13 2 2 9 17:41 8

14. Michaľany 13 2 2 9 13:42 8

15. Borša 13 2 1 10 13:43 7

16. Rožňava 13 1 2 10 10:34 5

V. liga

Košicko-gemerská

11. kolo: Malá Ida - Turňa n/B 2:2 (0:1), Andreja, Kraus - Gallo-Barnak 2, K. Bakša – Ťahanovce 1:2 (0:0), Stoľar - Glovňa, T. Koľvek, G. Hôrka – Poproč 0:0, Sokoľany – Krs. Podhradie 1:0 (0:0), Kočiš, Perín – Dobšiná 4:0 (2:0), Kováč (11m), Grega (11m), Koribanič, Kovács, Čečejovce - Košická Nová Ves 4:1 (1:1), O.Juhás 2, Ličák, Warzybok – Papaj.

1. Čečejovce 10 7 1 2 24:9 22

2. Perín 10 7 1 2 25:12 22

3. Krs. Podhradie 10 6 2 2 17:5 20

4. Poproč 10 5 2 3 20:12 17

5. Sokoľany 10 5 1 4 16:12 16

6. Ťahanovce 10 4 3 3 24:19 15

7. Veľká Ida 10 5 0 5 23:21 15

8. K. Bakša 10 4 0 6 14:16 12

9. Dobšiná 10 3 3 4 13:16 12

10. G. Hôrka 10 2 5 3 11:12 11

11. Koš. Nová Ves 11 3 2 6 13:25 11

12. Malá Ida 10 2 1 7 11:33 7

13. Turňa n/Bodvou 11 1 3 7 8:27 6

Zemplínska

11. kolo: Vinné – Cejkov 2:0 (0:0), Mihaľo, Pešta, Čierna n/Tisou – Palín 2:1 (0:0), Palšovič, Čertický – Frantál, Kriš. Liesková – Lastomír 2:1 (1:1), Drančák, Balog – Bajužik, Trakany - Nacina Ves 1:0 (1:0), Kočiš, Parchovany – Čičarovce 5:0 (3:0), Kohút, Obrín, Hvozdík, Popaďák, Matta, Petrovce n/L – Močarany 2:1 (1:0), Lakatoš 2 - Staroškovič (11m), Kr. Chlmec – Úpor 3:1 (1:1), Pásztor, R. Batta, T. Batta – Tóth.

1. Parchovany 11 8 1 2 27:10 25

2. Čierna n/Tisou 11 8 0 3 29:14 24

3. Nacina Ves 11 7 1 3 17:11 22

4. Cejkov 11 6 2 3 21:13 20

5. Petrovce n/L 11 6 1 4 25:17 19

6. Vinné 11 5 3 3 17:15 18

7. Močarany 11 4 4 3 17:9 16

8. Čičarovce 11 5 1 5 19:20 16

9. Kr. Chlmec 11 5 1 5 14:22 16

10. Lastomír 11 4 3 4 17:11 15

11. Kriš. Liesková 11 4 0 7 13:29 12

12. Trakany 11 2 3 6 10:18 9

13. Palín 11 2 1 8 14:33 7

14. Úpor 11 0 1 10 9:27 1

Vihorlatsko-duklianska

11. kolo: Humenné – Bystré 4:0 (3:0), Sališ 2, Mikloš, Jurov, ČK: Eštok (hostia), Hanušovce n/Topľou – Stakčín 2:5 (2:1), Kahanovský, Argay - Sima 2, Izai (11m), Veselovský, Kirňak, Sedliská – Jasenov 0:1 (0:1), Chalúpka, Sačurov – Soľ 0:4 (0:3), Tokár, Soták, Kulich, Turcovský, Nižný Hrušov - Čierne n/Topľou 3:3 (0:3), Dzurovčin 2, Palko - Sirotiak, Eliaš, Poláček, Hencovce - Kamenica n/C 10:0 (3:0), Venceľ 3, Petro (11m), Černy, Slivka, Homoľa, Hajduch, Gazdík, Matúš Dzurina, ČK: Čopák (hostia), Ptičie – Kochanovce 4:1 (2:0), Kolník 2, Melník (11m), Maličký – Kudravý.

1. Ptičie 11 8 2 1 37:6 26

2. FK Humenné 11 8 2 1 29:6 26

3. Kochanovce 11 8 1 2 35:15 25

4. Soľ 11 6 3 2 22:9 21

5. Jasenov 11 5 4 2 19:13 19

6. Stakčín 11 5 3 3 22:13 18

7. Nižný Hrušov 11 5 3 3 18:25 18

8. Hencovce 11 5 1 5 24:12 16

9. Sedliská 11 4 1 6 15:25 13

10. Bystré 11 3 1 7 10:23 10

11. Čierne n/T 11 2 2 7 17:18 8

12. Kamenica n/C 11 1 4 6 8:30 7

13. Hanušovce n/T 11 1 2 8 13:49 5

14. Sačurov 11 1 1 9 12:37 4

Šarišská

11. kolo: Gaboltov - Dlhá Lúka 0:0, Chmiňany – Demjata 1:2 (0:0), Fekete - Tomčík, Tomečko, Stará Ľubovňa – Šiba 3:0 (2:0), Grajzinger, Pristáš, J. Pavlišin, Gerlachov – Uzovce 5:1 (2:0), Havrila 2, Škvarla, Berecký, Benka – Farkaš, Záhradné – Ražňany 2:1 (1:1), Kendžura 2 – Seman, Čirč – Koprivnica 0:0, Veľký Šariš - Malý Šariš 1:1 (1:0), Špak – Vargovič.

1. Dlhá Lúka 11 8 2 1 15:6 26

2. Záhradné 11 7 3 1 21:9 24

3. Demjata 11 7 1 3 14:9 22

4. Malý Šariš 11 6 2 3 17:12 20

5. Koprivnica 11 5 3 3 15:7 18

6. Gerlachov 11 5 2 4 18:16 17

7. Veľký Šariš 11 5 1 5 20:15 16

8. Stará Ľubovňa 11 5 1 5 19:25 16

9. Uzovce 11 5 0 6 15:18 15

10. Gaboltov 11 3 3 5 12:13 12

11. Ražňany 11 3 1 7 12:16 10

12. Šiba 11 3 1 7 12:19 10

13. Čirč 11 2 2 7 11:19 8

14. Chmiňany 11 2 0 9 7:24 6

Podtatranská

11. kolo: Helcmanovce – Smižany 3:3 (3:1), Maliňák, Ferenc, Papcun - Gajdoš, Regítko, Dopek, Teplička n/H – Prakovce 2:2 (2:2), Vaššo, Kozela - Harakaly, Grega, Poprad „B“ – Nálepkovo 1:1 (0:0), Bolcár – Žonda, Levoča – Hrabušice 7:3 (2:0), P. Kašper 3 (1 z 11m), M. Kašper 2, Kotrady 2 - Jozefčák 2, Jakubec (11m), Veľká Lomnica – Sp. Bystré 6:2 (3:1), Beller 4, Baláž, Fassinger - Filo, Herák, Harichovce - Spišská Belá 4:1 (2:1), Balúch 2, P. Pukluš, Klein - Marek Barnáš, Hranovnica – Kravany 6:0 (6:0), Petruľa 3, Dulovič, Babej, Diabelko.⋌(tasr)

1. Hrabušice 11 8 2 1 40:20 26

2. Sp. Belá 11 7 1 3 32:16 22

3. V. Lomnica 11 7 0 4 34:20 21

4. Harichovce 11 5 4 2 27:16 19

5. Poprad „B“ 11 6 1 4 25:18 19

6. Nálepkovo 11 5 2 4 24:19 17

7. Hranovnica 11 5 0 6 32:25 15

8. Kravany 11 4 3 4 25:27 15

9. Levoča 11 4 1 6 25:34 13

10. Sp. Bystré 11 4 0 7 18:29 12

11. Prakovce 11 3 2 6 18:25 11

12. Teplička n/H 11 2 4 5 23:32 10

13. Smižany 11 2 3 6 14:27 9

14. Helcmanovce 11 2 3 6 17:46 9

Ďalší program IV. A V. ligy

IV. LIGA

Sever: Program 14. kola, nedeľa 25. 10. o 14.00 hod.: Vyš. Mirošov – Svit, Sp. Podhradie – Radvaň n/L, V. Tatry – Ľubotice, Štrba – Pakostov, Dl. Klčovo – Medzilaborce, Fintice – Raslavice, Kračúnovce – Kendice, Zámutov – Šar. Michaľany.

Juh: Program 14. kola, sobota 24. 10. o 14.00 hod.: Sobrance – Rožňava; nedeľa 25. 10. o 14.00 hod.: Čaňa – Strážske, Krompachy – V. Horeš, Borša – Mária Huta, Michaľany – V. Kapušany, Rudňany – Sp. Vlachy, Medzev – Geča, V. Folkmar – Kalša.

V. LIGA

Košicko-gemerská: Program 12. kola, 24. 10. o 14.00 hod.: Krs. Podhradie – Perín; 25. 10. o 14.00 hod.: Poproč – Sokoľany, Malá Ida – Kokšov Bakša, Ťahanovce – Gem. Hôrka, Turňa n/B – Gem. Poloma, Dobšiná – Čečejovce, Koš. N. Ves – Veľká Ida.

Zemplínska: Program 12. kola, 25. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Úpor, Močarany – Kr. Chlmec, Čičarovce – Petrovce n/L, Nacina Ves – Parchovany, Lastomír – Trakany, Vinné – Čierna n/T, Palín – Kriš. Liesková.

Vihorlatsko-duklianska: 12. kolo, 24. 10. o 14.00 hod.: FK Humenné – Hanušovce n/T; 25. 10. o 14.00 hod.: Bystré – Kochanovce, Čierne n/T – Hencovce, Kamenica n/C – Ptičie, Soľ – Niž. Hrušov, Jasenov – Sačurov, Stakčín – Sedliská.

Šarišská: 12. kolo 24. 10. o 14.00 hod.: Gaboltov – Chmiňany; 25. 10. o 14.00 hod.: Demjata – St. Ľubovňa, Dlhá Lúka – M. Šariš, Šiba – Gerlachov, Uzovce – Záhradné, Ražňany – Čirč, Koprivnica – V. Šariš.

Podtatranská: Program 12. kola, 24. 10. o 14.00 hod.: Prakovce – Poprad, Sp. Belá – Hranovnica; 25. 10. o 10.30 hod.: Hrabušice – V. Lomnica, o 14.00 hod.: Smižany – Kravany, Sp. Bystré – Harichovce, Nálepkovo – Levoča, Helcmanovce – Teplička.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  2. Najužitočnejšia appka
  3. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  6. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  7. Vozidlá Kia ekologickej budúcnosti
  8. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu
  10. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur
  1. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  2. DEXIS SLOVAKIA má nového generálneho riaditeľa
  3. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  4. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  5. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  6. Najužitočnejšia appka
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  8. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  9. Otvorenie akademického roka 2018/2019 na EU v Bratislave
  10. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 25 302
  2. Najužitočnejšia appka 15 208
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 102
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 9 288
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 8 039
  6. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 702
  7. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 6 041
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 287
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 3 487
  10. Osem dovolenkových destinácii, kde leto ešte nekončí 2 928

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop