Korzár logo Korzár
Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga Veľký Horeš je stále bez prehry

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

. V oboch je stále niekoľko klubov, ktoré neokúsili trpkosť prehry.

IV. LIGA

Sever

Zámutov - Svit 2:2 (0:0), G: Vaľko, Záhradník - Mičko 2, Pakostov - Radvaň n/Laborcom 1:2 (1:0), G: Dubas - Ondica, Murdzik, Ľubotice - Raslavice 1:1 (1:0), G: Jusko - Kubánka, Šar. Michaľany - Kendice 2:2 (0:2), G: Drobňák (11m), Kočik - Cymbalák, Ficko, Vysoké Tatry - Medzilaborce 0:2 (0:1), G: Potoma, Kuruc, Štrba - Dlhé Klčovo 2:1 (1:1), G: Novák, Kšenzakovič - Babjak (11m), Vyšný Mirošov - Kračúnovce 2:0 (0:0), G: Bučko, Matkobiš, Sp. Podhradie - Fintice 2:3 (0:2), G: E. Maliňák, Smik - Uličný, J. Bujnovský, Lupták.

1. V. Mirošov 8 6 1 1 15:5 19
2. Zámutov 8 6 1 1 15:6 19
3. Svit 8 5 1 2 25:12 16
4. Fintice 8 5 1 2 20:14 16
5. Raslavice 8 4 2 2 20:12 14
6. Šar. Michaľany 7 3 4 0 11:5 13
7. Radvaň n/Lab. 8 4 0 4 15:13 12
8. Pakostov 8 3 1 4 15:11 10
9. Sp. Podhradie 8 3 1 4 10:10 10
10. Ľubotice 8 3 1 4 9:11 10
11. Medzilaborce 8 3 1 4 15:21 10
12. Dlhé Klčovo 7 3 0 4 12:13 9
13. Kračúnovce 8 3 0 5 8:15 9
14. V. Tatry 8 2 1 5 7:18 7
15. Štrba 8 1 2 5 9:17 5
16. Kendice 8 0 1 7 9:32 1

Juh

Rudňany - Rožňava 3:1 (0:0), G: Bdžoch 2, Bašista - Strelka, Kalša - Veľké Kapušany 3:0 (1:0), G: Horňák 2, Halapin (11m), Geča - Maria Huta 3:3 (2:1), G: Hutter, Papcún, Pach - Hudák 2, Škarbek, ČK: Török (domáci), Spišské Vlachy - Veľký Horeš 0:2 (0:2), G: Takáč, Capko, Medzev - Strážske 4:2 (1:2), G: Horňák 2 (1 z 11m), Strokay 2 - Bodnár, Lörinc, Veľký Folkmár - Čaňa 4:0 (2:0), G: Jurko, Serbin, Belej, Havran, Sobrance - Krompachy 1:4 (1:2), G: Čižmár - Bodnár 2, Uhrín, Šteiner, ČK: Matej (domáci), Michaľany - Borša 3:0 (3:0), G: Kolesár, Elek, Bučko.

1. V. Horeš 8 7 1 0 36:7 22
2. Medzev 8 6 1 1 27:13 19
3. Krompachy 8 6 0 2 18:11 18
4. V. Folkmár 8 5 2 1 21:8 17
5. Sobrance 8 5 0 3 13:10 15
6. Kalša 8 4 1 3 16:15 13
7. Strážske 8 3 3 2 20:12 12
8. Maria Huta 8 2 5 1 13:15 11
9. Sp. Vlachy 8 3 2 3 8:10 11
10. Michaľany 8 2 2 4 11:18 8
11. Čaňa 8 2 1 5 13:16 7
12. Rudňany 8 2 1 5 8:17 7
13. V. Kapušany 8 2 0 6 8:19 6
14. Geča 8 1 2 5 11:26 5
15. Rožňava 8 1 2 5 7:22 5
16. Borša 8 1 1 6 9:20 4

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Dlhá Lúka - Záhradné 2:1 (1:1), G: Stachura, Pankúch (vlastný) - Pavlovič, Čirč - Gerlachov 2:4 (1:1), G: Nemergut, Piter - Marko 2, Koscelník (11m), Škvarla, Veľký Šariš - Stará Ľubovňa 4:0 (0:0), G: Hanudeľ, Hricz, Horný, Varga, Malý Šariš - Chmiňany 3:1 (2:1), G: Horoščák 2, Blaško - R. Bendík, Koprivnica - Gaboltov 3:0 (0:0), G: Hlávka (11m), Guľa, Čverha, Ražňany - Demjata 1:0 (0:0), G: Červeňák, Uzovce - Šiba 1:0 (1:0), G: Ličák.

1. Dlhá Lúka 6 5 1 0 9 : 2 16
2. Demjata 6 4 1 1 7 : 4 13
3. V. Šariš 6 4 0 2 14 : 7 12
4. M. Šariš 6 4 0 2 7 : 5 12
5. Záhradné 6 3 2 1 12 : 5 11
6. St. Ľubovňa 6 3 1 2 12 : 15 10
7. Koprivnica 6 3 0 3 10 : 5 9
8. Ražňany 6 3 0 3 8 : 7 9
9. Uzovce 6 3 0 3 7 : 8 9
10. Gerlachov 6 2 1 3 7 : 11 7
11. Gaboltov 6 2 0 4 9 : 9 6
12. Čirč 6 2 0 4 8 : 11 6
13. Šiba 6 1 0 5 3 : 13 3
14. Chmiňany 6 0 0 6 2 : 13 0

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Bystré - Nižný Hrušov 1:2 (0:0), G: Novotný - Palko, Babjak, Hencovce - Sačurov 6:0 (2:0), G: Homoľa 2, Hajduch, Dzurina, Slivka, Gazdík, Ptičie - Sedliská 5:1 (1:1), G: Kolník 2 (1 z 11m), Kirvej 2, Melník - Vožný, Kochanovce - Hanušovce n/T 11:2 (5:1), G: Soták 3, Kudravý 3, Brindzák, Rada, Gaľo, Murinčák, Jurov - Daňo (11m), Kahanovský, Kamenica n/Cir. - Humenné 0:6 (0:4), G: Sališ 4, Voroňák 2, ČK: Mikula (domáci), Čierne n/T - Stakčín 2:3 (1:1), G: Grega 2 (2 z 11m) - Sima 2, Štofík, Soľ - Jasenov 0:0.

1. Ptičie 6 5 1 0 19 : 2 16
2. Humenné 6 5 0 1 20 : 3 15
3. Kochanovce 6 4 1 1 20 : 8 13
4. N. Hrušov 6 4 1 1 12 : 9 13
5. Soľ 6 3 3 0 10 : 3 12
6. Hencovce 6 3 0 3 11 : 7 9
7. Jasenov 6 2 2 2 7 : 10 8
8. Sedliská 6 2 1 3 10 : 15 7
9. Bystré 6 2 0 4 8 : 12 6
10. Kamenica n/Cir. 6 1 3 2 5 : 12 6
11. Stakčín 6 1 2 3 6 : 9 5
12. Čierne n/T 6 1 1 4 9 : 9 4
13. Sačurov 6 1 0 5 9 : 21 3
14. Hanušovce n/T 6 0 1 5 7 : 33 1

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/B - Perín 1:2 (1:1), G: Horváth - Kováč, Koribanič, Čečejovce - Sokoľany 3:1 (2:0), G: Fazekaš, L. Varga, Csatlós (vlastný) - Stropkovský (vlastný), Veľká Ida - Gem. Hôrka 1:0 (0:0), G: Bujnovský, oš. Nová Ves - Malá Ida 2:1 (1:1), G: Halčišák, Feke - Leško, Dobšiná - Ťahanovce 3:1 (0:0), G: Barnák 2, Delano-Bquero - T. Koľvek, Krh. Podhradie – Poproč 3:0 (1:0), G: Kuzma 3, ČK: Bajerovský, Varga (hostia).

1. Čečejovce 6 5 0 1 14 : 4 15
2. Krh. Podhradie 5 4 1 0 11 : 1 13
3. Veľká Ida 6 4 0 2 16 : 10 12
4. Perín 6 3 1 2 15 : 9 10
5. Koš. N. Ves 6 3 1 2 11 : 13 10
6. Dobšiná 5 2 2 1 10 : 8 8
7. Gem. Hôrka 6 2 2 2 10 : 9 8
8. Sokoľany 6 2 1 3 9 : 8 7
9. Poproč 5 2 0 3 10 : 8 6
10. Kokšov-Bakša 5 2 0 3 7 : 11 6
11. Ťahanovce 5 1 1 3 12 : 14 4
12. Malá Ida 5 1 0 4 3 : 20 3
13. Turňa n/B 6 0 1 5 2 : 15 1

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Parchovany 2:0 (1:0), G: Blanár (11m), Jenei, Petrovce n/Lab. - Trakany 3:2 (2:1), G: Lakatoš, Horňák, Marjov - Kočiš (11m), Dako, Kr. Chlmec - Krišovská Liesková 2:0 (1:0), G: Szucs, T. Batta, Úpor - Čierna n/T 2:4 (1:2), G: Pekala, Rugoĺský - Bodnár, Čertický, Makkai, Džerenga, Močarany - Vinné 1:1 (0:1), G: Uhľár (11m) - Kelemanyk, Čičarovce - Palín 6:1 (3:0), G: Csáki 2, Hami 2, Béres, Oravecz - Kufa, Nacina Ves - Lastomír 2:0 (1:0), G: R. Basara, Šalitroš (vlastný).

1. Čierna n/T 6 5 0 1 20 : 7 15
2. Parchovany 6 5 0 1 14 : 5 15
3. Nacina Ves 6 4 1 1 10 : 6 13
4. Lastomír 6 4 0 2 14 : 5 12
5. Močarany 6 3 3 0 9 : 2 12
6. Petrovce n/Lab. 6 3 1 2 15 : 10 10
7. Čičarovce 6 3 1 2 12 : 10 10
8. Cejkov 6 3 1 2 9 : 9 10
9. Kr. Chlmec 6 3 0 3 7 : 10 9
10. Vinné 6 2 2 2 9 : 10 8
11. Palín 6 1 0 5 8 : 21 3
12. Krišovská Liesková 6 1 0 5 6 : 20 3
13. Trakany 6 0 1 5 5 : 12 1
14. Úpor 6 0 0 6 7 : 18 0

PODTATRANSKÁ

Smižany - Veľká Lomnica 1:5 (1:2), G: Regítko - Bojňanský 3, Beller, Baláž, Harichovce - Levoča 1:2 (0:0), G: D. Klein, Kaščák (vlastný) - Kotrady, Hranovnica - Poprad B 2:1 (1:0), G: Oravec, Petruľa - Brož (vlastný), Kravany - Teplička n/H 7:3 (4:2), G: Kobolka 2, Čonka 2, Tkáč 2 (1 z 11 m), Cihoň - Lesnický, Tkáč (vlastný), Cihoň (vlastný), Spišská Belá - Helcmanovce 7:2 (1:0), G: Mezey 2, Duleba (11m), Barnáš, Dunka, Siska, D. Maliňák (vlastný) - R. Maliňák, Pisko, Spišské Bystré - Prakovce 6:0 (5:0), G: Filo 3, Šuster 2, Jakubčo, Hrabušice - Nálepkovo 5:1 (1:0), G: Jozefčák 3, Kukura, Oravec - Kellner.

1. Hrabušice 6 5 1 0 18 : 5 16
2. Sp Belá 6 5 0 1 23 : 5 15
3. V. Lomnica 6 4 0 2 19 : 8 12
4. Poprad B 6 4 0 2 16 : 8 12
5. Kravany 6 3 2 1 15 : 9 11
6. Harichovce 6 3 2 1 14 : 9 11
7. Levoča 6 3 1 2 11 : 14 10
8. Teplička n/H 6 2 1 3 15 : 18 7
9. Nálepkovo 6 2 1 3 10 : 16 7
10. Hranovnica 6 2 0 4 15 : 14 6
11. Smižany 6 1 1 4 6 : 13 4
12. Prakovce 6 1 1 4 6 : 19 4
13. Sp. Bystré 6 1 0 5 9 : 19 3
14. Helcmanovce 6 0 2 4 9 : 29 2

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER

Program 9. kola, nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Svit - Pakostov, Raslavice - Šar. Michaľany, Radvaň n/L - Ľubotice, Medzilaborce - Štrba, Kendice - V. Tatry, Kračúnovce - Sp. Podhradie, Dl. Klčovo - Vyš. Mirošov, Fintice - Zámutov.

JUH

Program 9. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Rožňava - Kalša, Mária Huta - Sp. Vlachy; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Čaňa - Sobrance, Strážske - V. Folkmar, Borša - Rudňany, Krompachy - Michaľany, V. Kapušany - Geča, V. Horeš - Medzev.

V. LIGA

Košicko-gemerská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Gem. Hôrka - Gem. Poloma; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Sokoľany - Veľká Ida, Kokšov Bakša - Koš. N. Ves, Malá Ida - Dobšiná, Perín - Čečejovce, Ťahanovce - Krs. Podhradie, Poproč - Turňa n/B.

Zemplínska

Program 7. kola, nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Parchovany - Petrovce n/L, Trakany - Kr. Chlmec, Kriš. Liesková - Úpor, Čierna n/T - Močarany, Vinné - Čičarovce, Palín - Nacina Ves, Lastomír - Cejkov.

Vihorlatsko-dukelská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Humenné - Čierne n/T; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Sačurov - Ptičie, Sedliská - Kochanovce, Hanušovce n/T - Kamenica n/C, Stakčín - Soľ, Jasenov - Bystré, Niž. Hrušov - Hencovce.

Šarišská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Gaboltov - Ražňany; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Demjata - Uzovce, Šiba - Dlhá Lúka, Chmiňany - Koprivnica, Gerlachov - V. Šariš, St. Ľubovňa - M. Šariš, Záhradné - Čirč.

Podtatranská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Prakovce - Hrabušice; nedeľa, 20. 9. o 10.30 hod.: Poprad - Kravany, o 15.00 hod.: Helcmanovce - Sp. Bystré, Teplička - Sp. Belá, Nálepkovo - Smižany, V. Lomnica - Harichovce, Levoča - Hranovnica.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo
  2. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  3. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  4. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  5. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  7. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  8. Nestarnú, ale dozrievajú
  9. Rýchlejšie doma. Už čoskoro.
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Pripojte sa na nový internet už aj v oblasti Gemera a Novohradu
  2. Na Kysuciach budete môcť surfovať na internete rýchlejšie
  3. Na Orave dobre aj s novým optickým internetom
  4. Aj do Liptovského Mikuláša dorazí nová optická sieť
  5. Najnovšia ponuka optického internetu na Spiši
  6. V oblasti Prešova budete môcť využiť nový optický internet
  7. V okolí Levíc budete mať možnosť využiť nový, rýchly internet
  8. Moderný a spoľahlivý internet aj na Hornom Zemplíne
  9. Surfujte na novej optickej sieti aj na Dolnom Zemplíne
  10. Už aj v Košiciach sa pripojíte do modernej optickej siete
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 15 716
  2. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 14 969
  3. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 14 307
  4. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 8 158
  5. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 8 026
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 7 927
  7. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 7 788
  8. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 7 280
  9. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 6 948
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 890

Neprehliadnite tiež

Prešovský kraj by chcel získať na rozvoj viac európskych prostriedkov

Podľa župana Majerského potrebujú zlepšiť cesty, cyklotrasy a kanalizáciu.

Rokovania v Bruseli prebiehali štyri dni.

Kvocera je pripravený platiť. Premiérový gól ho bude stáť päťdesiatku

V Žiline bol blízko aj k dvom zásahom, svoju strelu už videl v sieti.

Milanovi Kvocerovi (vľavo) spoluhráči gól do žilinskej siete hneď vyúčtovali.

Sopkovičovci zo Spiša sú medzi dobrovoľnými hasičmi desiatky rokov

Svojich nástupcov trénujú ešte aj v dôchodkovom veku.

Láska k dobrovoľným hasičom sa v rodine dedí.

Bitka pred michalovským pohostinstvom sa skončila obvinením

Jeden muž spôsobil druhému reznú ranu na krku. Hrozí mu 10 rokov.

Ilustračné foto.

Hlavné správy zo Sme.sk

Bývalý šéf tímu Kyselica: Našli sme stámiliónové transakcie z Gorily

Suma mala podľa bývalého šéfa tímu Gorila skončiť na účte, na ktorý mal Jirko Malchárek alebo jeho blízki prístup.

Šéf vyšetrovacieho tímu Gorila Lukáš Kyselica.
Michaela Žureková
Píše Roman Jančiga - Fórum

Kto pred Pentou rozvinul červený koberec

Ako dobové ideologické podhubie produkovalo pre Pentu alibi.

Ilustračné foto.
Dávid Lindtner.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop