Korzár logo Korzár
Piatok, 15. október, 2021 | Meniny má TeréziaKrížovkyKrížovky

Tipy na víkend - sobota 20. a nedeľa 21. decembra

Kam za kultúrou, športom a zdravím.

Košický kraj

SOBOTA 20. 12.

Košické rozprávkové Vianoce

SOBOTA

Immaculata

15.00 – Anjelská kapustnica: Ochutnajte benefičnú anjelskú kapustnicu a symbolicky prispejte deťom z organizácie Úsmev ako dar.

17.00 – Vianočné prekvapenie: Vianočný hudobno-tanečný pozdrav umelcov pre naše Košice.

Aupark

17.00 – Cigánski diabli: Čarovné sláčiky v rukách Cigánskych diablov - Etno a World Music koncert.

Kulturpark 10.00-17.00 - Vianočná knižka sa otvára.

Park medzi Immaculatou a Štátnym divadlom

17.00 - Cencúľovo: Interaktívna tvorivá dielňa plná hier, súťaží pre deti.

Historická radnica

17.00 - Večer národnostných menšín: 8. ročník Vianočného koncertu kolied, vinšov a zvykov národnostných menšín žijúcich v Košiciach.

kag

Vianočná knižka sa otvára
KOŠICE. Tvorivé dielne s vianočnou tematikou, čítanie vianočných rozprávok a stretnutia so spisovateľmi sú pripravené v Knižnici pre mládež mesta Košice. Potrvajú od 13. do 17. hodiny.

Prechádzka vianočnou zoo
KOŠICE. Všetci návštevníci, ktorí prídu do zoologickej záhrady počas vianočných a novoročných sviatkov po 14. hodine, budú mať vstup zadarmo. Deti do 12 rokov nepotrebujú vstupenku ani pred týmto časom. Areál záhrady bude vyzdobený farebnými svetielkami a nebudú chýbať vianočné stromčeky. Sviatočne vysvietené budú aj niektoré chovné zariadenia. Akcia platí aj počas Štedrého dňa, Prvého i Druhého vianočného sviatku, ba aj na Nový rok.

Pochod do Budimíra
BUDIMÍR. Na pamiatku bitky pri Budimíre 1848 sa v sobotu 20. decembra uskutoční 11. pochod do tejto obce. Štart je o 8. hod ráno zo športového areálu Olympia na sídlisku Ťahanovce a trasa povedie cez Ťahanovský les, baňu pod Viničnou, po panelovej ceste až do starého kaštieľa Budimír. Po príchode do cieľa si môžete vychutnať kapustnicu a pečenú klobásku a nakúpiť na burze.

Burzy starožitností a kuriozít
BUDIMÍR. Tradičné burzy sa budú konať v sobotu v Budimíre a v nedeľu na Dominikánskom námestí, vždy od 8. do 12. hodiny. Tentoraz si však okrem zvyčajných ponúkaných vecí budete môcť vybrať aj jeden z niekoľkých desiatok zvončekov, ktorými počas Vianoc privoláte Ježiška.

Turnianske vianočné trhy
TURŇA NAD BODVOU. Samospráva obce Turňa nad Bodvou vás srdečne pozýva na turnianske vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu pred miestnou poštou. Program: 9.00 - 14.00 - trhy (predaj miestnych výrobkov), súťaž vo varení kapustnice, hasičská zabíjačka, 14.00 - vianočný program, občerstvenie.

Jazz z Luxemburska
KOŠICE. Michel Reis (klavír), Marc Demuth (basa) a Paul Wiltgen (bubny) v súčasnosti patria k najznámejším a najrýchlejšie napredujúcim jazzovým hudobníkom v Luxembursku. Koncertovať budú v sobotu o 18.hodine v Kulturparku.

Beatles Vianoce 2014 – The Backwards
KOŠICE. Kapela Backwords vám spríjemní predvianočný čas svojím koncertom, ktorý bude v sobotu od 19. hodine v Spoločenskom pavilóne.

Oldies párty
KOŠICE. V sobotu sa môžete vrátiť v čase. V Spoločenskom centre Aula na Hlavnej ulici sa totiž bude od 18. hodiny konať Oldies párty, na ktorej vám DJ Tibor Apa Egry bude púšťať hudbu 70., 80., a 90. rokov. Hosťom večera bude Abba party show live. Nezabudnite dodržať dress code a prísť oblečení v štýle minulých rokov.

Vianočné trhy a Cigánski diabli v Auparku
KOŠICE. Tradičné vianočné dobroty, ručne zhotovené darčeky a rôzne iné atrakcie čakajú na návštevníkov trhov pred Auparkom. V sobotu o 17. hodine vás navyše zahrejú temperamentné rytmy kapely Cigánski diabli.

Tichá noc 2014
SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu o 16. a 19. hod. sa v koncertnej sieni reduty uskutoční koncert Tichá noc 2014. Hosťom koncertu je miešaný zbor Novadoramus zo Slovinska.

Kino Mier
SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu a nedeľu o 15. hod. premietne kino Mier ruskú animovanú rozprávku Snehová kráľovná. O 17. hod. Noc v múzeu 3: Tajomstvo hrobky, o 19. hod. Hobit: Bitka piatich armád.

Vianoce v Betliari
BETLIAR. Slovenské národné múzeum – Múzeum Betliar pripravilo na sobotu Vianočné koledy a punč pred zimnou záhradou. Začiatok je o 16. hod. Účastníci môžu prispieť formou vecných darov alebo finančne pre deti z Detského domova v Dobšinej.

Kino Centrum
MICHALOVCE. Premietne americkú sci–fi drámu Interstellar. V sobotu 20. decembra o 16.00 hod. (3D), 21. decembra o 16.00 hod. (2D), 22. decembra o 16.00 hod. (3D) a 23. decembra o 16.00 hod. (2D) je na programe film Snehová kráľovná. Film Hry o život: Drozdajka premietne kino v nedeľu 21. decembra o 19.40 hod.

Výstava Fera Guldana
MICHALOVCE. V Kultúrno-umeleckom dome Freedom si môžete do 10. januára 2015 pozrieť putovnú výstavu obrazov Fera Guldana pod názvom „Exody - 11. prikázanie – Nevyženieš.

Čaro vianočného času
MICHALOVCE. V Zemplínskej knižnici G. Zvonického si môžete do 31. decembra pozrieť výstavu výtvarných prác detí Základnej umeleckej školy na Štefánikovej ulici v Michalovciach.

NEDEĽA 21. 12.

Košické rozprávkové Vianoce

NEDEĽA

Dolná brána
- 16.00 - Adventné tvorivé dielne.
- 16.00 - Živý betlehem.
- 16.30 - Štvrtá adventná nedeľa: Adventný program so speváckym zborom Južania.

Immaculata
- 17.00 - „Severské“ Vianoce: Hudobno-zábavný program MČ Sever. Podvečer plný muziky, darčekov, Kolesa šťastia a veľkého prekvapenia.

Vianočný koncert
KOŠICE. V nedeľu vystúpia v Historickej radnici od 18.00 hod. hudobná skupina Atlantik z Kračúnoviec a hudobná skupina Progres, ktorá predstaví svoje najnovšie CD Zlatý Jadran.

Koncert No Name
KOŠICE. Na záver úspešného roka si kapela No Name pripravila koncert aj pre rodné Košice. Akustické turné tu zavŕšia v nedeľu o 20. hodine v Spoločenskom pavilóne.

Muzikálový koncert
KOŠICE. V divadle Thália sa v nedeľu uskutoční muzikálový jubilejný koncert dvoch generácií Štefan Hundža & Tomáš Hundža - 50&25. Ako hostia vystúpia Mirka Partlová, Peter Cmorik, Barbara Išky, Veronika Havasi a ďalší interpreti. Koncerty sa uskutočnia v dvoch termínoch o 16. a o 18. hodine.

Koncert Fragile
KOŠICE. V nedeľu sa môžete výborne zabaviť na koncerte obľúbenej a cappelly Fragile, zloženej zo známych osobností. Vystúpia od 14.30 hod. v GES Clube.

Vianočný koncert v Margecanoch
MARGECANY. V nedeľu sa uskutoční vianočný koncert „Vianoce kedysi a dnes“. Štartuje od 15.00 hod. v kinosále Kultúrneho domu v Margecanoch. V programe vystúpi FS Liptov z Ružomberka, tanečníci D.S. Studia Košice, speváčka Petra Magdová, Fsk Jadlovec Margecany a žiaci SZUŠ z Margecian. Vstup je voľný.

Hokerlík
SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V nedeľu o 18. hod. sa v kaviarni eLAra uskutoční ďalšie pokračovanie literárneho festivalu autorskej tvorby Hokerlík.

Kino Mier
SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu a nedeľu o 15. hod. premietne kino Mier ruskú animovanú rozprávku Snehová kráľovná. O 17. hod. Noc v múzeu 3: Tajomstvo hrobky, o 19. hod. Hobit: Bitka piatich armád.

Kino Centrum
MICHALOVCE. Premietne americkú sci–fi drámu Interstellar. V nedeľu 21. decembra o 16.00 hod. (2D), 22. decembra o 16.00 hod. (3D) a 23. decembra o 16.00 hod. (2D) je na programe film Snehová kráľovná. Film Hry o život: Drozdajka premietne kino v nedeľu 21. decembra o 19.40 hod.

Prešovský kraj

SOBOTA 20. 12.

Melódie šťastia
PREŠOV. Vianočný benefičný koncert pre deti z detských domovov. Kúsok radosti a sviatočnej nálady prinesú v sobotu na veľkej scéne DJZ o 19.00 hod.

Vianočný biliardový turnaj
PREŠOV. Biliardový klub PKO Prešov pozýva v sobotu o 9.00 hod. v priestoroch BK PKO, KS Centrum (Sídlisko 3, vedľa knižnice) na vianočný turnaj. Pozvaní sú amatérski aj ligoví hráči, muži, ženy, juniori aj seniori. Na účastníkov čakajú bohaté trofeje a občerstvenie.

Nevesta hviezd
PREŠOV. Astronomická rozprávka pod umelou hviezdnou oblohou, spracovaná na motívy klasického laponského mýtu, začne vo Hvezdárni a planetáriu v sobotu o 11.00 hod.

Andy Belej & Peter Lipa Jr. Trio
PREŠOV. V Road Cafe (Pod Kalváriou 40) vystúpia v sobotu o 20.00 hod. hudobné pojmy ako Andy Belej, Peter Lipa a Jr. Trio.

Vianočný beh
FRIČOVCE. Beh pred Vianocami usporiadajú vo Fričovciach (okr. Prešov), odkiaľ sa bude behať na Chvalabohu. V rámci štartovného je k dispozícii kapustnica a varené víno. Štart o 8.00 hod.

Vianočný remeselný trh
LEVOČA. V sobotu od 10. do 18. hod. sa v meste uskutoční Vianočný remeselný trh. Prebiehať bude v parku aj v divadle. Vystúpia súbory a skupiny z mesta, nebude chýbať ani vianočné pečivo, burza kníh. Pripravený je aj koncert Katky Koščovej.

Levočské kino
LEVOČA. Levočské kino pripravilo na sobotu o 17. hod. ruskú animovanú rozprávku Snehová kráľovná. O 19. hod. Vlna vs. Breh – dokument SR a ČR.

Predaj vianočných stromčekov a kaprov
POPRAD. Od štvrtka 18. do utorka 23. decembra, vždy od 10.00 h, na Námestí sv. Egídia opäť odštartuje predaj vianočných ozdôb a dobrôt, ktoré nikdy nemôžu chýbať na štedrovečernom stole.

„Otvor svoje srdce...“
POPRAD. Od piatka 19. až do nedele 21. decembra sa v popradských kostoloch uskutočnia podujatia, ktoré priblížia vianočnú atmosféru, a to prostredníctvom vianočných koncertov v kostoloch mesta.
Známe vianočné melódie zaznejú v podaní hudobných zoskupení. O podrobnostiach bude informovať plagát k podujatiu.

Vianočná ulička remesiel
STARÁ ĽUBOVŇA. Od piatku 19. decembra do nedele 21. decembra bude na pešej zóne pripravená vianočná ulička remesiel. V sobotu 20. decembra bude kultúrny program obohatený rôznymi vystúpeniami v neďalekom parku pri pošte.

Kino Centrum
SNINA. V sobotu 20., nedeľu 21. a nedeľu 28. decembra premietne rodinný animovaný film Snehová kráľovná. Začiatok premietania je o 16.00 hod. V sobotu 20. a nedeľu 21. decembra premietne komédiu Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky. Začiatok premietania je o 19.30 hod.

Kino Fajn
HUMENNÉ. V sobotu 20. premietne americký dobrodružný fantasy film Hobit: Bitka piatich armád. Začiatok premietania je o 19.00 hod.

2. Humenský výtvarný salón
HUMENNÉ. V sobotu 20. decembra o 16.00 hod. sa vo výstavnej sieni Domu kultúry uskutoční vernisáž výstavy k 2. Humenskému výtvarnému salónu.

Svati večar
HUMENNÉ. V sobotu 20. decembra o 17.00 hod. sa v divadelnej sále Domu kultúry bude konať vianočné predstavenie FS Vinančan pod názvom Svati večar. Nebudú chýbať piesne a zvyky, na ktoré sme už mnohí pozabudli.

Za krížom
SNINA. V kaštieli je vo výstavných priestoroch sprístupnená výstava fotografov Andreja Bána, Pavla Breiera, Michala Fuliera, Alana Hyžu, Andreja Lojana, Laca Maďara, Borisa Németha, Jozefa Ondzika, Jozefa Sedláka, Jindřicha Štreita a Matúša Zajaca.
Výstava súčasnej dokumentárnej fotografie interpretuje púte, kresťanské sviatky a udalosti, misie, ako aj každodenné rituály nasledujúce „kríž“ vo vybraných prácach 11 fotografov.
Výstava potrvá do 8. februára 2015.

Prvá svetová vojna v regióne
SNINA. V kaštieli sprístupnili výstavu Prvá svetová vojna v regióne Snina. Súčasťou výstavy sú fotografie svedectiev vojny od autorov M. Demjana, Ľ. Hrušku, D. Kapráľovej a J. Lauruského. Výstava potrvá do 11. januára 2015.

Počítačová grafika
BREKOV. V motoreste Dvor pod viničnou skalou vystavuje počítačové grafiky Vladimír Vajs z Humenného.

NEDEĽA 21. 12.

Betlehem, – radujme sa, veseľme sa
PREŠOV. Príbeh o narodení Ježiška v bábkohereckom predstavení uvedú v nedeľu o 16.00 hod. v Kultúrnom dome Solivar.

Single radicals
PREŠOV. Tragikomédia je výpoveďou generácie ľudí, ktorí nedávno skončili vysokú školu a rozmýšľajú, čo s načatým životom. Svoju životnú situáciu zobrazia na malej scéne Divadla Alexandra Duchnoviča v nedeľu o 19.00 hod., pod režisérskou taktovkou Michaely zakuťanskej.

Prešovská vianočná zberateľská burza
PREŠOV. Veľká zberateľská burza sa pred Vianocami uskutoční v PKO Čierny orol v nedeľu od 9.00 – 16.30 hod. Záujemcovia tu nájdu mince, bankovky, odznaky, hračky, pivné etikety, CD, DVD a mnoho ďalšieho.

Micro Mused
PREŠOV. Predvianočnú atmosféru doplní koncert kapely Micro Mused (SK, CZ Muse tribute band) špeciálnou dvojhodinovou show. Už v nedeľu o 20.00 hod. vo Wave Clube (Hlavná 121).

Vianočná rozprávka
LIPANY. Aby sa zvládol predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, správne naladia návštevníkov počas sviatočného Galakoncertu žiakov a učiteľov ZUŠ v Lipanoch. Začiatok je v Mestskej hale v nedeľu o 16.30 hod.

Vianočný koncert ZMU
SABINOV. Vianočný koncert mladých umelcov a ich hostí poteší v Kultúrnom centre Na korze v nedeľu o 17.00 hod.

Opri rebrík o nebo
SABINOV. Premiéra dokumentárneho filmu o obetavom chlapovi, ktorý sa vzdal koníčkov a romantickej mladosti, Mariánovi Kuffovi. Jeho príbeh je príbehom o ľudskom milosrdenstve a zároveň zamyslením sa nad komplikovanými osudmi ľudí odstrčených na okraj spoločnosti. V Kine Torysa v nedeľu o 19.00 hod.

Galakoncert Kandráčovcov
BARDEJOV. Galakoncert Kandráčovcov pripravili v predvianočnom čase, v nedeľu o 19.00 hod. v Športovej hale v Bardejove. Okrem nich sa predstavia aj orchester Jula Slečana, Zbor. sv. Cecílie, Monika Kandráčová, Anka Poráčová, veronika Šoltysová a Tereza Mandzáková.

Živý prenos z ruského baletu
LEVOČA. V nedeľu o 15.45 hod. sa v kine uskutoční Živý satelitný prenos Boľšoj balet Moskva – Luskáčik.Burza hračiek
POPRAD. V nedeľu 21. decembra o 11.00 h sa v Dome kulúry uskutoční malá detská burza hračiek a rozprávkových kníh. Burza je určená pre všetky deti a pre ich rodičov. Hračku si deti môžu vymeniť medzi sebou a potom vymenenú darovať niekomu pod vianočný stromček.

Adventný koncert
POPRAD. V nedeľu 21. decembra o 18.00 h sa na Námestí sv. Egídia uskutoční koncert spojený s rozsvietením štvrtého adventného svetla v podaní popradského dychového kvinteta.

Vianočný koncert
KEŽMAROK. V nedeľu 28. decembra o 19.15 h sa v Bazilike sv. Kríža uskutoční benefičný vianočný koncert. Výťažok bude venovaný Detskému oddeleniu Nemocnice Dr. Vojtecha Alexandra, n. o., v Kežmarku.

Vianočná akadémia
STARÁ ĽUBOVŇA. V nedeľu 21. decembra na pešej zóne pred mestským úradom predstavia Vianočnú akadémiu gymnazisti zo školy T. Vansovej.

Kino Centrum
SNINA. V sobotu 20., nedeľu 21. a nedeľu 28. decembra premietne rodinný animovaný film Snehová kráľovná. Začiatok premietania je o 16.00 hod. V sobotu 20. a nedeľu 21. decembra premietne komédiu Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky. Začiatok premietania je o 19.30 hod.

Kino Fajn
HUMENNÉ. V nedeľu 21. premietne americký dobrodružný fantasy film Hobit: Bitka piatich armád.
Začiatok premietania je o 18.30 hod.

Adventné Humenné
HUMENNÉ. V nedeľu 21. decembra o 15.00 hod. sa na námestí pri Fontáne lásky bude konať zapálenie poslednej adventnej sviece a rozsvietenie Betlehemu na námestí pred Domom kultúry.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať
 2. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch
 3. Potrebujete si požičať? Získajte až 2000 € bez úroku
 4. Mäspoma a Kellys Bicycles či Bivio a Minifarma
 5. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
 6. Očarujúce Cinque Terre a jeho päť svetov
 7. K online predplatnému získate 30€ na nákup v sieti Intersport
 8. Ľudia v núdzi potrebujú pomoc, nakúpte potraviny aj pre nich
 9. ŠFRB:Výstavbu a kúpu nájomných bytov podporujeme reálnymi krokmi
 10. Pracoviská zmenila pandémia. Búšiť do klávesnice môžete aj doma
 1. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 2. Wüstenrot rástol v predaji životného i neživotného poistenia
 3. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 4. Výber žiarovky môže mať vplyv na celkové zdravie
 5. Očarujúce Cinque Terre a jeho päť svetov
 6. S deťmi za zdravím do Vysokých Tatier
 7. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
 8. Šetrenie energie v domácnosti: Diaľkové meranie pomáha sporiť
 9. Projekt „Zdravé oči už v škôlke“ pomáha zachrániť zrak deťom
 10. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať
 1. Pracoviská zmenila pandémia. Búšiť do klávesnice môžete aj doma 9 380
 2. Stravovacie zlozvyky Slovákov. Odborníci radia čomu sa vyvarovať 8 252
 3. V centre Bratislavy je na predaj 5-izbový apartmán. Takto vyzerá 5 818
 4. Bratovražedná vojna navždy zmenila Ameriku 5 690
 5. Očarujúce Cinque Terre a jeho päť svetov 4 337
 6. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 4 224
 7. Mäspoma a Kellys Bicycles či Bivio a Minifarma 3 662
 8. Chceš sa podieľať na tvorbe novín? Pridaj sa k nám 3 542
 9. Bratislavu bude sprevádzať luxus 3 540
 10. Z takmer päťsto pláží v Mexiku vyberáme tie najkrajšie 3 283

Blogy SME

 1. Irena Šimuneková: Sedliská - Podčičava
 2. Irena Šimuneková: Po hradoch - 47. Čičva
 3. Eduard Gemza: Človek je bytosť bio-psycho-sociálna a aj tvor spoločenský
 4. Michaela Hustá: Herliansky gejzír - (ne)zabudnutá pamiatka?
 5. Tomáš Vodvářka: Svobodně žít, ale taky svobodně zemřít (polemika)
 6. Miriam Studeničová: Fatálny omyl kresťanstva vo vzťahu ku Kráľovnej Nebies
 7. Anna Milanová: Čistota môjho súkromia...
 8. Stanislav Martinčko: Chudoba v nedeľu na panské,do R.Soboty !!!
 1. Roland Vizner: Aký bude Váš dôchodok. Jednoduchý a vcelku presný návod ako ho vypočítať za 3 minúty. 17 111
 2. Tereza Krajčová: Anglický denník: 15. Ak vás anglické zdravotníctvo nezabije, tak aspoň prizabije 8 504
 3. Martin Kugla: Zachráňme Petržalku! 6 911
 4. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 6 234
 5. Pavel Dvořák: Toto sú nepokojné časy 6 138
 6. Peter Chudý: Pribudnú ďalšie „biele kone“ v policajnej uniforme, prečo vyšetrovateľka Santusová neabsolvovala detektor lži, aké sú dôvody jej konca na inšpekcii? 3 620
 7. Monika Nagyova: Luník IX. Myslela som si, že som naň pripravená, ale nebola som. 3 523
 8. Peter Gregor: Nevadí? 3 460
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 2. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 5. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 6. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 7. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ilustračné foto

Branko Kišš je v polícii 26 rokov.


5 h
Amess so svojimi mopslíkmi Lily a Boat v roku 2013.

Kto bol zavraždený David Amess?


5 h
Týždeň Petra Schutza

Zdá sa, že eskalácia rozvratu bude jediným efektom reformnej jesene.


14. okt
Prokurátor Bystrík Palovič počas disciplinárneho konania na Krajskej prokuratúre v Trenčíne.

Je podozrivý, že si vypýtal úplatok 100-tisíc.


a 1 ďalší 7 h

Blogy SME

 1. Irena Šimuneková: Sedliská - Podčičava
 2. Irena Šimuneková: Po hradoch - 47. Čičva
 3. Eduard Gemza: Človek je bytosť bio-psycho-sociálna a aj tvor spoločenský
 4. Michaela Hustá: Herliansky gejzír - (ne)zabudnutá pamiatka?
 5. Tomáš Vodvářka: Svobodně žít, ale taky svobodně zemřít (polemika)
 6. Miriam Studeničová: Fatálny omyl kresťanstva vo vzťahu ku Kráľovnej Nebies
 7. Anna Milanová: Čistota môjho súkromia...
 8. Stanislav Martinčko: Chudoba v nedeľu na panské,do R.Soboty !!!
 1. Roland Vizner: Aký bude Váš dôchodok. Jednoduchý a vcelku presný návod ako ho vypočítať za 3 minúty. 17 111
 2. Tereza Krajčová: Anglický denník: 15. Ak vás anglické zdravotníctvo nezabije, tak aspoň prizabije 8 504
 3. Martin Kugla: Zachráňme Petržalku! 6 911
 4. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 6 234
 5. Pavel Dvořák: Toto sú nepokojné časy 6 138
 6. Peter Chudý: Pribudnú ďalšie „biele kone“ v policajnej uniforme, prečo vyšetrovateľka Santusová neabsolvovala detektor lži, aké sú dôvody jej konca na inšpekcii? 3 620
 7. Monika Nagyova: Luník IX. Myslela som si, že som naň pripravená, ale nebola som. 3 523
 8. Peter Gregor: Nevadí? 3 460
 1. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 2. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 5. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 6. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 7. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
 8. Adam Valček: Vyšetrovateľ dal Bödörovi pokutu za to, že mlčal

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu