Korzár logo Korzár
Piatok, 26. máj, 2017 |Meniny má Dušan

IV. a V. liga: Zámutov naďalej vedie tabuľku

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

Veľký Horeš si z Veľkého Folkmáru priniesol tri body a naďalej je na čele tabuľky JUH.

IV. liga

Sever

Zámutov - Pakostov 3:0 (1:0), G: Záhradník (11m), Rusnák, Vaľko, Ľubotice - Svit 0:3 (0:1), G: Mičko, M. Tropp, Pekarčík, Šar. Michaľany - Radvaň n/L 2:0 (1:0), G: Drobňák (11m), Dubecký, Vysoké Tatry - Raslavice 3:2 (1:1), G: Bednár 3 - Ferko, Kubánka, Štrba - Kendice 1:2 (0:0), G: Mlynár - Čuha, Cymbalák, Vyšný Mirošov - Medzilaborce 1:1 (0:0), G: Zápotocký - Chripák, Spišské Podhradie - Dlhé Klčovo 2:1 (0:1), G: Jurčo, Papcun - Jenčko, Fintice - Kračúnovce 1:1 (1:1), G: Uličný - Cigán.

1. Zámutov 10 7 2 1 19:7 23
2. Svit 10 7 1 2 31:13 22
3. Šar. Michaľany 10 5 5 0 18:8 20
4. V. Mirošov 10 6 2 2 17:8 20
5. Fintice 10 5 3 2 22:16 18
6. Raslavice 10 4 3 3 24:17 15
7. Radvaň n/L 10 5 0 5 20:15 15
8. Medzilaborce 10 4 2 4 19:24 14
9. Sp. Podhradie 10 4 1 5 13:13 13
10. Kračúnovce 10 4 1 5 11:17 13
11. Dlhé Klčovo 10 4 0 6 16:19 12
12. Pakostov 10 3 1 6 16:17 10
13. Ľubotice 10 3 1 6 9:19 10
14. V. Tatry 10 3 1 6 11:22 10
15. Kendice 10 2 1 7 13:34 7
16. Štrba 10 1 2 7 12:22 5

Juh

Rudňany - Kalša 2:3 (1:2), G: Bašista, Bdžoch - Capík 2, Krakovský, Mária Huta - Rožňava 1:0 (0:0), G: Hutter, Spišské Vlachy - Veľké Kapušany 6:0 (2:0), G: Ruman 3 (1 z 11m), Tomajko, Sater, Ščavnický, Medzev - Gelnica 4:1 (2:0), G: Horňák 2 (1 z 11m), Majoroš, Bodenloš - Hudák, Veľký Folkmár - Veľký Horeš 2:3 (1:1), G: Jurko, Belej - Kotľar 3, Sobrance - Strážske 2:2 (2:2), G: Hutaj, Matej - Pavlov, Pavúk, Michaľany - Čaňa 0:3 (0:0), G: Steininger, Lipnický, Török, Borša - Krompachy 0:6 (0:3), G: Jochman 3, Hagara, Bodnár, Rodzik.

1. V. Horeš 10 9 1 0 42:9 28
2. Krompachy 10 8 0 2 30:11 24
3. Medzev 10 7 1 2 31:17 22
4. V. Folkmár 10 6 2 2 26:11 20
5. Kalša 10 6 1 3 23:18 19
6. Sobrance 10 5 1 4 15:15 16
7. Sp. Vlachy 10 4 2 4 14:11 14
8. Mária Huta 10 3 5 2 15:19 14
9. Strážske 10 3 4 3 22:17 13
10. Čaňa 10 4 1 5 19:16 13
11. V. Kapušany 10 3 0 7 11:26 9
12. Geča 10 2 2 6 13:29 8
13. Michaľany 10 2 2 6 11:27 8
14. Rudňany 10 2 1 7 10:21 7
15. Borša 10 2 1 7 10:26 7
16. Rožňava 10 1 2 7 8:27 5

V. liga

Šarišská

Dlhá Lúka - Čirč 2:1 (2:1), G: Horbaj, Bučko - Nemergut, Veľký Šariš - Záhradné 1:3 (1:1), G: Hritz - Ivanič 2, Grešák, Malý Šariš - Gerlachov 2:1 (0:0), G: Kočiš 2 (1 z 11m) - Vanko, ČK: Chovan (domáci), Koprivnica - Stará Ľubovňa 1:0 (1:0), G: Kočiš, Ražňany - Chmiňany 0:2 (0:0), G: R. Bendík, Fekete, ČK: Onderčo (hostia), Uzovce - Gaboltov 3:1 (2:1), G: Farkaš 2, Antol - Javorský, ČK: Kažimír (hostia), Šiba - Demjata 2:1 (2:0), G: Haniš, Palša - Daniel Halkovič.

1. Dlhá Lúka 8 7 1 0 13:4 22
2. Malý Šariš 8 6 0 2 13:7 18
3. Záhradné 8 5 2 1 16:6 17
4. Demjata 8 5 1 2 10:6 16
5. Koprivnica 8 5 0 3 13:5 15
6. Veľký Šariš 8 4 0 4 15:12 12
7. Uzovce 8 4 0 4 10:11 12
8. Ražňany 8 3 1 4 8:9 10
9. Gerlachov 8 3 1 4 10:13 10
10. St. Ľubovňa 8 3 1 4 13:20 10
11. Gaboltov 8 2 1 5 10:12 7
12. Čirč 8 2 0 6 9:14 6
13. Šiba 8 2 0 6 6:16 6
14. Chmiňany 8 1 0 7 4:15 3

Vihorlatsko-dukelská

Bystré - Hencovce 1:0 (0:0), G: Tkáč, ČK: Orosi - Dzurina, Ptičie - Nižný Hrušov 10:0 (5:0), G: Čerňa 3, Kolník 3, Melník 2 (1 z 11m), Bešák, Karas, ČK: Kukuruc (hostia), Kochanovce - Sačurov 6:1 (4:1), G: Kulman 2, Soták, Murinčák, Šimai, Piskay - J. Soták, Kamenica n/Cir. - Sedliská 1:2 (1:0), G: Mišľan - Vožný 2, Čierne n/T - Hanušovce n/T 2:3 (1:1), G: Grega (11m), Sirotňák - Benko, Daňo, Čorej, Soľ - Humenné 1:2 (0:1), G: Bosák (11m) - Voroňák 2 (1 z 11m), Jasenov - Stakčín 1:1 (0:1), G: Goga - Sima.

1. Ptičie 8 7 1 0 32:3 22
2. Humenné 8 7 0 1 24:5 21
3. Kochanovce 8 6 1 1 30:10 19
4. Nižný Hrušov 8 4 2 2 13:20 14
5. Soľ 8 3 3 2 12:8 12
6. Jasenov 8 3 3 2 11:12 12
7. Hencovce 8 3 1 4 12:9 10
8. Sedliská 8 3 1 4 13:20 10
9. Stakčín 8 2 3 3 10:11 9
10. Bystré 8 3 0 5 10:15 9
11. Kamenica n/Cir. 8 1 4 3 7:15 7
12. Hanušovce n/T 8 1 2 5 11:36 5
13. Čierne n/T 8 1 1 6 12:14 4
14. Sačurov 8 1 0 7 11:30 3

Košicko-gemerská

Turňa n/Bodvou - Čečejovce 0:0, Veľká Ida - Perín 1:2 (0:1), G: Bujnovský - Grega, Szendrey, voľný žreb - Sokoľany, Košická Nová Ves - Gemerská Hôrka 0:0, Dobšiná - Kokšov-Bakša 2:0 (1:0), G: Gallo (11m), Barnák, Krh. Podhradie - Malá Ida 4:2 (3:0), G: Zdechovan, Kuzma, Vozár, Zubrický - Leško, Iľko, Poproč - Ťahanovce 2:2 (1:1), G: Budai, Mudroň - Farkaš, Prebi.

1. Krh. Podhradie 7 5 2 0 15:3 17
2. Čečejovce 8 5 1 2 16:7 16
3. Perín 8 5 1 2 20:12 16
4. Veľká Ida 8 5 0 3 20:14 15
5. Dobšiná 7 3 2 2 12:9 11
6. Koš. Nová Ves 8 3 2 3 11:18 11
7. Poproč 7 3 1 3 16:10 10
8. Gem. Hôrka 7 2 3 2 10:9 9
9. Kokšov-Bakša 7 3 0 4 12:13 9
10. Sokoľany 7 2 1 4 11:11 7
11. Ťahanovce 7 1 3 3 14:16 6
12. Malá Ida 7 2 0 5 6:24 6
13. Turňa n/Bodvou 8 0 2 6 2:19 2

Zemplínska

Cejkov - Petrovce n/L 3:2 (1:1), G: Jenei, Zubaľ, Kročko - Lakatoš, Horňák, Kráľovský Chlmec - Parchovany 2:1 (2:0), G: Gaňo, Knapík - Pastelák, Úpor - Trakany 1:1 (0:0), G: Tóth - Grešš, Močarany - Krišovská Liesková 4:0 (1:0), G: Staroškovič 2, Mesaroš, Hamšík, Čičarovce - Čierna n/Tisou 2:1 (2:1), G: Hornyák, Hami - Bodnár, Nacina Ves - Vinné 2:0 (1:0), G: Pavelko, Lovych (vlastný), Lastomír - Palín 1:1 (1:0), G: Vasiľ - Štafura.

1. Čierna n/Tisou 8 6 0 2 23:10 18
2. Parchovany 8 6 0 2 18:8 18
3. Nacina Ves 8 5 1 2 12:8 16
4. Močarany 8 4 3 1 14:4 15
5. Lastomír 8 4 2 2 15:6 14
6. Cejkov 8 4 2 2 12:11 14
7. Čičarovce 8 4 1 3 14:12 13
8. Kr. Chlmec 8 4 1 3 11:13 13
9. Vinné 8 3 2 3 10:12 11
10. Petrovce n/L 8 3 1 4 18:16 10
11. Palín 8 2 1 5 11:22 7
12. Krišovská Liesková 8 2 0 6 8:24 6
13. Trakany 8 0 3 5 8:15 3
14. Úpor 8 0 1 7 8:21 1

Podtatranská

Smižany - Harichovce 1:1 (1:1), G: Bednár - Klein, ČK: Oltman (domáci), Hranovnica - Veľká Lomnica 3:1 (3:1), G: Babej 2, Brož (11m) - Neupauer, Kravany - Levoča 3:2 (2:1), G: Tkáč 3 - M. Kašper, P. Kašper, Spišská Belá - Poprad B 1:2 (1:1), G: Rudiuk - Gajan, Artman (vlastný), Spišské Bystré - Teplička n/H 3:2 (2:0), G: Šuster 2 (1 z 11m), Olexa - Lesnický, Vašo, Hrabušice - Helcmanovce 10:3 (3:3), G: Oravec 5, Jakubec 2 (1 z 11m), Kukura 2, Jozefčák - R. Maliňák, D. Maliňák, Ľ. Maliňák, Nálepkovo - Prakovce 1:0 (1:0), G: Fabián.

1. Hrabušice 8 7 1 0 31:10 22
2. Poprad B 8 6 0 2 23:12 18
3. Spišská Belá 8 5 1 2 25:8 16
4. Veľká Lomnica 8 5 0 3 23:13 15
5. Kravany 8 4 2 2 21:16 14
6. Nálepkovo 8 4 1 3 17:16 13
7. Hranovnica 8 4 0 4 26:17 12
8. Harichovce 8 3 3 2 17:13 12
9. Levoča 8 3 1 4 15:25 10
10. Teplička n/H 8 2 2 4 18:22 8
11. Spišské Bystré 8 2 0 6 12:22 6
12. Smižany 8 1 2 5 7:20 5
13. Helcmanovce 8 1 2 5 13:39 5
14. Prakovce 8 1 1 6 8:23 4

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER
Program 11. kola, nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Pakostov - Ľubotice, Svit - Šar. Michaľany, Radvaň n/L - V. Tatry, Raslavice - Štrba, Kendice - Vyš. Mirošov, Medzilaborce - Sp. Podhradie, Dl. Klčovo - Fintice, Kračúnovce - Zámutov.

JUH
Program 11. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Mária Huta - V. Folkmar, Rožňava - Sp. Vlachy; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Čaňa - Borša, Krompachy - Rudňany, V. Horeš - Sobrance, Strážske - Michaľany, V. Kapušany - Medzev, Kalša - Geča.

V. LIGA

Košicko-gemerská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Gem. Hôrka - Dobšiná; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Sokoľany - Koš. N. Ves, Perín - Gem. Poloma, Čečejovce - Veľká Ida, Ťahanovce - Turňa n/B, Malá Ida - Poproč, Kokšov Bakša - Krs. Podhradie.

Zemplínska
Program 9. kola, nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Palín - Cejkov, Vinné - Lastomír, Petrovce n/L - Kr. Chlmec, Trakany - Močarany, Parchovany - Úpor, Čierna n/T - Nacina Ves, Kriš. Liesková - Čičarovce.

Vihorlatsko-dukelská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Humenné - Jasenov; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Hencovce - Ptičie, Sačurov - Kamenica n/C, Niž. Hrušov - Kochanovce, Hanušovce n/T - Soľ, Sedliská - Čierne n/T, Stakčín - Bystré.

Šarišská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Gaboltov - Šiba; nedeľa 4. 10. o 14.30 hod.: Demjata - Dlhá Lúka, Chmiňany - Uzovce, St. Ľubovňa - Ražňany, Gerlachov - Koprivnica, Záhradné - Malý Šariš, Čirč - Veľký Šariš.

Podtatranská
Program 9. kola, sobota 3. 10. o 14.30 hod.: Prakovce - Smižany; nedeľa 4. 10. o 10.30 hod.: Poprad - Sp. Bystré, o 14.30 hod.: Harichovce - Hranovnica, V. Lomnica - Kravany, Levoča - Sp. Belá, Teplička - Hrabušice, Helcmanovce - Nálepkovo.

tasr

Neprehliadnite tiež

Ďalší kamionista sa zasekol pod košickým podjazdom

Za dva dni sa udiali dva už ani nie také kuriózne momenty.

AKTUALIZOVANÉ 15:04

V korupčnej kauze obvinili aj riaditeľa pobočky pozemkového fondu v Michalovciach

Mali žiadať úplatok od družstva.

Košická zoo má tulenicu Marhuľu

Nová samička tuleňa obyčajného je v zoo len pár dní.

AKTUALIZOVANÉ 14:47

Pre nedostatok vodičov v Košiciach od júna obmedzia mestskú dopravu

Nové cestovné poriadky budú zverejnené na zastávkach a na webe.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Cirkev o podpore Kotlebu: takto sa kňazi nesmú správať

Konferencia biskupov Slovenska síce kritizuje verejnú podporu kňazov Kotlebovej strane, nehovorí o škodlivosti jej ideológie.

DOMOV

Prežila Mengeleho pokusy, koncentrák aj pochod smrti

Viola Fischerová zomrela vo štvrtok vo veku 94 rokov.

DOMOV

Sledoval Kaliňákove a Počiatkove účty, pôjde pred súd

Filip Rybanič čelí obvineniam z porušenia bankového tajomstva.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  2. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  3. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  5. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  6. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  7. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  8. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  9. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní
  1. Aj vy môžete mať pekný trávnik, poradí vám expert
  2. Výrobky, ktoré chutia a voňajú ako z domácej zabíjačky
  3. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  4. Profesionálne sa predaj nehnuteľností dá robiť jedine exkluzívne
  5. HÝBSA Slovensko odštartovalo turné po Slovensku. Buďte pri tom!
  6. Každý štvrtý 70-tnik na Slovensku má cukrovku, pribúdajú mladší
  7. 5 hviezdičkové apartmány priamo na pobreží - Dubrovník
  8. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  9. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  10. Nová veľvyslankyňa Turecka na návšteve EU v Bratislave
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 15 831
  2. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 10 843
  3. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy) 7 039
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 6 603
  5. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 6 376
  6. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky 6 352
  7. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 6 021
  8. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 5 077
  9. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 4 811
  10. Domácnosť, ktorá šetrí sama? Aj u nás je to už realitou 3 981

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop