Korzár logo Korzár
Nedeľa, 20. október, 2019 | Meniny má Vendelín
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga Zámutov vedie tabuľku bez prehry, Chmiňany stále nevyhrali

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

Zámutov vedie tabuľku IV. ligy Sever bez prehry, Chmiňany a Veľká Ida v V. lige stále nevyhrali a uzatvárajú svoje tabuľky.

IV. liga

SEVER

Zámutov - Raslavice 4:1 (3:0), G: Vaľko 2, Mihok 2 (1 z 11m) - Žolták, Radvaň n/L - Kendice 6:1 (3:0), G: Legdan 2, Ljubarskij 2, Macej - Fuča (vlastný), Cymbalák, Svit - Medzilaborce 6:0 (3:0), G: Mičko 3, Pitoňák 2, A. Tropp, Pakostov - D. Klčovo 4:1 (3:0), G: Fedorko 2, Dubas, Tomčák - Béreš, Ľubotice - Kračúnovce 3:1 (2:1), G: Jusko, Sabok, Jakubek - Uhrin, Šar. Michaľany - Fintice 1:1 (1:0), G: Kozák - Uličný, V. Tatry - Sp. Podhradie 2:2 (1:1), G: Bednár, Šugarek - Sýkora, Maliňák, Štrba - V. Mirošov 1:1 (0:0), G: Brezina - Varga.

1. Zámutov 4 4 0 0 11:1 12
2. Raslavice 4 3 0 1 15:6 9
3. Svit 4 3 0 1 15:6 9
4. Svidník 3 2 1 0 5:2 7
5. Fintice 4 2 1 1 8:6 7
6. V. Mirošov 4 2 1 1 5:5 7
7. Radvaň n/Lab. 4 2 0 2 10:7 6
8. Pakostov 4 2 0 2 7:5 6
9. Kračúnovce 4 2 0 2 6:9 6
10. Šar. Michaľany 3 1 2 0 6:2 5
11. V. Tatry 4 1 1 2 4:7 4
12. Ľubotice 4 1 0 3 3:6 3
13. D. Klčovo 4 1 0 3 5:11 3
14. Medzilaborce 4 1 0 3 7:16 3
15. Štrba 4 0 2 2 3:6 2
16. Kendice 4 0 0 4 5:20 0

JUH

Rožňava - Strážske 1:2 (1:2), G: Korfanta - Hirjak, Široký, Geča - Krompachy 0:2 (0:2), G: Cmorej, Košč, Rudňany - Maria Huta 1:0 (1:0), G: Matović (11 m), V. Kapušany - V. Horeš 0:2 (0:0), G: Vašky (vlastný) - Lukáč, Kalša - Čaňa 4:1 (2:1), G: Vaňo 2, Horňák, Krakovský (11 m) - Steininger, Sp. Vlachy - Borša 2:0 (1:0), G: Gere 2, V. Folkmar - Sobrance 2:0 (2:0), G: Drozd, Jurko, Medzev - Michaľany 4:1 (2:0), G: Gracer, Kuruc, Horňák, Pulščák - Úporský.

1. V. Horeš 4 3 1 0 12:3 10
2. Krompachy 4 3 0 1 8:5 9
3. Strážske 4 2 2 0 12:5 8
4. V. Folkmár 4 2 2 0 7:3 8
5. Sp. Vlachy 4 2 2 0 6:2 8
6. Medzev 4 2 1 1 12:6 7
7. Kalša 4 2 1 1 11:6 7
8. Sobrance 4 2 0 2 4:5 6
9. Čaňa 4 1 1 2 7:7 4
10. Rožňava 4 1 1 2 5:8 4
11. Borša 4 1 1 2 4:7 4
12. Geča 4 1 0 3 3:8 3
13. Rudňany 4 1 0 3 2:8 3
14. V. Kapušany 4 1 0 3 2:11 3
15. Michaľany 4 0 2 2 6:10 2
16. Gelnica 4 0 2 2 3:10 2

V. liga

Šarišská
Bardejov-Dlhá Lúka - St. Ľubovňa 1:1 (1:0), G: Vilček (11m) - Selep, Gerlachov - Chmiňany 2:0 (2:0), G: Pavúk, Ivanko - Macej (vlastný), Záhradné - Gaboltov 1:0 (0:0), G: Jaworek, ČK: Stach (Záhradné), irč - Demjata 0:1 (0:0), G: Kaperak, Veľký Šariš - Šiba 3:0 (2:0), G: Šimko (11m), Scepaník, Vrbovský, Malý Šariš - Uzovce 1:0 (0:0), G: Lukáč, Koprivnica - Ražňany 2:0 (0:0), G: Keresteš, Hlávka.

1. M. Šariš 2 2 0 0 2:0 6
2. St. Ľubovňa 2 1 1 0 3:1 4
3. Záhradné 2 1 1 0 2:1 4
4. Demjata 2 1 1 0 2:1 4
5. Dlhá Lúka 2 1 1 0 2:1 4
6. Gaboltov 2 1 0 1 4:1 3
7. V. Šariš 2 1 0 1 3:2 3
8. Koprivnica 2 1 0 1 2:1 3
9. Uzovce 2 1 0 1 2:1 3
10. Šiba 2 1 0 1 2:4 3
11. Gerlachov 2 1 0 1 2:4 3
12. Čirč 2 0 0 2 1:3 0
13. Ražňany 2 0 0 2 0:3 0
14. Chmiňany 2 0 0 2 0:4 0

Vihorlatsko-dukelská
Bystré - Sedliská 4:1 (2:1), G: Novotný 2, Kundráš, Tkáč - Murín, Sačurov - Hanušovce n/Topľou 8:1 (2:0), G: Ripič 4 (1 z 11m), Lukáč, Kovalčin, Daňo, Mitro - Daňo (11m), Nižný Hrušov - Humenné 1:5 (0:3), G: Palko - Jurov 3, Šaro, Šatník, Hencovce - Stakčín 1:0 (0:0), G: R. Homoľa, Ptičie - Jasenov 3:0 (1:0), G: Bešák, Karas, Kirvej, Kochanovce - Soľ 2:2 (0:2), G: Šamo 2 - Ladomerský, Sakala, Kamenica n/Cirochou - Čierne n/Topľou 1:1 (0:0), G: Benec - Fedor, ČK: Sedzmák (Kamenica).

1. Humenné 2 2 0 0 9:1 6
2. Ptičie 2 1 1 0 4:1 4
3. Kochanovce 2 1 1 0 3:2 4
4. Kamenica n/Cir. 2 1 1 0 2:1 4
5. Sačurov 2 1 0 1 8:5 3
6. Bystré 2 1 0 1 4:2 3
7. Jasenov 2 1 0 1 2:3 3
8. Hencovce 2 1 0 1 1:2 3
9. Soľ 2 0 2 0 3:3 2
10. Stakčín 2 0 1 1 2:3 1
11. Čierne n/T 2 0 1 1 1:2 1
12. N. Hrušov 2 0 1 1 3:7 1
13. Sedliská 1 0 0 1 1:4 0
14. Hanušovce n/T 1 0 0 1 1:8 0

Košicko-gemerská
Turňa n/Bodvou - Gemerská Hôrka 0:0, Sokoľany - Kokšov-Bakša 1:0 (0:0), G: Čišovský, Perín - Malá Ida 6:0 (3:0), Čečejovce - Ťahanovce 2:1 (2:1), G: J.Juhás (11m), O.Juhás - Grutka, Veľká Ida - Poproč 1:4 (1:1), G: Auder - Sakáč 2, Majcher, Hiľovský, voľný žreb - Krásnohorské Podhradie, Košická Nová Ves - Dobšiná 2:2 (2:2), G: Lumtzer, Papaj - Fabian, Husár.

1. Čečejovce 2 2 0 0 3:1 6
2. Perín 2 1 1 0 9:3 4
3. Koš. N. Ves 2 1 1 0 3:2 4
4. Poproč 2 1 0 1 4:2 3
5. Krh. Podhradie 1 1 0 0 2:1 3
6. Kokšov-Bakša 2 1 0 1 4:4 3
7. Sokoľany 2 1 0 1 2:2 3
8. Malá Ida 2 1 0 1 2:7 3
9. Dobšiná 1 0 1 0 2:2 1
10. Ťahanovce 2 0 1 1 4:5 1
11. Gem. Hôrka 2 0 1 1 3:4 1
12. Turňa n/B 2 0 1 1 0:1 1
13. Veľká Ida 2 0 0 2 2:6 0

Zemplínska
Cejkov - Krišovská Liesková 2:0 (0:0), G: Blanár 2 (1 z 11m), Trakany - Čierna n/Tisou 1:3 (1:0), G: Grešš - Kováč, Molnár, Jáger, Parchovany - Vinné 5:2 (2:1), G: Matta 5 - J. Pešta 2, Petrovce n/Laborcom - Palín 5:1 (1:1), G: Lakatoš 3, Horňák, Mráz - Šamudovský, Kráľovský Chlmec - Lastomír 0:3 (0:0), G: Verbič 2, Vinc, Úpor - Nacina Ves 2:3 (1:1), G: Antoš (11m), Tokár - Haluška 3.

1. Čierna n/T 2 2 0 0 11:3 6
2. Parchovany 2 2 0 0 9:2 6
3. Lastomír 2 2 0 0 6:1 6
4. Nacina Ves 2 2 0 0 4:2 6
5. Močarany 2 1 1 0 5:0 4
6. Čičarovce 2 1 1 0 2:0 4
7. Petrovce n/Lab. 2 1 0 1 6:4 3
8. Vinné 2 1 0 1 3:5 3
9. Cejkov 2 1 0 1 2:5 3
10. Úpor 2 0 0 2 2:5 0
11. Trakany 2 0 0 2 1:4 0
12. Kr. Chlmec 2 0 0 2 0:4 0
13. Krišovská Liesková 2 0 0 2 2:10 0
14. Palín 2 0 0 2 1:9 0

Podtatranská
Smižany - Poprad „B“ 0:1 (0:0), G: Škryta, Levoča - Teplička n/H 3:2 (3:0), G: Ferenc (11m), Dunčko, Kašpar - Vojtko, Tekač, Veľká Lomnica - Helcmanovce 7:1 (2:1), G: Neupauer 2, Beller 2, Tribula, Bojňanský, Ilavský - Pisko, Harichovce - Prakovce 3:1 (2:0), G: Štofko 2, Klein - Harakaly, Hranovnica - Nálepkovo 1:2 (0:2), G: Dulovič - Fabián, Žonda, Kravany - Hrabušice 1:3 (1:0), G: Michalík - Jakubec 2, Oravec, Spišská Belá - Spišské Bystré 3:1 (2:1), G: Dunka 2, Zacher - Lopuch.

1. V. Lomnica 2 2 0 0 11:2 6
2. Poprad „B“ 2 2 0 0 7:1 6
3. Sp. Belá 2 2 0 0 7:2 6
4. Hrabušice 2 2 0 0 5:2 6
5. Harichovce 2 1 1 0 5:3 4
6. Levoča 2 1 1 0 5:4 4
7. Nálepkovo 2 1 1 0 4:3 4
8. Kravany 2 1 0 1 4:3 3
9. Helcmanovce 2 0 1 1 3:9 1
10. Hranovnica 2 0 0 2 2:4 0
11. Smižany 2 0 0 2 1:5 0
12. Prakovce 2 0 0 2 2:7 0
13. Sp. Bystré 2 0 0 2 1:6 0
14. Teplička n/H 2 0 0 2 3:9 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

SEVER
5. kolo, 23. 8. 2015 o 16.00 hod.: V. Mirošov - Zámutov, Sp. Podhradie - Štrba, Fintice - V. Tatry, Kračúnovce - Šar. Michaľany, D. Klčovo - Ľubotice, Medzilaborce - Pakostov, Kendice - Svit, Raslavice - Radvaň n/Lab.

JUH
5. kolo, 22. 8. 2015 o 16.00 hod.: Sobrance – Rudňany, Maria Huta - V. Kapušany, 23. 8. o 16.00 hod.: Michaľany - V. Folkmar, Borša - Medzev, Krompachy - Sp. Vlachy, Čaňa - Geča, Strážske - Kalša, V. Horeš - Rožňava.

V. liga

Košicko-gemerská
3. kolo, 22. 8. 2015 o 16.00 hod.: Krh. Podhradie - Koš. N. Ves, Gem. Hôrka - Sokoľany, 23. 8. o 16.00 hod.: Dobšiná - Turňa n/B, Ťahanovce - V. Ida, M. Ida - Čečejovce, Kokšov-Bakša - Perín.

Zemplínska
3. kolo, 23. 8. 2015 o 16.00 hod.: Čičarovce - Cejkov, Nacina Ves - Močarany, Lastomír - Úpor, Palín - Kr. Chlmec, Vinné - Petrovce n/Lab., Čierna n/T - Parchovany, Krišovská Liesková - Trakany.

Vihorlatsko-dukelská
3. kolo, 22. 8. 2015 o 16.00 hod.: FK Humenné - Hencovce, 23. 8. o 16.00 hod.: Čierne n/T - Bystré, Soľ - Kamenica n/Cir., Kochanovce - Jasenov, Stakčín - Ptičie, Hanušovce n/T - N. Hrušov, Sedliská - Sačurov.

Šarišská
3. kolo, 22. 8. 2015 o 16.00 hod.: Gaboltov - Čirč, 23. 8. o 16.00 hod.: Ražňany - D. Lúka, Uzovce - Koprivnica, Šiba - M. Šariš, Demjata - V. Šariš, Chmiňany - Záhradné, St. Ľubovňa - Gerlachov.

Podtatranská
3. kolo, 22. 8. 2015 o 16.00 hod.: Prakovce - Hranovnica, 23. 8. o 10.30 hod.: Hrabušice - Sp. Belá, Poprad B - Levoča, o 16.00 hod.: Nálepkovo - Kravany, Helcmanovce - Harichovce, Teplička - V. Lomnica, Sp. Bystré - Smižany.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti)
  2. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch
  3. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo
  4. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  5. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  6. Nestarnú, ale dozrievajú
  7. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 %
  8. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie
  9. Rýchlejšie doma. Už čoskoro.
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Pripojte sa na nový internet už aj v oblasti Gemera a Novohradu
  2. Na Kysuciach budete môcť surfovať na internete rýchlejšie
  3. Na Orave dobre aj s novým optickým internetom
  4. Aj do Liptovského Mikuláša dorazí nová optická sieť
  5. Najnovšia ponuka optického internetu na Spiši
  6. V oblasti Prešova budete môcť využiť nový optický internet
  7. V okolí Levíc budete mať možnosť využiť nový, rýchly internet
  8. Moderný a spoľahlivý internet aj na Hornom Zemplíne
  9. Surfujte na novej optickej sieti aj na Dolnom Zemplíne
  10. Už aj v Košiciach sa pripojíte do modernej optickej siete
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 15 805
  2. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 15 061
  3. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 14 374
  4. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 8 325
  5. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 7 977
  6. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 7 975
  7. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 7 669
  8. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov? 7 237
  9. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 7 138
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 6 741

Neprehliadnite tiež

III. liga: Lipany zakopli u nováčika, využili to Prešov a Vranov

Ďalší z adeptov na postup FK Humenné doma stratil dva body so Svidníkom.

Futbalisti prešovského Tatrana sa po výhre nad rezervou Popradu vyšvihli na líderskú pozíciu.

Pri zrážke motocyklov v okrese Gelnica zahynul 47-ročný Košičan

Druhého motocyklistu z okresu Prešov previezol vrtuľník do Košíc.

Pri nehode zasahoval vrtuľník.

Prešovský kraj by chcel získať na rozvoj viac európskych prostriedkov

Podľa župana Majerského potrebujú zlepšiť cesty, cyklotrasy a kanalizáciu.

Rokovania v Bruseli prebiehali štyri dni.

Kvocera je pripravený platiť. Premiérový gól ho bude stáť päťdesiatku

V Žiline bol blízko aj k dvom zásahom, svoju strelu už videl v sieti.

Milanovi Kvocerovi (vľavo) spoluhráči gól do žilinskej siete hneď vyúčtovali.

Hlavné správy zo Sme.sk

Bývalý šéf tímu Gorila: Našli sme stámiliónové transakcie

Suma mala podľa bývalého šéfa tímu Gorila skončiť na účte, na ktorý mal Jirko Malchárek alebo jeho blízki prístup.

Šéf vyšetrovacieho tímu Gorila Lukáš Kyselica.
Michaela Žureková
Píše Roman Jančiga - Fórum

Kto pred Pentou rozvinul červený koberec

Ako dobové ideologické podhubie produkovalo pre Pentu alibi.

Ilustračné foto.
Dávid Lindtner.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop