Korzár logo Korzár
Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

IV. a V. liga: Pušovce si pred Svitom udržali sedembodový náskok

V Strážskom zápas nedohrali, hráčov hostí bolo málo.

Ďalšími zápasmi pokračovala IV. a V. liga. Pušovce si pred Svitom udržali sedembodový náskok, v Strážskom zápas nedohrali, hráčov hostí bolo málo.

IV. LIGA

Sever

Ľubotice - Pušovce 0:4 (0:0), G: Seman 2, Petrovič, Sabol (vlastný), Pakostov - Dlhé Klčovo 5:0 (1:0), G: Tkačin, Fedorko, Olexik, Dubas, Slavkovský, Svit - Štrba 6:1 (3:0), G: Monka 3 (1 z 11m), Chyba, Barabas, Jambor – Macko, Radvaň n/Lab. - Raslavice 1:1 (0:0), G: Pavlina – Gabužda, Kračúnovce - Kendice 2:1 (1:0), G: Kaňuch - Dzurjuv (vlastný), Zámutov - Svidník 1:3 (1:0), G: A. Hricov - Harakaľ, Koša, Horochonič, Medzilaborce - Fintice 6:0 (2:0), G: Gavula 3, Guba 2, Lukačík, Sp. Podhradie - St. Ľubovňa 6:0 (6:0), G: Zahurančík 3, Maliňák, Sýkora, Jurčo.

1. Pušovce 27 20 3 4 62:18 63
2. Svit 27 17 5 5 58:25 56
3. Pakostov 27 15 2 10 48:34 47
4. Medzilaborce 27 14 3 10 46:42 45
5. Radvaň n/Lab. 27 13 5 9 51:34 44
6. Zámutov 27 12 3 12 46:44 39
7. Raslavice 27 10 7 10 48:41 37
8. Svidník 27 11 4 12 48:45 37
9. Dlhé Klčovo 27 11 4 12 46:50 37
10. Štrba 27 10 6 11 49:51 36
11. Kračúnovce 27 11 3 13 34:42 36
12. Ľubotice 27 10 4 13 32:45 34
13. Fintice 27 9 4 14 42:55 31
14. Kendice 27 7 7 13 39:62 28
15. Sp. Podhradie 27 6 6 15 34:47 24
16. St. Ľubovňa 27 5 4 18 27:75 19

Juh

Sobrance - Rudňany 6:3 (2:0), G: Hutaj 3, Jacko, Mihalovič, Hreško - Jozefčák 3 (1 z 11m), Kalša - Sp. Vlachy 1:0 (0:0), G: Halapin (11m), Rožňava - Medzev 3:2 (2:0), G: Kovacs (11m), Figúr, Havko - Kováč, Lorinčák, V. Kapušany - V. Folkmar 2:1 (1:1), G: Rebreš, Balog – Belej, Krompachy - Poproč 7:1 (3:0), G: Rychnavský 3, Kuriško (11m), Varga, Uhrín, Ľ. Ontko – Majcher, V. Horeš - Michaľany 5:0 (1:0), G: Kotľar 2, Adam (11m), Mihok, Tomko (vlastný), Strážske - Kr. Chlmec - nedohrané, za stavu 4:0 klesol počet hráčov hostí pod sedem, Čaňa - Šaca 1:1 (0:1), G: Sciranka (vlastný).

1. Šaca 27 20 3 4 69:14 63
2. V. Horeš 27 19 5 3 66:13 62
3. Sobrance 27 16 3 8 61:38 51
4. Kalša 27 14 5 8 68:39 47
5. Krompachy 27 14 5 8 52:31 47
6. V. Folkmar 27 13 5 9 52:39 44
7. Rožňava 27 12 8 7 44:31 44
8. Medzev 27 13 3 11 46:46 42
9. V. Kapušany 27 11 6 10 28:34 39
10. Sp. Vlachy 27 10 6 11 35:32 36
11. Čaňa 27 10 4 13 36:44 34
12. Michaľany 27 7 6 14 22:53 27
13. Rudňany 27 5 7 15 26:50 22
14. Strážske 26 6 3 17 22:63 21
15. Kr. Chlmec 26 4 3 19 20:63 15
16. Poproč 27 2 6 19 21:78 12

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Veľký Šariš - Dlhá Lúka 1:0 (0:0), G: Rusnák, voľno - Malý Šariš, Záhradné - Šiba 2:0 (0:0), G: Bortňák, Jaworek, ČK: Počurek (hostia), Gerlachov - Chmiňany 4:0 (3:0), G: Škvarla 2, Kaščák (11m), Kundra, ČK: Lipták (hostia), Malcov - Uzovce 0:3 (0:3), G: Farkaš, Varga, Pokuta, ČK: Sobota (hostia), Šar. Michaľany - Kľušov 1:0 (1:0), G: Olejár, Gaboltov - Demjata 3:1 (1:1), G: R. Javorský (11m), Pavol Javorský, Mikula – Marcin.

1. Šar. Michaľany 21 14 5 2 47:11 47
2. Záhradné 20 12 1 7 37:25 37
3. Uzovce 22 9 5 8 35:29 32
4. Demjata 21 9 4 8 30:22 31
5. Chmiňany 22 9 4 9 36:44 31
6. M. Šariš 20 9 3 8 40:32 30
7. Gerlachov 21 9 3 9 27:26 30
8. V. Šariš 21 8 4 9 27:30 28
9. Gaboltov 21 8 4 9 26:34 28
10. Kľušov 21 8 2 11 24:33 26
11. Šiba 22 7 3 12 29:39 24
12. Malcov 21 6 5 10 29:52 23
13. Dlhá Lúka 21 7 1 13 24:34 22

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

V. Mirošov - Bystré 2:0 (0:0), G: Varga, Vaňko, Breznica - Kochanovce 4:0 (1:0), G: Zakovič 2 (1 z 11m), Vrábeľ, Zhytkov (vlastný), Nižný Hrušov - Kamenica n/Cir. 2:0 (0:0), G: Ivan, M. Palko, Sačurov - Čierne n/T 2:4 (0:2), G: Truchan, Soták - Cigan 2, Grega, Eliaš, Sedliská - Soľ 1:1 (0:0), G: Bálint - Kostelník, ČK: Ladomerský (hostia), Hanušovce n/T - Udavské 4:2 (1:1), G: Verčimák 2 (1 z 11m), Lacko, Mathé - Timuľák (11m), Kuzma.

1. V. Mirošov 23 16 4 3 59:17 52
2. Stakčín 23 15 0 8 45:34 45
3. N. Hrušov 23 13 3 7 47:30 42
4. Humenné 23 13 2 8 51:32 41
5. Čierne n/T 23 11 4 8 45:32 37
6. Soľ 23 10 6 7 40:25 36
7. Bystré 23 10 6 7 33:30 36
8. Breznica 23 11 2 10 46:33 35
9. Hanušovce n/T 23 11 2 10 42:42 35
10. Kochanovce 23 9 4 10 38:41 31
11. Kamenica n/Cir. 23 9 3 11 34:43 30
12. Sedliská 23 6 4 13 31:49 22
13. Udavské 23 4 0 19 24:78 12
14. Sačurov 23 3 0 20 22:71 9

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Ďurkov - Turňa n/B 3:0 (1:0), G: Ľ. Sarvaš 2, Koper, Čečejovce - Gem. Poloma 7:2 (4:2), G: Warzybok 3, O. Juhás 2, Fabian, Ganobčík - Gallo-Barnák 2, Betliar - Koš. Nová Ves 2:2 (1:0), G: Fafrák, Vávra - Maliňák, Grutka, Sokoľany - Ťahanovce 2:0 (0:0), G: D. Varga, Kerekeš, Gem. Hôrka - Krh. Podhradie 1:0 (0:0), G: Szkokan, Kokšov-Bakša - Dobšiná 1:0 (0:0), G: I. Stoľár, Malá Ida - Geča 4:1 (3:0), G: Večeřa 2, Ľ. Seman, Surgent - Milkovič.

1. Geča 23 17 2 4 64:28 53
2. Gem. Hôrka 23 14 3 6 48:31 45
3. Sokoľany 23 13 5 5 52:19 44
4. Ďurkov 23 14 1 8 52:31 43
5. Krh. Podhradie 23 13 2 8 51:39 41
6. Kokšov-Bakša 23 11 4 8 50:35 37
7. Koš. N. Ves 23 11 3 9 50:37 36
8. Ťahanovce 23 11 2 10 49:43 35
9. Malá Ida 23 10 2 11 37:37 32
10. Gem. Poloma 23 9 2 12 38:50 29
11. Dobšiná 23 9 1 13 43:46 28
12. Čečejovce 23 7 5 11 40:44 26
13. Turňa n/B 23 2 3 18 28:76 9
14. Betliar 23 1 3 19 21:107 6

ZEMPLÍNSKA

Budkovce - Cejkov 0:12 (0:7), G: Ujházi 3, Jenei 2, Bodnár 2, Panda, Michalko, André, Barna, Blanár, Petrovce n/Lab. - Úpor 1:3 (0:2), G: Pavlov - Tokár 2, Rugolský, Parchovany - Borša 0:3 (0:0), G: Mihók, Adrian Nagy, Krokus, Trakany - Čičarovce 0:1 (0:1), G: Tárczy, Krišovská Liesková - Nacina Ves 1:1 (1:1), G: F. Balog – Vaľko, Zalužice - Lastomír 3:1 (2:0), G: Krišo, Apiar, Sninský – Vasiľ, Vinné - Palín 1:1 (0:1), G: Zurták - Gutič.

1. Borša 23 16 2 5 65:25 50
2. Cejkov 23 15 2 6 56:26 47
3. Čičarovce 23 14 4 5 41:21 46
4. Vinné 23 11 8 4 39:19 41
5. Palín 23 12 3 8 40:29 39
6. Úpor 23 11 4 8 39:31 37
7. Petrovce n/L 23 10 2 11 50:49 32
8. Lastomír 23 10 1 12 41:35 31
9. Nacina Ves 23 6 8 9 28:35 26
10. Parchovany 23 8 1 14 29:55 25
11. Trakany 23 7 3 13 39:57 24
12. Krišovská Liesková 23 7 2 14 35:56 23
13. Zalužice 23 7 2 14 31:52 23
14. Budkovce 23 4 4 15 21:64 16

PODTATRANSKÁ

Kežmarok - Smižany 1:1 (0:1), G: Pitoňák – Hagara, Sp. Bystré - Prakovce 1:1 (1:1), G: Oravec – Harakaly, Mária Huta - Kravany 3:1 (1:0), G: Tokarčík, Humeňanský, Škarbek – Vernarec, Levoča - Toporec 1:1 (0:0), G: Zavacký – Bednarčík, Poprad B - Sp. Belá 1:3 (1:0), G: Šuľa - Dunka 2, Heutschy, ČK: Bolcár – Šavel, Teplička - Nálepkovo 0:3 (0:0), G: Fabián 2, Munnich, Helcmanovce - Hrabušice 1:3 (1:1), G: Mikluš (11m) - Džadoň, Kukura, Chripko.

1. Mária Huta 23 15 4 4 60:28 49
2. Smižany 23 15 2 6 50:24 47
3. Sp. Belá 23 14 2 7 57:24 44
4. Hrabušice 23 12 5 6 57:41 41
5. Poprad B 23 11 6 6 41:20 39
6. Nálepkovo 23 9 6 8 37:30 33
7. Sp. Bystré 23 9 5 9 28:40 32
8. Kravany 23 9 3 11 39:32 30
9. Levoča 23 7 8 8 41:39 29
10. Helcmanovce 23 7 5 11 20:35 26
11. Prakovce 23 6 6 11 27:41 24
12. Teplička 23 4 6 13 26:55 18
13. Kežmarok 23 4 6 13 20:61 18
14. Toporec 23 3 8 12 23:56 17

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever
28. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Pušovce - Sp. Podhradie, St. Ľubovňa - Medzilaborce, Fintice - Zámutov, Svidník - Kračúnovce, Kendice - Radvaň n/L, Raslavice - Svit, Štrba - Pakostov, Dl. Klčovo - Ľubotice.

Juh
28. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Michaľany - Krompachy, Poproč - V. Kapušany, V. Folkmar - Rožňava, Medzev - Kalša, Sp. Vlachy - Sobrance, Rudňany - Čaňa, Šaca - Strážske, Kr. Chlmec - V. Horeš.

V. liga

Košicko-gemerská
24. kolo, 30. 5. o 17.00 hod.: Turňa n/B - M. Ida, 31. 5. o 17.00 hod.: Geča - Kokšov Bakša, Dobšiná - Gem. Hôrka, Krs. Podhradie - Sokoľany, Ťahanovce - Betliar, Koš. N. Ves - Čečejovce, Gem. Poloma - Ďurkov.

Zemplínska
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Cejkov - Vinné, Palín - Zalužice, Lastomír - Kriš. Liesková, Nacina Ves - Trakany, Čičarovce - Parchovany, Borša - Petrovce n/L, Úpor - Budkovce.

Vihorl.-dukelská
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Bystré - Humenné, Stakčín - Hanušovce n/T, Udavské - Sedliská, Soľ - Sačurov, Čierne n/T - Niž. Hrušov, Kamenica n/C - Breznica, Kochanovce - Vyš. Mirošov.

Šarišská
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Dlhá Lúka - Gaboltov, Demjata - Šar. Michaľany, Kľušov - Malcov, Uzovce - Gerlachov, Chmiňany - Záhradné, Šiba - Beloveža, M. Šariš - V. Šariš.

Podtatranská
24. kolo, 31. 5. o 17.00 hod.: Smižany - Helcmanovce, Hrabušice - Teplička, Nálepkovo - Poprad B, Sp. Belá - Levoča, Toporec - Maria Huta, Kravany - Sp. Bystré, Prakovce - Kežmarok.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vieme prví: značky prinesú do Ženevy množstvo noviniek
  2. Turecký kúpeľ hammam: Očista tela tradičným spôsobom
  3. Limitovaná ponuka Mercedes-Benz s najmodernejšími technológiami
  4. Rolls Royce medzi motorkami prichádza do Bratislavy
  5. Angličtina nielen pre maturantov
  6. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  7. Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku
  8. Denník SME s odznakom Nie v našej krajine
  9. Nestarnú, ale dozrievajú
  10. Slovensko potrebuje dezinFicovať
  1. Turecký kúpeľ hammam: Očista tela tradičným spôsobom
  2. Modrá je dobrá. Článok IBA pre ženy
  3. Vieme prví: značky prinesú do Ženevy množstvo noviniek
  4. Rolls Royce medzi motorkami prichádza do Bratislavy
  5. Limitovaná ponuka Mercedes-Benz s najmodernejšími technológiami
  6. Môže ťa štúdium baviť?
  7. Kaufland v Ľuboticiach otvára prvú predajňu so zelenou strechou
  8. Bude ďalší Učiteľ Slovenska práve z vášho mesta alebo obce?
  9. Bývanie stvorené pre šťastné detstvo
  10. Angličtina nielen pre maturantov
  1. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo 22 030
  2. Objavte najkrajšie zastávky na ceste po temperamentnej Andalúzii 14 702
  3. Slovensko potrebuje dezinFicovať 8 780
  4. Denník SME s odznakom Nie v našej krajine 8 459
  5. Viete aké je študentské mesto na Slovensku? 7 197
  6. Ktorá farba je tá tvoja? 6 718
  7. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 6 455
  8. Angličtina nielen pre maturantov 5 698
  9. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 4 917
  10. Trnavská univerzita je kvalitou v popredí 4 842

Neprehliadnite tiež

Poslanci: Župan ide proti odporúčaniu protikorupčného auditu

Nové pravidlá pre prideľovanie dotácií Trnkovi opäť neprešli.

Trnka nemá v zastupiteľstve podporu.
Obce čaká miestne referendum.

Obyvatelia Letanoviec sa sťažujú na nízke prelety vrtuľníkov

Výcviková škola z Košíc na Spiši realizuje časť výcviku.

Tieto vrtuľníky prelietavajú nad obcou v Slovenskom raji.

Urbanovu vežu zahalilo lešenie

Na budúci rok by už mala mať opravenú strechu i fasádu.

Dostala nový šat. Oprava národnej kultúrnej pamiatky by mala trvať rok.

Hlavné správy zo Sme.sk

Obvinený Štefan Agh sleduje pojednávanie v kauze falšovania zmeniek.
Dobré ráno

Dobré ráno: Čo bude nasledovať po rozsudku v zmenkovom procese?

Obaja obžalovaní dostali po 19 rokov.

Podcast Dobré Ráno.
Marian Kočner odchádza zo súdu 27. februára 2020 pred rozhodnutím o vine a treste za falšovanie zmeniek TV Markíza.

Vo Viedni potvrdili ďalšie dve nákazy koronavírusom

Koronavírus sa ďalej šíri, v Európe už má dve desiatky obetí.

Polícia pred školou vo Viedni.

Už ste čítali?

Voľby 2020