Korzár logo Korzár
Sobota, 17. apríl, 2021 | Meniny má RudolfKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - 30. a 31. mája

Naše tipy na zaujímavé kultúrne a spoločenské akcie a podujatia v regióne.

Košický región

Farbám neujdeš

KOŠICE. Zábavný charitatívny 5-kilometrový beh, pri ktorom bude na každom kilometri pripravená farebná zóna, kde budú bežci zasypávaní práškovými farbami. Uskutoční sa v sobotu od 11. hodiny.

Nocadeň - krst albumu

KOŠICE. Vydanie nového albumu Pozemskí astronauti oslávi košická kapela večierkom v sobotu od 20. hodiny v Ateliéri Woont na Strojárenskej ulici.

Majk Spirit

KOŠICE. V rámci svojho Black Tour vystúpi obľúbený reper v Diamond People Clube v sobotu od 21. hodiny. Počas večera vystúpia aj jeho špeciálni hostia - Otecko, Cigo, Elpe, Osto a dídžeji.

Tanečné predstavenie Imago

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Lucia Kašiarová sa so svojím tanečným predstavením Imago – obrazy a dialógy s nejasnou postavou v našom vnútri predstaví v sobotu od 19. hodiny v Tabačke.

Tanečná šou Outbreak

KOŠICE. Jedna z najprestížnejších tanečných a umeleckých skupín, ovenčená množstvom ocenení sa so svojou šou To sme my predstaví v Kunsthalle/ Hale umenia v nedeľu o 19. hodine.

Neřež a Katarína Koščová

KOŠICE. Osvedčené spojenie českej kapely a slovenskej speváčky si môžete opäť vychutnať v Košiciach. Ich koncert v Kasárňach Kulturparku bude v nedeľu od 18. hodiny.

Deň detí

Na Terase

KOŠICE. Rodinné popoludnie sa uskutoční v nedeľu od 15. do 17.30 hodiny pri detskom ihrisku pred budovou Átrium klubu, Zuzkin park. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do priestorov Átrium klubu. Na malých i väčších čaká rozprávkový automat, divadelný workshop, detská diskotéka, interaktívna hra, maľovanie na tvár, kreslenie na chodník a nafukovací hrad na skákanie.

Happy Day II.

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Zábavné celomestské podujatie plné atrakcií, detských hier, súťaží, tanca, zábavy, dobrej nálady a vystúpení sa bude konať v sobotu od 14. hodiny v CVČ na Popradskej ulici.

V Beach Clube

KOŠICE. Všetky deti, aj ich rodičia sa môžu spoločne vyšantiť na spoločnom veľkom pieskovisku - na pláži, kde budú stavať z piesku sochy korytnačiek. Stavbu sôch budú viesť skúsení umelci a bude trvať v nedeľu od 10. hodiny dopoludnia po celý deň. Okrem toho sa budú môcť deti blázniť na trampolínach, šmykľavkách, popoludní je na programe divadelné predstavenie Zlatá priadka, ktoré predvedie známa herečka Anna Sakmárová.

Na Furči

KOŠICE. V nedeľu od 13. do 17. sa uskutoční aj oslava MDD na Charkovskej ulici. Pripravené budú zábavné hry a súťaže, vystúpenia členov tanečných a speváckych krúžkov, maľovanie na tvár a veľa dobrej zábavy.

Zábava v technickom múzeu

Skryť Vypnúť reklamu

KOŠICE. Na sviatok detí nezabudli ani v Slovenskom technickom múzeu. V nedeľu sa tam od 14. do 15. hodiny uskutoční nezvyčajná prehliadka – inscenovaná veselá prechádzka s divadelníkmi, ktorí technické exponáty predstavia hravo a poučne. V sieni elektrických výbojov sa uskutočnia hrané scénky so škriatkom Zlatofúzikom.

Košickí modelári deťom

KOŠICE. Pre všetky vekové kategórie pripravili modelári dve podujatia. V nedeľu sa pred kláštorom na KVP uskutočnia od 14. do 18. hodiny statické a letové ukážky modelov a v pondelok od 9. do 17. hodiny budú vo Výmenníku na Stierovej ulici vystavené letecké, lodné, raketové a automobilové plastové modely.

Na Jazere

KOŠICE. Deti z tohto sídliska sa môžu zabaviť v sobotu od 14. do 18. hodiny v rekreačnej lokalite Jazero. Čakajú ich vystúpenia psíkov, poníky, skákací hrad a iné atrakcie.

Prešovský región

Autosalón 2015

PREŠOV. 21. ročník Výstavy Autosalón 2015 vyvrcholí v Mestskej hale v Prešove v sobotu. Ide o medzinárodnú prezentáciu automobilov, motocyklov, agrotechniky, autopríslušenstva, garážovej a servisnej techniky, májových trhov, farmárskych trhov, Dovolenky 2015, agro-truck salón, veteránov, tuningu áut.

Festival Dobrej chuti Prešov 2015

PREŠOV. Tretí deň v sobotu bude na pešej zóne prebiehať Festival Dobrej chuti v Prešove. Tento rok sa bude zameriavať na gastronómiu stredomoria. Pripravené sú majstrovstvá šéfkuchárov, stredomorská gastronómia v Prešove, bohatý kultúrny a spoločenský program, pokus o zápis do Slovenskej knihy rekordov.

Deň otvorených dverí v dopravnom podniku

PREŠOV. Deň otvorených dverí v Dopravnom podniku mesta Prešov, a. s. (Bardejovská 7, Ľubotice) sa bude konať v sobotu od 10.00 – 14.00 hod. V rámci neho slávnostne uvedú nové autobusy Solaris, bude možnosť prehliadky areálu, dispečingu, vozidlového parku, dielní, tiež prejazd autobusu s cestujúcimi umyvárňou, prezentačné stánky, kultúrny program i mnoho iného. K dispozícii bude zdarma kyvadlová doprava.

Rytieri a tradície

PREŠOV. Detská akcia určená aj pre dospelých Rytieri a tradície bude v ZOC Max Prešov v sobotu od 11.00 hod. Na programe je stredoveká kuchyňa, posilňovňa, remeslá, tance a hry, rytierska aréna, lukostreľba, fotenie v pranieri s rekvizitami i historická hudba žiakov ZUŠ. Aj dnes budú k dispozícii Tradičné trhy s remeselníkmi, spracovaním textilu či tradičnými potravinami.

Deň detí s astronómiou

PREŠOV. Podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa detí Deň detí s astronómiou bude v sobotu od 14.00 hod. vo Hvezdárni a planetáriu. Na programe je pripravená výroba a vypúšťanie motorových raketiek, výroba fúkacích raketiek, maľovanie súhvezdí, programy v planetáriu i výstava modelov rakiet a lietadiel.

Burza oblečenia

LIPANY. V poradí tretia Burza detského oblečenia a obuvi, výmena a darovanie, bude v sobotu od 8.00 – 12.00 hod. v Čajovni Pavučina v Lipanoch (okr. Sabinov).

Za krásami Braniska

PREŠOV. Klub prešovských turistov pozýva na 23. ročník Za krásami Braniska, ktorý sa uskutoční v sobotu. Pripravená je takmer 16-kilometrová trasa (Branisko, priesmyk, Rajtopiky, sedlo Humenec, Sľubica, Richnava). Zraz účastníkov bude v sobotu o 8.00 hod. na parkovisku pred HyperTescom. Akcia sa koná za každého počasia.

24-hodinový volejbalový maratón

LIPANY. Aj v sobotu bude pokračovať 24-hodinový volejbalový maratón v rámci svojho 9. ročníka. v Lipanoch.

Konkurz

KENDICE. Divadlo Etudy v Kendiciach (okr. Prešov) pozýva na konkurz do novo pripravovanej inscenácie Štúrovci (koncert zrušený). Uskutoční sa v sobotu o 19.00 hod. v miestnom kultúrnom dome. Vítaní sú herci, speváci, speváčky, herečky i muzikanti do alternácií.

Inšpiriky ententiky – smaltovanie

SABINOV. Dielnička pre všetky tvorivé duše, na ktorej sa budú smaltovať kľúče a vyrábať náušnice a prívesok, bude v sobotu o 16.00 hod. v KC Na korze.

Dva dni, jedna noc

SABINOV. Premiéra drámy Dva dni, jedna noc, ktorá ukáže boj o holú existenciu, je pripravená v sobotu o 19.00 hod. v Kine Torysa.

Výstup na Smrekovicu

VYŠNÝ SLAVKOV. Turistický pochod na Smrekovicu sa uskutoční v sobotu dopoludnia s odchodom z Vyšného Slavkova.

Gospel song

VRANOV NAD TOPĽOU. Poprockový festival gospelových hudobných skupín sa bude konať v sobotu o 18.00 hod. v Mestskom dome kultúry vo Vranove nad Topľou. Vystúpia na ňom Petere Milenky Band, Luce di Basilica, Prázdny kríž, Poetica musica, GPS.

Štadión fest

BARDEJOV. Prvý bardejovský štadiónfest sa uskutoční v sobotu od 10.00 do 18.00 hod. na futbalovom štadióne v Bardejove. Vystúpia na ňom Roman Pomajbo, Katka Koščová, Yellowe, Octopus a ďalší.

Svätenie motoriek

MALCOV. V sobotu o 15.00 sa pri Gréckokatolíckom kostole v obci Malcov (okr. Bardejov) uskutoční druhý ročník svätenia motoriek. Nadupané stroje motorkárov a motorkárskych gangov z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia posvätí gréckokatolícky kňaz. Posvätené motorky sa potom vydajú na spanilú jazdu do obce Gerlachov na Hornotopliansky jarmok.

Hornotopliansky jarmok

GERLACHOV. Od 13.00 sa v sobotu v Gerlachove (okr. Bardejov) uskutoční Hornotopliansky jarmok. Pripravený je bohatý program, vystúpenia folklórnych súborov aj cimbalovej muziky, prezentácia obcí aj remesiel.

Deň detí na Zborovskom hrade

ZBOROV. V sobotu od 13.00 sa na Zborovskom hrade uskutoční Deň detí s Flinstonovcami. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia uskutoční od 14.00 v kultúrnom dome.

Víla Šťastenka

BARDEJOV. Predstavenie pôvodného slovenského muzikálu Víla Šťastenka sa bude konať v sobotu o 17.30 hod. v modlitebni Cirkvi bratskej, v spolupráci s MsKS v Novom Meste nad Váhom.

Richard Müller a skupina Fragile - Hlasy

BARDEJOV. Koncert Richarda Müllera a skupiny Fragile – Hlasy odštartuje v sobotu o 19.00 hod. v Kine Žriedlo (Bardejovské kúpele).

Rusínsky festival

SVIDNÍK. Sobotňajší program Rusínskeho festivalu začne na amfiteátri o 15.30 hod. Vystúpia v ňom FSk Krasnobridčanka, SSk Lomenčan, FS Ľubovňan, SSk Haburčanka, SSk Olšavan, FS Čirčanka. Od 18. hodiny vystúpia FS Vihorlat, Mišana žridlova grupa i Orkestra KPD Karpaty zo Srbska, FS Gerlachovčan, FS Ruthenia, FS Makovica, DFSk Junior Skalka. S programom V objatí sa o 20.00 hod. predstaví PUĽS, po ňom to bude Igor Kucer Emotion group (21.30) a Rusín Čenderš Orchestra (23.00).

Deň otvorených dverí v divadle

PREŠOV. Deň otvorených dverí 2015 v Divadle Jonáša Záborského bude v nedeľu od 14.00 hod. na veľkej scéne divadla. Začne sa hudobno-speváckym vystúpením umelcov DJZ, ktoré bude spojené s exkurziami. Po ňom bude o 17.30 hod. na programe rozprávka Snehová kráľovná. Sprievodnými akciami bude divadelný fotoateliér, divadelné šminkovanie, šikovné ruky či ukážky prvej pomoci.

Deň detí

PREŠOV. Stará Dúbrava pozýva v nedeľu na oslavy Medzinárodného dňa detí. Bohatý program sa začne o 14.00 hod., návštevníkov čakajú hry, hasiči i DJ Hajdy.

Tvrdý/Havelka

PREŠOV. Hity českého undergroundu prerobené do modernej elektronickej podoby budú v podaní dua Tvrdý Havelka znieť v nedeľu o 20.30 hod. v Christianii.

Mladí umelci

SABINOV. V rámci Sabinovskej hudobnej jari je pripravený posledný koncert v nedeľu o 17.00 hod., na ktorom v KC Na korze vystúpia Mladí umelci.

Deň detí v Sabinove

SABINOV. Bohatý program v rámci dňa detí si pripravili v Sabinove. Začne sa v nedeľu o 15.00 od. v Letnom mestkom kúpalisku v Sabinove (v prípade daždivého počasia v mestskej šporotvej hale). Prirpavená je prehliadka motorových vozidiel zásahových zložiek a ukážka výcviku psov. Deti poteší viacero rozprávkové postavičky ako napríklad Pepek Námorník či Medveď Yogi, ktoré preveria ich silu, um a šikovnosť. Sprievodnými aktivitami budú tvorivé dielne, program skautov či maľovanie na tvár.

Záchranári deťom 2015

BRANISKO. Motorest Branisko pripravil na nedeľu od 9.30 do 16.00 hod. akciu Záchranári deťom, v rámci ktorej budú prezentované ukážky práce Integrovaného záchranného systému SR a modelových situácií pre detičky, a to nielen v horskom prostredí.

Hrdza

SABINOV. V nedeľu o 19.00 hod. zahrá koncert v Estrádnej sále MsKS v Sabinove skupina Hrdza.

Herorace

HANISKA. Pri príležitosti Dňa detí sa v Haniske pri Prešove uskutoční prvý detský Herorace. Konať sa bude v nedeľu na ihrisku FK Furča v Haniske v nedeľu o 14.00 hod. Pripravené sú súťaže pre deti i rodičov, maľovanie na tvár, poníky, nafukovací hrad, stavanie mája i mnoho iného.

Kollárovci

LEMEŠANY. Známa mužská ľudová hudba Kollárovci vystúpi na koncerte v nedeľu o 19.00 hod. v Kultúrnom dome v Lemešanoch (okr. Prešov).

Deň detí

BARDEJOVSKÉ KÚPELE. Deň detí v areáli pred Kúpeľnou dvoranou začne v nedeľu o 13.00 hod. Pripravené sú rôzne atrakcie (nafukovací hrad, maľovanie balónov atď). Podujatie sa uskutoční za každého počasia.

Beh na vrchol Minčola

LÚČKA. 14. ročník bežeckého podujatia Beh na vrchol Minčola bude v nedeľu. Miestom štartu je rázcestie pri poľovníckej chate, Lúčka-Potoky (okr. Sabinov). Trasa s dĺžkou štyri kilometre povedie cez skládku, útulňu, okolo kríža až na vrchol Minčola. Prezentácia bude od 13.15, štart hlavných pretekov o 14.45.

Mamičke z lásky

LIPANY. Podujatie Mamičke z lásky bude v nedeľu o 15.00 hod., stretnú sa v rámci enho členky miestnej organizácie Únie žien v Čajovni Pavučina v Lipanoch (okr. Sabinov).

Sabinovská muha

JAKUBOVANY. Preteky v love rýb udicou Sabinovská muha budú v nedeľu počas dňa na vodnej nádrži Jakubovany (okr. Sabinov).

Kamenný chodníček

BREZOVICA. Známu hru Kamenný chodníček odohrajú ochotníci v rámci nedeľného popoludnia o 17.00 hod. v miestnej reštaurácii v Brezovici (okr. Sabinov).

Dva dni, jedna noc

SABINOV. Aký je boj o holú existenciu? Drámu Dva dni, jedna noc uvedie Kino Torysa v nedeľu o 19.00 hod.

Pytačky, Medveď

BECHCEROV. Predstavenie Pytačky, Medveď odohrajú herci Divadla Alexandra Duchnoviča v nedeľu o 14.00 hod. v kultúrnom dome v Becherove (okr. Bardejov).

Deň detí v Bardejovských kúpeľoch

BARDEJOVSKÉ KÚPELE. V nedeľu od 13.00 do 17.00 sa bude v Bardejovských kúpeľoch oslavovať Deň detí. Pripravený je skákací hrad, maľovanie na tvár, modelovanie balónov a rôzne hry a súťaže.

Rusínsky festival

SVIDNÍK. Posledný deň nedeľného programu vyvrcholí programom, ktorý začne na amfiteátri o 13.00 hod. Vystúpia v ňom Rusinija, SS Kečera, MSSk Šambriňci, DSS Orlovčanka, DFS Makovička, o 15.00 hod. to bude Romathan, ĽH Šarišanci a zakončí to o 18.00 hod. Kristína.

Jazdecké preteky

RASLAVICE. Obec Raslavice (okr. Bardejov) spolu s jazdeckým klubom Novoteam Abrahámovce pozývajú na 21. Jazdecké preteky. Uskutočnia sa v nedeľu v športovom areáli v Raslaviciach. Začiatok programu je o 11.00 hod. Pripravený je aj kultúrny program a rôzne atrakcie pre deti a dospelých, spolu s možnosťou jazdy na koni a pohostenia.

24. folklórny festival Topľanskej doliny

GIRALTOVCE. Folklórny festival Topľanskej doliny sa uskutoční v nedeľu o 14.30 hod. v Parku mieru v Giraltovciach. Predstavia sa v ňom FS Detva, FS Vargovčan, FS Topľan, Rusynsky holosy, DFS Giraltovčan a ľudový rozprávač Jožko Jožka. Pripravená je tiež zaujímavá tombola.

Spišský región

Kino Úsmev

LEVOČA. V sobotu o 19. hod. premietne kino Úsmev akčnú komédiu Divoká dvojka.

Program pre najmenších

LEVOČA. V mestskom parku a knižnici sa v nedeľu od 13. hod. uskutoční Deň detí. Najmenší sa môžu tešiť na vystúpenie kúzelníka Wolfa, divadelné predstavenie Smejko a Tanculienka, detské atrakcie, diskotéku a ďalší sprievodný program.

Kino Úsmev

LEVOČA. V nedeľu popoludní o 16.30 hod. premietne kino Úsmev animovanú rozprávku Včielka Maja.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Kino Mier premietne v sobotu o 17. hod. rozprávku Sedem zhavranelých bratov.

Oslavy Dňa detí

KROMPACHY. Mesto Krompachy a hotel Plejsy pripravili oslavy Dňa detí. Uskutočnia sa v sobotu od 14. hod. pred hotelom. Na dievčatá a chlapcov čaká maľovanie na tvár, vodné atrakcie, nafukovací hrad, rozprávkové bytosti a ďalšie skvelé akcie.

Deň detí v Spišskej Novej Vsi

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V nedeľu v priebehu dňa sú pri príležitosti Dňa detí v zoologickej záhrade pripravené zaujímavé súťaže. O 14. hod. sa v areáli CVČ Adam uskutoční Juniliáda 2015 s programom obohateným o súťažno-zábavné aktivity.

Spišské divadlo

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Nedeľné popoludnie o 16. hod. bude patriť detskému divákovi, na ktorého čaká klasická ľudová rozprávka trochu inak, plná napätia, dobrodružstiev a pesničiek Dlhý, Široký a Bystrozraký.

Kino Mier

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Kino Mier premietne v nedeľu o 17. hod. rozprávku Sedem zhavranelých bratov, o 19. hod. film Divoká dvojka.

Gemerský región

Deň behu s Adrianom

ROŽŇAVA. Centrum voľného času spolu s mestom Rožňava pozýva občanov mesta i z okolia na 3. ročník Dňa behu s Adrianom, ktorý sa uskutoční v sobotu so začiatkom o 8.00 hod. na nádvorí radnice na Námestí baníkov v Rožňave.

Otvorenie letnej turistickej sezóny v Dobšinskej ľadovej jaskyni

STRATENÁ. V obci Stratená v časti Dobšinskej ľadovej jaskyne sa v sobotu a uskutoční otvorenie novej letnej sezóny 2015. Otvorenie letnej sezóny bude spojené s pestrým programom pre dospelých aj deti.

Tatranský región

Mesto Poprad deťom

POPRAD. Na Námestí sv. Egídia je v sobotu od 10.00 h. pripravená zmes zábavných aktivít, atrakcií, kúzelníka a obľúbených rozprávok z Divotvornej scény, ale aj tanca v podaní popradských tanečných kolektívov, tancovačka s maskotmi, veľkoplošná projekcia a koncert známeho slovenského speváka Martina Madeja so svojou skupinou. Nebudú chýbať stánky s dobrým občerstvením a stánky plné sladkostí. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v Aréne Poprad.

Deň detskej radosti

SVIT. Pri kolibe vo Svite v sobotu od 10.00 h odštartuje pestrý program pre najmenších. Pripravené sú divadlá, hry, súťaže, atrakcie, tanečné a hudobné vystúpenia.

Divadlo bublín

SVIT. V Dome kultúry si v sobotu deti o 15.00 h. môžu pozrieť jedinečné divadlo bublín pripravené iba pre ne.

Rell Rock 9 - Yosemitské národné povstanie

STARÝ SMOKOVEC. V kaviarni a čajovni U vlka sa v sobotu o 18.00 h. uskutoční filmové premietanie v rámci festivalu Hory a mesto.

Festival folklóru Rusínov a Ukrajincov Slovenska

KAMIENKA. V sobotu a v nedeľu sa v amfiteátri Dubné uskutoční festival folklóru Rusínov a Ukrajincov Slovenska. V sobotu od 15. hodiny začne súťažnou prehliadkou súborov a pokračovať bude až do večera. V nedeľu bude festival pokračovať liturgiou a pietnym aktom a od 13. hodiny ďalšími vystúpeniami folkloristov. V dvojdňovom programe vystúpia viaceré naše i zahraničné skupiny či jednotlivci.

Popoluška

POPRAD. V divadelnej sále Domu kultúry v nedeľu o 10.00 h je pripravený rockový muzikál spracovaný na motívy známej rozprávky, ktorý je určený predovšetkým deťom.

Ja a môj psík

POPRAD. Na školskom dvore Základnej školy na Ulici mládeže je v nedeľu pripravená súťaž pre deti a ich štvornohých kamarátov. So svojím psíkom sa od 15.00 h. môžu zapojiť do pohybovej aktivity v rámci agility prekážok, v ktorej si môžu zasúťažiť a získať sladkú odmenu.

Young film fest

STARÝ SMOKOVEC. V kaviarni Zlatá brána sa v nedeľu o 15.00 h uskutoční tretí ročník festivalu filmovej tvorby študentov a nadšencov filmu.

Kráska a zviera

KEŽMAROK. V Mestskom kultúrnom stredisku si v nedeľu o 16.00 h môžete pozrieť príbeh v podaní Divadla na hojdačke zo Žiliny. Mladý princ pohŕda urodzenými nevestami pre ich vonkajšiu nepríťažlivosť, hoci vnútorne sú princezné krásne. Preto sa stane zvieraťom, aby sám na sebe prišiel na to, že dobré srdce môže mať aj netvor. Iba vtedy môže jeho kliatba pominúť. Na druhej strane – kráska – dievča z bohatej rodiny je nositeľkou dobra, obetavosti a lásky. Iba vďaka jej skutkom sa nakoniec zviera premení na princa. A ako to už v rozprávkach býva – mýliaci sa poučí a dobrý dostane zaslúženú odmenu. Nakoniec bude svadba preveliká.

Detský deň

STARÁ ĽUBOVŇA. Od 14. hodiny je v nedeľu pre deti pripravený bohatý kultúrny program s množstvom hier a zábavy. Podujatie sa uskutoční v parku pri pošte pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. V meste pôjde zároveň o otvorenie podujatí kultúrneho leta.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
 2. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič
 3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
 4. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
 5. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
 6. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
 7. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
 8. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
 9. Festival pre dušu prináša návod, ako si zachovať duševnú pohodu
 10. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
 1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
 2. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
 3. AURES Holdings sa vydáva na západ
 4. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
 5. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
 6. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
 7. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
 8. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
 9. Reverzné inžinierstvo na FVT
 10. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
 1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 48 984
 2. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 19 458
 3. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 13 980
 4. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 10 410
 5. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 9 145
 6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 777
 7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 8 190
 8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 693
 9. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie 6 428
 10. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 5 946
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Minister financií Igor Matovič.

Bývalý premiér nevie, čo dohodol.

2 h
Meky Žbirka pri stetnutí s britskou kráľovnou v novembri 2008 v Bratislave.

Pri stretnutí sa cítil ako Mr. Bean.

14. apr
Víkendový výber SME

Pravidelná dávka víkendového čítania i tipov na voľné chvíle.

31m

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop