Korzár logo Korzár
Pondelok, 20. november, 2017 | Meniny má Félix
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Pušovce si pred Svitom udržali sedembodový náskok

V Strážskom zápas nedohrali, hráčov hostí bolo málo.

Ďalšími zápasmi pokračovala IV. a V. liga. Pušovce si pred Svitom udržali sedembodový náskok, v Strážskom zápas nedohrali, hráčov hostí bolo málo.

IV. LIGA

Sever

Ľubotice - Pušovce 0:4 (0:0), G: Seman 2, Petrovič, Sabol (vlastný), Pakostov - Dlhé Klčovo 5:0 (1:0), G: Tkačin, Fedorko, Olexik, Dubas, Slavkovský, Svit - Štrba 6:1 (3:0), G: Monka 3 (1 z 11m), Chyba, Barabas, Jambor – Macko, Radvaň n/Lab. - Raslavice 1:1 (0:0), G: Pavlina – Gabužda, Kračúnovce - Kendice 2:1 (1:0), G: Kaňuch - Dzurjuv (vlastný), Zámutov - Svidník 1:3 (1:0), G: A. Hricov - Harakaľ, Koša, Horochonič, Medzilaborce - Fintice 6:0 (2:0), G: Gavula 3, Guba 2, Lukačík, Sp. Podhradie - St. Ľubovňa 6:0 (6:0), G: Zahurančík 3, Maliňák, Sýkora, Jurčo.

1. Pušovce 27 20 3 4 62:18 63
2. Svit 27 17 5 5 58:25 56
3. Pakostov 27 15 2 10 48:34 47
4. Medzilaborce 27 14 3 10 46:42 45
5. Radvaň n/Lab. 27 13 5 9 51:34 44
6. Zámutov 27 12 3 12 46:44 39
7. Raslavice 27 10 7 10 48:41 37
8. Svidník 27 11 4 12 48:45 37
9. Dlhé Klčovo 27 11 4 12 46:50 37
10. Štrba 27 10 6 11 49:51 36
11. Kračúnovce 27 11 3 13 34:42 36
12. Ľubotice 27 10 4 13 32:45 34
13. Fintice 27 9 4 14 42:55 31
14. Kendice 27 7 7 13 39:62 28
15. Sp. Podhradie 27 6 6 15 34:47 24
16. St. Ľubovňa 27 5 4 18 27:75 19

Juh

Sobrance - Rudňany 6:3 (2:0), G: Hutaj 3, Jacko, Mihalovič, Hreško - Jozefčák 3 (1 z 11m), Kalša - Sp. Vlachy 1:0 (0:0), G: Halapin (11m), Rožňava - Medzev 3:2 (2:0), G: Kovacs (11m), Figúr, Havko - Kováč, Lorinčák, V. Kapušany - V. Folkmar 2:1 (1:1), G: Rebreš, Balog – Belej, Krompachy - Poproč 7:1 (3:0), G: Rychnavský 3, Kuriško (11m), Varga, Uhrín, Ľ. Ontko – Majcher, V. Horeš - Michaľany 5:0 (1:0), G: Kotľar 2, Adam (11m), Mihok, Tomko (vlastný), Strážske - Kr. Chlmec - nedohrané, za stavu 4:0 klesol počet hráčov hostí pod sedem, Čaňa - Šaca 1:1 (0:1), G: Sciranka (vlastný).

1. Šaca 27 20 3 4 69:14 63
2. V. Horeš 27 19 5 3 66:13 62
3. Sobrance 27 16 3 8 61:38 51
4. Kalša 27 14 5 8 68:39 47
5. Krompachy 27 14 5 8 52:31 47
6. V. Folkmar 27 13 5 9 52:39 44
7. Rožňava 27 12 8 7 44:31 44
8. Medzev 27 13 3 11 46:46 42
9. V. Kapušany 27 11 6 10 28:34 39
10. Sp. Vlachy 27 10 6 11 35:32 36
11. Čaňa 27 10 4 13 36:44 34
12. Michaľany 27 7 6 14 22:53 27
13. Rudňany 27 5 7 15 26:50 22
14. Strážske 26 6 3 17 22:63 21
15. Kr. Chlmec 26 4 3 19 20:63 15
16. Poproč 27 2 6 19 21:78 12

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Veľký Šariš - Dlhá Lúka 1:0 (0:0), G: Rusnák, voľno - Malý Šariš, Záhradné - Šiba 2:0 (0:0), G: Bortňák, Jaworek, ČK: Počurek (hostia), Gerlachov - Chmiňany 4:0 (3:0), G: Škvarla 2, Kaščák (11m), Kundra, ČK: Lipták (hostia), Malcov - Uzovce 0:3 (0:3), G: Farkaš, Varga, Pokuta, ČK: Sobota (hostia), Šar. Michaľany - Kľušov 1:0 (1:0), G: Olejár, Gaboltov - Demjata 3:1 (1:1), G: R. Javorský (11m), Pavol Javorský, Mikula – Marcin.

1. Šar. Michaľany 21 14 5 2 47:11 47
2. Záhradné 20 12 1 7 37:25 37
3. Uzovce 22 9 5 8 35:29 32
4. Demjata 21 9 4 8 30:22 31
5. Chmiňany 22 9 4 9 36:44 31
6. M. Šariš 20 9 3 8 40:32 30
7. Gerlachov 21 9 3 9 27:26 30
8. V. Šariš 21 8 4 9 27:30 28
9. Gaboltov 21 8 4 9 26:34 28
10. Kľušov 21 8 2 11 24:33 26
11. Šiba 22 7 3 12 29:39 24
12. Malcov 21 6 5 10 29:52 23
13. Dlhá Lúka 21 7 1 13 24:34 22

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

V. Mirošov - Bystré 2:0 (0:0), G: Varga, Vaňko, Breznica - Kochanovce 4:0 (1:0), G: Zakovič 2 (1 z 11m), Vrábeľ, Zhytkov (vlastný), Nižný Hrušov - Kamenica n/Cir. 2:0 (0:0), G: Ivan, M. Palko, Sačurov - Čierne n/T 2:4 (0:2), G: Truchan, Soták - Cigan 2, Grega, Eliaš, Sedliská - Soľ 1:1 (0:0), G: Bálint - Kostelník, ČK: Ladomerský (hostia), Hanušovce n/T - Udavské 4:2 (1:1), G: Verčimák 2 (1 z 11m), Lacko, Mathé - Timuľák (11m), Kuzma.

1. V. Mirošov 23 16 4 3 59:17 52
2. Stakčín 23 15 0 8 45:34 45
3. N. Hrušov 23 13 3 7 47:30 42
4. Humenné 23 13 2 8 51:32 41
5. Čierne n/T 23 11 4 8 45:32 37
6. Soľ 23 10 6 7 40:25 36
7. Bystré 23 10 6 7 33:30 36
8. Breznica 23 11 2 10 46:33 35
9. Hanušovce n/T 23 11 2 10 42:42 35
10. Kochanovce 23 9 4 10 38:41 31
11. Kamenica n/Cir. 23 9 3 11 34:43 30
12. Sedliská 23 6 4 13 31:49 22
13. Udavské 23 4 0 19 24:78 12
14. Sačurov 23 3 0 20 22:71 9

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Ďurkov - Turňa n/B 3:0 (1:0), G: Ľ. Sarvaš 2, Koper, Čečejovce - Gem. Poloma 7:2 (4:2), G: Warzybok 3, O. Juhás 2, Fabian, Ganobčík - Gallo-Barnák 2, Betliar - Koš. Nová Ves 2:2 (1:0), G: Fafrák, Vávra - Maliňák, Grutka, Sokoľany - Ťahanovce 2:0 (0:0), G: D. Varga, Kerekeš, Gem. Hôrka - Krh. Podhradie 1:0 (0:0), G: Szkokan, Kokšov-Bakša - Dobšiná 1:0 (0:0), G: I. Stoľár, Malá Ida - Geča 4:1 (3:0), G: Večeřa 2, Ľ. Seman, Surgent - Milkovič.

1. Geča 23 17 2 4 64:28 53
2. Gem. Hôrka 23 14 3 6 48:31 45
3. Sokoľany 23 13 5 5 52:19 44
4. Ďurkov 23 14 1 8 52:31 43
5. Krh. Podhradie 23 13 2 8 51:39 41
6. Kokšov-Bakša 23 11 4 8 50:35 37
7. Koš. N. Ves 23 11 3 9 50:37 36
8. Ťahanovce 23 11 2 10 49:43 35
9. Malá Ida 23 10 2 11 37:37 32
10. Gem. Poloma 23 9 2 12 38:50 29
11. Dobšiná 23 9 1 13 43:46 28
12. Čečejovce 23 7 5 11 40:44 26
13. Turňa n/B 23 2 3 18 28:76 9
14. Betliar 23 1 3 19 21:107 6

ZEMPLÍNSKA

Budkovce - Cejkov 0:12 (0:7), G: Ujházi 3, Jenei 2, Bodnár 2, Panda, Michalko, André, Barna, Blanár, Petrovce n/Lab. - Úpor 1:3 (0:2), G: Pavlov - Tokár 2, Rugolský, Parchovany - Borša 0:3 (0:0), G: Mihók, Adrian Nagy, Krokus, Trakany - Čičarovce 0:1 (0:1), G: Tárczy, Krišovská Liesková - Nacina Ves 1:1 (1:1), G: F. Balog – Vaľko, Zalužice - Lastomír 3:1 (2:0), G: Krišo, Apiar, Sninský – Vasiľ, Vinné - Palín 1:1 (0:1), G: Zurták - Gutič.

1. Borša 23 16 2 5 65:25 50
2. Cejkov 23 15 2 6 56:26 47
3. Čičarovce 23 14 4 5 41:21 46
4. Vinné 23 11 8 4 39:19 41
5. Palín 23 12 3 8 40:29 39
6. Úpor 23 11 4 8 39:31 37
7. Petrovce n/L 23 10 2 11 50:49 32
8. Lastomír 23 10 1 12 41:35 31
9. Nacina Ves 23 6 8 9 28:35 26
10. Parchovany 23 8 1 14 29:55 25
11. Trakany 23 7 3 13 39:57 24
12. Krišovská Liesková 23 7 2 14 35:56 23
13. Zalužice 23 7 2 14 31:52 23
14. Budkovce 23 4 4 15 21:64 16

PODTATRANSKÁ

Kežmarok - Smižany 1:1 (0:1), G: Pitoňák – Hagara, Sp. Bystré - Prakovce 1:1 (1:1), G: Oravec – Harakaly, Mária Huta - Kravany 3:1 (1:0), G: Tokarčík, Humeňanský, Škarbek – Vernarec, Levoča - Toporec 1:1 (0:0), G: Zavacký – Bednarčík, Poprad B - Sp. Belá 1:3 (1:0), G: Šuľa - Dunka 2, Heutschy, ČK: Bolcár – Šavel, Teplička - Nálepkovo 0:3 (0:0), G: Fabián 2, Munnich, Helcmanovce - Hrabušice 1:3 (1:1), G: Mikluš (11m) - Džadoň, Kukura, Chripko.

1. Mária Huta 23 15 4 4 60:28 49
2. Smižany 23 15 2 6 50:24 47
3. Sp. Belá 23 14 2 7 57:24 44
4. Hrabušice 23 12 5 6 57:41 41
5. Poprad B 23 11 6 6 41:20 39
6. Nálepkovo 23 9 6 8 37:30 33
7. Sp. Bystré 23 9 5 9 28:40 32
8. Kravany 23 9 3 11 39:32 30
9. Levoča 23 7 8 8 41:39 29
10. Helcmanovce 23 7 5 11 20:35 26
11. Prakovce 23 6 6 11 27:41 24
12. Teplička 23 4 6 13 26:55 18
13. Kežmarok 23 4 6 13 20:61 18
14. Toporec 23 3 8 12 23:56 17

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
28. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Pušovce - Sp. Podhradie, St. Ľubovňa - Medzilaborce, Fintice - Zámutov, Svidník - Kračúnovce, Kendice - Radvaň n/L, Raslavice - Svit, Štrba - Pakostov, Dl. Klčovo - Ľubotice.

Juh
28. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Michaľany - Krompachy, Poproč - V. Kapušany, V. Folkmar - Rožňava, Medzev - Kalša, Sp. Vlachy - Sobrance, Rudňany - Čaňa, Šaca - Strážske, Kr. Chlmec - V. Horeš.

V. liga

Košicko-gemerská
24. kolo, 30. 5. o 17.00 hod.: Turňa n/B - M. Ida, 31. 5. o 17.00 hod.: Geča - Kokšov Bakša, Dobšiná - Gem. Hôrka, Krs. Podhradie - Sokoľany, Ťahanovce - Betliar, Koš. N. Ves - Čečejovce, Gem. Poloma - Ďurkov.

Zemplínska
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Cejkov - Vinné, Palín - Zalužice, Lastomír - Kriš. Liesková, Nacina Ves - Trakany, Čičarovce - Parchovany, Borša - Petrovce n/L, Úpor - Budkovce.

Vihorl.-dukelská
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Bystré - Humenné, Stakčín - Hanušovce n/T, Udavské - Sedliská, Soľ - Sačurov, Čierne n/T - Niž. Hrušov, Kamenica n/C - Breznica, Kochanovce - Vyš. Mirošov.

Šarišská
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Dlhá Lúka - Gaboltov, Demjata - Šar. Michaľany, Kľušov - Malcov, Uzovce - Gerlachov, Chmiňany - Záhradné, Šiba - Beloveža, M. Šariš - V. Šariš.

Podtatranská
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Smižany - Helcmanovce, Hrabušice - Teplička, Nálepkovo - Poprad B, Sp. Belá - Levoča, Toporec - Maria Huta, Kravany - Sp. Bystré, Prakovce - Kežmarok.

tasr

Neprehliadnite tiež

Prvý sneh na Zemplíne cestári zvládli

Nočné a ranné sneženie nenarobilo väčšie problémy.

Okolo kontroverznej zámeny pozemkov s Tempusom je rušno

Mesto Košice nepustí verejnosť na pracovné rokovanie.

Vodičov pod Tatrami upozorňujú na snehové jazyky a záveje

Cesty v Popradskom okrese sú po víkende zjazdné a mokré.

Vešiak pomoci v Prešove už stojí, prvé ponožky sú rozdané

Opäť prináša pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Sedel s mafiánmi, pozná sa s poslancom. Šéfa sekcie Carga minister podržal

Minister Árpád Érsek sa zastal sekčného šéfa Carga Fazekaša, ktorý sedel s mafiánmi. Známa je už aj identita posledného muža z fotografie.

ŠPORT

Zomrela bývala wimbledonská víťazka Jana Novotná

Češka zomrela vo veku 49 rokov.

KOMENTÁRE

My sme les. Zastavíme katastrofu?

Slovenské lesy miznú, rozšírili sa v nich pilčíci a traktory.

KOMENTÁRE

Okamuru musia Česi dostať do izolácie ako Slováci Kotlebu

Okamura je riziko pre budúcnosť Česka.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  4. Moskva alebo Petrohrad?
  5. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  6. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  7. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  8. Nový Jaguar XF Sportbrake
  9. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov
  10. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich
  1. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  2. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  3. Modern luxury next to the Blue Church
  4. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  5. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  6. Moskva alebo Petrohrad?
  7. Aké auto si vybrať - nové, zánovné alebo jazdené?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. Nový článokHB Reavis predstavuje projekt Stanica Nivy na veľtrhu
  10. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  1. Moskva alebo Petrohrad? 10 732
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 122
  3. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 131
  4. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 670
  5. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 496
  6. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 431
  7. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 1 313
  8. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 122
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli 1 043
  10. Výhodné a lacné neznamená to isté, ani pri PZP 814

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop