Korzár logo Korzár
Sobota, 29. apríl, 2017 |Meniny má Lea

Futbal v okresoch

Košice

I. trieda – 21. kolo: Krásna – Kavečany 4:0, Koš. Belá – Slávia TU Košice 3:4.
1. Slávia TU KE 18 14 2 2 55:22 44
2. Krásna 18 14 1 3 64:11 40
3. Athletico KE B 18 9 4 5 36:24 31
4. Koš. Belá 18 6 2 10 33:36 20
5. Poľov 17 6 1 10 32:42 19
6. Kavečany 18 3 4 11 24:44 13
7. Athletico KE A 17 2 2 13 19:84 8

Košice-okolie

I. trieda – 26. kolo: V. Ida – Valaliky 4:2, Kysak – Ruskov 7:1, Budimír – Tatran Jasov 2:1, Mokrance – Koš. Oľšany 3:3, Svinica – Trstené p/H 10:0, Bidovce – Perín 2:2, AC Jasov – Kechnec 2:0.
1. Perín 26 20 3 3 121:31 63
2. V. Ida 26 19 0 7 72:42 57
3. Bidovce 26 15 5 6 71:34 50
4. Valaliky 26 14 4 8 58:34 46
5. K. Oľšany 26 13 5 8 61:47 44
6. Svinica 26 12 4 10 65:62 40
7. Mokrance 26 11 6 9 59:53 39
8. AC Jasov 26 11 3 12 47:58 36
9. Kechnec 26 10 4 12 77:56 34
10. Kysak 26 9 5 12 64:58 32
11. Trstené p/H 26 10 1 15 36:81 31
12. T. Jasov 26 7 4 15 31:68 25
13. Budimír 26 6 2 18 35:73 20
14. Ruskov 26 1 2 23 27:127 5

Vranov

I. trieda – 26. kolo: Vechec – Čaklov 2:4, Seč. Polianka – Banské 2:2, Roma Niž. Hrabovec – Komárany 2:4, Hlinné – Lomnica 4:0, Kam. Poruba – Zámutov B 3:4, Merník – Hencovce 1:2, Vyš. Žipov – Niž. Hrabovec 6:0.
1. Hencovce 26 23 2 1 88:13 71
2. Zámutov B 26 19 1 6 105:55 58
3. Vyš. Žipov 26 14 6 6 75:33 48
4. Merník 26 13 5 8 69:41 44
5. Banské 26 11 10 5 68:49 43
6. Čaklov 26 13 3 10 68:48 42
7. Kam. Poruba 26 13 3 10 53:50 42
8. Komárany 26 13 1 12 61:54 40
9. Hlinné 26 12 3 11 51:55 39
10. R. Niž. Hrabovec 26 7 6 13 74:90 27
11. Seč. Polianka 26 7 6 13 32:52 27
12. Vechec 26 5 3 18 44:68 18
13. Niž. Hrabovec 26 4 2 20 35:118 14
14. Lomnica 26 2 1 23 25:122 7

Bardejov

I. trieda – 25. kolo: Niž. Tvarožec – Kurima 3:4 (2:2), G: Židišin, Lišivka, Tej – Džamba, Bezeg, Šamko, Repka, ČK: Varga (hostia), Abrahámovce – Zborov 4:3 (2:1), G: Novotný, Juriš 2, Kuchcik – Geffert, Matta (11 m), Balaščák, Kružlov – Lopúchov 2:0 (1:0), G: König, Kantor, Porúbka – Marhaň 3:1 (1:1), G: Pavluv 2, Kažimír – Kmec, Koprivnica – Bartošovce 4:0 (2:0), G: Partila 3, Uhľár, Hertník – Kurov 2:1 (1:1), G: Štefančin 2 – Bilčák, Dubinné – Osikov 9:1 (2:1), G: Šoltys, Švirk, Ilek 4, Pisarik 3 – Husár.
1. Koprivnica 25 24 1 0 93:13 73
2. Kružlov 25 18 1 6 68:24 55
3. Marhaň 25 16 2 7 75:35 50
4. Dubinné 25 15 4 6 85:37 49
5. Lopúchov 25 12 3 10 70:52 39
6. Porúbka 25 10 4 11 36:50 34
7. Kurov 25 11 1 13 33:52 34
8. Zborov 25 10 3 12 39:56 33
9. Bartošovce 25 10 1 14 48:58 31
10. Hertník 25 8 5 12 38:65 29
11. Kurima 25 9 1 15 38:53 28
12. Osikov 25 6 3 16 29:52 21
13. Niž. Tvarožec 25 5 4 16 34:75 19
14. Abrahámovce 25 3 3 19 21:85 12
Abrahámovciam odpočítajú 3 body.

II. trieda – 17. kolo: Smilno – Stuľany 4:0, Rokytov – Hažlín 0:1, Poliakovce – Fričkovce 4:3, Kobyly – Chmeľová 1:4.
1. Chmeľová 16 11 3 2 48:20 36
2. Smilno 15 9 3 3 37:22 30
3. Kobyly 15 7 6 2 32:19 27
4. Hažlín 15 7 3 5 14:18 24
5. Poliakovce 15 6 1 8 30:35 19
6. Hervartov 15 5 2 8 35:43 17
7. Stuľany 15 5 1 9 20:34 16
8. Rokytov 15 3 3 9 28:39 12
9. Fričkovce 15 3 2 10 27:41 11

Dorast I. trieda – 17. kolo: Malcov – Kobyly 3:0, Hertník – Bartošovce 5:0, Kružlov – Marhaň 2:2, Gaboltov – Dlhá Lúka 2:2, Kľušov – Gerlachov 1:5.
1. Gerlachov 17 15 2 0 77:18 47
2. Malcov 17 11 2 4 42:26 35
3. Kľušov 17 11 1 5 57:20 34
4. Dlhá Lúka 17 8 3 6 57:44 27
5. Gaboltov 17 7 2 8 32:39 23
6. Hertník 17 6 2 9 40:38 20
7. Kružlov 17 4 7 6 36:46 19
8. Marhaň 17 4 3 10 26:61 15
9. Bartošovce 17 3 4 10 23:54 13
10. Kobyly 17 3 0 14 24:68 9

Žiaci A skupina – 14. kolo: Beloveža – Porúbka 7:0, Zborov – Koprivnica 6:2, Kurima – Lopúchov 4:1, Dlhá Lúka – Bard. N. Ves 2:3.
1. Kurima 14 13 0 1 110:20 39
2. Zborov 14 12 1 1 76:21 37
3. Beloveža 14 9 1 4 57:49 28
4. Bard. N. Ves 14 6 2 6 32:38 20
5. Koprivnica 14 5 1 8 33:34 16
6. Lopúchov 14 4 2 8 37:55 14
7. Dlhá Lúka 14 3 1 10 24:71 10
8. Porúbka 14 0 0 14 7:88 0

Žiaci B skupina – 14. kolo: Šiba – Osikov 3:3, Gaboltov – Kľušov 8:0, Gerlachov – Niž. Tvarožec 2:3, Fričkovce – Malcov 2:2.
1. Malcov 14 11 2 1 61:13 35
2. Niž. Tvarožec 14 11 1 2 46:20 34
3. Fričkovce 14 5 4 5 30:29 19
4. Kľušov 14 4 3 7 26:41 15
5. Osikov 14 4 3 7 24:44 15
6. Gaboltov 14 5 0 9 36:34 15
7. Gerlachov 14 5 0 9 23:43 15
8. Šiba 14 4 1 9 31:53 13

Prešov

I. trieda – 26. kolo: Ražňany – Torysa 6:2 (2:2), G: Tomko, Molčan, Frič, Kaminský, Drobňák 2 – Bujňák 2 (2. z 11 m), Dubovica – Záborské 3:1 (2:1), G: Hurajt (11 m), Jacko 2 – Kakaščík, Chmin. N. Ves – Hermanovce 3:1 (1:1), G: Cicoň, Červeňák, Bomba – Baláž, Fričovce – Vyš. Šebastová 4:2 (1:0), G: Kacvinský, Vysočan, Mariňák, Kušnírik – Kaminský (11 m), Baran, Nemcovce – Peč. N. Ves 2:3 (1:1), G: Majerník, Pavúk – Petrek, Lipták, Fecko, Šar. Dravce – Petrovany 1:1 (0:0), G: Haborák – Petruška (11 m), Župčany – Široké 2:0 (1:0), G: Jakubík, Krempaský.
1. Ražňany 26 20 1 5 61:26 61
2. Dubovica 26 16 4 6 71:32 52
3. Záborské 26 13 8 5 64:32 47
4. Široké 26 11 6 9 45:42 39
5. Šar. Dravce 26 9 10 7 39:39 37
6. Petrovany 26 9 9 8 40:42 36
7. Vyš. Šebastová 26 10 6 10 43:49 36
8. Fričovce 26 9 5 12 39:43 32
9. Hermanovce 26 9 5 12 61:63 32
10. Torysa 26 9 4 13 42:54 31
11. Nemcovce 26 8 6 12 42:47 30
12. Peč. N. Ves 26 7 7 12 45:53 28
13. Župčany 26 7 3 16 40:70 24
14. Chmin. N. Ves 26 7 2 17 29:69 20
Chmin. N. Vsi odpočítali 3 body.

II. trieda – 26. kolo: Uz. Šalgov – Šar. Sokolovce 3:3, Miklušovce – Žipov 1:1, Žehňa – Kapušany 6:2, Ľubotice B – Kojatice 2:0, Haniska – Janov 4:8, Rožkovany – Roma Ostrovany 4:1, Drienov – Víťaz 2:0.
1. Drienov 26 19 3 4 74:32 60
2. Rožkovany 26 19 3 4 70:31 60
3. Kojatice 26 17 3 6 54:23 54
4. Uz. Šalgov 26 13 5 8 75:55 44
5. Žipov 26 12 6 8 46:33 42
6. Šar. Sokolovce 26 10 6 10 54:45 36
7. Ľubotice B 26 10 5 11 51:45 35
8. R. Ostrovany 26 11 2 13 49:68 35
9. Janov 26 9 6 11 39:46 33
10. Miklušovce 26 10 1 15 49:52 31
11. Žehňa 26 9 2 15 50:74 29
12. Kapušany 26 7 4 15 40:69 25
13. Víťaz 26 7 2 17 45:77 23
14. Haniska 26 3 4 19 35:81 13

III. A trieda – 26. kolo: Drien. N. Ves – Kokošovce 1:1, Rus. N. Ves – Sedlice 6:0, Rokycany – Šar. Bohdanovce 1:10, Chmeľov – Lemešany 1:2, Dulova Ves – Ovčie 6:0, Svinia – Tulčík 1:3.
1. Šar. Bohdanovce 26 21 3 2 122:24 66
2. Dulova Ves 26 22 0 4 98:30 66
3. Ličartovce 25 19 3 3 78:23 60
4. Lemešany 26 14 2 10 56:41 44
5. Chmeľov 26 12 5 9 61:50 41
6. Sedlice 26 13 0 13 52:69 39
7. Kokošovce 26 10 6 10 54:63 36
8. Svinia 26 11 2 13 70:84 35
9. Rus. N. Ves 26 10 2 14 63:61 32
10. Tulčík 26 10 2 14 59:75 32
11. Rokycany 26 8 6 12 57:80 30
12. Ovčie 26 5 2 19 36:87 17
13. Drien. N. Ves 26 4 4 18 37:75 13
14. Hrabkov 25 2 3 20 33:114 9
Drien. N. Vsi odpočítali 3 body.

III. B trieda – 26. kolo: Krivany – Medzany 12:0, Krásna Lúka – Hubošovce 3:2, Kamenica – Brezovička 3:1, Terňa – Lipany B 4:0, Jakubova Voľa – Brezovica 3:5, Jakubovany – Gregorovce 3:0, Poloma – Roma Jarovnice 2:3.
1. Kamenica 26 22 2 2 93:27 68
2. Brezovica 26 19 2 5 67:32 56
3. Terňa 26 16 6 4 63:37 54
4. Brezovička 26 15 3 8 72:36 48
5. Poloma 26 13 3 10 59:52 42
6. Krivany 26 14 2 10 63:47 41
7. Gregorovce 26 11 4 11 75:52 37
8. Jakubovany 26 8 7 11 42:41 31
9. Lipany B 26 9 4 13 51:60 31
10. Hubošovce 26 7 5 14 46:73 26
11. Krásna Lúka 26 9 1 16 41:69 25
12. Medzany 26 7 3 16 41:89 24
13. R. Jarovnice 26 6 4 16 37:66 22
14. Jak. Voľa 26 2 2 22 31:100 8
Brezovici, Krivanom a Krásnej Lúke odpočítali 3 body.

Dorast I. trieda – 26. kolo: Dubovica – Vyš. Šebastová 9:0, Ražňany – Torysa 5:2, Rožkovany – Safi 0:2, Kamenica – Župčany 6:2, Kendice – Brezovica 3:2, Drienov – Gregorovce 1:4.
1. Dubovica 26 18 4 4 101:38 58
2. Brezovica 26 19 1 6 78:33 58
3. Ražňany 26 16 3 7 73:49 51
4. Gregorovce 26 13 5 8 89:56 44
5. Široké 25 13 2 10 68:51 41
6. Safi 26 12 4 10 62:45 40
7. Chmiňany 25 11 4 10 56:50 37
8. Rožkovany 26 11 2 13 62:50 35
9. Torysa 26 9 3 14 50:53 30
10. Kamenica 26 9 3 14 61:85 30
11. Župčany 26 9 2 15 67:90 29
12. Drienov 26 8 4 14 40:67 28
13. Kendice 26 5 5 16 34:112 20
14. Vyš. Šebastová 26 5 4 17 36:98 19

Žiaci I. trieda – 26. kolo: V. Šariš – Šar. Michaľany 4:1, Hermanovce – Bezovica 4:3, Víťaz – Široké 1:0, Dulova Ves – Dubovica 13:1, M. Šariš – Fintice 6:0, Chmin. N. Ves – Peč. N. Ves 6:0, Roma Ostrovany – Kapušany 16:0.
1. R. Ostrovany 26 20 1 5 131:45 61
2. Široké 26 19 1 6 99:32 58
3. Hermanovce 26 18 3 5 109:43 57
4. Ch. N. Ves 26 16 3 7 93:32 51
5. M. Šariš 26 16 1 9 64:62 49
6. Dulova Ves 26 16 1 9 87:55 49
7. Šar. Michaľany 26 14 3 9 108:38 45
8. V. Šariš 26 11 1 14 61:67 34
9. Víťaz 26 10 3 13 29:63 33
10. Brezovica 26 8 3 15 32:56 27
11. Kapušany 26 7 3 16 39:83 24
12. Dubovica 26 5 2 19 29:115 17
13. Fintice 26 4 3 19 15:86 15
14. Peč. N. Ves 26 2 0 24 22:153 6

Svidník

I. trieda – 26. kolo: Kalnište – Stročín 2:2, G: Marko, Sabolčík – Vitko, Sagan, Havaj – Chotča 2:2, G: Priputník 2 – Gombár, Gajdoš, Sitníky – Hrabovčík 2:1, Miňovce – Duplín 3:1, Kuková – Tisinec 1:1, Lúčka – Lomné 4:1, Rovné – Mestisko 3:0.
1. Tisinec 26 20 3 3 76:24 63
2. Hrabovčík 26 17 4 5 100:40 55
3. Sitníky 26 17 3 6 76:47 54
4. Kalnište 26 12 5 9 57:42 41
5. Lúčka 26 12 3 11 56:38 39
6. Chotča 26 9 10 7 37:39 37
7. Rovné 26 9 9 8 35:25 36
8. Stročín 26 9 7 10 42:41 34
9. Miňovce 26 9 6 11 49:53 33
10. Kuková 26 9 6 11 43:53 33
11. Duplín 26 8 4 14 37:59 28
12. Mestisko 26 5 6 15 36:80 21
13. Havaj 26 5 4 17 38:89 19
14. Lomné 26 5 2 19 26:78 17

II. trieda – 21. kolo: Ladomirová – Baňa 1:0, Radoma – Orlík 2:1, Bukovce – Kružlová 3:2.
1. Gribov 18 13 3 2 53:20 42
2. Ladomirová 18 12 1 5 49:33 37
3. Radoma 18 11 3 4 46:19 36
4. Orlík 18 6 2 10 35:44 20
5. Baňa 18 5 2 11 20:35 17
6. Kružlová 18 5 2 11 28:51 17
7. Bukovce 18 4 1 13 19:48 13

Dorast I. trieda – 14. kolo: Sitínky – Hrabovčík 4:4, Lomné – Breznica 1:6.
1. Sitníky 12 9 1 2 57:25 28
2. Breznica 12 9 0 3 46:23 27
3. Rovné 12 6 0 6 27:39 18
4. Hrabovčík 12 4 4 4 33:33 16
5. Lomné 12 3 2 7 27:36 11
6. Vyš. Mirošov 11 3 1 7 26:40 10
7. Duplín 11 2 2 7 24:44 8

Žiaci I. A trieda – 15. kolo: Okrúhle – Kalnište6:1, Vyš. Mirošov – Lúčka 3:6.
1. Kalnište 12 10 0 2 96:30 30
2. Okrúhle 12 9 0 3 80:28 27
3. Lúčka 12 7 0 5 57:48 21
4. Kuková 12 2 0 10 32:52 6
5. Vyš. Mirošov 12 2 0 10 22:129 6

Žiaci I. B trieda – 15. kolo: Miňovce – Tisinec 1:8.
1. Havaj 14 10 3 1 76:19 33
2. Chotča 14 10 3 1 66:25 33
3. Tisinec 15 6 3 6 41:45 21
4. Breznica 14 5 5 4 50:40 20
5. Miňovce 15 3 1 11 26:73 10
6. Stročín 14 1 1 12 21:78 4

Neprehliadnite tiež

Viete, aké historické vzácnosti máte vo svojom okolí?

Východoslovenský región je plný pamiatok a pozoruhodností.

Boj o odpad: Prešov vyhlásil novú súťaž

V minulosti mal biznis s odpadom v Prešove pod palcom Miroslav Remeta.

Pri Moste VSS sú stožiare na cyklochodníku

Na Moldavskej padne živý plot.

NOVINÁRSKA CENA

Korzár získal ďalšie ocenenie

Porote sa páčili články, ako sa smeráci a ich známi dostali k pozemkom.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Remiášova vražda sa ešte dá vyšetriť. Pomôcť musia mafiáni

Polícia minulý rok obnovila vyšetrovanie Remiášovej vraždy, pretože vyšli najavo nové skutočnosti. Ani po roku zatiaľ nikoho neobvinila.

DOMOV

Anna Remiášová pri pomníku syna: Nikdy to nevzdám

Výročie vraždy si prišli k jeho pamätníku pripomenúť aj študenti.

KOMENTÁRE

Kažimír bude musieť siahnuť pod vankúš, aby naplnil Ficove sľuby

Bez zásahu do rozpočtu to nepôjde.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 7 756
  2. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 191
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 6 360
  4. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 167
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 5 567
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 5 490
  7. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 821
  8. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 4 775
  9. 5 krokov k vlastnému bývaniu 3 876
  10. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 019

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop