Korzár logo Korzár
Streda, 1. marec, 2017 |Meniny má Albín

Futbal v okresoch

V súboji posledných dvoch tímov v meste ubral Athletico KE z náskoku Kavečian tri body.

Košice-mesto

I. trieda - 13. kolo: K. Belá - Poľov 2:1, G: Zárik, Janoščák - Benčok, Athletico KE A - Kavečany 3:2, G: Kalina, Sabovčík, Jaško - Schwarz, Mitro.
1. Slávia TU KE 10 9 0 1 35:13 27
2. Krásna 9 7 0 2 37:6 21
3. Athletico KE B 11 6 1 4 28:18 19
4. K. Belá 11 5 1 5 24:21 16
5. Poľov 11 4 1 6 23:32 13
6. Kavečany 11 2 1 8 13:26 7
7. Athletico KE A 11 2 0 9 13:57 6

Košice-okolie

I. trieda - 18. kolo: Bidovce - Budimír 3:0, G: Bobaľ, Mackanič, Takáč (11 m), V. Ida - Svinica 3:0, G: Lukáč, Sivák, Vrábel, AC Jasov - Mokrance 1:0, G: Sivačko, Perín - Kysak 3:2, G: Koribanič 2, Šuster - Sokol 2, Kechnec - Valaliky 0:4, G: Capko, Buzoga, Čonka, Sciranka, Trstené p/H - Ruskov 2:0, G: Vattai, Lukáč, K. Oľšany - Tatran Jasov 2:1, G: Bočkoráš, Hintoš - Zsiga.
1. Perín 18 14 2 2 82:22 44
2. Bidovce 18 12 3 3 45:20 39
3. V. Ida 18 13 0 5 51:30 39
4. K. Oľšany 18 10 4 4 41:29 34
5. Valaliky 18 10 1 7 40:24 31
6. Svinica 18 9 2 7 37:37 29
7. Trstené p/H 18 9 1 8 31:44 28
8. Mokrance 18 7 3 8 34:35 24
9. Kysak 18 6 4 8 38:37 22
10. AC Jasov 18 6 2 10 27:46 20
11. Kechnec 18 5 4 9 41:43 19
12. T. Jasov 17 4 3 10 19:38 15
13. Budimír 18 4 2 12 24:51 14
14. Ruskov 17 0 1 16 19:73 1

II. trieda - 14. kolo: Dvorníky Včeláre - Paňovce 1:4, Rudník - Zdoba 4:4, Seňa - Blažice 2:1, Ždaňa - Kecerovce 3:0, Byster - N. Polhora 1:6, Vyš. Myšľa - Slanská Huta 3:0.
1. Vyš. Myšľa 14 13 1 0 35:8 40
2. Dvorníky 14 9 0 5 58:33 27
3. N. Polhora 14 8 3 3 47:22 27
4. Zdoba 14 8 3 3 45:20 27
5. Paňovce 14 8 2 4 48:27 26
6. Ždaňa 14 8 0 6 37:25 24
7. Kecerovce 14 4 3 7 23:26 15
8. Sl. Huta 14 4 1 9 13:35 13
9. Byster 14 2 6 6 25:38 12
10. Rudník 14 3 3 8 23:44 12
11. Seňa 14 3 3 8 17:52 12
12. Blažice 14 0 3 11 15:56 3

III. trieda - 14. kolo: Kalša B - Niž. Myšľa 1:3, Slovan B-Roma - Gyňov 2:3.
1. Niž. Myšľa 10 7 0 3 26:16 21
2. Gyňov 10 6 2 2 16:8 20
3. Kalša B 10 5 1 4 23:20 16
4. Rozhanovce 10 5 0 5 29:19 15
5. Slovan B-Roma 10 3 1 6 17:34 10
6. Zl. Idka 10 1 2 7 15:29 5

Dorast I. A trieda - 12. kolo: Rozhanovce - Athletico Košice 0:2.
1. Rozhanovce 8 6 0 2 32:12 18
2. Ploské 7 5 2 0 48:9 17
3. Ruskov 7 3 2 2 20:8 11
4. Bidovce 7 3 2 2 23:16 11
5. Athletico KE 8 3 2 3 14:22 11
6. Blažice 8 2 0 6 13:44 6

Dorast I. B trieda - 10. kolo: Haniska - Čečejovce 7:0, Moldava n/B - Turňa n/B 1:1, Trstené p/H - Kokšov Bakša 4:4.
1. Moldava n/B 9 7 1 1 61:16 22
2. Turňa n/B 9 6 2 1 46:15 20
3. Haniska 9 4 0 5 26:28 12
4. V. Ida 8 4 0 4 20:34 12
5. K. Bakša 8 3 2 3 22:23 11
6. Trstené p/H 8 2 2 4 17:30 8
7. Čečejovce 9 0 1 8 8:54 1

Žiaci I. A trieda - 12. kolo: Pyramída KE - Svinica 0:0, V. Opátske - Valaliky 6:2, Kysak - Ťahanovce 1:2, Vyš. Myšľa - Ruskov 4:1, Budimír - Trstené p/H 4:0.
1. V. Opátske 11 10 1 0 61:8 31
2. Pyramída KE 11 8 1 2 39:12 25
3. Vyš. Myšľa 12 8 1 3 41:26 25
4. Svinica 12 6 2 4 26:25 20
5. Kysak 11 6 1 4 35:18 19
6. Budimír 12 4 3 5 19:19 15
7. Ruskov 12 5 0 7 26:40 15
8. Ťahanovce 11 4 1 6 21:35 13
9. Valaliky 12 1 1 10 18:71 4
10. Trstené p/H 12 0 1 11 14:46 1

Žiaci I. B trieda - 10. kolo: Sokoľany - Tatran Jasov 3:4, Medzev - Moldava n/B 13:3.
1. Medzev 10 10 0 0 106:7 30
2. Moldava n/B 9 6 1 2 44:23 19
3. Poproč 8 5 2 1 64:19 17
4. Turňa n/B 9 5 1 3 45:15 16
5. T. Jasov 9 3 1 5 15:40 10
6. AC Jasov 8 2 2 4 14:35 8
7. Sokoľany 10 1 1 8 18:55 4
8. Perín 9 0 0 9 2:114 0

II. trieda minižiaci - 14. kolo: Byster - Rozhanovce 2:1, K. Oľšany - Kalša 1:0, Ďurkov - Dvorníky Včeláre 0:6, Sl. Huta - Zlatá Idka 0:0.

Trebišov

VI. liga Sever - 15. kolo: Roma Sečovce - Z. Hradište 1:1, G: Hromy - Veľk, Dvorianky - Plechotice 0:1, G: Sokol, Niž. Žipov - Z. Teplica 1:3, G: Bodis - Mačura, Pichnarčik, Timčo, Vojčice - Slivník 0:1, G: Dudič, N. Ruskov - Kuzmice 3:0, G: Majerský, Bujňák, Potočník.
1. N. Ruskov 15 13 1 1 43:8 40
2. Z. Teplica 15 12 1 2 51:15 37
3. Plechotice 15 11 1 3 35:20 34
4. Z. Hradište 15 8 3 4 39:28 27
5. Slivník 15 9 0 6 25:20 27
6. Vojčice 15 7 0 8 31:35 21
7. Kuzmice 15 6 1 8 34:39 19
8. Trebišov B 14 6 1 7 19:25 19
9. Michaľany B 14 4 2 8 23:30 14
10. Dvorianky 15 3 1 11 21:31 10
11. R. Sečovce 15 2 1 12 15:59 7
12. Niž. Žipov 15 2 0 13 21:47 6

VI. liga Juh - 15. kolo: M. Horeš - Sv. Mária 11:0, G: Bacskai Z., Bacskai A. 4, Kováč Z., Kováč E. 2, Bacskai P. 3, Somotor - Leles 1:0, G: Mulidrán, Malý Kamenec - Biel 2:3, G: Szabó 2 - Perháč 3, Svätuše - Boťany 1:4, G: Abaházy - Kači, Jurovský 2, Ficu, Čierna n/T - Boľ 7:0, G: Bodnár 2, Molnár, Makkai, Dako, Palšovič, Orosz.
1. Čierna n/T 14 12 1 1 58:15 37
2. Streda n/B 13 11 1 1 44:19 34
3. Somotor 14 10 2 2 30:12 32
4. M. Horeš 14 8 4 2 61:27 28
5. Biel 13 7 0 6 31:40 21
6. Boťany 14 5 3 6 29:27 18
7. Svätuše 13 4 2 7 15:25 14
8. Sv. Mária 14 4 1 9 21:55 13
9. Leles 14 3 1 10 18:36 10
10. M. Kamenec 13 2 1 10 21:37 7
11. Boľ 14 1 0 13 21:56 3

VII. liga Sever - 13. kolo: Hraň - Sečovce 3:0.
1. Z. Jastrabie 10 7 1 2 44:19 22
2. Hraň 10 6 3 1 30:18 21
3. Michaľany C 10 5 0 5 23:32 15
4. Kysta 9 3 1 5 13:17 10
5. Sečovce 11 1 1 9 11:35 4

VII. liga Juh - 8. kolo: Vojka - Pribeník 4:0.
1. V. Kamenec 4 4 0 0 16:4 12
2. Dobra 4 2 1 1 8:7 7
3. Slov. N. Mesto 4 1 1 2 5:7 4
4. Pribeník 5 1 1 3 7:12 4
5. Vojka 5 1 1 3 8:14 4

IV. liga U19 sk. B - 14. kolo: Z. Jastrabie - Kysta 2:1.
1. Z. Hradište 8 6 0 2 32:17 18
2. Z. Jastrabie 8 6 0 2 28:18 18
3. Kysta 9 4 0 5 29:21 12
4. R. Sečovce 9 1 0 8 17:50 3

III. liga U15 sk. B - 12. kolo: Z. Teplica - Plechotice 3:0, Michaľany - Vojčice 3:0, Sečovce - Niž. Žipov 4:0, Hraň - Parchovany 6:1, Dvorianky - Kuzmice 0:8.
1. Michaľany 12 12 0 0 72:3 36
2. Z. Teplica 12 9 1 2 58:17 28
3. Kuzmice 12 7 2 3 45:28 23
4. Vojčice 12 6 2 4 44:24 20
5. Hraň 12 5 3 4 29:27 18
6. Parchovany 12 6 0 6 29:42 18
7. Sečovce 12 5 1 6 38:33 16
8. Plechotice 12 3 1 8 17:49 10
9. Dvorianky 11 1 0 10 15:50 3
10. Niž. Žipov 11 0 0 11 4:78 0

III. liga U15 sk. C - 12. kolo: M. Kamenec - Slov. N. Mesto 1:9, Boľ - Pribeník 14:0.
1. Boľ 9 5 3 1 46:24 18
2. Slov. N. Mesto 9 5 2 2 36:12 17
3. Streda n/B 9 4 2 3 18:14 14
4. Trakany 8 4 2 2 13:11 14
5. Sv. Mária 9 4 1 4 44:25 13
6. Pribeník 10 4 1 5 17:33 13
7. Leles 9 3 0 6 26:38 9
8. M. Kamenec 9 1 1 7 10:53 4

Prešov

I. trieda - 18. kolo: Šar. Dravce - Ražňany 0:0, Chmin. N. Ves - Nemcovce 2:1, G: Obšut, Macejko - Tomáš, Župčany - Fričovce 1:3, G: Kravec - Marciňák 2, Kacvinský, Široké - Dubovica 1:0, G: Kollár, Peč. N. Ves - Záborské 2:1, G: Majdák, Fecko - Kakaščík, Torysa - Vyš. Šebastová 0:1, G: Mazanec, Petrovany - Hermanovce 5:0, G: Petruška 2, Vargečko, Krivý, Freiwald.
1. Ražňany 18 14 1 3 41:15 43
2. Dubovica 18 12 2 4 43:17 38
3. Široké 18 10 2 6 37:28 32
4. Záborské 18 8 6 4 43:24 30
5. Vyš. Šebastová 18 8 4 6 30:33 28
6. Petrovany 18 7 5 6 29:32 26
7. Šar. Dravce 18 6 7 5 23:22 25
8. Fričovce 18 7 3 8 24:21 24
9. Hermanovce 18 7 3 8 44:46 24
10. Torysa 18 7 3 8 31:33 24
11. Peč. N. Ves 18 5 5 8 29:32 20
12. Nemcovce 18 4 5 9 27:34 17
13. Chmin. N. Ves 18 4 0 14 16:51 12
14. Župčany 18 3 2 13 21:50 11
Chmin. N. Vsi odpočítajú 3 body.

II. trieda - 18. kolo: Rožkovany - Haniska 4:0, Žehňa - Miklušovce 4:1, Drienov - Uz. Šalgov 2:2, Roma Ostrovany - Kapušany 2:1, Žipov - Kojatice 0:2, Janov - Šar. Sokolovce 2:1, Víťaz - Ľubotice B 2:3.
1. Kojatice 18 15 3 0 41:9 48
2. Rožkovany 18 12 2 4 47:25 38
3. Drienov 18 11 3 4 47:27 36
4. Žipov 18 10 3 5 37:21 33
5. Uz. Šalgov 18 9 3 6 49:38 30
6. Ľubotice B 18 8 3 7 41:30 27
7. R. Ostrovany 18 8 1 9 32:45 25
8. Šar. Sokolovce 18 7 3 8 29:28 24
9. Janov 18 6 4 8 21:30 22
10. Žehňa 18 6 1 11 28:50 19
11. Kapušany 18 5 3 10 25:38 18
12. Miklušovce 18 5 0 13 32:43 15
13. Víťaz 18 4 2 12 29:57 14
14. Haniska 18 3 3 12 28:45 12

III. A trieda - 18. kolo: Chmeľov - Rus. N. Ves 2:0, Svinia - Rokycany 2:1, Dulova Ves - Drien. N. Ves 2:1, Ovčie - Hrabkov 2:0, Lemešany - Tulčík 8:1, Šar. Bohdanovce - Ličartovce 4:0, Sedlice - Kokošovce 0:3.
1. Šar. Bohdanovce 18 15 2 1 84:17 47
2. Dulova Ves 18 15 0 3 53:24 45
3. Ličartovce 18 14 2 2 58:17 44
4. Lemešany 18 13 0 5 46:22 39
5. Chmeľov 18 10 4 4 47:24 34
6. Sedlice 18 9 0 9 39:40 27
7. Rus. N. Ves 18 8 1 9 43:40 25
8. Kokošovce 18 7 3 8 42:47 24
9. Svinia 18 7 2 9 44:63 23
10. Rokycany 18 6 3 9 39:51 21
11. Tulčík 18 4 1 13 24:62 13
12. Ovčie 18 3 2 13 25:53 11
13. Hrabkov 18 2 2 14 24:67 8
14. Drien. N. Ves 18 1 2 15 18:59 5
Drien. N. Vsi odpočítajú 3 body.

III. B trieda - 18. kolo: Medzany - Terňa 1:3, Kamenica - Jakubova Voľa 8:1, Jakubovany - Poloma 3:0, Krivany - Brezovička 3:0, Brezovica - Hubošovce 4:0, Lipany B - Roma Jarovnice 0:0, Gregorovce - Krásna Lúka 0:1.
1. Kamenica 18 15 1 2 66:20 46
2. Terňa 18 12 5 1 46:25 41
3. Brezovica 18 12 2 4 37:22 38
4. Brezovička 18 11 1 6 45:24 34
5. Krivany 18 11 0 7 40:33 33
6. Gregorovce 18 9 3 6 64:32 30
7. Lipany B 18 8 3 7 42:35 27
8. Poloma 18 8 3 7 40:33 27
9. Jakubovany 18 5 5 8 29:33 20
10. Krásna Lúka 18 6 1 11 32:47 19
11. Medzany 18 4 3 11 30:54 15
12. Hubošovce 18 2 5 11 24:62 11
13. R. Jarovnice 18 2 4 12 20:46 10
14. Jak. Voľa 18 2 2 14 19:67 8
Brezovici, Krivanom a Krásnej Lúke odpočítajú po 3 body.

Dorast I. trieda - 18. kolo: Rožkovany - Ražňany 1:4, Kamenica - Kendice 3:3, Gregorovce - Dubovica 2:2, Safi - Župčany 6:2, Torysa - Chmiňany 3:0, Drienov - Široké 2:0.
1. Brezovica 17 14 1 2 56:18 43
2. Dubovica 18 11 4 3 59:24 37
3. Ražňany 18 10 3 5 45:33 33
4. Gregorovce 18 9 5 4 64:35 32
5. Široké 18 10 2 6 43:28 32
6. Rožkovany 18 9 2 7 46:27 29
7. Drienov 18 8 2 8 29:32 26
8. Safi 18 7 4 7 39:28 25
9. Chmiňany 18 7 3 8 33:39 24
10. Župčany 18 6 1 11 42:61 19
11. Kamenica 18 5 2 10 40:64 18
12. Torysa 18 4 3 11 21:36 15
13. Vyš. Šebastová 17 3 3 11 20:54 12
14. Kendice 18 2 4 12 18:76 10

Dorast II. A trieda - 13. kolo: Rus. N. Ves - Haniska 6:0, Kojatice - Miklušovce 0:1, Šar. Bohdanovce - Záborské 3:3.
1. Záborské 13 10 2 1 32:13 32
2. Miklušovce 12 8 1 3 27:17 25
3. Kojatice 13 5 1 7 23:22 16
4. Rus. N. Ves 13 4 2 7 24:25 14
5. Haniska 12 4 2 6 12:28 14
6. Šar. Bohdanovce 13 2 2 9 20:33 8

Dorast II. B trieda - 12. kolo: Peč. N. Ves - Víťaz 4:0, Demjata - Fričovce 3:1, Šar. Dravce - Uzovce 3:2.
1. Demjata 10 8 1 1 42:19 25
2. Peč. N. Ves 10 7 0 3 51:13 21
3. Šar. Dravce 9 5 1 3 36:18 16
4. Fričovce 9 3 3 3 21:18 12
5. Víťaz 8 4 0 4 24:23 12
6. Šar. Sokolovce 7 3 1 3 20:23 10
7. Uzovce 10 2 0 8 32:42 6
8. Záhradné 9 1 0 8 19:45 3

Žiaci I. trieda - 18. kolo: Fintice - Dulova Ves 2:3, Chmin. N. Ves - Hermanovce 0:0, Víťaz - V. Šariš 2:0, Brezovica - Šar. Michaľany 1:3, Široké - Dubovica 3:0, Peč. N. Ves - Kapušany 0:3, Roma Ostrovany - M. Šariš 3:0.
1. Hermanovce 18 15 1 2 86:26 46
2. Široké 18 13 0 5 68:22 39
3. R. Ostrovany 18 13 0 5 78:35 39
4. Chm. N. Ves 18 12 2 4 69:24 38
5. Šar. Michaľany 18 11 1 6 88:24 34
6. Dulova Ves 18 11 1 6 51:33 34
7. M. Šariš 18 9 0 9 34:58 27
8. Víťaz 18 7 2 9 21:45 23
9. V. Šariš 18 7 0 11 43:43 21
10. Brezovica 18 6 3 9 22:32 21
11. Kapušany 18 5 2 11 31:54 17
12. Dubovica 18 4 1 13 23:73 13
13. Fintice 18 3 1 14 12:72 10
14. Peč. N. Ves 18 1 0 17 15:112 3

Žiaci II. A trieda - 8. kolo: Rus. N. Ves - Kendice 2:0, Žehňa - Petrovany 1:3, Lemešany - Drienov 4:1.
1. Rus. N. Ves 7 7 0 0 23:2 21
2. Lemešany 7 5 0 2 41:9 15
3. Kendice 7 4 1 2 18:6 13
4. Žehňa 7 2 1 4 18:41 7
5. Drienov 7 2 0 5 39:24 6
6. Petrovany 7 1 2 4 10:25 5
7. Vyš. Šebastová 6 1 0 5 4:46 3

Žiaci II. B trieda - 11. kolo: Miklušovce - Sedlice 3:3, Žipov - Janov 5:0.
1. Žipov 11 11 0 0 102:0 33
2. Janov 11 6 0 5 46:20 18
3. Sedlice 11 4 1 6 20:38 13
4. Miklušovce 11 0 1 10 8:118 1

Žiaci II. C trieda - 12. kolo: Župčany - Medzany 0:5, Chmiňany - Hrabkov 8:0, Brezovička - Lipovce 2:1, Roma Jarovnice - Ražňany 6:0, Kojatice - Uz. Šalgov 1:0.
1. Chmiňany 12 12 0 0 98:3 36
2. Roma Jarovnice 11 10 0 1 79:13 30
3. Hrabkov 12 9 0 3 63:27 27
4. Medzany 12 7 0 5 60:30 21
5. Lipovce 11 6 0 5 35:37 18
6. Kojatice 12 4 0 8 16:34 12
7. Uz. Šalgov 12 3 2 7 25:31 11
8. Župčany 12 2 3 7 10:67 9
9. Brezovička 12 2 1 9 11:100 7
10. Ražňany 12 0 2 10 6:61 2

Žiaci II. D trieda - 12. kolo: Demjata - Uzovce 1:1, Jakubovany - Terňa 4:5, Tulčík - Pušovce 2:2, Chmeľov - Záhradné 10:0.
1. Demjata 11 8 1 2 44:12 25
2. Terňa 11 8 0 3 31:14 24
3. Pušovce 11 7 1 3 45:22 22
4. Tulčík 11 7 1 3 27:14 22
5. Chmeľov 10 7 0 3 26:9 21
6. Uzovce 11 4 1 6 29:22 13
7. Jakubovany 10 3 0 7 34:32 9
8. Gregorovce 10 2 0 8 15:31 6
9. Záhradné 11 0 0 11 2:97 0

Žiaci II. E trieda - 13. kolo: Kamenica - Krivany 0:3, Poloma - Rožkovany 0:0, Šar. Dravce - Torysa 18:0.
1. Šar. Dravce 13 11 0 2 68:17 33
2. Poloma 13 9 3 1 80:23 30
3. Rožkovany 13 6 4 3 63:9 22
4. Kamenica 13 5 1 7 66:44 16
5. Krivany 13 4 0 9 31:51 12
6. Torysa 13 0 0 13 3:167 0

Bardejov

I. trieda - 17. kolo: Porúbka - Osikov 0:2, G: Slaminka, Gábor, Koprivnica - Kružlov 2:0, G: Čverha, Hlávka, Hertník - Abrahámovce 3:1, G: Štefančin, Lazur (11 m), Lenárt - Knapčík, Kurov - Niž. Tvarožec 2:1, G: Kramár, Bilčák - Sivák, Bartošovce - Dubinné 4:3, G: Kozák, Grohoľ, Vaľko, Horváth - Pisarik 2, Tkačik, Marhaň - Kurima 1:0, G: Čorba, Lopúchov - Zborov 7:1, G: Salamon, Tkáčik, Žac, Kiseľ, Petrík 3 - Kanský.
1. Koprivnica 17 16 1 0 65:9 49
2. Kružlov 17 13 0 4 54:17 39
3. Marhaň 17 12 2 3 47:14 38
4. Dubinné 17 9 4 5 54:24 31
5. Lopúchov 17 9 3 5 54:32 30
6. Kurov 17 9 1 7 24:34 28
7. Zborov 17 8 2 7 25:38 26
8. Bartošovce 17 7 1 9 38:33 22
9. Porúbka 17 5 3 9 19:35 18
10. Osikov 17 5 2 10 17:24 17
11. Hertník 17 4 3 10 23:55 15
12. Kurima 17 4 0 13 19:42 12
13. Niž. Tvarožec 17 2 4 11 23:56 10
14. Abrahámovce 17 2 2 13 13:62 8
Abrahámovciam odpočítajú 3 body.

Svidník

Hrabovčík - Mestisko 8:2 (3:2), Lúčka - Rovné 2:1 (0:0), Kuková - Sitníky 3:2 (2:1), Kalnište - Miňovce 5:0, Lomné - Havaj 1:0 (0:0), Tisinec - Stročín 2:1 (2:0), Duplín - Chotča 2:2 (0:1).
1. Tisinec 18 14 2 2 47:18 44
2. Hrabovčík 18 12 3 3 78:29 39
3. Sitníky 18 12 1 5 52:40 37
4. Kalnište 18 9 4 5 41:26 31
5. Chotča 18 7 6 5 28:29 27
6. Lúčka 18 7 3 8 34:27 24
7. Rovné 18 6 5 7 23:19 23
8. Miňovce 18 6 5 7 36:36 23
9. Duplín 18 6 4 8 23:29 22
10. Stročín 18 5 5 8 29:31 20
11. Kuková 18 5 3 10 25:43 18
12. Mestisko 18 4 5 9 28:53 17
13. Havaj 18 4 2 12 29:59 14
14. Lomné 18 4 2 12 20:54 14

Vranov

I. trieda - 17. kolo: Komárany - Vechec 1:2, G: Stoj (11 m) - Mikloš (11 m), Iľko, Banské - Lomnica 4:0, G: Baran Š. 3, Baran M. (11 m), Čaklov - Niž. Hrabovec 9:0, G: Kaliaš 3, Goroľ 2, Huňak, Kotľár, Giňo, Tancož, Seč. Polianka - Zámutov B 2:4, G: Havran (11 m), Urban - Fako, Jurmák, Ovšák, Tancoš, Niž. Hrabovec - Hencovce 1:3, G: Virág - Hajdúch, Gaži, Slivka, Hlinné - Merník 1:1, G: Kazimír - Pavučok.
1. Hencovce 17 14 2 1 52:10 44
2. Kam. Poruba 16 11 1 4 36:22 34
3. Zámutov B 17 11 1 5 53:40 34
4. Čaklov 17 10 2 5 50:26 32
5. Merník 17 9 4 4 40:21 31
6. Banské 17 8 6 3 51:22 30
7. Vyš. Žipov 16 8 3 5 43:21 27
8. Hlinné 17 8 3 6 35:38 27
9. Komárany 17 8 1 8 35:32 25
10. R. Niž. Hrabovec 17 5 2 10 50:67 17
11. Seč. Polianka 17 4 4 9 22:33 16
12. Vechec 17 3 1 13 31:48 10
13. Niž. Hrabovec 17 2 2 13 22:71 8
14. Lomnnica 17 1 0 16 20:89 3

Dorast dvojičky - 14. kolo: Hencovce - Niž. Hrušov 2:0, Seč. Polianka - Sedliská 5:0, Tovarné - Zámutov 5:2, Bystré - Soľ 1:1, Vechec - Sačurov 1:1, Hanušovce n/T - Dl. Klčovo 9:2.
1. Hencovce 13 10 1 2 65:21 31
2. Soľ 13 9 2 2 59:19 29
3. Hanušovce n/T 13 9 0 4 73:26 27
4. Bystré 13 8 2 3 90:33 26
5. Tovarné 13 7 2 4 48:30 23
6. Sedliská 13 6 3 4 27:26 21
7. Sačurov 13 6 1 6 30:36 19
8. Niž. Hrušov 13 4 2 7 29:34 14
9. Vechec 13 4 2 7 24:40 14
10. Zámutov 13 4 1 8 46:79 13
11. Seč. Polianka 13 2 0 11 14:106 6
12. Dl. Klčovo 13 1 0 12 29:84 3

Dorast B - 17. kolo: Čierne n/T - Niž. Hrabovec 7:3, Banské - Lomnica 3:5, Hlinné - Merník 7:5, Vyš. Žipov - Kam. Poruba 2:1.
1. Merník 11 9 1 1 72:18 28
2. Hlinné 10 9 0 1 87:17 27
3. Čierne n/T 12 9 0 3 61:17 27
4. Komárany 10 6 1 3 33:20 19
5. Niž. Hrabovec 10 3 2 5 36:39 11
6. Lomnica 10 3 0 7 20:62 9
7. Vyš. Žipov 10 3 0 7 13:70 9
8. Kam. Poruba 10 1 2 7 18:31 5
9. Banské 11 1 0 10 17:83 3

Dvojičky žiaci - 14. kolo: Hencovce - Niž. Hrušov 1:0, Seč. Polianka - Sedliská 2:1, Tovarné - Zámutov 2:10, Bystré - Soľ 5:1, Vechec - Sačurov 2:2, Hanušovce n/T - Dl. Klčovo 5:0.
1. Hencovce 13 10 2 1 45:9 32
2. Hanušovce n/T 13 10 0 3 45:16 30
3. Soľ 12 9 1 2 52:11 28
4. Bystré 12 9 1 2 41:9 28
5. Niž. Hrušov 13 6 4 3 33:14 22
6. Sačurov 13 6 3 4 39:19 21
7. Zámutov 13 6 1 6 39:31 19
8. Vechec 13 4 2 7 39:39 14
9. Tovarné 13 4 0 9 31:46 12
10. Sedliská 13 3 1 9 37:33 10
11. Seč. Polianka 13 2 1 10 13:77 7
12. Dl. Klčovo 13 0 0 13 3:113 0

Žiaci B - 10. kolo: Čierne n/T - Roma Niž. Hrabovec 2:7.
1. Čaklov 6 6 0 0 59:10 18
2. R. Niž. Hrabovec 7 3 1 3 34:36 10
3. Čierne n/T 7 0 1 6 16:63 1

Neprehliadnite tiež

Preťažené prešovské cesty sa prepadávajú. Je tu ďalší úsek

Primátorka Andrea Turčanová tvrdí, že za to môžu kamióny a chýbajúci obchvat.

So zraneniami po pošmyknutí na ľade prišli do nemocnice stovky ľudí

Poľadovica spôsobila Košičanom množstvo pádov.

Bankomatovú mafiu z veľkonočnej lúpeže súd poslal za mreže

V prípade krádeže 1,9 milióna eur z bankomatov na východe padli tresty.

Michalovčania v Žiline na Ružomberok nestačili

Michalovce nenadviazali na svoj triumf nad Trnavou, sú na ôsmej priečke.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Zomrel bývalý šéf BMG Invest Vladimír Fruni

Vladimírovi Frunimu operovali vo Veľkej Británii žlčník, zomrel doma po návrate z nemocnice.

EKONOMIKA

Môžu vám zvýšiť cenu uprostred viazanosti, ako to urobilo UPC?

Aj keď človek podpíše viazanosť, nemá istotu, že ju aj dokončí.

KOMENTÁRE

Skutok sa stal. Únos sa vracia sa do kín aj do parlamentu

Mantru „skutok sa nestal“ verejnosť často vníma presne naopak.

SVET

Američania sú blízko k ozajstnému Iron Manovi. Testy začnú o rok

Oblek TALOS dokáže vojakov ochrániť pred strelami.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Real-time technológie: nový byt z papiera uvidíte na vlastné oči
  2. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  3. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  4. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  5. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  6. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  7. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  8. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  9. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  10. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  1. Stretnutie po rokoch alebo predaj z papiera
  2. Trend zánovných luxusov dorazil i na Slovensko
  3. Real-time technológie: nový byt z papiera uvidíte na vlastné oči
  4. Ďalšia stovka si našla ten svoj
  5. Register partnerov verejného sektora v rukách profesionálov
  6. Jakub Mankovecký z SPU v Nitre bol opäť úspešný v reze viniča
  7. Hitparáda štiav
  8. 14. ročník AmCham „Job Fair“ v Košiciach
  9. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  10. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  1. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 11 509
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 7 363
  3. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 6 286
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 4 599
  5. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 4 597
  6. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 4 367
  7. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo 3 584
  8. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 2 482
  9. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet 1 916
  10. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 1 819

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop