Korzár logo Korzár
Štvrtok, 20. január, 2022 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - sobota 27. a nedeľa 28. júna

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Mazal tov

KOŠICE. Festival židovskej kultúry pokračuje v sobotu v Kulturparku. Od 15. hodiny je pripravená rozprávka na motívy židovských príbehov a o 19. hodiny vystúpenie českej skupiny Létajíci rabín.

Cassovia Folkfest

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

KOŠICE. Tradičný trh remesiel a bohatý program pokračuje v sobotu galavečerom v Štátnom divadle a o 21.15 hodine bude fakľový sprievod cez Hlavnú ulicu.

Túra

KOŠICE. Turistický oddiel TJ Horec pozýva v sobotu na túru k minerálnym prameňom Šariša. Trasa: Haniska, Burkut, Haniska (6,6 km). Zraz na ŽS, odchod vlaku o 9.31 hod., akciu povedie Č. Čermák.

Trh v Tabačke

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Dvor Tabačky ožije v sobotu jedinečným trhom. Predstavia sa lokálni výrobcovia, dizajnéri a ďalší kreatívci. Začiatok je o 10. hodine.

Motorákom do Gombaseckej jaskyne

KOŠICE. Košická detská historická železnica a Klub historických koľajových vozidiel Košice vás pozývajú na jazdu historickými motorákmi z Košíc do Gombaseckej jaskyne. Štart je v sobotu o 8.00 hod. z hlavnej železničnej stanice.

Koncert Košického speváckeho zboru učiteľov

KOŠICE. Košický spevácky zbor učiteľov pozýva na slávnostný koncert v sobotu o 19.00 hod. v Kostole sv. Košických mučeníkov na Sídlisku nad jazerom v Košiciach. Koncert je súčasťou osláv 20. výročia posvätenia
kostola a 20. výročia svätorečenia Košických mučeníkov. Odznejú skladby P. Killeena, M. Moyzesa, S. Rachmaninova, Z. Lukáša, I. Hrušovského P. Szymanovského a G.Rossíniho. Spoluúčinkujú T. Paľovčíková, Z. Orlovská, J. Grejtáková, L. Kozubík, diriguje Maroš Potokár.

Divadlo Stoka

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Vo veľkej sále Tabačky si môžete v nedeľu od 19. hodiny vychutnať predstavenie Divadla Stoka Pevný podnos.

Abovské folklórne slávnosti

ROZHANOVCE. 47. ročník Abovských folklórnych slávností Euro folk Rozhanovce 2015 sa uskutočnia v nedeľu od 14.00 hod. v amfiteátri. Tešiť sa môžete na vystúpenia zahraničných a domácich folklórnych súborov, remeslá, detský program a tradičnú kuchyňu.

Prešovský región

Bonsai PKO Exhibition 2015

PREŠOV. Aj v sobotu bude pokraovať medzinárodná výstava bonsajov a suiseki v prešovskom PKO. Pripravený je bohatý program v rámci prednášok i samotnej výstavy.

Breathe music festival

PREŠOV. Breathe music festival odštartuje v sobotu od 16.00 hod na Sigorde, pri vodnej nádrži. Z kapiel to budú Stroon, Inkwall, Andels a J Winkla, Danny B.

Potulky oblohou

Skryť Vypnúť reklamu

PREŠOV. Program o hviezdach, planétach, Mesiaci a Mliečnej ceste pripravili vo Hvezdárni a planetáriu v sobotu o 11.00 hodine.

12. Kapušianske folklórne dni

KAPUŠANY. Slávnostné otvorenie 12. ročníka Kapušianskych folklórnych dní bude v sobotu o 17.00 hod. na amfiteátri v Parku sv. Cyrila a Metoda v Kapušanoch (okr. Prešov). V programe vystúpia FS Kapušančan, hostia z Medžugorja, Česka, DFS Čerešenka, ĽH Stana Baláža, Marianna Železná a Stavbár zo Žiliny. Do rána sa bude tancovať pri ĽH S. Baláža.

Krea Market

BARDEJOV. Aj v sobotu sa od 10.30 sa v Poľsko-slovenskom dome a na Radničnom námestí uskutoční 3. ročník umelecko-dizajnérskej výstavy Krea Market 2015. Oko, telo, aj dušu poteší 30 umelcov, dizajnérov a kreatívcov. Otvorenie výstavy bude v piatok o 10.30. Súčasťou výstavy sú ukážky tvorby s možnosťou zapojenia sa verejnosti, vlasový styling, vizáž a líčenie. Podujatie bude sprevádzané hudobníkmi s vlastnou tvorbou.

Čerešňobranie

RAŽŇANY. Obecná slávnosť Čerešňobranie sa uskutoční v Ražňanoch (okr. Sabinov) v sobotu o 14.30 hod. v miestnom parku. Predstaví sa chrámový zbor Demetrius, deti z MŠ a CZŠ, spoločenské tance, ZUŠ Sabinov, členovia Klubu dôchodcov, DFS Hoľanga, FS Ňaršanka. Sprístupnená bude aj Pamätná izba Štefana Onderča, chýbať nebudú ani sprievodné podujatia.

Šarišskodravecké kultúrne slávnosti

ŠARIŠSKÉ DRAVCE. Druhé Šarišskodravecké kultúrne slávnosti sa uskutočnia v sobotu v Šarišských Dravciach (okr. Sabinov). Program sa začne v sobotu sv. omšou, vystúpi FS Ľubovňa, deti z miestnej ZŠ, BB Country, FS Rozmarija, Traky, Mafia corner a pokračovať bude zábavou do rána.

Dubovicki jurmak

DUBOVICA. Slávnostné otvorenie Dubovického jurmaku bude v sobotu o 10.00 hod. V rámci neho budú ukážky ľudových remesiel, výstavy a prezentácie. Kultúrny program odštartuje o 14.00 hod. V rámci programu vystúpia ZŠ Dubovica, MŠ Dubovica, DFS Dubovičanšek, Tanečná skupina Muszyna z Poľska, FS Ľubotín. MSS Miľpošan, ŽSS Dubovičanka, MSS Jak hrom. Hudobno-zábavná ľudová skupina Ščamba vystúpi o 16.00 hod. Vyvrcholením bude jurmaková veselica od 19. hodiny.

Malošarišský detský Juniáles

MALÝ ŠARIŠ. Zaujímavé podujatie pre deti plánujú v Malom Šariši (okr. Prešov). Začne sa v sobotu o 14.30 hod. v areáli Materskej školy, pripravené sú súťaže pre deti, maľovanie na tvár, ceny pre najmenších, balonkár, jazda na koni, skákací hrad, občerstvenie i balíčky.

To dievča musíš milovať

SABINOV. Isabel je ľahké dievča. Najstaršou profesiou sa snaží našetriť si, aby sa mohla stať herečkou. Len čo sa ocitne na svojom prvom hereckom konkurze, spustí lavínu bláznivých situácií a zábavy. Niekto sa do nej totiž zamiluje a niekto až príliš dobre pozná jej nerestnú kariéru. A všetci sú tak trochu ženatí alebo vydaté. Komédiu uvedie Kino Torysa v sobotu o 19.00 hod.

Kermešovská slávnosť

DUKOVCE. Kermešovská slávnosť bude v sobotu od 13.00 hod. v obci Dukovce (okr. Svidník). Konať sa bude za miestnym pohostinstvom, v programe vystúpi viacero súborov, napríklad Jalinka z Miklušoviec, Lazanka z Hankoviec, Olšavan z Olšavy, Vargovčan, Skupina Traky z Čane i Jožko Jožka. Do tanca zahrá skupina Akordic, ktorá v rámci podujatia pokrstí svoje debutové CD.

Country večer

KVAČANY. V rámci hudobného leta je v sobotu o 20.00 hod. v Korimanke – Kvačany (okr. Prešov) pripravený country večer s hudobnou skupinou The Fathers.

Deň rodiny

SEDLICE. Klub žien v spolupráci s obcou Sedlice (okr. Prešov) pozýva na Deň rodiny, ktorý sa uskutoční v sobotu na námestí pred obecným úradom. Začne sa o 15.00 hod. sv. omšou, po nej budú rôzne športové a zábavné súťaže a hry, detská diskotéka i chutný guláš a špekáčiky.

Pytačky, Medveď

BELOVEŽA. Čechovove jednoaktové komédie Pytačky a Medveď, so spoločnou témou vzťahu muža a ženy i smiechu od začiatku do konca, uvedú v kultúrnom dome v Beloveži (okr. Bardejov) v sobotu o 18.00 hod.

Psí špacír

BARDEJOV. V sobotu od 10.00 OZ Kandelaber a neformálna skupina v zložení Lenka Kovaličová a Marianna Potanovičová v spolupráci s Komunitnou nadáciou Bardejov pozývajú na druhý bardejovský Psí špacír na chatu Čergov. Súťaží sa v kategóriách dogtrekking muži a dogtrekking ženy. Trať môže súťažiaci absolvovať s nesúťažným doprovodom bez psa (napr. rodinní príslušníci). Ak nemá súťažiaci 18 rokov, musí ísť v doprovode dospelej osoby (môže byť aj súťažiaci) a musí mať písomné povolenie od rodičov, že sa na ich zodpovednosť môže zúčastniť preteku, ktoré odovzdá organizátorom pri štarte. Počas celých pretekov musí byť pes na vôdzke, alebo pripútaný ku psovodovi canicrossovým postrojom.

2. Spring fotosalon Bardaf

BARDEJOV. Vernisáž výstavy 2. Spring fotosalon Bardaf sa uskutoční v sobotu o 10.00 hod. vo výstavnej sieni na Oddelení kultúry MsÚ v Bardejove. Výstava potrvá do 27. júla.

Stretnutie rodákov v Zborove

ZBOROV. V sobotu a v nedeľu sa v obci Zborov uskutoční stretnutie zborovských rodákov. V programe je okrem sv. omše v Kostole sv. Margity (10.00), prijatia rodákov starostom (11.30) aj kultúrny program v kultúrnom dome (14.00), futbalový zápas rodákov a bývalých hráčov (16.00) a o 18.30 aj divadelné predstavenie mládežníckej divadelnej skupiny zo Zborova „Už sú všetci v jednom vreci“. V nedeľu o 13.00 vystúpia rodáci na Zborovský hrad.

Furmanské preteky ťažných koní

KĽUŠOV. V sobotu od 9.00 Kľušovský bľancar v spolupráci s obcou Kľušov srdečne pozývajú na 4. ročník furmanských pretekov. Nenechajte si ujsť slalom s nakladaním metrovice, slalom na presnosť, silovú disciplínu a šikovnosť zdatných furmanov. Nebude chýbať ani jazda na koni, detské atrakcie, bohatá tombola, vynikajúca klobása, domáci guľáš a osviežujúce tankové pivo. To všetko a ešte oveľa viac, zábava potrvá až do rána bieleho.

Deň otvorených kláštorov

VRANOV NAD TOPĽOU. Sestry Redemptorisky pozývajú na Deň otvorených dverí do klauzúrneho kláštora na Lomnici (Vranov nad Topľou) v sobotu v čase od 14.00 – 19.00, pripravený je bohatý program.

12. Kapušianske folklórne dni

KAPUŠANY. Nedeľný program folklórnych dní v Kapušanoch (okr. Prešov) začne o 14.30, predstavia sa DFS Handrláček, Kapušanske richtaroše, Jožko Jožka, Vlasta Mudríková, FS Rozmarija, FS Kapušančan a FS Kopaničiar.

Šarišskodravecké kultúrne slávnosti

ŠARIŠSKÉ DRAVCE. Druhé Šarišskodravecké kultúrne slávnosti budú pokračovať v nedeľu v Šarišských Dravciach (okr. Sabinov). Začnú sa o 15.00 hod., vystúpením folklórnych súborov z regiónu Hornej Torysy. Od 20. hodiny vystúpia HS Kolačkovci. V nedeľu sa tiež bude oslavovať 50 rokov organizovaného futbalu v obci Šarišské Dravce, začne sa o 13.15 zápasmi internacionálov Š. Draviec.

Hradná slávnosť

LIČARTOVCE. Miestny odbor Matice slovenskej v Ličartovciach usporiada v spolupráci s obecnými úradmi v Drienove, Kysaku, Ličartovciach a Obišovciach v rámci osláv 200. výročia narodenia Ľudovíta Štúra (UNESCO ho zaradilo do svojho kalendára výročí) kultúrno-spoločenské podujatie. Bude v nedeľu od 14. hod. pri zrúcaninách stredovekého drienovského hradu Zámčisko v katastri obce Obišovce. Po historickom výklade budú nasledovať vystúpenia folklórnych súborov z Drienova a Ličartoviec, národné piesne zaspieva Kysačanka, určite zaujme vystúpenie sokoliarskej skupiny Horus. Lanové aktivity pre deti pripravil 8. skautský oddiel Jozefa Murgaša z Kysaku.

Jurský svet

SABINOV. Pred dvadsiatimi dvomi rokmi tragicky skončil sen milionára Johna Hammonda, ktorý chcel na odľahlom ostrove z dinosaurej DNA vytvoriť Jurský park so živými exponátmi. Lenže vedenie parku neustále hľadá nové spôsoby, ako túto jedinečnú atrakciu ešte viac zatraktívniť. Vedecké experimenty s novými druhmi veľmi podporuje manažérka parku. Na rozdiel od nej biológ Owen Grady vidí nebezpečenstvo v tvoroch, ktoré nestvorila príroda, ale laboratórium. Jeden z takýchto „maznáčikov“ sa doslova „utrhne z reťaze“ a začne si pochutnávať na zamestnancoch aj návštevníkoch. Teraz už nejde o vyššie tržby ani o udržanie prestíže. Cieľom je prežiť. To všetko v novom filme Jurský park v nedeľu o 19.00 hod. v Kine Torysa.

Stretnutie rodákov v Zborove

ZBOROV. Stretnutie zborovských rodákov bude v Zborove pokračovať aj v nedeľu. O 13.00 vystúpia rodáci na Zborovský hrad.

Benefičný športový deň

BARDEJOV. V nedeľu od 8.00 sa v Tenisovom centre na Kutuzovovej ulici uskutoční Benefičný športový deň Komunitnej nadácie v Bardejove. Súťažiť sa bude v tenisovej štvorhre, bedmintone, petangu, volejbale a krokete.

Tatranský región

Nestville Open Day

HNIEZDNE. V sobotu sa v rámci otvoreného dňa v Nestville parku začne detskými vystúpeniami od desiatej. Krátko na to ich budú sprevádzať hry a súťaže, maľovanie na tvár, kolotoče, zvieratká, či jazda na poníkoch. Ďalší program bude pokračovať slávnostným otvorením od 13.30 hodiny. Od 14. hodiny vystúpia Adam Ďurica s kapelou, Kandráčovci, Drišľak, Diplomatic Imunity, La Gioia, speváčka Kristína s kapelou, Dávid Koller, Majk Spirit, Ohňostroj a Heľenine oči. Podujatie bude sprevádzať aj súťaž silákov z 12 krajín Európy.

O fúzatej Snehulienke

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia o 10.00 h v sobotu zahrá Divadlo na doske z Prievidze divadelné predstavenie, ktoré nie je strašiakom pre deti. Práve naopak. Je to rozprávka plná zaujímavých nápadov s množstvom humoru, pesničiek s peknými aj známymi melódiami, so živou hudbou.

Filmy na plátne

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia sa v sobotu o 21.00 h bude premietať americký film Blended. Je v poradí už treťou komédiou, v ktorej si spoločne zahrali herecké hviezdy Adam Sandler a Drew Barrymore. Po katastrofálnom rande naslepo sa single rodičia zhodnú iba na jedinej veci: že už nikdy nechcú jeden druhého vidieť. Každý z nich sa však spolu s deťmi rozhodne pre dokonalú rodinnú dovolenku. Ich nadšenie opadne vo chvíli, keď zistia, že v apartmáne budú bývať spoločne.

Kaštieľne hry

SPIŠKÁ BELÁ/STRÁŽKY. V sobotu sa v rámci hier o 20. hodine predstaví štúdio L + S z Bratislavy s hrou Ani za milión.

Promenádny koncert

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia sa v nedeľu o 15.00 h uskutoční koncert dychovej hudby Popradčanka, ktorá vznikla v roku 1996. Založili ju učitelia a žiaci ZUŠ v popradskom regióne. Hudobníci vytvorili kapelu, ktorá nehrá len klasickú dychovú hudbu, ale aj tanečné a moderné skladby. V súčasnosti hrá Popradčanka pod vedením dlhoročného popradského hudobníka Ľubomíra Čubana, ktorý sa v roku 2008 stal jej kapelníkom. Svojou hudbou sa hudobníci snažia osloviť široké publikum.

Kaštieľne hry

SPIŠSKÁ BELÁ. V rámci hier sa v nedeľu predstavia od 14.30 hodiny rozprávkové bytosti. Od 14.45 uvedie rožňavské divadlo Actores hru Ako Ondro peklo prekabátil, o 16. hodine divadlo Žihadlo z Malaciek hru Farbičková princezná a o 17. hodine košické Bábkové divadlo hru Janko Hraško a iné hraškoviny.

Breakfestival

ČERVENÝ KLÁŠTOR. Počas nedele sa v prostredí Dunajca a kúpeľov uskutoční Breakfestival, ktorý má povzbudiť pri prednáškach, workshopoch a gospelovej hudbe nad skutočnou podstatou života.

Na švatoho Jana

JAKUBANY. V obci v Staroľubovnianskom okrese sa v nedeľu uskutočnia rusínske slávnosti s bohatým kultúrnym programom.

Spišský región

Spišské folklórne slávnosti

SPIŠSKÉ PODHRADIE. Spišské osvetové stredisko pripravilo na sobotu a nedeľu na Spišskom salaši v Spišskom Podhradí 43. spišské folklórne slávnosti. Brány Spišských folklórnych slávností sa otvoria v sobotu o 14.30 hod. Je to najväčší folklórny festival na Spiši plný folklóru, zvykov, obyčajov, tanca, spevu, zábavy, kde si príde na svoje každý. Nebudú chýbať jánske ohne s tancovačkou pri muzike. Pre deti je pripravený detský tvorivý svet s rozprávkami, škôlkou tanca, divadielkom. Pre návštevníkov je pripravený jarmok remesiel a Gruľove šmaky.

Kino v Margecanoch

MARGECANY. V nedeľu o 16.00 hod. sa v margecianskom kine bude premietať animovaná rozprávka WinxClub - magické dobrodružstvo.

Letná slávnosť na Zázemí

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Pri Vyšnej hati sa v sobotu uskutoční Letná slávnosť na Zázemí. Kultúrne podujatie spojené s hudbou, workshopmi a prírodným jarmokom. Workshop: renovácia záhradného domčeka – maringotky + Jam session na Zázemí.

Spišská burza starožitností

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu od 8. do 15. hod. sa na starom trhovisku uskutoční Spišská burza starožitností a kuriozít. Príďte predať, kúpiť alebo vymeniť starožitnosti, zberateľské predmety a predmety minulých čias.

Majstrovstvá vo varení a jedení bryndzových halušiek

KROMPACHY. Humanitná spoločnosť Humanita pre život, mesto Krompachy a hotel Plejsy pripravili pre verejnosť 18. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska vo varení a jedení bryndzových halušiek. Zúčastní sa ho 18 družstiev, zastúpenie majú hostia zo Srbska, Rumunska, Maďarska a Českej republiky. Pre účastníkov i návštevníkov je pripravený zaujímavý program, na ktorom sa predstavia FS Železiar, bratislavskí umelci Miroslav Dudík, Ján Babjak, Igor Bázlik a Vladimír Dobrík, FS Krompašan, krompašské mažoretky a ĽH Gregovci. Súťaž sa uskutoční v sobotu od 12. hod. pred hotelom Plejsy.

Spišské divadlo

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Nedeľné popoludnie o 16. hod. bude patriť rozprávke Tri prasiatka a vlk. Klasická ľudová rozprávka trochu inak, plná napätia, dobrodružstiev a pesničiek.

Šmolkovská párty

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. O 16. hod. v nedeľu sa v OC Madaras uskutoční Šmolkovská párty.

Košický spevácky zbor učiteľov Vás pozýva na slávnostný koncert v sobotu
27.6.2015 o 19,00 hod. v Kostole sv.Košických mučeníkov na sídlisku Nad
jazerom v Košiciach. Koncert je súčasťou osláv 20.výročia posvätenia
kostola a 20.výročia svätorečenia Košických mučeníkov. Odznejú skladby
P.Killeena, M.Moyzesa, S.Rachmaninova, Z.Lukáša, I.Hrušovského
P.Szymanovského a G.Rossíniho. Spoluúčinkujú T.Paľovčíková, Z.Orlovská,
J.Grejtáková, L.Kozubík, diriguje Maroš Potokár.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Mecom ide na zelenú
 2. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 3. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 5. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 6. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
 7. Marrákeš je červená perla Maroka
 8. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
 9. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
 10. Predplatné SME.sk len za 29 eur
 1. Pripomíname dôležitý dátum –31. januára 2022
 2. Vysoká spotreba vody? Môže to byť nepovšimnutý únik vody
 3. 7 predsavzatí, ktoré pomôžu nielen vám
 4. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 5. Medzi kritické ochorenia pribudli autizmus, celiakia či malária
 6. Poisťovne pod značkou Union prichádzajú na prvú pobočku pošty
 7. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 8. Garmin predstavil dlho očakávanú radu športových hodiniek
 9. 53 predajní, kde získate zľavy aj peniaze na ďalší nákup
 10. Mecom ide na zelenú
 1. Predplatné SME.sk len za 29 eur 6 783
 2. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 5 684
 3. Marrákeš je červená perla Maroka 5 359
 4. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 4 714
 5. Chyby, ktoré robíte pri platbe kartou a ani ste o nich nevedeli 3 539
 6. Cukrovkári a covid-19 2 638
 7. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 403
 8. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 2 398
 9. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 2 273
 10. Očarujúca Srí Lanka: Malý ostrov plný prekvapení 1 658

Blogy SME

 1. Vladimír Krátky: Povedali, že na Slovensku je oveľa viac hlupákov ako vo Veľkej Británii a Francúzsku ?
 2. Ján Marton: Máme integrovaný manažment vody, integrovanú kontrolu potravín a budeme integrovaní všetci. Mor ho !
 3. Anna Milanová: Zimná Senica...
 4. Jozef Rybár: Kolaps Slovenskej republiky...
 5. Rudolfa Vallová: Kupujte naše, slovenské!
 6. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 7. Ján Škerko: Načo mi je počítač, mne stačí zastrúhaná ceruzka
 8. Jozef Legény: Revúca v decembri 2021: 12 cm vrstva snehu 3,89-krát posolená, 4,23-krát poštrkovaná,12,71-krát prepluhovaná aspoň podľa faktúry
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 13 895
 2. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 5 619
 3. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 193
 4. Pavel Macko: Vodka a cigary? 4 892
 5. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 4 562
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 258
 7. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 3 571
 8. Tomáš Harustiak: Biblický Exodus Izraelitov z Egypta sa nikdy neodohral 2 432
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 6. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Vladimír Krátky: Povedali, že na Slovensku je oveľa viac hlupákov ako vo Veľkej Británii a Francúzsku ?
 2. Ján Marton: Máme integrovaný manažment vody, integrovanú kontrolu potravín a budeme integrovaní všetci. Mor ho !
 3. Anna Milanová: Zimná Senica...
 4. Jozef Rybár: Kolaps Slovenskej republiky...
 5. Rudolfa Vallová: Kupujte naše, slovenské!
 6. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 7. Ján Škerko: Načo mi je počítač, mne stačí zastrúhaná ceruzka
 8. Jozef Legény: Revúca v decembri 2021: 12 cm vrstva snehu 3,89-krát posolená, 4,23-krát poštrkovaná,12,71-krát prepluhovaná aspoň podľa faktúry
 1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 13 895
 2. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 5 619
 3. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 5 193
 4. Pavel Macko: Vodka a cigary? 4 892
 5. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 4 562
 6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 21. Posledné razy, ktoré mi zlomili srdce 4 258
 7. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 3 571
 8. Tomáš Harustiak: Biblický Exodus Izraelitov z Egypta sa nikdy neodohral 2 432
 1. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 2. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 3. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 4. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
 5. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
 6. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
 7. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
 8. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu