Korzár logo Korzár
Sobota, 25. február, 2017 |Meniny má Frederik(a)

IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Futbalové IV. a V. ligy mali na programe ďalšie kolá.

Futbalové IV. a V. ligy mali na programe ďalšie zápasy. Zámutov doma prehral, na čele tabuľky ho preskočil Svit

IV. liga

Sever
12. kolo: Zámutov – Ľubotice 2:3 (2:1), G: Vaľko 2 - Oriňak, Kolivoška, Kapraľ, Šarišské Michaľany – Pakostov 4:0 (2:0), Jačišin 2, Drobňák, Olejár, Vysoké Tatry – Svit 0:4 (0:2), Mičko 2, Pekarčík, Chyba, Štrba - Radvaň n/L 2:4 (0:2), Mlynár, Kšenzakovič - Ondica 3, Komjatý, Vyšný Mirošov – Raslavice 0:1 (0:1), Tomáško, Spišské Podhradie – Kendice 2:0 (1:0), E. Maliňák, Franko, Fintice – Medzilaborce 2:0 (2:0), Silvai, Prusák, Kračúnovce - Dlhé Klčovo 2:1 (0:1), Nazarej, Ján Peržel – Béreš.

1. Svit 12 8 2 2 36:14 26
2. Zámutov 12 8 2 2 24:11 26
3. Šar. Michaľany 12 6 6 0 23:9 24
4. Vyšný Mirošov 12 7 2 3 19:9 23
5. Radvaň n/L 12 7 0 5 27:17 21
6. Fintice 12 6 3 3 24:25 21
7. Raslavice 12 5 3 4 25:18 18
8. Medzilaborce 12 5 2 5 22:26 17
9. Sp. Podhradie 12 5 1 6 15:16 16
10. Kračúnovce 12 5 1 6 14:21 16
11. Dlhé Klčovo 12 5 0 7 26:21 15
12. Pakostov 12 4 1 7 19:21 13
13. Ľubotice 12 4 1 7 12:24 13
14. Vysoké Tatry 12 3 1 8 11:29 10
15. Štrba 12 2 2 8 15:26 8
16. Kendice 12 2 1 9 13:38 7

Juh
12. kolo: Rudňany – Geča 2:0 (2:0), Bašista, Červeňák, Spišské Vlachy – Kalša 0:0, Medzev – Rožňava 3:0 (0:0), Horňák (11m), Fábry, Szalka, Veľký Folkmár - Veľké Kapušany 4:1 (3:0), Jurko 2, Belej, Serbin – Berta, Sobrance – Mária Huta 5:0 (3:0), Matej 2, Legemza, Hutaj, Kruželák (vl.), Michaľany - Veľký Horeš 0:4 (0:2), Kotľar 3, Adam, Borša – Strážske 1:2 (0:1), Nagy - Michaliv 2, Krompachy – Čaňa 5:2 (5:0), Cmorej, Gibala, Hagara, Uhrín, Vaľa (vl.) - Čigáš (11m), Steininger.

1. Veľký Horeš 12 11 1 0 52:9 34
2. Krompachy 12 9 0 3 37:16 27
3. Medzev 12 8 1 3 34:18 25
4. V. Folkmár 12 7 2 3 30:15 23
5. Kalša 12 7 2 3 31:21 23
6. Strážske 12 5 4 3 30:18 19
7. Sobrance 12 6 1 5 20:21 19
8. Spišské Vlachy 12 5 3 4 16:12 18
9. Mária Huta 12 4 5 3 18:24 17
10. Čaňa 12 5 1 6 29:22 16
11. Rudňany 12 4 1 7 15:23 13
12. V. Kapušany 12 4 0 8 13:30 12
13. Geča 12 2 2 8 16:39 8
14. Michaľany 12 2 2 8 11:37 8
15. Borša 12 2 1 9 12:36 7
16. Rožňava 12 1 2 9 9:32 5

V. liga

Košicko-gemerská
10. kolo: Turňa n/Bodvou - Veľká Ida 3:2 (1:0), Gallo-Barnak 2, Z. Horváth - Vrabec, Auder, K. Nová Ves – Perín 0:1 (0:0), Koribanič, Dobšiná – Sokoľany 0:2 (0:0), Fabrici, Čišovský, Krs. Podhradie – G. Hôrka 2:0 (0:0), Almáši, Benedik, Poproč - Kokšov-Bakša 1:0 (1:0), Budai, Ťahanovce - Malá Ida 4:1 (1:1), D. Koľvek 2, T. Koľvek, Farkaš – Leško.

1. Krs. Podhradie 9 6 2 1 17:4 20
2. Čečejovce 9 6 1 2 20:8 19
3. Perín 9 6 1 2 21:12 19
4. Poproč 9 5 1 3 20:12 16
5. Veľká Ida 10 5 0 5 23:21 15
6. Sokoľany 9 4 1 4 15:12 13
7. Ťahanovce 9 3 3 3 22:18 12
8. Dobšiná 9 3 3 3 13:12 12
9. K. Bakša 9 4 0 5 13:14 12
10. K. Nová Ves 10 3 2 5 12:21 11
11. Gem. Hôrka 9 2 4 3 11:12 10
12. Malá Ida 9 2 0 7 9:31 6
13. Turňa n/B 10 1 2 7 6:25 5

Zemplínska
10. kolo: Cejkov – Kr. Chlmec 4:0 (1:0), Ujházi, Blanár, Barna, Slovjak, Úpor - Petrovce n/L 0:1 (0:1), Mráz, Močarany – Parchovany 2:2 (0:1), Mesaroš, Geroč - Pastelák 2, Čičarovce- Trakany 3:0 (2:0), Vicickó, Ovák, Kássa, Nacina Ves - Krišovská Liesková 2:0 (0:0), Patrik Haluška, Pavelko, Lastomír - Čierna n/Tisou 0:2 (0:2), Makkai, Čertický, Palín – Vinné 2:4 (0:3), Egry, Virčík - Kelemanyk, Žužo, Mihaľo, Kalanin.

1. Parchovany 10 7 1 2 22:10 22
2. Nacina Ves 10 7 1 2 17:10 22
3. Čierna n/T 10 7 0 3 27:13 21
4. Cejkov 10 6 2 2 21:11 20
5. Močarany 10 4 4 2 16:7 16
6. Petrovce n/L 10 5 1 4 23:16 16
7. Čičarovce 10 5 1 4 19:15 16
8. Lastomír 10 4 3 3 16:9 15
9. Vinné 10 4 3 3 15:15 15
10. Kr. Chlmec 10 4 1 5 11:21 13
11. Kriš. Liesková 10 3 0 7 11:28 9
12. Palín 10 2 1 7 13:31 7
13. Trakany 10 1 3 6 9:18 6
14. Úpor 10 0 1 9 8:24 1

Vihorlatsko-duklianska
10. kolo: Bystré – Ptičie 0:0, Kochanovce – Hencovce 2:0 (2:0), Šamo, Soták, Kamenica/C - Nižný Hrušov 0:1 (0:0), Maroš Palko, Čierne n/T – Sačurov 2:0 (0:0), Eliaš, M. Sirotiak, ČK: Podracký (hostia), Soľ – Sedliská 4:1 (3:1), Kmev, O. Soták, Ladomerský, B. Soták – Malý, Jasenov - Hanušovce n/T 6:0 (1:0), Kríž 3, Tomčák, Mucha (vl.), Lacko (vl.), Stakčín- Humenné 0:0.

1. Kochanovce 10 8 1 1 34:11 25
2. Ptičie 10 7 2 1 33:5 23
3. Humenné 10 7 2 1 25:6 23
4. Soľ 10 5 3 2 18:9 18
5. Nižný Hrušov 10 5 2 3 15:22 17
6. Jasenov 10 4 4 2 18:13 16
7. Stakčín 10 4 3 3 17:11 15
8. Hencovce 10 4 1 5 14:12 13
9. Sedliská 10 4 1 5 15:24 13
10. Bystré 10 3 1 6 10:19 10
11. Čierne n/T 10 2 1 7 14:15 7
12. Kamenica n/C 10 1 4 5 8:20 7
13. Hanušovce n/T 10 1 2 7 11:44 5
14. Sačurov 10 1 1 8 12:33 4

Šarišská
10. kolo: Dlhá Lúka - Veľký Šariš 2:1 (2:0), Kukulský, Štachura - Šimko (11m), Malý Šariš – Čirč 2:2 (1:2), Ambrózy, Blaško - Dufala (11m), Čerkala, ČK: Chovan (domáci), Koprivnica – Záhradné 1:1 (0:1), Hlávka (11m) – Ivanič, Ražňany – Gerlachov 1:2 (1:0), Seman - Bialončík, Škvarka, Uzovce - Stará Ľubovňa 3:0 (0:0), Demko, Valenčin, Babjak, Šiba – Chmiňany 6:0 (3:0), German 3, Adamčík, Marek Počurek, Haniš, Demjata – Gaboltov 1:2 (0:0), Daniel Halkovič - Billý, Fornadeľ.

1. Dlhá Lúka 10 8 1 1 15:6 25
2. Záhradné 10 6 3 1 19:8 21
3. Malý Šariš 10 6 1 3 16:11 19
4. Demjata 10 6 1 3 12:8 19
5. Koprivnica 10 5 2 3 15:7 17
6. Veľký Šariš 10 5 0 5 19:14 15
7. Uzovce 10 5 0 5 14:13 15
8. Gerlachov 10 4 2 4 13:15 14
9. St. Ľubovňa 10 4 1 5 16:25 13
10. Gaboltov 10 3 2 5 12:13 11
11. Ražňany 10 3 1 6 11:14 10
12. Šiba 10 3 1 6 12:16 10
13. Čirč 10 2 1 7 11:19 7
14. Chmiňany 10 2 0 8 6:22 6

Podtatranská
10. k.: Smižany – Hranovnica 4:0 (3:0), Gajdoš 2 (2 z 11m), Hadbavný 2, ČK: Brož (hostia), Kravany – Harichovce 2:2 (0:0), Kobolka, Tkáč - J. Hrušovský, Pukluš, ČK: Ščuka, Cihoň - Trapec, Kaščák, D. Klein (hostia), Spišská Belá - Veľká Lomnica 3:2 (1:2), Milaňák (11m), Dunka, Zacher - Tribula, Baláž, ČK: Palguta (hostia), Spišské Bystré – Levoča 3:1 (0:1), Šuster 2, Filo – Šimonovič, Hrabušice - Poprad „B“ 4:1 (1:1), Jakubec, Oravec, Džadoň, Jozefčák – Bolcár, Nálepkovo - Teplička 6:1 (3:0), Víboh 2, J. Gál (11m), Žonda, Bobák, T. Gál - M. Tekáč (11m), Prakovce – Helcmanovce 4:0 (0:0), Harakaly 2, M. Grega, Pekár.

1. Hrabušice 10 8 2 0 37:13 26
2. Spišská Belá 10 7 1 2 31:12 22
3. V. Lomnica 10 6 0 4 28:18 18
4. Poprad „B“ 10 6 0 4 24:17 18
5. Harichovce 10 4 4 2 23:15 16
6. Nálepkovo 10 5 1 4 23:18 16
7. Kravany 10 4 3 3 25:21 15
8. Hranovnica 10 4 0 6 26:25 12
9. Spišské Bystré 10 4 0 6 16:23 12
10. Prakovce 10 3 1 6 16:23 10
11. Levoča 10 3 1 6 18:31 10
12. Teplička n/H 10 2 3 5 21:30 9
13. Smižany 10 2 2 6 11:24 8
14. Helcmanovce 10 2 2 6 14:43 8

ĎALŠÍ PROGRAM IV. A V. LIGY

IV. liga

SEVER: 13. kolo, 18. 10. 2015 o 14.00 hod.: D. Klčovo - Zámutov, Medzilaborce - Kračúnovce, Kendice - Fintice, Raslavice - Sp. Podhradie, Radvaň n/L - V. Mirošov, Svit - Štrba, Pakostov - V. Tatry, Ľubotice - Šar. Michaľany.

JUH: 13. kolo, 17. 10. 2015 o 14.00 hod.: Maria Huta - Michaľany, Rožňava - V. Folkmar, 18. 10. o 10.45 hod.: Geča - Sp. Vlachy, 18. 10. o 14.00 hod.: Čaňa - Rudňany, Strážske - Krompachy, V. Horeš - Borša, V. Kapušany - Sobrance, Kalša - Medzev.

V. liga

Košicko-gemerská
11. kolo, 17. 10. 2015 o 14.00 hod.: Gem. Hôrka - Poproč, 18. 10. o 14.00 hod.: M. Ida - Turňa n/B, Kokšov-Bakša - Ťahanovce, Sokoľany - Krh. Podhradie, Perín - Dobšiná, Čečejovce - Koš. N. Ves.

Vihorlatsko-duklianska
11. kolo, 17. 10. 2015 o 14.00 hod.: Humenné - Bystré, 18. 10. o 14.00 hod.: Hanušovce n/T - Stakčín, Sedliská - Jasenov, Sačurov - Soľ, N. Hrušov - Čierne n/T, Hencovce - Kamenica n/C, Ptičie - Kochanovce.

Šarišská
11. kolo, 17. 10. 2015 o 14.00 hod.: Gaboltov - D. Lúka, 18. 10. o 14.00 hod.: Chmiňany - Demjata, St. Ľubovňa - Šiba, Gerlachov - Uzovce, Záhradné - Ražňany, Čirč - Koprivnica, V. Šariš - M. Šariš.

Zemplínska
11. kolo, 18. 10. 2015 o 14.00 hod.: Vinné - Cejkov, Čierna n/T - Palín, Krišovská Liesková - Lastomír, Trakany - Nacina Ves, Parchovany - Čičarovce, Petrovce n/L - Močarany, Kr. Chlmec - Úpor.

Podtatranská
11. kolo, 18. 10. 2015 o 10.30 hod.: Poprad B - Nálepkovo, o 14.00 hod.: Helcmanovce - Smižany, Teplička - Prakovce, Levoča - Hrabušice, V. Lomnica - Sp. Bystré, Harichovce - Sp. Belá, Hranovnica - Kravany.

Neprehliadnite tiež

Prešovskí futbalisti utrpeli debakel

Z Dunajskej Stredy si vezú domom prehru a päť gólov.

Brestovčania pochovali basu

Na lávke v strede obce sa rozlúčili s fašiangovým obdobím.

Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu zabitia 55-ročnú Michalovčanku

Počas hádky pichla manžela kuchynským nožom do chrbta.

Fašiangy na Spiši nadväzovali na zvyky niekdajších cechov

Hlavne v Kežmarku a okolí sa spájali aj s alegorickými sprievodmi.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Sagan začal sezónu klasík druhým miestom, opäť ho zdolal van Avermaet

Belgičan porazil slovenského cyklistu na belgickej klasike Omloop Het Nieuswblad aj minulý rok.

DOMOV

Inštruktor lyžovania: Ľudia často preceňujú svoje sily

Vlado Zboja zdolal Everest, na Kubínskej holi vedie školu lyžovania.

KOMENTÁRE

Nevedno, s čím Kažimíra vyprevadil Sulík

Kažimír buduje na ilúzii, že brzda je iba poistka.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 710
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 343
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 7 230
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 7 070
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 035
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 887
  7. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 3 764
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 488
  9. Mäsovýroba Gašparík získala ocenenie Danubius Gastro 2017 2 460
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 418

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop