Korzár logo Korzár

Lisa Kudrow: Botoxu sa príliš bojím

K Lise Kudrow bol čas milosrdný. Aj vo svojich 51 rokoch vyzerá veľmi dobre.

Phoebe a Monica. Kolegyne zo seriálu Priatelia vyzerajú aj po rokoch veľmi dobre.Phoebe a Monica. Kolegyne zo seriálu Priatelia vyzerajú aj po rokoch veľmi dobre. (Zdroj: ap)

Hoci od čias, keď začínala ako pojašená Phoebe v seriáli Priatelia, uplynulo už neuveriteľných dvadsať rokov, dá sa povedať, že k Lise Kudrow bol čas milosrdný. Aj vo svojich 51 rokoch vyzerá veľmi dobre.

Možno je to aj tým, že sa za svoj vek nehanbí a otvorene to priznáva. „V mojom veku už nemusím byť sladká a sexi. Je to priam hrozné, že ženy sú napádané za to, že nie sú stále sexi a sladké," povedala seriálová hviezda.

Nelákajú ju ani omladzovacie kúry pomocou plastických chirurgov. Herečka síce podstúpila jednu plastickú operáciu, ale to bolo ešte v puberte a odvtedy sa invazívnym skrášľujúcim zásahom vyhýba.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Pripadala si odporná

Pod chirurgický skalpel si Lisa ľahla ešte ako 16-ročná, aby si dala upraviť svoj výrazný nos, kvôli ktorému si pripadala odporná.

„Premenila som sa z ´ošklivky´ v mojej mysli na neškaredú. Urobila som to v lete pred odchodom na novú strednú školu. Takže tam bolo mnoho ľudí, ktorí nevedeli, ako odporne som predtým vyzerala. To bola dobrá zmena," priznala herečka pre noviny Daily Mail.

Snaží sa byť šťastná

Ak by však dnes herečke niekto navrhol plastické úpravy tváre, nepochodí. Z podobných zákrokov, aké bežne absolvujú herečky, má vraj veľký strach. Nevylúčila však, že sa to možno niekedy v budúcnosti zmení.

„Príliš sa bojím botoxu, výplní, či plastickej chirurgie. To síce neznamená, že to niekedy neurobím, ale všetko ma to veľmi desí. Myslím si, že každý je krásny, keď sa usmieva. Takže sa snažím byť šťastná," povedala herečka, ktorú dodnes ľudia na ulici spoznávajú a oslovujú ju Phoebe.

SkryťVypnúť reklamu

A pritom od skončenia seriálu uplynulo už 10 rokov.

Fungujúce manželstvo

Lisa však rozhodne nie je taká bláznivá, ako seriálová blondínka. A na rozdiel od svojich kolegýň Jennifer Aniston a Courtney Cox si nažíva aj v šťastnom manželstve. Za Michela Sterna sa vydala v roku 1995 a majú spolu 16-ročného syna Juliana.

A aký je jej recept na fungujúci vzťah?

„Keď sme sa s Michelom rozhodli vziať, vedeli sme, že si nesľubujeme lásku na večné veky, ale sľúbili sme si, že budeme pracovať na akomkoľvek probléme, ktorý príde. Zaviazali sme sa, aby naše manželstvo fungovalo. Ukázalo sa, že keď spolu niečo prežijete, vznikne puto a láska má iný rozmer. Ale nechcem to zakríknuť, som poverčivá," skonštatovala sympatická herečka.

Autor: Spracovala: nov

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  2. Kam smerujú peniaze bohatých?
  3. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  4. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  5. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  6. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  7. Vitamín Cg: Kľúč k žiarivejšej a zjednotenej pleti
  8. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji
  1. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  2. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  3. Kam smerujú peniaze bohatých?
  4. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  6. Záver vojny bol pre mnohých Slovákov životnou skúškou
  7. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá
  8. LESY SR otvorili Poľanu: Nová cesta pre ľudí aj prírodu
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 15 933
  2. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 6 063
  3. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 4 831
  4. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji 4 046
  5. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 3 825
  6. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas? 2 593
  7. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody 2 336
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 2 336
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu