Korzár logo Korzár
Sobota, 25. február, 2017 |Meniny má Frederik(a)

Futbal v okresoch

Košice
VI. liga - 1. kolo: Koš. Belá - Slovan B Roma 5:4, Slávia TU Košice - Gyňov 7:1, Poľov - Athletico Košice 0:0.

Košice-okolie
I. trieda - 4. kolo: N. Polhora - AC Jasov 3:1, Valaliky - Mokrance 7:1, Trstené p/H - Bidovce 0:3, Paňovce - Koš. Oľšany 2:4, Kechnec - Kysak 3:0, Tatran Jasov - Svinica 2:0, Vyš. Myšľa - Budimír 2:0.
1. Kechnec 3 3 0 0 14:3 9
2. Koš. Oľšany 3 3 0 0 9:2 9
3. Bidovce 3 2 1 0 8:2 7
4. N. Polhora 3 2 1 0 8:3 7
5. Valaliky 3 2 0 1 11:6 6
6. Vyš. Myšľa 3 1 1 1 3:4 4
7. T. Jasov 3 1 1 1 5:10 4
8. Paňovce 2 1 0 1 8:7 3
9. Mokrance 3 1 0 2 8:12 3
10. AC Jasov 3 1 0 2 6:10 3
11. Trstené p/H 3 1 0 2 3:7 3
12. Kysak 2 0 0 2 2:6 0
13. Svinica 3 0 0 3 5:11 0
14. Budimír 3 0 0 3 1:8 0

Bardejov
I. trieda - 4. kolo: Marhaň - Kružlov 1:2, G: Mitaľ - Kantor, Poloha, Osikov - Hertník 3:0, Moravec, Drabiščák, Tej, Porúbka - Smilno 0:0, Dubinné - Bartošovce 8:2, Švirk, Kovalik 3, Jurko 3, Soušek - Tvardzik (vl.), Artim, Malcov - Kurov 0:3, Migacz, Pavlišák 2, Kurima - Kľušov 1:1, Uhrín - Guliga, Zborov - Lopúchov 1:3, Kundrat - Salamon 3.
1. Dubinné 4 3 1 0 20:7 10
2. Kružlov 4 3 0 1 7:4 9
3. Lopúchov 4 3 0 1 12:10 9
4. Kurov 4 3 0 1 9:8 9
5. Kľušov 4 2 2 0 12:7 8
6. Kurima 4 2 1 1 9:8 7
7. Zborov 4 2 0 2 8:6 6
8. Osikov 4 2 0 2 9:8 6
9. Hertník 4 2 0 2 7:9 6
10. Porúbka 4 1 1 2 4:5 4
11. Bartošovce 4 1 1 2 7:15 4
12. Smilno 4 0 1 3 4:8 1
13. Marhaň 4 0 1 3 5:11 1
14. Malcov 4 0 0 4 5:12 0

II. trieda - 3. kolo: Abrahámovce - Beloveža 2:3, Hažlín - Rokytov 1:4, Stuľany - Kobyly 5:2, Hervartov - Fričkovce 2:1, Chmeľová - Niž. Tvarožec 4:0.
1. Stuľany 2 2 0 0 7:2 6
2. Beloveža 2 2 0 0 7:2 6
3. Rokytov 2 2 0 0 6:2 6
4. Hervartov 3 2 0 1 8:5 6
5. Chmeľová 2 1 0 1 4:4 3
6. Kobyly 2 1 0 1 6:7 3
7. Niž. Tvarožec 3 1 0 2 4:10 3
8. Abrahámovce 2 0 0 2 4:7 0
9. Fričkovce 2 0 0 2 1:4 0
10. Hažlín 2 0 0 2 2:6 0

Dorast I. trieda - 3. kolo: Zborov - Kružlov 4:0, Kľušov - Šiba 6:0, Marhaň - Dlhá Lúka 0:1, Malcov - Hertník 1:3, Gaboltov - Bartošovce 2:1.
1. Dlhá Lúka 2 2 0 0 5:1 6
2. Zborov 2 1 1 0 6:2 4
3. Kľušov 2 1 0 1 7:4 3
4. Hertník 2 1 0 1 4:3 3
5. Osikov 1 1 0 0 2:1 3
6. Šiba 2 1 0 1 6:6 3
7. Malcov 2 1 0 1 2:3 3
8. Gaboltov 2 1 0 1 2:7 3
9. Bartošovce 2 0 1 1 3:4 1
10. Marhaň 1 0 0 1 0:1 0
11. Kružlov 2 0 0 2 0:5 0

Žiaci A skupina - 3. kolo: Zborov - Dlhá Lúka 10:0, Koprivnica B - Kurima 0:8, Hažlín - Koprivnica A 4:3.
1. Zborov 2 2 0 0 14:2 6
2. Kurima 2 1 0 1 10:4 3
3. Bard. N. Ves 1 1 0 0 3:0 3
4. Lopúchov 1 1 0 0 4:2 3
5. Dubinné 1 1 0 0 1:0 3
6. Hažlín 2 1 0 1 4:6 3
7. Koprivnica A 1 0 0 1 3:4 0
8. Koprivnica B 2 0 0 2 0:9 0
9. Dlhá Lúka 2 0 0 2 2:14 0

Žiaci B skupina - 3. kolo: Šiba - Malcov 0:16, Kobyly - Kľušov 17:0, Gaboltov - Fričkovce 1:2, Osikov - Smilno 3:0.
1. Malcov 2 2 0 0 26:0 6
2. Kobyly 2 2 0 0 24:0 6
3. Fričkovce 2 2 0 0 3:1 6
4. Osikov 2 1 0 1 3:1 3
5. Kľušov 2 1 0 1 3:19 3
6. Gaboltov 1 0 0 1 1:2 0
7. Gerlachov 1 0 0 1 0:10 0
8. Smilno 2 0 0 2 0:10 0
9. Šiba 2 0 0 2 2:19 0

Prešov
VI. liga - 4. kolo: Peč. N. Ves - Vyš. Šebastová 2:0, G: Petrek, Grajcar, Župčany - Rožkovany 2:0, Radačovský (11 m), Koscelník (vl.), Hermanovce - Drienov 2:0, Marinica, Pokuta, Záborské - Dubovica 1:1, Kakaščík (11 m) - Baňas, Petrovany - Šar. Dravce 1:2, Stavač - Hovančík 2.
1. Župčany 4 3 1 0 11:4 10
2. Hermanovce 4 3 0 1 11:5 9
3. Drienov 4 2 1 1 12:6 7
4. Záborské 4 2 1 1 9:7 7
5. Dubovica 4 1 3 0 5:4 6
6. Peč. N. Ves 4 2 0 2 6:6 6
7. Vyš. Šebastová 4 2 0 2 3:3 6
8. Torysa 3 1 2 0 6:4 5
9. Široké 3 1 1 1 4:4 4
10. Šar. Dravce 4 1 1 2 4:6 4
11. Fričovce 3 1 0 2 4:7 3
12. Rožkovany 4 1 0 3 2:6 3
13. Petrovany 4 0 1 3 3:10 1
14. Nemcovce 3 0 1 2 2:10 1

VII. liga - 4. kolo: Šar. Bohdanovce - Kamenica 3:2, Roma Ostrovany - Kojatice 0:0, Šar. Sokolovce - Ľubotice B 2:2, Víťaz - Chmin. N. Ves 0:1, Uz. Šalgov - Janov 8:0, Žehňa - Miklušovce 2:2.
1. Uz. Šalgov 4 4 0 0 23:4 12
2. Kojatice 4 2 2 0 9:2 8
3. Chm. N. Ves 4 2 2 0 5:3 8
4. Šar. Sokolovce 4 2 1 1 12:6 7
5. Ľubotice B 4 2 1 1 7:6 7
6. Kamenica 4 2 0 2 9:8 6
7. R. Ostrovany 4 1 2 1 5:5 5
8. Žehňa 4 1 2 1 8:11 5
9. Šar. Bohdanovce 4 1 2 1 5:8 5
10. Žipov 3 1 1 1 5:1 4
11. Miklušovce 4 1 1 2 6:9 4
12. Víťaz 4 1 0 3 4:7 3
13. Kapušany 3 0 0 3 0:9 0
14. Janov 4 0 0 4 3:22 0

VIII. liga A - 4. kolo: Svinia - Hrabkov 1:6, Kokošovce - Rus. N. Ves 3:1, Tulčík - Dulova Ves 0:4, Drien. N. Ves - Haniska 5:1, Ovčie - Ličartovce 3:3.
1. Ličartovce 4 3 1 0 16:5 10
2. Hrabkov 3 3 0 0 18:4 9
3. Ovčie 4 2 2 0 13:6 8
4. Lemešany 3 2 1 0 11:0 7
5. Dulova Ves 3 2 1 0 10:1 7
6. Drien. N. Ves 4 2 0 2 11:9 6
7. Kokošovce 4 2 0 2 7:12 6
8. Haniska 3 1 0 2 6:10 3
9. Svinia 3 0 1 2 5:12 1
10. Rus. N. Ves 3 0 0 3 3:14 0
11. Sedlice 2 0 0 2 1:12 0
12. Tulčík 4 0 0 4 3:19 0

VIII. liga B - 4. kolo: Gregorovce - Medzany 0:1, Lipany B - Krásna Lúka 3:1, Jakubova Voľa - Brezovica 0:2, Brezovička - Jakubovany 4:1, Terňa - Krivany 2:3, Poloma - Roma Jarovnice 2:2.
1. Krivany 4 3 0 1 11:9 8
2. R. Jarovnice 4 2 1 1 12:6 7
3. Brezovica 4 2 1 1 8:3 7
4. Medzany 4 2 1 1 5:5 7
5. Terňa 3 2 0 1 8:6 6
6. Krásna Lúka 3 2 0 1 8:6 6
7. Brezovička 4 2 0 2 8:6 6
8. Gregorovce 4 2 0 2 7:8 6
9. Jakubovany 4 2 0 2 7:9 6
10. Lipany B 4 1 1 2 4:5 4
11. Jak. Voľa 4 1 0 3 5:12 3
12. Poloma 3 0 1 2 7:9 1
13. Hubošovce 3 0 1 2 3:9 1

Dorast - IV. liga - 4. kolo: Rožkovany - Chmiňany 4:4, Záborské - Gregorovce 2:1, Demjata - Široké 2:3, Ražňany - Župčany 2:0, Dubovica - Kamenica 1:4, Torysa - Safi 3:2.
1. Ražňany 4 4 0 0 30:1 12
2. Široké 4 3 0 1 13:4 9
3. Kamenica 4 3 0 1 14:6 9
4. Torysa 4 3 0 1 8:9 9
5. Chmiňany 4 2 1 1 12:8 7
6. Župčany 4 2 1 1 11:9 7
7. Rožkovany 4 2 1 1 9:11 7
8. Drienov 3 2 0 1 10:4 6
9. Záborské 4 1 1 2 7:12 4
10. Gregorovce 4 1 0 3 8:9 3
11. Kendice 3 1 0 2 5:9 3
12. Dubovica 4 1 0 3 5:22 3
13. Safi 4 0 0 4 3:13 0
14. Demjata 4 0 0 4 6:24 0

Dorast - V. liga - 4. kolo: Rus. N. Ves - Fričovce 0:2, Víťaz - Chmeľov 3:2, Hrabkov - Uzovce 1:1, Tulčík - Peč. N. Ves 1:8, Šar. Sokolovce - Šar. Dravce 5:2.
1. Fričovce 3 3 0 0 15:5 9
2. Peč. N. Ves 4 3 0 1 15:7 9
3. Rus. N. Ves 4 3 0 1 9:3 9
4. Uzovce 4 2 2 0 18:5 8
5. Hrabkov 4 2 2 0 14:2 8
6. Šar. Sokolovce 4 2 1 1 12:7 7
7. Šar. Dravce 4 2 0 2 20:8 6
8. Víťaz 4 2 0 2 9:17 6
9. Chmeľov 4 1 0 3 9:10 3
10. V. Šariš 2 0 1 1 3:5 1
11. Záhradné 3 0 0 3 5:11 0
12. Lemešany 2 0 0 2 2:25 0
13. Tulčík 4 0 0 4 1:27 0

Žiaci III. liga - 4. kolo: Roma Ostrovany - Brezovica 3:1, Rus. N. Ves - Kapušany 1:0, Chmiňany - Šar. Michaľany 1:4, Šar. Dravce - M. Šariš 3:5, Chmin. N. Ves - Hermanovce 5:1, Víťaz - Pušovce 0:7.
1. Chmin. N. Ves 4 4 0 0 22:2 12
2. Rus. N. Ves 4 4 0 0 10:2 12
3. R. Ostrovany 3 2 1 0 11:5 7
4. Pušovce 3 2 0 1 14:2 6
5. Chmiňany 4 2 0 2 16:11 6
6. Kapušany 4 2 0 2 14:11 6
7. Šar. Michaľany 3 2 0 1 9:9 6
8. V. Šariš 3 1 1 1 7:7 4
9. Dulova Ves 3 1 1 1 3:3 4
10. M. Šariš 4 1 1 2 8:10 4
11. Víťaz 3 1 0 2 3:9 3
12. Brezovica 3 0 0 3 2:14 0
13. Hermanovce 3 0 0 3 3:16 0
14. Šar. Dravce 4 0 0 4 5:26 0

Žiaci IV. A liga - 2. kolo: Vyš. Šebastová - Žehňa 4:2, Kendice - Drienov 5:0.
1. Drienov 2 1 0 1 12:5 3
2. Kendice 1 1 0 0 5:0 3
3. Vyš. Šebastová 2 1 0 1 4:14 3
4. Petrovany 0 0 0 0 0:0 0
5. Žehňa 1 0 0 1 2:4 0

Žiaci IV. B liga - 2. kolo: Radatice - Janov 5:9, Žipov - Miklušovce 24:0.
1. Janov 2 2 0 0 21:7 6
2. Žipov 1 1 0 0 24:0 3
3. Miklušovce 2 1 0 1 19:24 3
4. Sedlice 1 0 0 1 2:12 0
5. Radatice 2 0 0 2 5:28 0

Žiaci IV. C liga - 2. kolo: Peč. N. Ves - Kojatice 2:6, Župčany - Roma Jarovnice 0:13, Uz. Šalgov - Ražňany 7:2.
1. R. Jarovnice 2 2 0 0 22:0 6
2. Kojatice 2 2 0 0 14:2 6
3. Uz. Šalgov 2 1 0 1 8:5 3
4. Župčany 2 1 0 1 3:14 3
5. Ražňany 2 0 0 2 2:15 0
6. Peč. N. Ves 2 0 0 2 2:15 0

Žiaci IV. D liga - 3. kolo: Uzovce - Fintice 7:0, Gregorovce - Terňa 4:4, Jakubovany - Tulčík 3:5.
1. Tulčík 3 3 0 0 17:4 9
2. Demjata 2 2 0 0 16:2 6
3. Gregorovce 3 1 1 1 12:14 4
4. Terňa 3 1 1 1 9:16 4
5. Uzovce 2 1 0 1 7:5 3
6. Jakubovany 2 0 0 2 6:9 0
7. Fintice 3 0 0 3 4:21 0

Žiaci IV. E liga - 3. kolo: Kamenica - Dubovica 3:2, Torysa - Krivany 4:3, Brezovička - Rožkovany 3:3.
1. Brezovička 3 2 1 0 9:7 7
2. Poloma 2 2 0 0 21:2 6
3. Kamenica 3 2 0 1 13:10 6
4. Rožkovany 2 1 1 0 16:3 4
5. Torysa 3 1 0 2 6:19 3
6. Krivany 2 0 0 2 3:12 0
7. Dubovica 3 0 0 3 4:19 0

Trebišov

VI. liga Sever - 3. kolo: Plechotice - Z. Teplica 0:2, Z. Hradište - Z. Jastrabie 2:1, Slivník - Trebišov B 3:0, Roma Sečovce - Niž. Žipov 2:0, Nový Ruskov - Michaľany B 6:1, Vojčice - Hraň 10:1.
1. Z. Teplica 3 3 0 0 12:2 9
2. R. Sečovce 3 3 0 0 8:0 9
3. Z. Hradište 3 2 1 0 5:3 7
4. Vojčice 3 2 0 1 12:8 6
5. N. Ruskov 3 2 0 1 7:3 6
6. Slivník 3 2 0 1 6:5 6
7. Z. Jastrabie 3 1 0 2 7:6 3
8. Niž. Žipov 3 1 0 2 5:4 3
9. Plechotice 3 1 0 2 4:6 3
10. Trebišov B 3 0 1 2 1:7 1
11. Michaľany B 3 0 0 3 2:10 0
12. Hraň 3 0 0 3 1:16 0

VI. liga Juh - 3. kolo: Leles - Vojka 4:0, V. Kamenec - Slov. N. Mesto 3:0, M. Horeš - M. Kamenec 4:0, Somotor - Svätuše 3:0, Biel - Streda n/B 1:3.
1. Leles 3 3 0 0 16:2 9
2. M. Horeš 3 2 0 1 7:3 6
3. V. Kamenec 3 1 2 0 4:1 5
4. Somotor 2 1 1 0 3:0 4
5. Biel 3 1 1 1 6:4 4
6. Boťany 2 1 1 0 2:1 4
7. Streda n/B 1 1 0 0 3:1 3
8. Vojka 3 0 1 2 1:9 1
9. M. Kamenec 3 0 1 2 0:8 1
10. Slov. N. Mesto 3 0 1 2 2:11 1
11. Svätuše 2 0 0 2 2:6 0

Vranov
VI. liga - 4. kolo: Merník - Roma Niž. Hrabovec 4:1, Čaklov - Rudlov 0:1, Hlinné - Zámutov 1:2, Kam. Poruba - Komárany 3:0, Niž. Hrabovec - Seč. Polianka 0:1, Vyš. Žipov - Banské 4:0, Tovarné - Vechec 2:0.
1. Vyš. Žipov 4 3 1 0 8:2 10
2. Seč. Polianka 4 3 0 1 9:3 9
3. Zámutov 4 3 0 1 12:9 9
4. Čaklov 4 2 1 1 13:5 7
5. Kam. Poruba 4 2 1 1 6:4 7
6. R. Niž. Hrabovec 4 2 1 1 10:9 7
7. Niž. Hrabovec 4 2 0 2 4:2 6
8. Merník 4 2 0 2 13:15 6
9. Komárany 4 2 0 2 7:11 6
10. Banské 4 2 0 2 5:14 6
11. Hlinné 4 1 0 3 6:6 3
12. Tovarné 4 1 0 3 3:7 3
13. Rudlov 4 1 0 3 3:7 3
14. Vechec 4 0 0 4 3:8 0

Svidník
VI. liga - 4. kolo: Kalnište - Mestisko 3:0, G: Marko 2, Hálek, Hrabovčík - Lomné 7:1, Havrila 4, Zápotoka T., Džurban, Kačmár - Trebišovský, Miňovce - Rovné 2:2, Tisinec - Sitníky 3:2, Breznica - Radoma 2:1, Melník 2 - Gnaľ, Lúčka - Stročín 1:4, Kuková - Chotča 4:0.
1. Kalnište 4 3 1 0 12:0 10
2. Hrabovčík 4 3 1 0 17:7 10
3. Tisinec 4 3 1 0 11:4 10
4. Breznica 4 3 0 1 11:6 9
5. Kuková 4 2 1 1 8:4 7
6. Rovné 4 1 3 0 7:4 6
7. Sitníky 4 2 0 2 13:14 6
8. Miňovce 4 1 2 1 7:6 5
9. Mestisko 4 1 1 2 8:10 4
10. Stročín 4 1 1 2 8:12 4
11. Lúčka 4 1 1 2 5:10 4
12. Radoma 4 0 1 3 5:10 1
13. Chotča 4 0 1 3 1:10 1
14. Lomné 4 0 0 4 1:17 0

VII. liga - 2. kolo: V. Orlík - Ladomirová 2:2, Baňa - Havaj 1:1, Kružlová - Bukovce 1:4.
1. Havaj 2 1 1 0 6:2 4
2. Ladomirová 2 1 1 0 6:3 4
3. Bukovce 2 1 1 0 5:2 4
4. Baňa 2 0 2 0 2:2 2
5. V. Orlík 2 0 1 1 3:7 1
6. Gribov 1 0 0 1 1:4 0
7. Kružlová 1 0 0 1 1:4 0

Neprehliadnite tiež

Banská Bystrica v presilovkách otočila proti Popradu

Hokejisti spod Tatier viedli o gól, o dva potom prehrali.

Košickí hokejisti natiahli neúspešnú sériu Liptovského Mikuláša

Z Liptova si HC Košice vezie všetky tri body.

Braňo Mojsej spadol počas koncertu na pódiu

Incident sa stal počas vystúpenia v Bratislave.

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Pozrite, čo sa stalo na Slovensku, hromží Trump pred kamerami (Komentár Máriusa Kopcsaya)

Preceňovanie utečeneckej témy odpútava pozornosť od úplatkov.

KOMENTÁRE

Férové, ale drsné ultimátum z USA (Schutzov týždeň)

Prečo je balvanom v oku ten iliberál, ktorý nevládne?

EKONOMIKA

Kažimír dostal košom. Sulík odmietol zmenu dlhovej brzdy

Sulík sa stretol s ministrom financií.

ŠPORT

Sagan: Keď idem so Slovákmi, navzájom sa motivujeme

Majstra sveta čaká prvý ostrý štart.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 289
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 005
  3. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 8 962
  4. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 6 260
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 5 406
  6. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 4 626
  7. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 4 289
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 497
  9. Klasickým gastrolístkom konkuruje už aj nová stravovacia karta 2 766
  10. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 2 612

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop