Korzár logo Korzár
Štvrtok, 27. apríl, 2017 |Meniny má Jaroslav

Futbal v okresoch

Hrali sa ďalšie zápasy, pozrite si aktuálne tabuľky.

Košice

I. trieda – 19. kolo: Koš. Belá – Kavečany 3:0, Poľov – Slávia TU Košice 0:2, Athletico KE A – Athletico KE B 0:2.
1. Slávia TU KE 17 13 2 2 49:19 41
2. Krásna 16 13 0 3 59:8 39
3. Athletico KE B 17 9 3 5 35:23 30
4. Koš. Belá 16 6 2 8 29:30 20
5. Poľov 16 5 1 10 30:41 16
6. Kavečany 16 3 3 10 20:36 12
7. Athletico KE A 16 2 1 13 15:80 7

Košice-okolie

I. trieda - 24. kolo: V. Ida - Kysak 6:3, Budimír - Valaliky 0:2, Mokrance - Ruskov 5:0, Svinica - Tatran Jasov 3:2, AC Jasov - Koš. Oľšany 3:1, Bidovce - Trstené p/H 5:0, Perín - Kechnec 6:2.
1. Perín 24 19 2 3 117:29 59
2. V. Ida 24 18 0 6 68:38 54
3. Bidovce 24 15 4 5 67:29 49
4. Valaliky 24 13 4 7 53:29 43
5. K. Oľšany 24 12 4 8 50:42 40
6. Mokrance 24 11 4 9 53:47 37
7. Svinica 24 11 4 9 53:54 37
8. Kechnec 24 9 4 11 74:52 31
9. Trstené p/H 24 10 1 13 34:67 31
10. AC Jasov 24 9 3 12 41:56 30
11. Kysak 24 8 5 11 56:54 29
12. T. Jasov 24 7 3 14 27:63 24
13. Budimír 24 5 2 17 31:69 17
14. Ruskov 24 0 2 22 23:118 2

Bardejov

I. trieda - 23. kolo: Niž. Tvarožec - Osikov 2:1, G: Sivák, Semanko - Mačo, Abrahámovce - Dubinné 2:5, G: Polča, Stašek - Pisarik, Vojtaško 3, Novák, Kružlov - Kurima 2:3, G: Lazor, Hovanec - Šamko, Vašičkanin, Uhrín, Porúbka - Zborov 3:2, G: Sokol, Kažimír, Pavluv - Balaščák, Minčák, Koprivnica - Lopúchov 4:1, G: Čverha 2, Uhľár, Želasko - Straka, Hertník - Marhaň 2:3, G: Slaminka, Kozáček - Kmec, Mitaľ, Cina, Kurov - Bartošovce 4:0, G: Karol, Bličák, Kramár, Potocký.
1. Koprivnica 23 22 1 0 85:12 67
2. Marhaň 23 16 2 5 73:28 50
3. Kružlov 23 16 1 6 63:22 49
4. Dubinné 23 13 4 6 70:35 43
5. Lopúchov 23 12 3 8 68:47 39
6. Zborov 23 10 3 10 34:49 33
7. Kurov 23 10 1 12 30:49 31
8. Bartošovce 23 9 1 13 46:53 28
9. Porúbka 23 8 4 11 30:47 28
10. Hertník 23 7 5 11 35:62 26
11. Kurima 23 7 1 15 30:50 22
12. Osikov 23 6 3 14 27:41 21
13. Niž. Tvarožec 23 5 4 14 30:65 19
14. Abrahámovce 23 2 3 18 17:78 9
Abrahámovciam odpočítajú 3 body.
II. trieda - 15. kolo: Rokytov - Stuľany 2:0, Poliakovce - Smilno 3:1, Kobyly - Fričkovce 6:1, Chmeľová - Hervartov 4:2.
1. Chmeľová 14 9 3 2 39:19 30
2. Smilno 13 8 2 3 30:19 26
3. Kobyly 13 6 6 1 29:15 24
4. Hažlín 13 5 3 5 12:18 18
5. Hervartov 14 5 2 7 35:41 17
6. Poliakovce 13 5 1 7 26:31 16
7. Stuľany 13 5 1 7 20:25 16
8. Rokytov 13 3 2 8 25:35 11
9. Fričkovce 14 3 2 9 24:37 11
Dorast I. trieda - 15. kol: Malcov - Gaboltov 3:1, Gerlachov - Marhaň 3:0 kont., Hertník - Kobyly 5:0, Bartošovce - Kľušov 0:6, Kružlov - Dlhá Lúka 3:4.
1. Gerlachov 15 13 2 0 68:15 41
2. Kľušov 15 10 1 4 51:13 31
3. Malcov 15 9 2 4 36:25 29
4. Dlhá Lúka 15 7 2 6 49:40 23
5. Gaboltov 15 7 1 7 29:33 22
6. Hertník 15 5 2 8 33:33 17
7. Kružlov 15 3 6 6 30:43 15
8. Marhaň 15 4 2 9 23:56 14
9. Bartošovce 15 3 4 8 21:43 13
10. Kobyly 15 3 0 12 22:61 9
Žiaci A skupina - 12. kolo: Dlhá Lúka - Beloveža 1:8, Zborov - Bard. N. Ves 2:2, Kurima - Porúbka 16:0, Lopúchov - Koprivnica 3:1.
1. Kurima 12 11 0 1 102:18 33
2. Zborov 12 10 1 1 65:19 31
3. Beloveža 12 7 1 4 44:45 22
4. Bard. N. Ves 12 5 2 5 25:30 17
5. Koprivnica 12 5 1 6 30:24 16
6. Lopúchov 12 4 2 6 33:46 14
7. Dlhá Lúka 12 2 1 9 17:65 7
8. Porúbka 12 0 0 12 7:76 0
Žiaci B skupina - 12. kolo: Šiba - Gaboltov 3:9, Gerlachov - Osikov 3:1, Malcov - Niž. Tvarožec 3:0, Fričkovce - Kľušov 1:1.
1. Malcov 12 10 1 1 49:11 31
2. Niž. Tvarožec 12 10 0 2 39:14 30
3. Fričkovce 12 5 2 5 24:23 17
4. Kľušov 12 4 3 5 25:30 15
5. Gaboltov 12 4 0 8 28:31 12
6. Šiba 12 4 0 8 28:40 12
7. Gerlachov 12 4 0 8 18:39 12
8. Osikov 12 3 2 7 18:41 11

Vranov

I. trieda - 24. kolo: Vechec - Seč. Polianka 4:0, Roma Niž. Hrabovec - Čaklov 1:1, Hlinné - Banské 0:1, Vyš. Žipov - Komárany 4:1, Kam. Poruba - Lomnica 0:0, Merník - Niž. Hrabovec 12:2, Hencovce - Zámutov B 3:0.
1. Hencovce 24 21 2 1 82:12 65
2. Zámutov B 24 17 1 6 96:50 52
3. Merník 24 13 5 6 66:34 44
4. Vyš. Žipov 24 12 6 6 65:32 42
5. Banské 24 11 8 5 62:43 41
6. Čaklov 24 12 3 9 64:45 39
7. Kam. Poruba 24 12 3 9 45:45 39
8. Hlinné 24 11 3 10 45:50 36
9. Komárany 24 11 1 12 52:50 34
10. R. Niž. Hrabovec 24 7 5 12 68:82 26
11. Seč. Polianka 24 6 5 13 29:50 23
12. Vechec 24 5 3 16 42:60 18
13. Niž. Hrabovec 24 4 2 18 34:107 14
14. Lomnica 24 2 1 21 24:114 7

Prešov

I. trieda - 24. kolo: Fričovce - Hermanovce 4:1, G: Imrich 2, Kacvinský, Sabol - Gajdoš, Chmin. N. Ves - Dubovica 0:8, G: Hurajt 4, Andreja, Jacko 3, Ražňany - Záborské 0:2, G: Baran, Kakaščík, Nemcovce - Vyš. Šebastová 4:0, G: Majerník 2, Pavúk, Sučko, Šar. Dravce - Torysa 3:2, G: Haborák 2 (1. z 11 m), Janoško - Hudymač 2, Župčany - Peč. N. Ves 7:3, G: Krempaský, Kravec 3, Adamčo, Köry, Andria - Radačovský, Tall, Lipták, Široké - Petrovany 1:1, G: Čech - Kočiško.
1. Ražňany 24 18 1 5 53:23 55
2. Dubovica 24 15 3 6 64:27 48
3. Záborské 24 13 7 4 62:28 46
4. Široké 24 11 5 8 44:39 38
5. Vyš. Šebastová 24 10 6 8 40:43 36
6. Petrovany 24 9 8 7 38:38 35
7. Šar. Dravce 24 8 9 7 32:35 33
8. Hermanovce 24 9 4 11 56:56 31
9. Torysa 24 9 4 11 40:46 31
10. Fričovce 24 8 4 12 34:40 28
11. Nemcovce 24 7 6 11 38:44 27
12. Peč. N. Ves 24 6 7 11 39:45 25
13. Chmin. N. Ves 24 6 1 17 25:67 19
14. Župčany 24 5 3 16 35:69 18
Chmin. N. Vsi odpočítajú 3 body.
II. trieda - 24. kolo: Žehňa - Ľubotice B 2:1, Uz. Šalgov - Kapušany 5:2, Haniska - Kojatice 0:5, Miklušovce - Šar. Sokolovce 1:2, Rožkovany - Janov 1:0, Drienov - Žipov 4:1, Víťaz - Roma Ostrovany 4:1.
1. Drienov 24 17 3 4 67:31 54
2. Rožkovany 24 17 3 4 64:30 54
3. Kojatice 24 17 3 4 51:17 54
4. Uz. Šalgov 25 12 5 8 71:52 41
5. Žipov 24 12 5 7 45:30 41
6. R. Ostrovany 24 11 2 11 47:59 35
7. Ľubotice B 24 9 4 11 47:43 31
8. Šar. Sokolovce 24 8 6 10 44:42 30
9. Janov 24 8 6 10 30:39 30
10. Miklušovce 23 9 0 14 44:48 27
11. Žehňa 24 8 2 14 42:63 26
12. Kapušany 24 7 3 14 36:61 24
13. Víťaz 24 6 2 13 36:73 20
14. Haniska 24 3 4 17 29:65 13
III. A trieda - 24. kolo: Drien. N. Ves - Tulčík 0:3, Svinia - Hrabkov 10:2, Rus. N. Ves - Ličartovce 1:3, Chmeľov - Sedlice 6:2, Ovčie - Lemešany 5:2, Rokycany - Kokošovce 3:1, Dulova Ves - Šar. Bohdanovce 2:1.
1. Šar. Bohdanovce 24 19 3 2 106:23 60
2. Dulova Ves 24 20 0 4 88:28 60
3. Ličartovce 24 18 3 3 76:23 57
4. Chmeľov 24 12 5 7 60:42 41
5. Lemešany 24 13 2 9 52:36 41
6. Sedlice 24 12 0 12 49:61 36
7. Svinia 24 11 2 11 67:78 35
8. Kokošovce 24 9 5 10 50:62 32
9. Rokycany 24 8 6 10 54:67 30
10. Rus. N. Ves 24 9 2 13 57:58 29
11. Tulčík 24 8 2 14 41:74 26
12. Drien. N. Ves 24 4 3 17 36:72 15
13. Ovčie 24 4 2 18 33:79 14
14. Hrabkov 24 2 3 19 33:99 9
Drien. N. Vsi odpočítajú 3 body.
III. B trieda – 24. kolo: Poloma – Brezovička 5:2, Kamenica – Krásna Lúka 5:0, Terňa – Hubošovce 2:0, Jakubova Voľa – Roma Jarovnice 3:5, Medzany – Lipany B 4:2, Jakubovany – Brezovica 1:2, Gregorovce – Krivany 1:3.
1. Kamenica 24 21 1 2 87:23 64
2. Brezovica 24 17 2 5 58:29 53
3. Terňa 24 15 6 3 59:36 51
4. Brezovička 24 14 3 7 65:33 45
5. Poloma 24 13 3 8 57:45 42
6. Krivany 24 13 1 10 51:47 40
7. Gregorovce 24 11 3 10 72:46 36
8. Lipany B 24 8 4 12 47:55 28
9. Jakubovany 24 7 6 11 39:41 27
10. Krásna Lúka 24 8 1 15 38:61 25
11. Medzany 24 7 3 14 41:73 24
12. Hubošovce 24 6 5 13 40:70 23
13. R. Jarovnice 24 4 4 16 33:64 16
14. Jakubova Voľa 24 2 2 20 27:91 8
Brezovici, Krivanom a Krásnej Lúke odpočítajú 3 body.
Dorast I. trieda – 24. kolo: Ražňany – Vyš. Šebastová 7:0, Rožkovany – Torysa 5:3, Kamenica – Dubovica 1:2, Kendice – Chmiňany 2:2, Široké – Župčany 7:2, Drienov – Brezovica 0:1, Gregorovce – Safi 4:0.
1. Brezovica 24 19 1 4 76:28 58
2. Dubovica 24 16 4 4 89:36 52
3. Ražňany 24 15 3 6 67:42 48
4. Gregorovce 24 12 5 7 83:52 41
5. Široké 24 13 2 9 66:47 41
6. Safi 24 10 4 10 54:45 34
7. Chmiňany 24 10 4 10 51:50 34
8. Rožkovany 24 10 2 12 60:48 32
9. Župčany 24 9 2 13 63:81 29
10. Drienov 24 8 4 12 39:57 28
11. Torysa 24 8 3 13 39:47 27
12. Kamenica 24 7 3 14 52:81 24
13. Kendice 24 4 5 15 31:101 17
14. Vyš. Šebastová 24 4 4 16 32:87 16
Dorast II. A trieda – 19. kolo: Záborské – Haniska 3:0, Kojatice – Rus. N. Ves 2:4, Šar. Bohdanovce – Miklušovce 4:1.
1. Záborské 19 15 2 2 55:21 47
2. Miklušovce 19 10 2 7 36:34 32
3. Kojatice 19 9 2 8 38:31 29
4. Rus. N. Ves 19 7 3 9 36:34 24
5. Haniska 19 5 5 9 21:44 20
6. Šar. Bohdanovce 19 3 2 14 29:51 11
Dorast II. B trieda – 18. kolo: Záhradné – Peč. N. Ves 1:8, Šar. Dravce – Demjata 5:2, Fričovce – Šar. Sokolovce 5:2.
1. Demjata 14 11 1 2 51:24 34
2. Peč. N. Ves 14 9 1 4 64:17 28
3. Fričovce 14 6 4 4 34:27 22
4. Šar. Dravce 14 6 4 4 48:28 22
5. Víťaz 14 6 1 7 37:39 19
6. Uzovce 14 6 0 8 53:50 18
7. Šar. Sokolovce 14 3 2 9 28:48 11
8. Záhradné 14 2 1 11 29:67 7
Žiaci I. trieda – 24. kolo: V. Šariš – Kapušany 5:1, Široké – Peč. N. Ves 13:0, Hermanovce – Dulova Ves 4:5, Chmin. N. Ves – Brezovica 4:0, Víťaz – Fintice 1:0.
1. Široké 24 19 0 5 94:26 57
2. R. Ostrovany 23 18 0 5 107:40 54
3. Hermanovce 24 17 2 5 104:39 53
4. Chm. N. Ves 24 15 2 7 86:31 47
5. Šar. Michaľany 23 14 2 7 105:30 44
6. Dulova Ves 24 14 1 9 70:54 43
7. M. Šariš 23 13 1 9 49:61 40
8. V. Šariš 24 10 1 13 57:62 31
9. Brezovica 24 8 3 13 29:46 27
10. Víťaz 24 8 3 13 27:63 27
11. Kapušany 24 6 3 15 35:67 21
12. Dubovica 23 5 2 16 28:95 17
13. Fintice 24 4 2 18 14:79 14
14. Peč. N. Ves 24 2 0 22 22:146 6
Žiaci II. A trieda – 14. kolo: Drienov – Vyš. Šebastová 7:0, Petrovany – Lemešany 0:7, Kendice – Žehňa 4:3.
1. Rus. N. Ves 12 12 0 0 72:5 36
2. Lemešany 12 9 0 3 67:13 27
3. Kendice 12 8 1 3 37:10 25
4. Drienov 12 5 0 7 64:37 15
5. Žehňa 12 3 1 8 40:75 10
6. Petrovany 12 2 2 8 18:60 8
7. Vyš. Šebastová 12 1 0 11 5:103 3
Žiaci II. B trieda – 17. kolo: Miklušovce – Sedlice 1:6, Žipov – Janov 8:1.
1. Žipov 17 17 0 0 165:7 51
2. Janov 17 8 0 9 65:43 24
3. Sedlice 17 7 1 9 40:56 22
4. Miklušovce 17 1 1 15 15:179 4
Žiaci II. C trieda – 18. kolo: Župčany – Uz. Šalgov 2:0, Medzany – Kojatice 4:2, Chmiňany – Brezovička 18:0.
1. Chmiňany 18 18 0 0 161:7 54
2. R. Jarovnice 17 15 0 2 111:23 45
3. Hrabkov 17 13 0 4 91:32 39
4. Medzany 18 1 0 7 84:45 33
5. Uz. Šalgov 18 5 3 10 34:55 18
6. Lipovce 17 6 0 11 41:63 18
7. Župčany 18 4 5 9 18:88 17
8. Kojatice 18 5 1 12 23:61 16
9. Brezovička 18 3 3 12 18:135 12
10. Ražňany 17 1 2 14 14:86 5
Žiaci II. D trieda – 18. kolo: Uzovce – Chmeľov 2:1, Terňa – Záhradné 8:0, Jakubovany – Demjata 3:1.
1. Pušovce 16 12 1 3 102:24 37
2. Demjata 16 11 1 4 63:29 34
3. Tulčík 15 10 1 4 46:19 31
4. Terňa 16 10 1 5 43:28 31
5. Chmeľov 16 8 2 6 30:20 26
6. Uzovce 16 7 2 7 42:34 23
7. Jakubovany 16 5 1 10 50:58 16
8. Gregorovce 15 3 1 11 24:49 10
9. Záhradné 16 0 0 16 2:141 0
Žiaci II. E trieda – 19. kolo: Torysa – Krivany 1:8, Rožkovany – Kamenica 8:0, Šar. Dravce – Poloma 6:2.
1. Šar. Dravce 19 16 1 2 97:20 49
2. Poloma 19 12 3 4 110:35 39
3. Rožkovany 19 11 5 3 90:10 38
4. Kamenica 19 7 1 11 80:72 22
5. Krivany 19 6 0 13 47:68 18
6. Torysa 19 0 0 19 5:224 0

Trebišov

VI. liga – Sever, 21. kolo: Vojčice – Roma Sečovce 1:1, Nový Ruskov – Trebišov B 4:4, Michaľany – Z. Teplica 0:1, Kuzmice – Z. Hradište 5:1, Slivník – Plechotice 4:1, Niž. Žipov – Dvorianky 6:0.
1. Z. Teplica 21 17 2 2 72:20 53
2. N. Ruskov 21 15 3 3 54:20 48
3. Plechotice 21 14 2 5 49:33 44
4. Slivník 21 12 2 7 47:29 38
5. Z. Hradište 21 10 4 7 49:46 34
6. Vojčice 21 10 2 9 45:42 32
7. Trebišov B 21 9 2 10 37:46 29
8. Kuzmice 21 7 2 12 47:64 23
9. Michaľany B 21 6 2 13 38:47 20
10. Niž. Žipov 21 6 0 15 41:64 18
11. R. Sečovce 21 4 2 15 29:70 14
12. Dvorianky 21 4 1 16 25:52 13
VI. liga – Juh, 21. kolo: Svätuše – Čierna n/T 3:6, Boľ – Biel 9:0, Boťany – Svätá Mária 7:0, Streda n/B – Leles 8:0, M. Kamenec – Somotor 2:5.
1. Čierna n/T 20 17 2 1 87:19 53
2. Streda n/B 19 16 2 1 74:19 50
3. Somotor 19 12 3 4 41:21 39
4. M. Horeš 19 11 5 3 79:43 38
5. Boťany 19 8 5 6 44:28 29
6. Svätuše 19 7 2 10 34:45 23
7. Biel 19 7 0 12 32:68 21
8. Leles 19 5 2 12 32:51 17
9. Sv. Mária 19 4 1 14 26:92 13
10. M. Kamenec 19 3 1 15 31:60 10
11. Boľ 19 3 1 15 35:69 10
Sv. Márii odpočítajú 6 bodov.
VII. liga Sever – 19. kolo: Hraň – Kysta 1:0.
1. Z. Jastrabie 11 8 1 2 44:18 25
2. Hraň 11 7 2 2 28:20 23
3. Michaľany C 11 3 1 7 17:34 10
4. Kysta 11 1 2 8 11:28 5
VII. liga Juh – 14. kolo: V. Kamenec – Vojka 6:0.
1. V. Kamenec 8 8 0 0 33:6 24
2. Slov. N. Mesto 8 4 1 3 23:11 13
3. Dobra 8 4 1 3 19:16 13
4. Vojka 8 1 1 6 13:33 4
5. Pribeník 8 1 1 6 7:29 4
Pribeníku odpočítajú 3 body.

Svidník

I. trieda – 24. kolo: Lomné – Tisinec 0:4, G: Čepa 3, Fedorco, Sitníky – Chotča 2:2, G: Danko (11 m), Skysľak – Keselica, Fejko, Miňovce – Mestisko 4:0, G: Medvec 2, Prokopovič (11 m), Petráš, Kuková – Hrabovčík 3:3, Lúčka – Duplín 9:0, Rovné – Stročín 1:1, Kalnište – Havaj 6:0, G: Halek T. 2, Halek B. 2, Slaninka, Kokolík.
1. Tisinec 24 19 2 3 71:23 59
2. Hrabovčík 24 16 4 4 96:36 52
3. Sitníky 24 16 2 6 74:46 50
4. Kalnište 24 11 4 9 53:40 37
5. Lúčka 24 11 3 10 52:33 36
6. Chotča 24 9 8 7 34:36 35
7. Rovné 24 8 8 8 31:24 32
8. Stročín 24 8 6 10 39:39 30
9. Miňovce 24 8 6 10 44:49 30
10. Kuková 24 8 5 11 38:49 29
11. Duplín 24 8 4 12 33:52 28
12. Mestisko 24 5 5 14 36:77 20
13. Havaj 24 5 3 16 36:86 18
14. Lomné 24 5 2 17 25:72 17
II. trieda – 19. kolo: Gribov – Baňa 2:0, Ladomirová – Orlík 3:2, Radoma – Bukovce 2:1.
1. Gribov 17 12 3 2 50:20 39
2. Ladomírová 16 11 1 4 48:30 34
3. Radoma 16 10 3 3 44:16 33
4. Orlík 17 6 2 9 34:42 20
5. Baňa 16 4 2 10 18:33 14
6. Kružlová 16 4 2 10 24:48 14
7. Bukovce 16 3 1 12 15:44 10
Žiaci A – 13. kolo: Kuková – Lúčka 2:3.
1. Kalnište 10 9 0 1 81:23 27
2. Okrúhle 9 6 0 3 55:21 18
3. Lúčka 10 6 0 4 48:37 18
4. Kuková 11 2 0 9 31:38 6
5. Vyš. Mirošov 10 2 0 8 16:112 6
Žiaci B – 13. kolo: Breznica – Tisinec 4:3, Stročín – Chotča 2:5.
1. Havaj 12 8 3 1 55:18 27
2. Chotča 12 8 3 1 55:24 27
3. Breznica 13 5 5 3 46:35 20
4. Tisinec 13 5 3 5 33:41 18
5. Miňovce 11 2 1 8 18:48 7
6. Stročín 13 1 1 11 21:62 4

Neprehliadnite tiež

AKTUALIZOVANÉ 18:05

Na mestskom parkovisku pred zoo sa platiť nebude, mimo si urbariát zapýta

Radnica, urbariát a mestská časť sa dohodli.

Matej Tóth trénuje v Tatranskej Polianke, spí na Sliezskom dome

Zlatý chodec si v týchto dňoch užíva neskorú zimu vo Vysokých Tatrách.

Lúpežníka z benzínky a potravín usvedčil vlastný brat

Košický súd ho vzal do väzby pre obavu, že bude opäť lúpiť.

AKTUALIZOVANÉ 9:59

Úľavy pre cestujúcich v MHD. Prečo ich mesto Košice nechce?

Magistrát argumentuje, že oproti minulosti sú obmedzenia neporovnateľne menšie.

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

RTVS nie je vaša televízia (píše Michal Havran)

Krajinu neurobíte prosperujúcejšou tak, že budete určovať, kto a kde s vami môže diskutovať.

KOMENTÁRE

Čistými rukami proti stúpencom čistej rasy

Akákoľvek akcia proti extrémizmu vyznie dôveryhodne, keď ju vykonávajú inštitúcie zastupujúce spravodlivý štát.

DOMOV

Polícia obvinila poslanca ĽSNS, opozícia ju kritizuje

Stanislava Mizíka polícia odviedla počas rokovania v parlamente.

KULTÚRA

Johnny Depp skrachoval. Nechajte ho, sám to tak chcel

Za mesiac minie dva milióny, víno ho stojí tridsať tisíc. Náhradu žiada na súde.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  2. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  3. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  4. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  5. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  7. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  8. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  9. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  10. Inteligencia vo všetkom
  1. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  2. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  3. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  4. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  5. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  6. Poslanci dnes dali jasne najavo, že plot na námestí nechcú
  7. HB Reavis so silnými výsledkami za rok 2016
  8. 3 šťavnaté spôsoby, ako povzbudiť výkon mozgu
  9. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  10. Budúcnosť EÚ a inteligentných miest
  1. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 8 924
  2. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 7 739
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 7 026
  4. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 241
  5. 5 krokov k vlastnému bývaniu 5 211
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 5 165
  7. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 232
  8. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 3 750
  9. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 3 378
  10. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 2 517

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop