Korzár logo Korzár
Sobota, 25. február, 2017 |Meniny má Frederik(a)

IV. a V. liga: Zámutov naďalej vedie tabuľku

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

Veľký Horeš si z Veľkého Folkmáru priniesol tri body a naďalej je na čele tabuľky JUH.

IV. liga

Sever

Zámutov - Pakostov 3:0 (1:0), G: Záhradník (11m), Rusnák, Vaľko, Ľubotice - Svit 0:3 (0:1), G: Mičko, M. Tropp, Pekarčík, Šar. Michaľany - Radvaň n/L 2:0 (1:0), G: Drobňák (11m), Dubecký, Vysoké Tatry - Raslavice 3:2 (1:1), G: Bednár 3 - Ferko, Kubánka, Štrba - Kendice 1:2 (0:0), G: Mlynár - Čuha, Cymbalák, Vyšný Mirošov - Medzilaborce 1:1 (0:0), G: Zápotocký - Chripák, Spišské Podhradie - Dlhé Klčovo 2:1 (0:1), G: Jurčo, Papcun - Jenčko, Fintice - Kračúnovce 1:1 (1:1), G: Uličný - Cigán.

1. Zámutov 10 7 2 1 19:7 23
2. Svit 10 7 1 2 31:13 22
3. Šar. Michaľany 10 5 5 0 18:8 20
4. V. Mirošov 10 6 2 2 17:8 20
5. Fintice 10 5 3 2 22:16 18
6. Raslavice 10 4 3 3 24:17 15
7. Radvaň n/L 10 5 0 5 20:15 15
8. Medzilaborce 10 4 2 4 19:24 14
9. Sp. Podhradie 10 4 1 5 13:13 13
10. Kračúnovce 10 4 1 5 11:17 13
11. Dlhé Klčovo 10 4 0 6 16:19 12
12. Pakostov 10 3 1 6 16:17 10
13. Ľubotice 10 3 1 6 9:19 10
14. V. Tatry 10 3 1 6 11:22 10
15. Kendice 10 2 1 7 13:34 7
16. Štrba 10 1 2 7 12:22 5

Juh

Rudňany - Kalša 2:3 (1:2), G: Bašista, Bdžoch - Capík 2, Krakovský, Mária Huta - Rožňava 1:0 (0:0), G: Hutter, Spišské Vlachy - Veľké Kapušany 6:0 (2:0), G: Ruman 3 (1 z 11m), Tomajko, Sater, Ščavnický, Medzev - Gelnica 4:1 (2:0), G: Horňák 2 (1 z 11m), Majoroš, Bodenloš - Hudák, Veľký Folkmár - Veľký Horeš 2:3 (1:1), G: Jurko, Belej - Kotľar 3, Sobrance - Strážske 2:2 (2:2), G: Hutaj, Matej - Pavlov, Pavúk, Michaľany - Čaňa 0:3 (0:0), G: Steininger, Lipnický, Török, Borša - Krompachy 0:6 (0:3), G: Jochman 3, Hagara, Bodnár, Rodzik.

1. V. Horeš 10 9 1 0 42:9 28
2. Krompachy 10 8 0 2 30:11 24
3. Medzev 10 7 1 2 31:17 22
4. V. Folkmár 10 6 2 2 26:11 20
5. Kalša 10 6 1 3 23:18 19
6. Sobrance 10 5 1 4 15:15 16
7. Sp. Vlachy 10 4 2 4 14:11 14
8. Mária Huta 10 3 5 2 15:19 14
9. Strážske 10 3 4 3 22:17 13
10. Čaňa 10 4 1 5 19:16 13
11. V. Kapušany 10 3 0 7 11:26 9
12. Geča 10 2 2 6 13:29 8
13. Michaľany 10 2 2 6 11:27 8
14. Rudňany 10 2 1 7 10:21 7
15. Borša 10 2 1 7 10:26 7
16. Rožňava 10 1 2 7 8:27 5

V. liga

Šarišská

Dlhá Lúka - Čirč 2:1 (2:1), G: Horbaj, Bučko - Nemergut, Veľký Šariš - Záhradné 1:3 (1:1), G: Hritz - Ivanič 2, Grešák, Malý Šariš - Gerlachov 2:1 (0:0), G: Kočiš 2 (1 z 11m) - Vanko, ČK: Chovan (domáci), Koprivnica - Stará Ľubovňa 1:0 (1:0), G: Kočiš, Ražňany - Chmiňany 0:2 (0:0), G: R. Bendík, Fekete, ČK: Onderčo (hostia), Uzovce - Gaboltov 3:1 (2:1), G: Farkaš 2, Antol - Javorský, ČK: Kažimír (hostia), Šiba - Demjata 2:1 (2:0), G: Haniš, Palša - Daniel Halkovič.

1. Dlhá Lúka 8 7 1 0 13:4 22
2. Malý Šariš 8 6 0 2 13:7 18
3. Záhradné 8 5 2 1 16:6 17
4. Demjata 8 5 1 2 10:6 16
5. Koprivnica 8 5 0 3 13:5 15
6. Veľký Šariš 8 4 0 4 15:12 12
7. Uzovce 8 4 0 4 10:11 12
8. Ražňany 8 3 1 4 8:9 10
9. Gerlachov 8 3 1 4 10:13 10
10. St. Ľubovňa 8 3 1 4 13:20 10
11. Gaboltov 8 2 1 5 10:12 7
12. Čirč 8 2 0 6 9:14 6
13. Šiba 8 2 0 6 6:16 6
14. Chmiňany 8 1 0 7 4:15 3

Vihorlatsko-dukelská

Bystré - Hencovce 1:0 (0:0), G: Tkáč, ČK: Orosi - Dzurina, Ptičie - Nižný Hrušov 10:0 (5:0), G: Čerňa 3, Kolník 3, Melník 2 (1 z 11m), Bešák, Karas, ČK: Kukuruc (hostia), Kochanovce - Sačurov 6:1 (4:1), G: Kulman 2, Soták, Murinčák, Šimai, Piskay - J. Soták, Kamenica n/Cir. - Sedliská 1:2 (1:0), G: Mišľan - Vožný 2, Čierne n/T - Hanušovce n/T 2:3 (1:1), G: Grega (11m), Sirotňák - Benko, Daňo, Čorej, Soľ - Humenné 1:2 (0:1), G: Bosák (11m) - Voroňák 2 (1 z 11m), Jasenov - Stakčín 1:1 (0:1), G: Goga - Sima.

1. Ptičie 8 7 1 0 32:3 22
2. Humenné 8 7 0 1 24:5 21
3. Kochanovce 8 6 1 1 30:10 19
4. Nižný Hrušov 8 4 2 2 13:20 14
5. Soľ 8 3 3 2 12:8 12
6. Jasenov 8 3 3 2 11:12 12
7. Hencovce 8 3 1 4 12:9 10
8. Sedliská 8 3 1 4 13:20 10
9. Stakčín 8 2 3 3 10:11 9
10. Bystré 8 3 0 5 10:15 9
11. Kamenica n/Cir. 8 1 4 3 7:15 7
12. Hanušovce n/T 8 1 2 5 11:36 5
13. Čierne n/T 8 1 1 6 12:14 4
14. Sačurov 8 1 0 7 11:30 3

Košicko-gemerská

Turňa n/Bodvou - Čečejovce 0:0, Veľká Ida - Perín 1:2 (0:1), G: Bujnovský - Grega, Szendrey, voľný žreb - Sokoľany, Košická Nová Ves - Gemerská Hôrka 0:0, Dobšiná - Kokšov-Bakša 2:0 (1:0), G: Gallo (11m), Barnák, Krh. Podhradie - Malá Ida 4:2 (3:0), G: Zdechovan, Kuzma, Vozár, Zubrický - Leško, Iľko, Poproč - Ťahanovce 2:2 (1:1), G: Budai, Mudroň - Farkaš, Prebi.

1. Krh. Podhradie 7 5 2 0 15:3 17
2. Čečejovce 8 5 1 2 16:7 16
3. Perín 8 5 1 2 20:12 16
4. Veľká Ida 8 5 0 3 20:14 15
5. Dobšiná 7 3 2 2 12:9 11
6. Koš. Nová Ves 8 3 2 3 11:18 11
7. Poproč 7 3 1 3 16:10 10
8. Gem. Hôrka 7 2 3 2 10:9 9
9. Kokšov-Bakša 7 3 0 4 12:13 9
10. Sokoľany 7 2 1 4 11:11 7
11. Ťahanovce 7 1 3 3 14:16 6
12. Malá Ida 7 2 0 5 6:24 6
13. Turňa n/Bodvou 8 0 2 6 2:19 2

Zemplínska

Cejkov - Petrovce n/L 3:2 (1:1), G: Jenei, Zubaľ, Kročko - Lakatoš, Horňák, Kráľovský Chlmec - Parchovany 2:1 (2:0), G: Gaňo, Knapík - Pastelák, Úpor - Trakany 1:1 (0:0), G: Tóth - Grešš, Močarany - Krišovská Liesková 4:0 (1:0), G: Staroškovič 2, Mesaroš, Hamšík, Čičarovce - Čierna n/Tisou 2:1 (2:1), G: Hornyák, Hami - Bodnár, Nacina Ves - Vinné 2:0 (1:0), G: Pavelko, Lovych (vlastný), Lastomír - Palín 1:1 (1:0), G: Vasiľ - Štafura.

1. Čierna n/Tisou 8 6 0 2 23:10 18
2. Parchovany 8 6 0 2 18:8 18
3. Nacina Ves 8 5 1 2 12:8 16
4. Močarany 8 4 3 1 14:4 15
5. Lastomír 8 4 2 2 15:6 14
6. Cejkov 8 4 2 2 12:11 14
7. Čičarovce 8 4 1 3 14:12 13
8. Kr. Chlmec 8 4 1 3 11:13 13
9. Vinné 8 3 2 3 10:12 11
10. Petrovce n/L 8 3 1 4 18:16 10
11. Palín 8 2 1 5 11:22 7
12. Krišovská Liesková 8 2 0 6 8:24 6
13. Trakany 8 0 3 5 8:15 3
14. Úpor 8 0 1 7 8:21 1

Podtatranská

Smižany - Harichovce 1:1 (1:1), G: Bednár - Klein, ČK: Oltman (domáci), Hranovnica - Veľká Lomnica 3:1 (3:1), G: Babej 2, Brož (11m) - Neupauer, Kravany - Levoča 3:2 (2:1), G: Tkáč 3 - M. Kašper, P. Kašper, Spišská Belá - Poprad B 1:2 (1:1), G: Rudiuk - Gajan, Artman (vlastný), Spišské Bystré - Teplička n/H 3:2 (2:0), G: Šuster 2 (1 z 11m), Olexa - Lesnický, Vašo, Hrabušice - Helcmanovce 10:3 (3:3), G: Oravec 5, Jakubec 2 (1 z 11m), Kukura 2, Jozefčák - R. Maliňák, D. Maliňák, Ľ. Maliňák, Nálepkovo - Prakovce 1:0 (1:0), G: Fabián.

1. Hrabušice 8 7 1 0 31:10 22
2. Poprad B 8 6 0 2 23:12 18
3. Spišská Belá 8 5 1 2 25:8 16
4. Veľká Lomnica 8 5 0 3 23:13 15
5. Kravany 8 4 2 2 21:16 14
6. Nálepkovo 8 4 1 3 17:16 13
7. Hranovnica 8 4 0 4 26:17 12
8. Harichovce 8 3 3 2 17:13 12
9. Levoča 8 3 1 4 15:25 10
10. Teplička n/H 8 2 2 4 18:22 8
11. Spišské Bystré 8 2 0 6 12:22 6
12. Smižany 8 1 2 5 7:20 5
13. Helcmanovce 8 1 2 5 13:39 5
14. Prakovce 8 1 1 6 8:23 4

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER
Program 11. kola, nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Pakostov - Ľubotice, Svit - Šar. Michaľany, Radvaň n/L - V. Tatry, Raslavice - Štrba, Kendice - Vyš. Mirošov, Medzilaborce - Sp. Podhradie, Dl. Klčovo - Fintice, Kračúnovce - Zámutov.

JUH
Program 11. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Mária Huta - V. Folkmar, Rožňava - Sp. Vlachy; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Čaňa - Borša, Krompachy - Rudňany, V. Horeš - Sobrance, Strážske - Michaľany, V. Kapušany - Medzev, Kalša - Geča.

V. LIGA

Košicko-gemerská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Gem. Hôrka - Dobšiná; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Sokoľany - Koš. N. Ves, Perín - Gem. Poloma, Čečejovce - Veľká Ida, Ťahanovce - Turňa n/B, Malá Ida - Poproč, Kokšov Bakša - Krs. Podhradie.

Zemplínska
Program 9. kola, nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Palín - Cejkov, Vinné - Lastomír, Petrovce n/L - Kr. Chlmec, Trakany - Močarany, Parchovany - Úpor, Čierna n/T - Nacina Ves, Kriš. Liesková - Čičarovce.

Vihorlatsko-dukelská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Humenné - Jasenov; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Hencovce - Ptičie, Sačurov - Kamenica n/C, Niž. Hrušov - Kochanovce, Hanušovce n/T - Soľ, Sedliská - Čierne n/T, Stakčín - Bystré.

Šarišská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Gaboltov - Šiba; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Demjata - Dlhá Lúka, Chmiňany - Uzovce, St. Ľubovňa - Ražňany, Gerlachov - Koprivnica, Záhradné - Malý Šariš, Čirč - Veľký Šariš.

Podtatranská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Prakovce - Smižany; nedeľa 4. 10. o 10.30 hod.: Poprad - Sp. Bystré, o 14.30 hod.: Harichovce - Hranovnica, V. Lomnica - Kravany, Levoča - Sp. Belá, Teplička - Hrabušice, Helcmanovce - Nálepkovo.

tasr

Neprehliadnite tiež

Nad Krompachmi horel les, zasahovalo tridsať hasičov

Požiar zasiahol viac ako 56 hektárov územia.

Vincent Lukáč nesúhlasí s vyvesením jeho dresu v Steel Aréne

Vedenie oceliarov rozhodnutie bývalého hokejistu prekvapilo.

Prešovskí futbalisti utrpeli debakel

Z Dunajskej Stredy si vezú domom prehru a päť gólov.

Polícia tvrdí, že za zápchy môže rýchlo rastúci počet áut

Košický hovorca Szabó: Z dlhodobého hľadiska je to neudržateľné.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Osem zásadných zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Kto si málo sporí a príliš často mení zamestnanie, dostane o niečo nižší úver ako doteraz.

KOMENTÁRE

Na obranu bratislavskej kaviarne

Kaviareň je so svojím dešpektom k spiatočníctvu pre vidiek trvalou výzvou.

BRATISLAVA

Bol priekopník – utečenec. Jeho meno zmizlo z novín aj z histórie

Václav Nedomanský má zo svetových šampionátov deväť medailí.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 936
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 517
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 7 952
  4. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 6 519
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 5 926
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 690
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 494
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 3 343
  9. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 2 820
  10. Mäsovýroba Gašparík získala ocenenie Danubius Gastro 2017 2 462

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop