1.kolo – 9.8., 16.30 hod.
Sp. Belá – Smižany
Sp. Bystré – Kravany
Hrabušice – Hranovnica
Nálepkovo – Harichovce
Prakovce – Sp. Podhradie
Helcmanovce – Levoča
Teplička – Poprad B
2. kolo – 16.8., 16.00 hod.
Smižany – Poprad B
Levoča – Teplička
Sp. Podhradie – Helcmanovce
Harichovce – Prakovce
Hranovnica – Nálepkovo
Kravany – Hrabušice
Sp. Belá – Sp. Bystré
3. kolo – 23.8., 16.00 hod.
Sp. Bystré – Smižany
Hrabušice – Sp. Belá
Nálepkovo – Kravany
Prakovce – Hranovnica
Helcmanovce – Harichovce
Teplička – Sp. Podhradie
Poprad B – Levoča
4. kolo – 30.8, 16.00 hod.
Smižany – Levoča
Sp. Podhradie – Poprad B
Harichovce – Teplička
Hranovnica – Helcmanovce
Kravany – Prakovce
Sp. Belá – Nálepkovo
Sp. Bystré – Hrabušice
5. kolo – 6.9., 15.30 hod.
Hrabušice – Smižany
Nálepkovo – Sp. Bystré
Prakovce – Sp. Belá
Helcmanovce – Kravany
Teplička – Hranovnica
Poprad B – Harichovce
Levoča – Sp. Podhradie
6. kolo – 13.9., 15.30 hod.
Smižany – Sp. Podhradie
Harichovce – Levoča
Hranovnica – Poprad B
Kravany – Teplička
Sp. Belá – Helcmanovce
Sp. Bystré – Prakovce
Hrabušice – Nálepkovo
7. kolo – 20.9., 15.00 hod.
Nálepkovo – Smižany
Prakovce – Hrabušice
Helcmanovce – Sp. Bystré
Teplička – Sp. Belá
Poprad B – Kravany
Levoča – Hranovnica
Sp. Podhradie – Harichovce
8. kolo – 27.9., 15.00 hod.
Smižany – Harichovce
Hranovnica – Sp. Podhradie
Kravany – Levoča
Sp. Belá – Poprad B
Sp Bystré – Teplička
Hrabušice – Helcmanovce
Nálepkovo – Prakovce
9. kolo – 4.10., 14.30 hod.
Prakovce – Smižany
Helcmanovce – Nálepkovo
Teplička – Hrabušice
Poprad B – Sp. Bystré
Levoča – Sp. Belá
Sp. Podhradie – Kravany
Harichovce – Hranovnica
10. kolo – 11.10., 14.30 hod.
Smižany – Hranovnica
Kravany – Harichovce
Sp. Belá – Sp. Podhradie
Sp. Bystré – Levoča
Hrabušice – Poprad B
Nálepkovo – Teplička
Prakovce – Helcmanovce
11. kolo – 18.10., 14.00 hod.
Helcmanovce – Smižany
Teplička – Prakovce
Poprad B – Nálepkovo
Levoča – Hrabušice
Sp. Podhradie – Sp. Bystré
Harichovce – Sp. Belá
Hranovnica – Kravany
12. kolo – 25.10., 14.00 hod.
Smižany – Kravany
Sp. Belá – Hranovnica
Sp. Bystré – Harichovce
Hrabušice – Sp. Podhradie
Nálepkovo – Levoča
Prakovce – Poprad B
Helcmanovce – Teplička
13. kolo – 1.11., 13.30 hod.
Teplička – Smižany
Poprad – Helcmanovce
Levoča – Prakovce
Sp. Podhrdie – Nálepkovo
Harichovce – Hrabušice
Hranovnica – Sp.Bystré
Kravany – Sp. Belá
14. kolo – 8.11., 13.30 hod.
Smižany – Sp. Belá
Kravany – Sp. Bystré
Hranovnica – Hrabušice
Harichovce – Nálepkovo
Sp. Podhradie – Prakovce
Levoča – Helcmanovce
Poprad B – Teplička