Korzár logo Korzár
Nedeľa, 23. september, 2018 | Meniny má Zdenka
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga Veľký Horeš je stále bez prehry

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

. V oboch je stále niekoľko klubov, ktoré neokúsili trpkosť prehry.

IV. LIGA

Sever

Zámutov - Svit 2:2 (0:0), G: Vaľko, Záhradník - Mičko 2, Pakostov - Radvaň n/Laborcom 1:2 (1:0), G: Dubas - Ondica, Murdzik, Ľubotice - Raslavice 1:1 (1:0), G: Jusko - Kubánka, Šar. Michaľany - Kendice 2:2 (0:2), G: Drobňák (11m), Kočik - Cymbalák, Ficko, Vysoké Tatry - Medzilaborce 0:2 (0:1), G: Potoma, Kuruc, Štrba - Dlhé Klčovo 2:1 (1:1), G: Novák, Kšenzakovič - Babjak (11m), Vyšný Mirošov - Kračúnovce 2:0 (0:0), G: Bučko, Matkobiš, Sp. Podhradie - Fintice 2:3 (0:2), G: E. Maliňák, Smik - Uličný, J. Bujnovský, Lupták.

1. V. Mirošov 8 6 1 1 15:5 19
2. Zámutov 8 6 1 1 15:6 19
3. Svit 8 5 1 2 25:12 16
4. Fintice 8 5 1 2 20:14 16
5. Raslavice 8 4 2 2 20:12 14
6. Šar. Michaľany 7 3 4 0 11:5 13
7. Radvaň n/Lab. 8 4 0 4 15:13 12
8. Pakostov 8 3 1 4 15:11 10
9. Sp. Podhradie 8 3 1 4 10:10 10
10. Ľubotice 8 3 1 4 9:11 10
11. Medzilaborce 8 3 1 4 15:21 10
12. Dlhé Klčovo 7 3 0 4 12:13 9
13. Kračúnovce 8 3 0 5 8:15 9
14. V. Tatry 8 2 1 5 7:18 7
15. Štrba 8 1 2 5 9:17 5
16. Kendice 8 0 1 7 9:32 1

Juh

Rudňany - Rožňava 3:1 (0:0), G: Bdžoch 2, Bašista - Strelka, Kalša - Veľké Kapušany 3:0 (1:0), G: Horňák 2, Halapin (11m), Geča - Maria Huta 3:3 (2:1), G: Hutter, Papcún, Pach - Hudák 2, Škarbek, ČK: Török (domáci), Spišské Vlachy - Veľký Horeš 0:2 (0:2), G: Takáč, Capko, Medzev - Strážske 4:2 (1:2), G: Horňák 2 (1 z 11m), Strokay 2 - Bodnár, Lörinc, Veľký Folkmár - Čaňa 4:0 (2:0), G: Jurko, Serbin, Belej, Havran, Sobrance - Krompachy 1:4 (1:2), G: Čižmár - Bodnár 2, Uhrín, Šteiner, ČK: Matej (domáci), Michaľany - Borša 3:0 (3:0), G: Kolesár, Elek, Bučko.

1. V. Horeš 8 7 1 0 36:7 22
2. Medzev 8 6 1 1 27:13 19
3. Krompachy 8 6 0 2 18:11 18
4. V. Folkmár 8 5 2 1 21:8 17
5. Sobrance 8 5 0 3 13:10 15
6. Kalša 8 4 1 3 16:15 13
7. Strážske 8 3 3 2 20:12 12
8. Maria Huta 8 2 5 1 13:15 11
9. Sp. Vlachy 8 3 2 3 8:10 11
10. Michaľany 8 2 2 4 11:18 8
11. Čaňa 8 2 1 5 13:16 7
12. Rudňany 8 2 1 5 8:17 7
13. V. Kapušany 8 2 0 6 8:19 6
14. Geča 8 1 2 5 11:26 5
15. Rožňava 8 1 2 5 7:22 5
16. Borša 8 1 1 6 9:20 4

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Dlhá Lúka - Záhradné 2:1 (1:1), G: Stachura, Pankúch (vlastný) - Pavlovič, Čirč - Gerlachov 2:4 (1:1), G: Nemergut, Piter - Marko 2, Koscelník (11m), Škvarla, Veľký Šariš - Stará Ľubovňa 4:0 (0:0), G: Hanudeľ, Hricz, Horný, Varga, Malý Šariš - Chmiňany 3:1 (2:1), G: Horoščák 2, Blaško - R. Bendík, Koprivnica - Gaboltov 3:0 (0:0), G: Hlávka (11m), Guľa, Čverha, Ražňany - Demjata 1:0 (0:0), G: Červeňák, Uzovce - Šiba 1:0 (1:0), G: Ličák.

1. Dlhá Lúka 6 5 1 0 9 : 2 16
2. Demjata 6 4 1 1 7 : 4 13
3. V. Šariš 6 4 0 2 14 : 7 12
4. M. Šariš 6 4 0 2 7 : 5 12
5. Záhradné 6 3 2 1 12 : 5 11
6. St. Ľubovňa 6 3 1 2 12 : 15 10
7. Koprivnica 6 3 0 3 10 : 5 9
8. Ražňany 6 3 0 3 8 : 7 9
9. Uzovce 6 3 0 3 7 : 8 9
10. Gerlachov 6 2 1 3 7 : 11 7
11. Gaboltov 6 2 0 4 9 : 9 6
12. Čirč 6 2 0 4 8 : 11 6
13. Šiba 6 1 0 5 3 : 13 3
14. Chmiňany 6 0 0 6 2 : 13 0

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Bystré - Nižný Hrušov 1:2 (0:0), G: Novotný - Palko, Babjak, Hencovce - Sačurov 6:0 (2:0), G: Homoľa 2, Hajduch, Dzurina, Slivka, Gazdík, Ptičie - Sedliská 5:1 (1:1), G: Kolník 2 (1 z 11m), Kirvej 2, Melník - Vožný, Kochanovce - Hanušovce n/T 11:2 (5:1), G: Soták 3, Kudravý 3, Brindzák, Rada, Gaľo, Murinčák, Jurov - Daňo (11m), Kahanovský, Kamenica n/Cir. - Humenné 0:6 (0:4), G: Sališ 4, Voroňák 2, ČK: Mikula (domáci), Čierne n/T - Stakčín 2:3 (1:1), G: Grega 2 (2 z 11m) - Sima 2, Štofík, Soľ - Jasenov 0:0.

1. Ptičie 6 5 1 0 19 : 2 16
2. Humenné 6 5 0 1 20 : 3 15
3. Kochanovce 6 4 1 1 20 : 8 13
4. N. Hrušov 6 4 1 1 12 : 9 13
5. Soľ 6 3 3 0 10 : 3 12
6. Hencovce 6 3 0 3 11 : 7 9
7. Jasenov 6 2 2 2 7 : 10 8
8. Sedliská 6 2 1 3 10 : 15 7
9. Bystré 6 2 0 4 8 : 12 6
10. Kamenica n/Cir. 6 1 3 2 5 : 12 6
11. Stakčín 6 1 2 3 6 : 9 5
12. Čierne n/T 6 1 1 4 9 : 9 4
13. Sačurov 6 1 0 5 9 : 21 3
14. Hanušovce n/T 6 0 1 5 7 : 33 1

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/B - Perín 1:2 (1:1), G: Horváth - Kováč, Koribanič, Čečejovce - Sokoľany 3:1 (2:0), G: Fazekaš, L. Varga, Csatlós (vlastný) - Stropkovský (vlastný), Veľká Ida - Gem. Hôrka 1:0 (0:0), G: Bujnovský, oš. Nová Ves - Malá Ida 2:1 (1:1), G: Halčišák, Feke - Leško, Dobšiná - Ťahanovce 3:1 (0:0), G: Barnák 2, Delano-Bquero - T. Koľvek, Krh. Podhradie – Poproč 3:0 (1:0), G: Kuzma 3, ČK: Bajerovský, Varga (hostia).

1. Čečejovce 6 5 0 1 14 : 4 15
2. Krh. Podhradie 5 4 1 0 11 : 1 13
3. Veľká Ida 6 4 0 2 16 : 10 12
4. Perín 6 3 1 2 15 : 9 10
5. Koš. N. Ves 6 3 1 2 11 : 13 10
6. Dobšiná 5 2 2 1 10 : 8 8
7. Gem. Hôrka 6 2 2 2 10 : 9 8
8. Sokoľany 6 2 1 3 9 : 8 7
9. Poproč 5 2 0 3 10 : 8 6
10. Kokšov-Bakša 5 2 0 3 7 : 11 6
11. Ťahanovce 5 1 1 3 12 : 14 4
12. Malá Ida 5 1 0 4 3 : 20 3
13. Turňa n/B 6 0 1 5 2 : 15 1

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Parchovany 2:0 (1:0), G: Blanár (11m), Jenei, Petrovce n/Lab. - Trakany 3:2 (2:1), G: Lakatoš, Horňák, Marjov - Kočiš (11m), Dako, Kr. Chlmec - Krišovská Liesková 2:0 (1:0), G: Szucs, T. Batta, Úpor - Čierna n/T 2:4 (1:2), G: Pekala, Rugoĺský - Bodnár, Čertický, Makkai, Džerenga, Močarany - Vinné 1:1 (0:1), G: Uhľár (11m) - Kelemanyk, Čičarovce - Palín 6:1 (3:0), G: Csáki 2, Hami 2, Béres, Oravecz - Kufa, Nacina Ves - Lastomír 2:0 (1:0), G: R. Basara, Šalitroš (vlastný).

1. Čierna n/T 6 5 0 1 20 : 7 15
2. Parchovany 6 5 0 1 14 : 5 15
3. Nacina Ves 6 4 1 1 10 : 6 13
4. Lastomír 6 4 0 2 14 : 5 12
5. Močarany 6 3 3 0 9 : 2 12
6. Petrovce n/Lab. 6 3 1 2 15 : 10 10
7. Čičarovce 6 3 1 2 12 : 10 10
8. Cejkov 6 3 1 2 9 : 9 10
9. Kr. Chlmec 6 3 0 3 7 : 10 9
10. Vinné 6 2 2 2 9 : 10 8
11. Palín 6 1 0 5 8 : 21 3
12. Krišovská Liesková 6 1 0 5 6 : 20 3
13. Trakany 6 0 1 5 5 : 12 1
14. Úpor 6 0 0 6 7 : 18 0

PODTATRANSKÁ

Smižany - Veľká Lomnica 1:5 (1:2), G: Regítko - Bojňanský 3, Beller, Baláž, Harichovce - Levoča 1:2 (0:0), G: D. Klein, Kaščák (vlastný) - Kotrady, Hranovnica - Poprad B 2:1 (1:0), G: Oravec, Petruľa - Brož (vlastný), Kravany - Teplička n/H 7:3 (4:2), G: Kobolka 2, Čonka 2, Tkáč 2 (1 z 11 m), Cihoň - Lesnický, Tkáč (vlastný), Cihoň (vlastný), Spišská Belá - Helcmanovce 7:2 (1:0), G: Mezey 2, Duleba (11m), Barnáš, Dunka, Siska, D. Maliňák (vlastný) - R. Maliňák, Pisko, Spišské Bystré - Prakovce 6:0 (5:0), G: Filo 3, Šuster 2, Jakubčo, Hrabušice - Nálepkovo 5:1 (1:0), G: Jozefčák 3, Kukura, Oravec - Kellner.

1. Hrabušice 6 5 1 0 18 : 5 16
2. Sp Belá 6 5 0 1 23 : 5 15
3. V. Lomnica 6 4 0 2 19 : 8 12
4. Poprad B 6 4 0 2 16 : 8 12
5. Kravany 6 3 2 1 15 : 9 11
6. Harichovce 6 3 2 1 14 : 9 11
7. Levoča 6 3 1 2 11 : 14 10
8. Teplička n/H 6 2 1 3 15 : 18 7
9. Nálepkovo 6 2 1 3 10 : 16 7
10. Hranovnica 6 2 0 4 15 : 14 6
11. Smižany 6 1 1 4 6 : 13 4
12. Prakovce 6 1 1 4 6 : 19 4
13. Sp. Bystré 6 1 0 5 9 : 19 3
14. Helcmanovce 6 0 2 4 9 : 29 2

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER

Program 9. kola, nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Svit - Pakostov, Raslavice - Šar. Michaľany, Radvaň n/L - Ľubotice, Medzilaborce - Štrba, Kendice - V. Tatry, Kračúnovce - Sp. Podhradie, Dl. Klčovo - Vyš. Mirošov, Fintice - Zámutov.

JUH

Program 9. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Rožňava - Kalša, Mária Huta - Sp. Vlachy; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Čaňa - Sobrance, Strážske - V. Folkmar, Borša - Rudňany, Krompachy - Michaľany, V. Kapušany - Geča, V. Horeš - Medzev.

V. LIGA

Košicko-gemerská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Gem. Hôrka - Gem. Poloma; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Sokoľany - Veľká Ida, Kokšov Bakša - Koš. N. Ves, Malá Ida - Dobšiná, Perín - Čečejovce, Ťahanovce - Krs. Podhradie, Poproč - Turňa n/B.

Zemplínska

Program 7. kola, nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Parchovany - Petrovce n/L, Trakany - Kr. Chlmec, Kriš. Liesková - Úpor, Čierna n/T - Močarany, Vinné - Čičarovce, Palín - Nacina Ves, Lastomír - Cejkov.

Vihorlatsko-dukelská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Humenné - Čierne n/T; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Sačurov - Ptičie, Sedliská - Kochanovce, Hanušovce n/T - Kamenica n/C, Stakčín - Soľ, Jasenov - Bystré, Niž. Hrušov - Hencovce.

Šarišská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Gaboltov - Ražňany; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Demjata - Uzovce, Šiba - Dlhá Lúka, Chmiňany - Koprivnica, Gerlachov - V. Šariš, St. Ľubovňa - M. Šariš, Záhradné - Čirč.

Podtatranská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Prakovce - Hrabušice; nedeľa, 20. 9. o 10.30 hod.: Poprad - Kravany, o 15.00 hod.: Helcmanovce - Sp. Bystré, Teplička - Sp. Belá, Nálepkovo - Smižany, V. Lomnica - Harichovce, Levoča - Hranovnica.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 17 325
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 16 830
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 990
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 605
  5. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 8 971
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 372
  7. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 5 046
  8. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 4 762
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 3 373
  10. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 3 366

Neprehliadnite tiež

Osem mesiacov pred hokejovým šampionátom sú košické hotely naplnené

Za noc v súkromnom apartmáne chcú aj 500 eur, na internáte len 14.

Nákladiak pri cúvaní zrazil poštárku. Na mieste zomrela

Krajský súd sa zaoberal prípadom tragickej nehody.

Na Spiši majú kópiu starobylého Jeruzalema, objavili ho pred 16 rokmi

Kaplnky predstavujú miesta udalostí posledných dní Ježiša Krista.

Vo vzácnom parku v Parchovanoch nájdete aj tristoročné duby

Súčasťou areálu je i jazierko slúžiace ako rybník.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Hamšík vypadol z Ancelottiho zostavy, o odchode neuvažuje

Nerozumiem, odkiaľ tieto správy pochádzajú, odbil tvrdenia agent Petráš.

Blog Radovana Bránika

Synovia Detvy, Bytes a ďalší z kola von

Ľudia z pozadia firmy BYTES sa v obave z negatívnej publicity ozvali.

ROZHOVOR S DAVIDOM ENGELSOM - FÓRUM

Belgický historik: Čaká nás čo Rimanov v prvom storočí pred Kristom

K vláde majú prísť autoritárske režimy.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop