Korzár logo Korzár
Nedeľa, 20. január, 2019 | Meniny má Dalibor
Nájdete nás na webe

IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Futbalové IV. a V. liga mali na programe ďalšie kolá.

IV. liga

Sever

9. kolo: Fintice - Zámutov 1:0 (0:0), G: Sekerák, Kračúnovce - Sp. Podhradie 2:1 (1:0), Peržel, Papcun (vl.) - Šebeš (vl.), Dlhé Klčovo - Vyšný Mirošov 2:1 (1:1), Lazúr, Mykuliak - Bunda, Medzilaborce - Štrba 3:2 (0:1), Guba, Potoma, Kuruc - Mlynár, Ďurán, Kendice - Vysoké Tatry 2:1 (1:0), Korinko (11m), Ďaďovský - Svitek (11m), Raslavice - Šarišské Michaľany 2:2 (2:1), Guman (11m), Kubánka - Kočik, Drobňák, Radvaň n/L - Ľubotice 5:0 (1:0), Ljubarskij 2, Macej, Paraska, Beták, Svit - Pakostov, nehralo sa, odložené na 22.9.2015.

1. Vyšný Mirošov 9 6 1 2 16:7 19
2. Zámutov 9 6 1 2 15:7 19
3. Fintice 9 6 1 2 21:14 19
4. Šar. Michaľany 9 4 5 0 16:8 17
5. Svit 8 5 1 2 25:12 16
6. Raslavice 9 4 3 2 22:14 15
7. Radvaň n/L 9 5 0 4 20:13 15
8. Medzilaborce 9 4 1 4 18:23 13
9. Dlhé Klčovo 9 4 0 5 15:17 12
10. Kračúnovce 9 4 0 5 10:16 12
11. Pakostov 8 3 1 4 15:11 10
12. Sp. Podhradie 9 3 1 5 11:12 10
13. Ľubotice 9 3 1 5 9:16 10
14. Vysoké Tatry 9 2 1 6 8:20 7
15. Štrba 9 1 2 6 11:20 5
16. Kendice 9 1 1 7 11:33 4

Juh

9. kolo: Borša - Rudňany 1:0 (0:0), Mihók, Krompachy - Michaľany 6:0 (3:0), Bodnár 3 (1 z 11m), Ľ. Ontko (11m), Uhrín, M. Ontko, Čaňa - Sobrance 3:0 (1:0), Lipnický, Ohman, Čigáš, Strážske - Veľký Folkmár 0:3 (0:1), Jurko 2, Tomko, Veľký Horeš - Medzev 3:0 (0:0), Kotľar 2, Novák, Mária Huta - Spišské Vlachy 1:0 (0:0), Marek Hudák, Veľké Kapušany - Geča 2:1 (2:1), Husovský, Buhaj - Berezňák, Rožňava - Kalša 1:4 (1:1), Ďuríček - Horňák 3, Krakovský.

1. Veľký Horeš 9 8 1 0 39:7 25
2. Krompachy 9 7 0 2 24:11 21
3. Veľký Folkmár 9 6 2 1 24:8 20
4. Medzev 9 6 1 2 27:16 19
5. Kalša 9 5 1 3 20:16 16
6. Sobrance 9 5 0 4 13:13 15
7. Mária Huta 9 3 5 1 14:15 14
8. Strážske 9 3 3 3 20:15 12
9. Sp. Vlachy 9 3 2 4 8:11 11
10. Čaňa 9 3 1 5 16:16 10
11. V. Kapušany 9 3 0 6 10:20 9
12. Michaľany 9 2 2 5 11:24 8
13. Borša 9 2 1 6 10:20 7
14. Rudňany 9 2 1 6 8:18 7
15. Geča 9 1 2 6 12:28 5
16. Rožňava 9 1 2 6 8:26 5

V. liga

Košicko-gemerská

7. kolo: Poproč - Turňa n/B 4:0 (3:0), G: Bolló 2, Budai, Varga, Ťahanovce - Krs. Podhradie 0:0, Malá Ida - Dobšiná 1:0 (1:0), Ľ. Seman, Kokšov-Bakša - Košická Nová Ves 5:0 (2:0), Stoľar 3, Korinek, Horváth, Sokoľany - Veľká Ida 2:3 (2:1), Gergely - Bujnovský 3, Lukáč (vl.), Perín - Čečejovce 3:2 (2:2), Koribanič 3 (1 z 11m) - J. Juhás (11m), Ignáth.

1. Čečejovce 7 5 0 2 16:7 15
2. Veľká Ida 7 5 0 2 19:12 15
3. Krs. Podhradie 6 4 2 0 11:1 14
4. Perín 7 4 1 2 18:11 13
5. Košická Nová Ves 7 3 1 3 11:18 10
6. Poproč 6 3 0 3 14:8 9
7. Kokšov-Bakša 6 3 0 3 12:11 9
8. Dobšiná 6 2 2 2 10:9 8
9. G. Hôrka 6 2 2 2 10:9 8
10. Sokoľany 7 2 1 4 11:11 7
11. Malá Ida 6 2 0 4 4:20 6
12. Ťahanovce 6 1 2 3 12:14 5
13. Turňa n/B 7 0 1 6 2:19 1

Zemplínska

7. kolo: Lastomír - Cejkov 0:0, Palín - Nacina Ves 2:0 (0:0), Egry (11m), Kufa, Vinné - Čičarovce 1:0 (0:0), Kelemanyk, Čierna n/Tisou - Močarany 2:1 (1:0), Szucs, Bodnár - Gargulák, Krišovská Liesková - Úpor 2:0 (2:0), Balog, Szatmáry, Kráľovský Chlmec- Trakany 2:2 (0:1), R. Batta, Kárász - Kočiš, Karnay, Parchovany - Petrovce n/L 3:1 (1:0), Kuriško 2, Matta - Mráz.

1. Čierna n/Tisou 7 6 0 1 22:8 18
2. Parchovany 7 6 0 1 17:6 18
3. Lastomír 7 4 1 2 14:5 13
4. Nacina Ves 7 4 1 2 10:8 13
5. Močarany 7 3 3 1 10:4 12
6. Vinné 7 3 2 2 10:10 11
7. Cejkov 7 3 2 2 9:9 11
8. Petrovce n/L 7 3 1 3 16:13 10
9. Čičarovce 7 3 1 3 12:11 10
10. Kr. Chlmec 7 3 1 3 9:12 10
11. Palín 7 2 0 5 10:21 6
12. Kriš. Liesková 7 2 0 5 8:20 6
13. Trakany 7 0 2 5 7:14 2
14. Úpor 7 0 0 7 7:20 0

Vihorlatsko-duklianska

7. kolo: Jasenov - Bystré 3:1 (2:0), Kuklyschyn 2, Calegari - Tracik, Stakčín - Soľ 3:1 (2:0), Sima, Kapraľ, Veselovský - O. Soták, ČK: Demčák (hostia), FK Humenné - Čierne n/Topľou 2:1 (0:0), Voroňák, P. Vasiľ - Eliaš, Hanušovce n/Topľou - Kamenica n/Cirochou 1:1 (1:1), Kahanovský - Benc, Sedliská - Kochanovce 1:4 (0:3), Malý - Soták, Suchanič, Kudravý, Baník (vl.), Sačurov - Ptičie 1:3 (0:2), Melník, Čerňa, Bereš (vl.), Nižný Hrušov - Hencovce 1:1 (0:0), Maroš Palko - Homoľa.

1. Ptičie 7 6 1 0 22:3 19
2. FK Humenné 7 6 0 1 22:4 18
3. Kochanovce 7 5 1 1 24:9 16
4. Nižný Hrušov 7 4 2 1 13:10 14
5. Soľ 7 3 3 1 11:6 12
6. Jasenov 7 3 2 2 10:11 11
7. Hencovce 7 3 1 3 12:8 10
8. Stakčín 7 2 2 3 9:10 8
9. Kamenica n/C 7 1 4 2 6:13 7
10. Sedliská 7 2 1 4 11:19 7
11. Bystré 7 2 0 5 9:15 6
12. Čierne n/T 7 1 1 5 10:11 4
13. Sačurov 7 1 0 6 10:24 3
14. Hanušovce 7 0 2 5 8:34 2

Šarišská

7. kolo: Šiba - Dlhá Lúka 1:2 (0:1), Niščák (11m) - Šimčo, Jurčišin, ČK: Matta (domáci), Demjata - Uzovce 2:0 (0:0), Leško, Marcin, Gaboltov - Ražňany 0:0, Chmiňany - Koprivnica 0:2 (0:1), Molitoris, Kočiš, ČK: Lipták (domáci), Stará Ľubovňa - Malý Šariš 1:4 (0:1), Grivalský - Blaško 2, Horoščák, Vargovič, ČK: Firta (domáci) - ČK: Pribiš (hostia), Gerlachov - Veľký Šariš 2:0 (2:0), Berecký, Marko, Záhradné - Čirč 1:0 (0:0), Pavlovič.

1. Dlhá Lúka 7 6 1 0 11:3 19
2. Demjata 7 5 1 1 9:4 16
3. Malý Šariš 7 5 0 2 11:6 15
4. Záhradné 7 4 2 1 13:5 14
5. Koprivnica 7 4 0 3 12:5 12
6. Veľký Šariš 7 4 0 3 14:9 12
7. Ražňany 7 3 1 3 8:7 10
8. Gerlachov 7 3 1 3 9:11 10
9. St. Ľubovňa 7 3 1 3 13:19 10
10. Uzovce 7 3 0 4 7:10 9
11. Gaboltov 7 2 1 4 9:9 7
12. Čirč 7 2 0 5 8:12 6
13. Šiba 7 1 0 6 4:15 3
14. Chmiňany 7 0 0 7 2:15 0

Podtatranská

7. kolo: Nálepkovo - Smižany 6:0 (4:0), Munnich 2, Víboh, Antal, Fabián, Žonda, Prakovce - Hrabušice 2:3 (2:1), Harakaly 2 - Kukura 2, Jozefčák, Helcmanovce - Spišské Bystré 1:0 (1:0), R. Maliňák, ČK: Papcun (domáci), Teplička n/H - Spišská Belá 1:1 (1:1), Hudran - Dunka, Poprad „B“ - Kravany 5:3 (2:1), Rams 2, Gajan, Biskup, Bolcár - Husár, D. Kobolka, Cihoň, Levoča - Hranovnica 2:8 (2:3), Kotrady (11m), Brincko - Babej 3, Petruľa 3, Bujňák, Šimko, ČK: Janečka (domáci), Veľká Lomnica - Harichovce 3:2 (0:1), Baláž, Beller, Bojňanský - Klein, L. Hrušovský, ČK: Baláž (domáci).

1. Hrabušice 7 6 1 0 21:7 19
2. Spišská Belá 7 5 1 1 24:6 16
3. Veľká Lomnica 7 5 0 2 22:10 15
4. Poprad „B“ 7 5 0 2 21:11 15
5. Kravany 7 3 2 2 18:14 11
6. Harichovce 7 3 2 2 16:12 11
7. Nálepkovo 7 3 1 3 16:16 10
8. Levoča 7 3 1 3 13:22 10
9. Hranovnica 7 3 0 4 23:16 9
10. Teplička n/H 7 2 2 3 16:19 8
11. Helcmanovce 7 1 2 4 10:29 5
12. Smižany 7 1 1 5 6:19 4
13. Prakovce 7 1 1 5 8:22 4
14. Spišské Bystré 7 1 0 6 9:20 3

Ďalší program IV. A V. líg

IV. LIGA

Sever: 10. kolo, nedeľa, 27. 9. o 15.00 hod.: Zámutov - Pakostov, Fintice - Kračúnovce, Sp. Podhradie - Dl. Klčovo, Vyš. Mirošov - Medzilaborce, Štrba - Kendice, V. Tatry - Raslavice, Šar. Michaľany - Radvaň n/L, Ľubotice - Svit.

Juh: 10. kolo, sobota, 26. 9. o 15.00 hod.: Sobrance - Strážske; nedeľa, 27. 9. o 10.45 hod.: Geča - Rožňava, o 15.00 hod.: V. Folkmar - V. Horeš, Borša - Krompachy, Michaľany - Čaňa, Sp. Vlachy - V. Kapušany, Medzev - Mária Huta, Rudňany - Kalša.

V. LIGA

Košicko-gemerská: 8. kolo, sobota, 26. 9. o 15.00 hod.: Krs. Podhradie - Malá Ida; nedeľa, 27. 9. o 15.00 hod.: Gem. Poloma - Sokoľany, Veľká Ida - Perín, Turňa n/B - Čečejovce, Koš. N. Ves - Gem. Hôrka, Dobšiná - Kokšov Bakša, Poproč - Ťahanovce.

Zemplínska: 8. kolo, nedeľa, 27. 9. o 15.00 hod.: Nacina Ves - Vinné, Lastomír - Palín, Močarany - Kriš. Liesková, Čičarovce - Čierna n/T, Kr. Chlmec - Parchovany, Úpor - Trakany, Cejkov - Petrovce n/L.

Vihorlatsko-duklianska: 8. kolo, nedeľa, 27. 9. o 15.00 hod.: Soľ - Humenné, Jasenov - Stakčín, Kamenica n/C - Sedliská, Čierne n/T - Hanušovce n/T, Ptičie - Niž. Hrušov, Kochanovce - Sačurov, Bystré - Hencovce.

Šarišská: 8. kolo, nedeľa, 27. 9. o 15.00 hod.: Malý Šariš - Gerlachov, Veľký Šariš - Záhradné, Ražňany - Chmiňany, Koprivnica - St. Ľubovňa, Šiba - Demjata, Uzovce - Gaboltov, Dlhá Lúka - Čirč.

Podtatranská: 8. kolo, sobota, 26. 9. o 17.00 hod.: Sp. Belá - Poprad; nedeľa, 27. 9. o 10.30 hod.: Hrabušice - Helcmanovce, o 15.00 hod.: Nálepkovo - Prakovce, Sp. Bystré - Teplička, Kravany - Levoča, Hranovnica - Veľká Lomnica, Smižany - Harichovce.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  2. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  3. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  4. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  5. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  6. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  7. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur
  8. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii
  9. Audi Q3 druhej generácie: akcia na úvod
  10. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac
  1. Rok 2019: Začína sa éra informačného osvietenstva
  2. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  3. Pozvánka na udeľovanie ceny – ABF Slovakia Bakalár 2018
  4. Jedli ste už ružovú čokoládu?
  5. Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty STU
  6. Hlas Schwarzeneggera v autokameře Mio MiVue J85 WiFi vás ochrání
  7. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom
  8. Dobrým anjelom aj vďaka pár klikom na Instagrame
  9. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne
  10. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny
  1. Obrovské zľavy na skladové Volkswageny 16 681
  2. Iba dnes: Ročné predplatné SME.sk za mimoriadnu cenu 26 eur 12 476
  3. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny 10 867
  4. Sviatky a voľné dni 2019: Využite ich naplno a oddychujte viac 9 215
  5. Slováci ako prví precestujú 7 divov sveta privátnym lietadlom 7 103
  6. Maurícius, Maldivy, Thajsko. Plavte sa po Indickom oceáne a Ázii 7 043
  7. Odhadovaný výnos 7,5 % ročne 4 952
  8. Jedli ste už ružovú čokoládu? 4 628
  9. Hodnotenie profesionála: Aká je dovolenka v Ománe? 4 371
  10. Zrážka s lyžiarom na svahu Vás môže vyjsť poriadne draho 2 567

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop