Korzár logo Korzár
Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

IV. a V. futbalové ligy: Hrali sa ďalšie zápasy

Na IV. a V. ligových trávnikoch sa hrali zápasy ďalšieho kola.

IV. liga

Sever

22. kolo: Pušovce – Svidník 1:0 (1:0), G: Mišenčík, Kendice – Fintice 4:6 (1:5), Korinko 3 (1 z 11m), Ivanko - Silvai 2, Kukuč 2, Horoščák, Lupták, Raslavice - Stará Ľubovňa 7:0 (4:0), Jusko 2, Palko 2, Koták, Guman, Kačmár, Štrba - Spišské Podhradie 2:2 (2:1), Mlynár, Levocký - Zahurančík, Ďurák, Dlhé Klčovo – Medzilaborce 1:2 (1:0), Homoľa - Hrehovčík, Chalupka, Ľubotice – Zámutov 2:0 (1:0) Jusko, Oriňák, Pakostov – Kračúnovce 1:0 (0:0), Rudý. Svit - Radvaň n/L 1:0 (1:0), Tropp.

Článok pokračuje pod video reklamou

1. Pušovce 22 16 3 3 49:13 51
2. Svit 22 13 5 4 43:21 44
3. Pakostov 22 12 2 8 40:31 38
4. Medzilaborce 22 12 2 8 35:33 38
5. Radvaň n/L 22 11 4 7 45:29 37
6. Dlhé Klčovo 22 10 4 8 41:35 34
7. Zámutov 22 10 2 10 33:34 32
8. Kračúnovce 22 9 2 11 27:31 29
9. Ľubotice 22 8 4 10 30:34 28
10. Štrba 20 8 3 9 36:37 27
11. Svidník 22 7 4 11 35:41 25
12. Fintice 21 7 3 11 37:42 24
13. Raslavice 22 6 6 10 31:38 24
14. Kendice 21 6 6 9 35:49 24
15. Sp. Podhradie 22 5 6 11 26:41 21
16. Stará Ľubovňa 22 5 2 15 23:57 17

Program 23. kola, 25. 4. o 16.00 hod.: St. Ľubovňa – Kendice, 26. 4. o 16.00 hod.: Fintice – Svidník, Medzilaborce – Štrba, Zámutov – Dl. Klčovo, Sp. Podhradie – Raslavice, Svit – Pušovce, Kračúnovce – Ľubotice, Radvaň n/L – Pakostov.

Juh

22. kolo: Rudňany – Michaľany 3:0 (0:0), Šteiner, Stanislav, Regec, Poproč – Kr. Chlmec 4:0 (1:0), Podprocký, Hiľovský, Majcher, Budai, Veľký Folkmar – Šaca 0:1 (0:1), Palencsár, Medzev – Čaňa 2:0 (1:0), Horňák (11m), Lorinčák, Spišské Vlachy – Strážske 1:0 (1:0), Tomajko, Sobrance - Veľký Horeš 2:3 (0:2), Hutaj , Kasič - Kotľar 2, Capko, Kalša – Krompachy 1:3 (0:2), Gašpar - Rodzik 2, Kamenický, Rožňava - Veľké Kapušany 3:1 (3:0), Figúr 2, Havko – Husovský.

1. Šaca 22 16 2 4 47:10 50
2. Veľký Horeš 22 15 5 2 46:10 50
3. Krompachy 22 12 5 5 40:19 41
4. Sobrance 22 13 2 7 47:31 41
5. Kalša 22 12 3 7 61:35 39
6. Veľký Folkmar 22 11 5 6 43:26 38
7. Sp. Vlachy 22 9 6 7 32:23 33
8. Rožňava 22 9 6 7 33:25 33
9. Veľké Kapušany 22 9 5 8 25:27 32
10. Medzev 22 9 3 10 32:38 30
11. Michaľany 22 7 5 10 19:37 26
12. Čaňa 22 7 3 12 25:41 24
13. Rudňany 21 4 6 11 20:34 18
14. Strážske 22 4 3 15 16:55 15
15. Poproč 21 2 5 14 17:53 11
16. Kr. Chlmec 22 3 2 17 17:56 11
Pozn. Rudňanom odrátajú 3 body.

Program 23. kola, 25. 4. o 16.00 hod.: Rožňava – Rudňany, 26. 4. o 10.30 hod.: Šaca – Poproč, o 16.00 hod.: Kr. Chlmec – Michaľany, V. Horeš – Sp. Vlachy, Strážske – Medzev, Čaňa – V. Folkmar, V. Kapušany – Kalša, Krompachy – Sobrance.

V. liga

Košicko-gemerská

18. kolo: Turňa n/B – Krs. Podhradie 0:2 (0:0), G: Hanzlík 2, Ťahanovce – Dobšiná 2:1 (1:0), T. Koľvek, Glovňa – Martinko, Koš. N. Ves – Geča 1:3 (0:2), Šurín - Papcun, Hutter, Fečo, Gem. Poloma - Malá Ida 2:1 (1:0), Barnák 2 (1 z 11m) – Sarka, Ďurkov - Kokšov-Bakša 1:1 (1:1), Stoľar (vl.) – Dojčak, Čečejovce – Gem. Hôrka 1:2 (1:1), O. Juhás - Bodnár, Szkokan, Betliar – Sokoľany 0:3 (0:2), Kozár (11m), D. Varga, Krakovský.

1. Geča 73 18 14 2 2 50:17 44
2. Sokoľany 18 10 4 4 39:15 34
3. Krs. Podhradie 18 10 2 6 37:30 32
4. Ďurkov 18 10 1 7 45:26 31
5. Ťahanovce 18 10 1 7 45:34 31
6. Koš. Nová Ves 18 10 0 8 42:28 30
7. Gem. Hôrka 18 9 3 6 36:29 30
8. Malá Ida 18 9 2 7 33:27 29
9. K. Bakša 18 8 2 8 39:30 26
10. Gem. Poloma 18 8 2 8 29:33 26
11. Dobšiná 18 7 1 10 37:38 22
12. Čečejovce 18 4 5 9 27:36 17
13. Turňa n/B 18 2 2 14 24:64 8
14. Betliar 18 1 1 16 16:92 4

Program 19. kola, 25. 4. o 16.00 hod.: Gem. Hôrka – Ďurkov, 26. 4. o 10.45 hod.: Geča – Ťahanovce, o 16.00 hod.: Kokšov Bakša – Gem. Poloma, Malá Ida – Koš. N. Ves, Sokoľany – Čečejovce, Betliar – Turňa n/B, Dobšiná – Krs. Podhradie.

Zemplínska

18. kolo: Cejkov - Nacina Ves 2:0 (0:0), Bodnár, Ujházi, Čičarovce – Lastomír 2:1 (1:0), Doboš, Molnár – Verbič, Borša – Palín 2:3 (1:2), Pituk (11m), Vaszily - Forgáč 3, Úpor – Vinné 0:1 (0:1), Štepita, Budkovce – Zalužice 1:1 (1:0), Riško – Sninský, Petrovce n/L – Kriš. Liesková 1:2 (1:0), P. Gronovič - Horňák, V. Drančák, Parchovany – Trakany 2:0 (0:0), Ripič, Kuriško.

1. Vinné 18 11 5 2 36:12 38
2. Čičarovce 18 11 3 4 33:18 36
3. Borša 18 11 2 5 47:20 35
4. Cejkov 18 10 2 6 32:22 32
5. Palín 18 9 2 7 33:25 29
6. Lastomír 18 8 1 9 32:27 25
7. Úpor 18 7 4 7 27:26 25
8. Parchovany 18 7 1 10 24:39 22
9. Kriš. Liesková 18 7 1 10 29:46 22
10. Nacina Ves 18 5 6 7 24:28 21
11. Trakany 18 6 3 9 30:40 21
12. Petrovce n/L 18 6 2 10 30:39 20
13. Zalužice 18 5 2 11 25:39 17
14. Budkovce 18 4 4 10 16:37 16

Program 19. kola, 26. 4. o 16.00 hod.: Parchovany – Cejkov, Trakany – Petrovce n/L, Kriš. Liesková – Budkovce, Zalužice – Úpor, Vinné – Borša, Palín – Čičarovce, Lastomír – Nacina Ves.

Šarišská

18. kolo: Dlhá Lúka – Uzovce 1:3 (1:0), Jurčišin - Farkaš, Antol, Pokuta, Chmiňany – Kľušov 5:2 (0:0), Inaš 2 (2. z 11 m), Uličný 3 - Martin Novák 2, ČK: Sobek (hostia), Šiba – Demjata 2:1 (1:0), Haniš, Marek Počurek – Pida, Malý Šariš – Gaboltov 4:5 (2:0), Blaško, Kizák, Kočiš, Halčák - P. Javorský 3, R. Javorský, Kendra, V. Šariš – Šar. Michaľany 1:4 (0:2), Šloser - Biľ 2, Kozák, Král, Záhradné – Gerlachov 1:0 (0:0), Kenžura.

1. Šar. Michaľany 16 10 5 1 35:9 35
2. Záhradné 17 9 1 7 31:24 28
3. Demjata 16 8 3 5 26:13 27
4. Uzovce 17 7 5 5 27:22 26
5. Chmiňany 17 7 3 7 29:32 24
6. Malcov 16 6 5 5 29:25 23
7. Malý Šariš 17 7 2 8 28:29 23
8. Gerlachov 17 7 2 8 16:19 23
9. Gaboltov 16 6 3 7 20:27 21
10. Šiba 17 6 2 9 20:33 20
11. Dlhá Lúka 17 6 1 10 22:29 19
12. Veľký Šariš 17 5 4 8 17:26 19
13. Kľušov 16 5 2 9 17:29 17

Program 19. kola, 25. 4. o 16.00 hod.: Gaboltov – Šiba, 26. 4. o 16.00 hod.: Záhradné – Dlhá Lúka, Malcov – V. Šariš, Šar. Michaľany – M. Šariš, Demjata – Chmiňany, Kľušov – Uzovce.

Vihorl.-duklianska

18. kolo: Bystré – Soľ 1:0 (0:0), Novotný, Čierne n/T – Udavské 7:0 (1:0), Grega 3, Cigan 3, Sirotiak, ČK: Harvan, J. Vološin (hostia), Kamenica n/C – Stakčín 3:1 (1:1), Mišľan, Čopák, Valkučák – Kirňák, Kochanovce – FK Humenné 2:1 (2:0), Murinčák 2 – Marjov, ČK: Brindzák (domáci), Vyš. Mirošov - Hanušovce n/T 2:0 (0:0), P. Dovičák, Kentoš, Breznica – Sedliská 4:0 (3:0), P. Zakovič 3 (1 z 11m), Polaščík, Nižný Hrušov – Sačurov 3:1 (1:1), Palko 2, Ivan – Orosi.

1. Vyšný Mirošov 18 12 4 2 47:15 40
2. Stakčín 18 13 0 5 39:24 39
3. Nižný Hrušov 18 10 3 5 39:23 33
4. FK Humenné 18 9 2 7 32:29 29
5. Hanušovce n/T 18 9 2 7 30:30 29
6. Čierne n/T 18 8 4 6 35:23 28
7. Kochanovce 18 8 4 6 30:27 28
8. Bystré 18 7 6 5 25:25 27
9. Breznica 18 8 2 8 34:25 26
10. Soľ 18 7 5 6 28:20 26
11. Kamenica n/C 18 7 3 8 25:32 24
12. Sedliská 18 4 3 11 23:38 15
13. Udavské 18 4 0 14 20:57 12
14. Sačurov 18 1 0 17 16:55 3

Program 19. kola, 26. 4. o 16.00 hod.: Hanušovce n/T – Kochanovce, FK Humenné – Kamenica n/C, Sačurov – Breznica, Sedliská – V. Mirošov, Niž. Hrušov – Bystré, Stakčín – Čierne n/T, Udavské – Soľ.

Podtatranská

18. kolo: Smižany - Spišská Belá 0:2 (0:1), Jurčo, Barnáš, ČK: Hagara (domáci), Toporec – Nálepkovo 1:1 (0:1), Pompa – Zemianik, Kravany – Hrabušice 1:2 (0:0), Tkáč - Kukura, Oravec, Prakovce – Helcmanovce 3:1 (1:0), Švarc (11m), Michlík, Grega - R. Maliňák, ČK: Marcinko (hostia), Kežmarok – Teplička 2:1 (1:1), Bednár, Svitek – Hudran, Spišské Bystré - Poprad B 0:0, Mária Huta – Levoča 1:0 (0:0), Matúš Hudák.

1. Mária Huta 18 11 4 3 46:22 37
2. Hrabušice 17 10 4 3 46:26 34
3. Smižany 18 11 1 6 36:20 34
4. Poprad B 18 10 3 5 34:13 33
5. Spišské Bystré 18 9 3 6 24:28 30
6. Spišská Belá 18 9 2 7 37:22 29
7. Kravany 18 8 3 7 33:22 27
8. Nálepkovo 18 6 6 6 26:23 24
9. Helcmanovce 18 6 4 8 16:25 22
10. Levoča 18 5 6 7 33:33 21
11. Prakovce 18 5 4 9 18:32 19
12. Teplička 18 3 6 9 20:39 15
13. Toporec 18 3 5 10 19:41 14
14. Kežmarok 17 2 3 12 9:51 9

Program 19. kola, 25. 4. o 16.00 hod.: Maria Huta – Smižany, 26. 4. o 10.30 hod.: Poprad – Kežmarok, Hrabušice – Toporec, o 16.00 hod.: Prakovce – Teplička, Helcmanovce – Kravany, Levoča – Sp. Bystré, Nálepkovo – Sp. Belá.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vieme prví: značky prinesú do Ženevy množstvo noviniek
  2. Turecký kúpeľ hammam: Očista tela tradičným spôsobom
  3. Limitovaná ponuka Mercedes-Benz s najmodernejšími technológiami
  4. Rolls Royce medzi motorkami prichádza do Bratislavy
  5. Angličtina nielen pre maturantov
  6. Fixný výnos teraz až do 8 % ročne
  7. Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku
  8. Denník SME s odznakom Nie v našej krajine
  9. Nestarnú, ale dozrievajú
  10. Slovensko potrebuje dezinFicovať
  1. Obdarujte vašich blízkych s darčekovými kartami VIVO! Bratislava
  2. Oslávte 25. výročie Revalidu a vyhrajte zájazd do Švajčiarska
  3. Cesta na sever Talianska je nateraz riziková, zvážte ju
  4. Turecký kúpeľ hammam: Očista tela tradičným spôsobom
  5. Modrá je dobrá. Článok IBA pre ženy
  6. Vieme prví: značky prinesú do Ženevy množstvo noviniek
  7. Rolls Royce medzi motorkami prichádza do Bratislavy
  8. Limitovaná ponuka Mercedes-Benz s najmodernejšími technológiami
  9. Môže ťa štúdium baviť?
  10. Kaufland v Ľuboticiach otvára prvú predajňu so zelenou strechou
  1. SME.sk môžete teraz čítať 30 dní úplne zadarmo 17 207
  2. Objavte najkrajšie zastávky na ceste po temperamentnej Andalúzii 12 135
  3. Denník SME s odznakom Nie v našej krajine 8 908
  4. Slovensko potrebuje dezinFicovať 8 476
  5. Ktorá farba je tá tvoja? 6 743
  6. Angličtina nielen pre maturantov 6 294
  7. Strávte Veľkú noc inak. Cestujte za dobrodružstvom 6 235
  8. Viete aké je študentské mesto na Slovensku? 6 077
  9. Mexiko, Maldivy či Maurícius. Kam ísť za TOP exotikou v zime? 4 961
  10. Začať investovať v mobile môžete konečne aj na Slovensku 4 869

Hlavné správy zo Sme.sk

CYNICKÁ OBLUDA

Zásadoví politici

S nikým Fico trinástymi dôchodkami nevytrel podľahu tak, ako s Kiskom a Hlinom.

Eduard Burda
Územie, na ktorom má vyrásť nový projekt od YIT Slovakia.
Marian Kočner odchádza zo súdu 27. februára 2020 pred rozhodnutím o vine a treste za falšovanie zmeniek TV Markíza.

Už ste čítali?

Voľby 2020