Korzár logo Korzár
Sobota, 25. február, 2017 |Meniny má Frederik(a)

IV. a V. liga: Prehrali vedúce Pušovce i druhý Svit

Dlhá Lúka nasúkala domácemu Malcovu až sedem gólov, dostala jediný.

V IV. futbalovej lige SEVER vedúce Pušovce prehrali o gól v Kračúnovciach, ktoré sa pohybujú v strede tabuľky. V V. lige ŠARIŠKÁ mala Demjata voľno, preto sa pred ňu na druhé miesto prebojoval Záhradné.

IV. liga

SEVER

Kračúnovce - Pušovce 2:1 (0:1), G: Dzurjuv (11m), Kaňuch – Petrovič.

Zámutov - Radvaň n/ Laborcom 3:1 (0:1), G: Hricov 2 (1 z 11m), Čižmár – Horvát.

Medzilaborce – Svit 2:1 (1:1), G: Lučko, Kuruc – Tropp.

Sp. Podhradie – Pakostov 2:1 (1:1), G: Maliňák 2 - Eliaš (vlastný).

St. Ľubovňa – Ľubotice 1:1 (0:0), G: Grivalský – Gomulec.

Fintice – D. Klčovo 5:1 (4:0), G: Horoščák 2, Juhás (11m), Lacko, Rešetár - Babjak (11m).

Svidník – Štrba 0:1 (0:1), G: Gallovič (11m).

Kendice – Raslavice 2:2 (0:0), G: Beliš, Barej - Kubánka, Kolibab.

Tabuľka

1. Pušovce 19 15 1 3 46:11 46
2. Svit 19 11 4 4 37:19 37
3. Radvaň n/Lab. 19 10 3 6 41:26 33
4. D. Klčovo 19 10 3 6 39:30 33
5. Pakostov 19 10 2 7 37:29 32
6. Medzilaborce 19 10 2 7 30:29 32
7. Kračúnovce 19 9 2 8 24:22 29
8. Zámutov 19 9 1 9 32:32 28
9. Štrba 18 7 2 9 33:35 23
10. Kendice 18 6 5 7 28:38 23
11. Svidník 19 6 4 9 30:36 22
12. Ľubotice 19 6 4 9 24:32 22
13. Sp. Podhradie 19 5 4 10 23:35 19
14. Fintice 19 5 3 11 28:38 18
15. Raslavice 19 4 6 9 22:34 18
16. St. Ľubovňa 19 4 2 13 21:49 14

JUH

Krompachy – Rudňany 1:0 (1:0), G: Uhrín.

V. Horeš – V. Kapušany 3:0 (1:0), G: Adam (11m), Takáč, Capko.

Strážske – Rožňava 1:3 (0:1), G: Karafa - Kovács, Figur, Pollák.

Čaňa – Kalša 3:2 (1:2), G: Čigáš, Rentko, Čontošfalský - Krakovský, Janči.

Šaca – Sobrance 5:0 (4:0), G: Juhás, Kučera, Človečko, Timkovič, Kandráč.

Kr. Chlmec – Sp. Vlachy 0:1 (0:1), G: Gere.

Michaľany – Medzev 3:2 (2:1), G: Džupina 2, Voroňák - Gondoľ, Majoroš.

Poproč – V. Folkmar 1:2 (0:1), G: Lidvai - Belej, Kaľavský.

Tabuľka

1. Šaca 19 14 2 3 40:9 44
2. V. Horeš 19 12 5 2 38:7 41
3. Sobrance 19 12 2 5 42:25 38
4. Krompachy 19 11 4 4 37:17 37
5. Kalša 19 11 3 5 53:29 36
6. V. Folkmar 19 9 5 5 34:24 32
7. Rožňava 19 8 5 6 30:22 29
8. V. Kapušany 19 7 5 7 21:24 26
9. Sp. Vlachy 19 6 6 7 27:22 24
10. Medzev 19 7 3 9 27:32 24
11. Čaňa 19 7 3 9 22:33 24
12. Michaľany 19 6 5 8 17:31 23
13. Rudňany 19 3 6 10 17:32 15
14. Strážske 19 3 3 13 15:48 12
15. K. Chlmec 19 3 2 14 16:43 11
16. Poproč 19 1 5 13 13:51 8

V. liga

ŠARIŠSKÁ

Malcov - Dlhá Lúka1:7 (1:3), G: Bily - Stachura 3, Matúš Vilček (11m), Maroš Vilček, Šimco, Jantek (vlastný).

Šar. Michaľany – Gerlachov 2:0 (0:0), G: Kočík, Sedlák

Gaboltov – Záhradné 0:2 (0:1), G: Jačišin, Jaworek

Demjata - voľno

Kľušov – V. Šariš 1:0 (0:0), G: Gerčák

Uzovce – M. Šariš 1:1 (0:1), G: Pokuta - Blaško

Chmiňany – Šiba 2:0 (0:0), G: Uličný, Inaš

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 14 8 5 1 29:8 29
2. Záhradné 14 8 1 5 29:20 25
3. Demjata 13 7 3 3 23:9 24
4. Chmiňany 14 6 3 5 23:25 21
5. Malcov 14 5 5 4 26:21 20
6. Uzovce 14 5 5 4 20:18 20
7. M. Šariš 14 6 2 6 22:21 20
8. Gerlachov 14 5 2 7 12:17 17
9. Kľušov 13 5 2 6 13:19 17
10. Gaboltov 14 5 2 7 14:22 17
11. D. Lúka 14 5 1 8 20:25 16
12. Šiba 14 4 2 8 16:30 14
13. V. Šariš 14 3 3 8 10:22 12

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Sedliská – Bystré 0:1 (0:1), G: Kertis (vlastný)

Hanušovce n/T – Sačurov 3:1 (2:0), G: Komár 2, Čabala - Orosi

Humenné – N. Hrušov 2:1 (1:0), G: Čerňa, Sališ - Babjak

Stakčín – Breznica 4:0 (0:0)

Udavské – V. Mirošov 0:3 (0:0), G: Kentoš, Doričák, Porkolab

Soľ – Kochanovce 2:0 (0:0), G: Ladomerský 2

Čierne n/T - Kamenica n/Cir. 2:1 (0:1), G: Dvorjak, Eliaš - Mihalič

Tabuľka

1. Stakčín 15 12 0 3 37:17 36
2. V. Mirošov 15 9 4 2 40:15 31
3. Humenné 15 9 2 4 31:23 29
4. N. Hrušov 15 8 3 4 31:19 27
5. Hanušovce n/T 15 8 2 5 25:23 26
6. Soľ 15 7 3 5 26:17 24
7. Čierne n/T 15 7 2 6 25:20 23
8. Kochanovce 15 6 4 5 23:24 22
9. Breznica 15 6 2 7 26:20 20
10. Bystré 15 5 5 5 20:23 20
11. Kamenica n/Cir. 15 5 2 8 18:28 17
12. Sedliská 15 3 3 9 19:30 12
13. Udavské 15 4 0 11 17:42 12
14. Sačurov 15 0 0 15 12:49 0

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Gem. Hôrka - Turňa n/B 4:0 (3:0), G: Jonáš 2, Lippai, Bacso

Kokšov-Bakša – Sokoľany 0:2 (0:0), G: Rick, Peterčák (vlastný)

Malá Ida – Betliar 4:1 (1:0), G: Ľ. Seman, Surgent, Martiník, Večeřa - Cilovič

Geča – Čečejovce 0:0

Dobšiná – Ďurkov 0:3 (0:0), G: Tomáš Timura, Ľ. Sarvaš, Majny

Krh. Podhradie – Gem. Poloma 4:1 (3:1), G: Piater 2, Almáši, Kuzma - R. Greško

Ťahanovce – Koš. N. Ves 2:1 (0:1), G: T. Koľvek 2 (2 z 11m) - Maliňák

Tabuľka

1. Geča 73 15 11 2 2 39:15 35
2. Ďurkov 15 10 0 5 43:20 30
3. Koš. N. Ves 15 9 0 6 38:21 27
4. Krh. Podhradie 15 8 2 5 33:29 26
5. Sokoľany 15 7 4 4 28:14 25
6. Ťahanovce 15 8 1 6 40:29 25
7. M. Ida 15 8 1 6 28:24 25
8. Gem. Hôrka 15 7 3 5 30:25 24
9. Gem. Poloma 15 7 2 6 26:22 23
10. Kokšov-Bakša 15 6 1 8 32:26 19
11. Dobšiná 15 5 1 9 28:33 16
12. Čečejovce 15 4 4 7 22:28 16
13. Turňa n/B 15 2 2 11 22:54 8
14. Betliar 15 1 1 13 16:85 4

ZEMPLÍNSKA

Krišovská Liesková – Cejkov 3:2 (1:2), G: Vašš (11m), Horňák, Hami - Ujházi, Kornecký

Zalužice – Trakany 0:1 (0:1), G: Bálint

Vinné – Parchovany 5:0 (1:0), G: Grajcár 2, Tomko (11m), Firda, Sopata

Palín - Petrovce n/Lab. 1:0 (0:0), G: Frantál

Lastomír – Budkovce 2:1 (0:0), G: Juraško, Vasiľ - Seman

Nacina Ves – Úpor 2:3 (0:2), G: Hajdučko (11m), Vaľko - Dančák, Rugolský, Tokár

Čičarovce – Borša 0:0

Tabuľka

1. Vinné 15 9 4 2 31:11 31
2. Borša 15 9 2 4 38:15 29
3. Cejkov 15 9 1 5 28:19 28
4. Čičarovce 15 8 3 4 27:15 27
5. Lastomír 15 8 1 6 29:18 25
6. Palín 15 7 1 7 24:23 22
7. Nacina Ves 15 5 6 4 23:21 21
8. Úpor 15 6 3 6 24:25 21
9. Trakany 15 6 1 8 28:36 19
10. Petrovce n/Lab. 15 5 1 9 24:33 16
11. Zalužice 15 5 1 9 21:31 16
12. Parchovany 15 5 1 9 19:37 16
13. Budkovce 15 4 3 8 15:27 15
14. Krišovská Liesková 15 5 0 10 24:44 15

PODTATRANSKÁ

Poprad B – Smižany 0:2 (0:1), G: Hagara, Korinko

Teplička – Levoča 1:1 (1:0), G: Lesnický - Odziomek (vlastný)

Helcmanovce - Mária Huta 1:1 (1:1), G: Pisko (11m) - Hudák

Hrabušice – Sp. Bystré 4:0 (2:0), G: Jakubec 2 (1 z 11m), Oravec, Jurčo (vlastný)

Nálepkovo – Kežmarok 0:0, ČK: Žonda - Mezovský

Sp. Belá – Prakovce 3:0 (2:0), G: Maliňák (11m), Dunka, Heutschy

Toporec – Kravany 1:4 (0:3), G: Bednarčík - Pitoňák 2, Kobolka, Diabelko.

Tabuľka

1. Smižany 15 10 1 4 35:17 31
2. Mária Huta 15 9 3 3 40:22 30
3. Poprad B 15 9 1 5 32:13 28
4. Hrabušice 15 8 4 3 41:25 28
5. Sp. Belá 15 8 2 5 34:18 26
6. Kravany 15 7 3 5 30:17 24
7. Sp. Bystré 15 7 2 6 20:26 23
8. Nálepkovo 15 5 5 5 22:20 20
9. Helcmanovce 15 5 4 6 14:21 19
10. Levoča 15 4 6 5 32:30 18
11. Teplička 15 3 6 6 17:29 15
12. Prakovce 15 3 4 8 14:28 13
13. Toporec 15 2 4 9 15:38 10
14. Kežmarok 15 1 3 11 7:49 6

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

SEVER

20. kolo - Sobota 4. 4. o 13.00 hod.: Pakostov - Medzilaborce. Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: Pušovce - Kendice, Raslavcie - Svidník, Štrba - Fintice, D. Klčovo - St. Ľubovňa, Ľubotice - Sp. Podhradie, Svit - Zámutov, Radvaň n/L - Kračúnovce.

JUH

20. kolo - Sobota 4. 4. o 15.30 hod.: Rudňany - Poproč, Sobrance - Čaňa, Rožňava - V. Horeš. Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: V. Folkmar - Michaľany, Medzev - Kr. Chlmec, Sp. Vlachy - Šaca, Kalša - Strážske, V. Kapušany - Krompachy.

V. liga

Košicko-gemerská
16. kolo - Sobota 4. 4. o 15.30 hod.: Turňa n/B - Ťahanovce. Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: Koš. N. Ves - Krh. Podhradie, Gem. Poloma - Dobšiná, Ďurkov - Geča, Čečejovce - M. Ida, Betliar - Kokšov-Bakša, Sokoľany - Gem. Hôrka.

Zemplínska
16. kolo - Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: Cejkov - Čičarovce, Borša - Nacina Ves, Úpor - Lastomír, Budkovce - Palín, Petrovce n/Lab. - Vinné, Parchovany - Zalužice, Trakany - Krišovská Liesková.

Vihorlatsko-dukelská
16. kolo - Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: Bystré - Čierne n/Topľou, Kamenica n/Cir. - Soľ, Kochanovce - Udavské, V. Mirošov - Stakčín, Breznica - Humenné, N. Hrušov - Hanušovce n/T, Sačurov - Sedliská.

Šarišská
16. kolo - Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: D. Lúka - Chmiňany, Šiba - Uzovce, M. Šariš - Kľušov, V. Šariš - Demjata, Gaboltov - Beloveža, Záhradné - Šar. Michaľany, Gerlachov - Malcov.

Podtatranská
16. kolo - Sobota 4. 4. o 15.30 hod.: Prakovce - Nálepkovo, Maria Huta - Teplička. Nedeľa 5. 4. o 15.30 hod.: Smižany - Toporec, Kravany - Sp. Belá, Kežmarok - Hrabušice, Sp. Bystré - Helcmanovce, Levoča - Poprad B.

Autor článku

Neprehliadnite tiež

Nad Krompachmi horel les, zasahovalo tridsať hasičov

Požiar zasiahol viac ako 56 hektárov územia.

Vincent Lukáč nesúhlasí s vyvesením jeho dresu v Steel Aréne

Vedenie oceliarov rozhodnutie bývalého hokejistu prekvapilo.

Prešovskí futbalisti utrpeli debakel

Z Dunajskej Stredy si vezú domom prehru a päť gólov.

Polícia tvrdí, že za zápchy môže rýchlo rastúci počet áut

Košický hovorca Szabó: Z dlhodobého hľadiska je to neudržateľné.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Osem zásadných zmien v hypotékach, ktoré odštartujú od marca

Kto si málo sporí a príliš často mení zamestnanie, dostane o niečo nižší úver ako doteraz.

BRATISLAVA

Bol priekopník – utečenec. Jeho meno zmizlo z novín aj z histórie

Václav Nedomanský má zo svetových šampionátov deväť medailí.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  4. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom
  5. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to
  6. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš
  7. Objavte netušené možnosti nových firemných kreditných kariet
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári
  9. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce
  10. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta
  1. Pivný bar Senica: Miesto, kde objavíte, ako má chutiť pivo
  2. Projekt "Zvýšenie odborných kapacít v oblasti práce s mládežou"
  3. Malé knedličky, veľké dojmy
  4. Volkswagen Golf: Viac, než facelift
  5. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom
  6. Projekt First Lego League podporila Nadácia Pontis
  7. Klienti majú často pocit, že potrebujú spracovať len projekt
  8. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  9. Na bolesti chrbta pomôžu kúpele
  10. 3 úlohy, ktoré vyrieši minerálna vlna najlepšie
  1. Už ste niekedy jedli v garáži? Tá v Trenčíne stojí za to 11 863
  2. Hotovosť, internet či karta? Najbezpečnejšie je platenie mobilom 11 449
  3. Plavba východným Stredomorím so slovenským sprievodcom 7 697
  4. Staré Dobré Mexiko: Už vieme prečo východniari chvália Šariš 6 722
  5. Boj s podvodníkmi stáčajúcimi odometre stojí bazáre státisíce 5 955
  6. Prečo majú Slováci stále radšej hypotéku ako prenájom? 3 758
  7. Bezpečné a prestížne bývanie v Bratislave s novým symbolom mesta 3 478
  8. Najväčšie first moment zľavy končia vo februári 3 478
  9. Volkswagen Golf: Viac, než facelift 2 640
  10. Mäsovýroba Gašparík získala ocenenie Danubius Gastro 2017 2 462

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop