Korzár logo Korzár
Pondelok, 24. január, 2022 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - sobota 25. a nedeľa 26. júla

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Letný divadelný festival

KOŠICE. K letnej pohode prispeje v Obchodnom centre Galéria aj divadelný festival, ktorý odštartuje v sobotu o 15. hodine. Predstavia sa na ňom profesionálni herci, aj amatéri z rôznych kútov Slovenska, ktorí odohrajú predstavenia pre deti, komédiu, aj divadlo jedného herca. Medzi účinkujúcimi sú divadlo Portál, košické divadlo Neon, divadlo Kasiopea Budmerice, Ľupčianske Netradičné Divadlo LUNETRDLO a ďalší.

Grilovačka na Alpinke

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. Nedeľné popoludnie môžete stráviť dobrou zábavou na Alpinke, kde bude pripravená chutná grilovačka, škola grilovania, súťaže, detský program a vystúpenia Laciho Strikea a kapely Peter Bič Project. Akcia potrvá od 14. do 20. hodiny.

Letné kino v Amfiku

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Premietanie pod holým nebom pokračuje. V nedeľu sa môžete zabaviť na francúzskom animovanom filme Asterix - Sídlo bohov.

Výstava Femme Fatale

KOŠICE. Až do začiatku septembra si môžete v Múzeu Vojtecha Löfflera pozrieť zaujímavú výstavu, ktorá ponúka obraz ženy v tvorbe východoslovenských výtvarných umelcov od roku 1900 po súčasnosť. Koncepcia výstavy predstavuje ženu vo viacerých výtvarných druhoch ako sú maľba, kresba, plastika i grafika.

Cyklo Expo v Tabačke

KOŠICE. Na dvore Tabačky sa v sobotu od 15. hodiny uskutoční nezvyčajná akcia, kde si prídu na svoje všetci milovníci cyklistiky. Cyklo expo bude nielen predajnou výstavou trendy bicyklov a príslušenstva, ale môžete na nej vystaviť svoj bicykel, alebo si ho nechať opraviť, či upraviť, dokonca si tam môžete spojazdniť starý zanedbaný bicykel po dedovi.

Letná Terasa

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. V rámci letného programu môžete v Átrium klube prežiť príjemné nedeľné rodinné popoludnie, v ktorom si deti užijú množstvo zábavy s animátormi, kúzelníkom Gabim, v tvorivých dielňach. V utorok o 17. hodine je zase na programe predstavenie Neverte básnikom, ide o veršovanú veselohru zo 16. storočia v podaní ochotníckeho Divadla nad vecou.

Prešovský región

Koncert Šnúrka

PREŠOV. Čajovňa Balalajka predstaví kapelu Šnúrka z Lipian, ktorá hrá prevažne vlastné piesne, melodické, miestami melancholické, ale i tie rýchlejšie. Koncert sa začne v sobotu o 19.00 hod. medzi panelákmi pri Balalajke (M. Benku 1/A).

Kristína Open air

KAPUŠANY. Koncert speváčky Kristíny sa bude konať v sobotu o 18.00 hod. v amfiteátri v Parku sv. Cyrila a Metoda v Kapušanoch (okr. Prešov).

Pivný festival

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. Tretí deň Pivného festivalu v sobotu otvorí svoje brány opäť o 15.00 hod. Kapela Sunlips vystúpi o 17.00 hod., po nej to bude Tublatanka revival (19.00) a od 20. hodiny Oldies party s Robom Balážom.

9. ročník 3b Plážového futbalu 2015

PREŠOV. Organizátori podujatia a letné kúpalisko Sídlisko III. SunPark pozývajú v sobotu a v nedeľu na letnom kúpalisku na Sídlisku 3 na 9. ročník Plážového futbalu.

Country posedenie

PREŠOV. Stará Dúbrava pozýva v sobotu o 17.00 hod. na popoludnie s country hudbou. Postará sa o ňu skupina BB Country.

Lovci a obete

SABINOV. Lovci a obeti je názov filmu, ktorý uvedie kino Torysa v sobotu o 20.00 hod.

Hudobné leto

KVAČANY. V rámci hudobného leta bude v sobotu o 20.00 hod. v Korimanke v Kvačanoch (okr. Prešov) muzikálové a rockové vystúpenie, s hosťom večera Barbarou Išky a Štefanom Hundžom.

Pod polomsku hurčeku

POLOMA. OZ Polomjanka, FSk Polomjanka a obec Poloma (okr. Sabinov) pozývajú na folklórny festival Pod polomsku hurečku. Uskutoční sa v sobotu od 15.00 hod. v altánku v strede obce. Počas programu vystúpia folklórne skupiny z obcí Brezovica, Vyšný Slavkov, Bajerovce, Rožkovany, Dubovica, Tichý Potok i domáci folkoristi. Spestrením programu budú hudobná skupina Traky a ľudová hudba Pastrnoci.

Kultúrne slávnosti

NIŽNÝ SLAVKOV. Kultúrne slávnosti obce pri príležitosti odpustovej slávnosti sv. Anny sa budú konať počas víkendu v Nižnom Slavkove (okr. Sabinov). Program sa začne v sobotu o 16.00 hod. kultúrnym programom a sprievodnými aktivitami pod názvom Vitajte v Nižnom Slavkove v areáli amfiteátra obce. O 17.00 hod. vystúpi centrum voľného času pri miestnej základnej škole. V programe od 17.30 hod. vystúpia folklórne skupiny z Rožkovian, Tichého Potoka, domáci súbor i Pavol Kapitančík so synom. Vyvrcholením sobotňajšieho programu bude Folklórna skupina Kysucký prameň z Oščadnice o 20.00 hod. Do rána bude prebiehať ľudová veselica v sále kultúrneho domu a disco show v areáli.

Krivianska kopačka

KRIVANY. Futbalové popoludnie pod názvom Krivianska kopačka 2015 je pripravené v sobotu od 13. hodiny na futbalovom ihrisku v Krivanoch (okr. Sabinov). Po skončení turnaja sa bude konať kopanie jedenástky pre návštevníkov a zúčastnených hráčov.

Mikovský festival

MIKOVÁ. Druhý deň Mikovského festivalu sa začne programom v sobotu o 18.00 hod. Duo Domaša. Vystúpia Rusínske holosy, Heľenine oči, Gladiátor a Gypsi čave. Do rána bude zabávať skupina Medium.

Tuning show Bardejov
BARDEJOV. V sobotu od

9.00 sa na bardejovskom Radničnom námestí uskutoční tretí ročník akcie Tuning show Bardejov. Hodnotiť sa bude show and shine, meranie hudby, najhlučnejší výfuk, najkrajší interiér, najkrajšie kolesá a najkrajší veterán. Vystúpia kapely Yelllowe a Wendigo.

Zborovské sladké drevo

ZBOROV. V sobotu od 16.30 sa na futbalovom ihrisku v Zborove pri Bardejove uskutoční trinásty ročník hudobného festivalu Zborovské sladké drevo. Vystúpia skupiny DPHrá (Bardejov), Liquid Error (Bardejov), Ľudová hudba Stana Baláža (Raslavice), Marek Lacko a Tomi Sučík (Košice), Ján Kopčák a Wendifunk (Zborov, Bardejov), Tublatanka Revival (Prešov). Festivalom budú sprevádzať Bobor z Bardejova a Animačný tím 21 z Bardejova, ktorí pripravili program a vystúpenia určené deťom a mládeži. Budú pripravené atrakcie pre deti, o občerstvenie sa postará Šport bar pri ihrisku, bude sa variť dobrý guľáš, klobáska, ponúkať sa bude chladené pivko. Svoje aktivity predstaví Združenie na záchranu Zborovského hradu.

Pivný festival

PREŠOV. Nedeľný program na Pivnom festivale spestria o 17.00 hod. Beatles Revival a o 18.30 hod. Index.

Plážový futbal

PREŠOV. 9. ročník 3b Plážového futbalu sa bude konať na letnom kúpalisku na Sídlisku 3 aj v nedeľu.

Pozorovanie večernej oblohy

PREŠOV. Krásy večernej oblohy bude možné pozorovať prostredníctvom hvezdárskych ďalekohľadov v nedeľu o 21.00 hod. vo Hvezdárni a planetáriu.

Oslavy 695. výročia prvej písomnej zmienky

ŠIROKÉ. Bohaté oslavy 695. výročia prvej písomnej zmienky sa budú konať v nedeľu v obci Široké (okr. Prešov). Začnú sa o 10.30 hod. slávnostnou sv. omšou v kostole sv. Mikuláša, o 11.45 uložia vence k Zelenému pamätníku. Kultúrny program sa začne v sále kultúrneho domu o 15. hodine. V rámci neho uvedú do platnosti širocký sokol v hodnote 2 ŠS a 5 ŠS, tiež udelia ceny obce, starostu obce a čestného občianstva obce. Stretnutie rodákov bude o 17.00 hod. na priestranstve pred kultúrnym domom s bohatým programom, súťažami a atrakciami. Heľenine oči vystúpia počas diskotéky o 21.00 hod.

Odpustová slávnosť

NIŽNÝ SLAVKOV. Kultúrne slávnosti obce pri príležitosti odpustovej slávnosti sv. Anny budú prebiehať v Nižnom Slavkove (okr. Sabinov) v nedeľu sv. omšou o 7.00 hod. a ďalšou, odpustovou, o 10.00 hod. s košickým emeritným arcibiskupom Alojzom Tkáčom.

Motocross Rožkovany

ROŽKOVANY. RMRClub Rožkovany MX Riders pozýva na preteky v motocrosse v Rožkovanoch (okr. Sabinov). Začne sa v nedeľu o 7. hodine prezentáciou, tréning bude o 9.00 hod., 1. finále o 10.30 a 2. finále o 13.00 hod. Výsledky vyhlásia o 17.30 hod.

S rozprávkou na dobrú noc

LIPANY. Rozprávka Nebojsa o odvážnom putovaní smelého drevorubača Ondreja, ktorý na svojej ceste oslobodí zakliatu krajinu a urobí mnoho dobrého, bude v Lipanoch na letnom pódiu v dolnom parku na námestí v nedeľu o 19.00 hod.

Asterix Sídlo bohov

SABINOV. Obľúbenú postavičku si budú môcť návštevníci pozrieť vo filme Asterix Sídlo bohov v nedeľu v kine Torysa o 16.00 a 19.00 hod.

Mikovský festival

MIKOVÁ. Mikovský festival vyvrcholí v nedeľu o 15.00 hod. slávnostným programom, v ktorom sa predstavia Spevácky súbor Tarnávčan, Hanka Servická, Mária Mačošková, FS Kapušančan, Progres, ĽH Jendrichovci, Duo Yamaha a Hic music Stropkov a tiež Kandráčovci.

Ordzovianka z Ordzovian

BARDEJOV. V nedeľu o 15.00 mesto Bardejov pozýva na koncert dychovej hudby Ordzovianka z Ordzovian do Promenádneho parku.

Kultúra zbližuje – koncert Alegro

SVIDNÍK. V nedeľu o 16.00 v svidníckej pešej zóne v rámci letného festivalu Kultúra zbližuje uskutoční vystúpenie hudobnej skupiny Alegro.

Spišský región

Kino v Margecanoch

MARGECANY. V margecianskom kine sa v nedeľu o 17.00 hod. bude premietať animovaná rozprávka O myške a medveďovi.

Tvorivé dielne Levoča 2015

LEVOČA. V divadelnej sále sa v sobotu o 19.30 hod. uskutoční verejná prezentácia tvorivých dielní Happening.

Kino Úsmev

LEVOČA. Kino Úsmev ponúkne v sobotu o 19. hod. sci-fi komédiu Pixels.

Tatranský región

Princezná so zlatou hviezdou

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia v sobotu o 10.00 h zahrá divadlo Cliperton Banská Bystrica klasickú rozprávku, ktorá má všetko, čo má dobrá rozprávka mať: je tu krásna princezná Lada s hviezdou na čele, jej otec - dobrý, ale tak trochu povoľný panovník, zlý kráľ Kazisvet, ktorý vtrhne do hradu a žiada o ruku princeznej Lady. Je tu múdra a dobrá pestúnka, ktorá má pod palcom nielen kráľa, ale poruke má vždy aj dobrú radu.

Annabál

SPIŠSKÁ SOBOTA. Na hasičskom dvore sa v sobotu o 19.00 h rozbehne tradičná tanečná zábava s bohatou tombolou a kultúrnym programom. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční v divadelnej sále v Spišskej Sobote.

Filmy na plátne

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia si v sobotu o 21.00 h môžete pozrieť ruský triller Metro. Vinou neuváženej výstavby v centre mesta je poškodený jeden z tunelov starého moskovského metra, do ktorého tak začína presakovať voda. Nanešťastie vedie práve pod riekou, takže akonáhle sa prepadne, začína do útrob podzemnej dráhy prúdiť ohromné množstvo vody. V zaliatom metre sú prví mŕtvi a katastrofa naberá neuveriteľné rozmery.

Veslári

TATRANSKÁ LOMNICA. V altánku v parku odohrá v sobotu o 13.30 h svoj koncert country kapela z Košíc. O 16.00 sa skupina predvedie aj v areáli Kúpeľov v Novom Smokovci.

Doma je dobre

STARÝ SMOKOVEC. V kaviarni a čajovni U vlka sa v sobotu o 19.00 h bude konať hudobný gitarový večer. Hrajú a spievajú Anička a Markéta.

Večery s horským vodcom

TATRANSKÁ POLIANKA. V reštaurácii v Sliezskom dome v sobotu o 20.30 h odštartuje posedenie so skúseným horským vodcom. Tešiť sa môžete na rozprávanie o dobrodružných výpravách v horách zachytených aj vo filme.

Čertovská cyklotúra

STARÁ ĽUBOVŇA. Turisti z okresu pripravujú na sobotu program s čertovskou cyklotúrou, keď zraz budú mať o siedmej ráno pri športovej hale s následným presunom do obce Hybe. Odtiaľ ich čaká túra na Čertovicu a späť.

Salašnícka noc

STARÁ ĽUBOVŇA. Na parkovisku pred jedným zo salašov sa v sobotu večer uskutoční tradičný program plný hudby a zábavy.

šermiarska scéna

STARÁ ĽUBOVŇA. V stredovekom vojenskom tábore vystúpi v sobotu o 13.30, 15.30 a 16.30 šermiarska skupina Fortis.

Futbal oslavuje

PODOLÍNEC. Podolínec si pripomenie 90. výročie futbalu. V meste sa bude v sobotu od rána konať futbalový turnaj spojený s kultúrnym programom. Program bude spestrený aj rôznymi športovými súťažami.

Bon Bon Trio

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia v nedeľu o 15.00 h štartuje promenádny koncert dievčenského hudobného zoskupenia Bon Bon Trio. Zahrajú Paris City Songs, piesne z parížskych kaviarní plné emócií a silných melódii, ale aj cover verzie svetových hitov Édith Piaf, Yann Tiersen Juliette Gréco, Beatles, Queen, Michael Jackson, Nat King Cole, Sting, Astor Piazzolla, Goran Bregovič. Obsadenie – Petra Humeňanská – spev, Katarína Kozelková – violončelo a Marcela Vilhanová – akordeón, saxofón.

Zlatá priadka

STARÁ ĽUBOVŇA. V dome kultúry sa v nedeľu o 15. hodine predstaví divadlo Cililing s hrou Zlatá priadka.

Balónová vojna

STARÁ ĽUBOVŇA. V stredovekom vojenskom tábore sa v nedeľu o 14. hodine uskutoční zábavný program pre deti – Balónová vojna – Divadlo dračie pytačky.

Šermiarska scéna

STARÁ ĽUBOVŇA. V stredovekom vojenskom tábore vystúpi v nedeľu o 13.30, 15.30 a 16.30 šermiarska skupina Fortis.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 2. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 3. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. Mecom ide na zelenú
 7. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 8. Marrákeš je červená perla Maroka
 9. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 10. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 1. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 2. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 3. Plánujete kúpu nehnuteľnosti ? Správajte sa ako investor
 4. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 5. Ak sa chcete zotaviť po Covide, zamerajte sa na podporu zdravia
 6. Union prichádza s novinkami pre diabetológov
 7. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 8. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 9. Ekologicky sa zeleniť je časom overený hit
 10. Pripomíname dôležitý dátum –31. januára 2022
 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 7 795
 2. Predplatné SME.sk len za 29 eur 5 031
 3. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 4 800
 4. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 3 694
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 3 455
 6. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 3 180
 7. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 2 724
 8. Marrákeš je červená perla Maroka 2 522
 9. Mecom ide na zelenú 2 113
 10. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 1 259

Blogy SME

 1. Jaroslav Polaček: Už len krôčik od dokončenia ďalšej dominanty Košíc
 2. Jozef Sitko: Moje novinárske príbehy a zážitky (1.)
 3. Róbert Lešš: Ruža za cenu kávy na Farskej
 4. Lea Linerová: Keď vás umlčí demokracia
 5. Rudolfa Vallová: Nezakrývajme si ďalej svoje oči
 6. Věra Tepličková: Čo dôležité sme sa dnes v jednej z diskusných relácií dozvedeli?
 7. Michal Šustek: Riešenia udržateľnosti dôchodkového systému (zníženie zodpovednosti štátu 1-3/9) - 3. časť
 8. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 14 129
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 339
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 6 117
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 888
 5. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 171
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 491
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 490
 8. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 3 469
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 6. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Igor Matovič (OĽaNO) sleduje tlačovú konferenciu Roberta Fica (Smer)

S výdavkovými limitmi by na pomoc bolo viac peňazí.


7 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Prečo Microsoft kupuje spoločnosť Activision Blizzard.


a 2 ďalší 3 h

Blogy SME

 1. Jaroslav Polaček: Už len krôčik od dokončenia ďalšej dominanty Košíc
 2. Jozef Sitko: Moje novinárske príbehy a zážitky (1.)
 3. Róbert Lešš: Ruža za cenu kávy na Farskej
 4. Lea Linerová: Keď vás umlčí demokracia
 5. Rudolfa Vallová: Nezakrývajme si ďalej svoje oči
 6. Věra Tepličková: Čo dôležité sme sa dnes v jednej z diskusných relácií dozvedeli?
 7. Michal Šustek: Riešenia udržateľnosti dôchodkového systému (zníženie zodpovednosti štátu 1-3/9) - 3. časť
 8. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 14 129
 2. Pavel Macko: Vodka a cigary? 12 339
 3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 6 117
 4. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 888
 5. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 171
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 491
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 490
 8. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 3 469
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 6. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu