Korzár logo Korzár
Nedeľa, 21. apríl, 2019 | Meniny má Ervín
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga: Kravany položili Kežmarok na lopatky

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy.

IV. liga

Sever

14. kolo: Pušovce - Dlhé Klčovo 3:1 (2:0), Andrič, Mihajlovič, Adam - Homola, Štrba - Ľubotice 2:0 (1:0), Kšenzakovič, Macko, Raslavice - Pakostov 1:0 (1:0), Kozák, Kendice - Svit 1:2 (0:0), Korinko (11m) - Tropp, Chyba, Svidník - Radvaň n/L 1:2 (0:0), Lazarčuk - Kuzma, Komjatý, Fintice - Kračúnovce 2:0 (1:0), Zlatohlavý, Horoščák, St. Ľubovňa - Zámutov 1:0 (0:0), Selep, Sp. Podhradie - Medzilaborce 1:0 (1:0), Jurčo.

Tabuľka

1. Pušovce 14 14 0 0 40:7 42
2. Dlhé Klčovo 14 8 2 4 32:20 26
3. Svit 14 7 4 3 26:14 25
4. Radvaň n/L 14 7 2 5 30:22 23
5. Pakostov 14 7 2 5 25:21 23
6. Svidník 14 6 3 5 27:25 21
7. Medzilaborce 14 7 0 7 24:26 21
8. Štrba 14 6 1 7 30:27 19
9. Kendice 14 5 4 5 23:31 19
10. Zámutov 14 6 0 8 26:29 18
11. Kračúnovce 14 5 2 7 17:18 17
12. Sp. Podhradie 14 4 4 6 21:30 16
13. Raslavice 14 4 3 7 17:26 15
14. St. Ľubovňa 14 4 1 9 17:34 13
15. Fintice 14 3 3 8 17:26 12
16. Ľubotice 14 2 3 9 13:29 9

Juh

14. kolo: Rudňany - Sp. Vlachy 2:4 (2:2), Regec, Červeňák - Smik 2, Biroščák, Horňák, Medzev - Sobrance 1:2 (1:1), Kalmar - Shukal, Lengyel, V. Folkmar - Kalša 3:2 (0:2), Belej 2, M. Sovič - Gašpar, Horňák, Poproč - Rožňava 1:0 (1:0), Varga, Michaľany - Veľké Kapušany 0:0, Kr. Chlmec - Krompachy 0:3 (0:1), Rychnavský, Uhrín, Jochman, Šaca - Veľký Horeš 2:0 (0:0), Kandráč, Lipnický, Čaňa - Strážske 3:1 (2:0), L. Torok 2, Varhoľak - Miklo.

Tabuľka

1. Šaca 14 12 0 2 31:6 36
2. V. Horeš 14 8 4 2 18:7 28
3. Kalša 14 8 3 3 36:18 27
4. Krompachy 14 8 2 4 30:16 26
5. Sobrance 14 8 2 4 30:18 26
6. V. Folkmar 14 7 4 3 27:15 25
7. Medzev 14 6 3 5 20:20 21
8. V. Kapušany 14 5 4 5 16:18 19
9. Michaľany 14 5 4 5 11:18 19
10. Čaňa 14 5 3 6 17:21 18
11 .Rožňava 14 4 4 6 18:21 16
12. Sp. Vlachy 14 4 3 7 21:20 15
13. Kr. Chlmec 14 3 2 9 15:32 11
14. Rudňany 14 1 6 7 11:23 9
15. Strážske 14 2 2 10 10:32 8
16. Poproč 14 1 4 9 9:35 7

V. liga

Šarišská

12. kolo: Dlhá Lúka - Malý Šariš 1:0 (1:0), G: Kamidra, Šiba - V. Šariš 2:2 (1:1), Chovanec (11m), Kučeravý - Baláž, Bednár, Chmiňany - Beloveža 4:2 (2:1), Biľ (11 m), Uličný 2, Lesník - Zajac, Soušek, ČK: Lesník (domáci), Uzovce - Záhradné 2:1 (1:0), Bartoš, Demko- Jačišin, ČK: Jusko (domáci), Kľušov - Gerlachov 0:0, Demjata - Malcov 3:0 (2:0), Kaperák 2, Billy (11m), ČK: Valkučák (hostia), Gaboltov - Šar. Michaľany 1:1 (0:1), Kendra - Král.

Tabuľka

1. Demjata 12 7 3 2 22:9 24
2. Malcov 12 6 4 2 29:12 22
3. Šar. Michaľany 12 6 4 2 23:8 22
4. Chmiňany 12 6 2 4 24:25 20
5. Záhradné 12 6 1 5 25:18 19
6. Uzovce 12 5 4 3 19:15 19
7. Beloveža 12 6 0 6 21:26 18
8. Kľušov 12 5 2 5 12:15 17
9. Malý Šariš 12 5 1 6 21:19 16
10. Gaboltov 12 4 2 6 13:21 14
11. Šiba 12 4 2 6 14:23 14
12. Dlhá Lúka 12 4 1 7 14:22 13
13. Gerlachov 12 3 2 7 9:18 11
14. V. Šariš 12 2 2 8 8:23 8

Vihorlatsko-dukelská

12. kolo: Bystré - Kochanovce 0:0, Kamenica n/C - Vyš. Mirošov 1:1 (0:1), Mišľan - Durkáč, Čierne n/T - Breznica 1:0 (0:0), Z. Cigan, Soľ - Niž. Hrušov 1:1 (1:1), Sakala - Sabol, Udavské - Sačurov 2:1 (1:0), Schnurer, Čegin - Soták, Stakčín - Sedliská 5:1 (3:0), Veselovský 3, Kirňák, Matiko - Bálint, Humenné - Hanušovce n/T 1:0 (1:0), Čerňa.

Tabuľka

1. Stakčín 12 10 0 2 30:14 30
2. Vyš. Mirošov 12 6 4 2 32:15 22
3. Humenné 12 7 1 4 24:18 22
4. Hanušovce n/T 12 7 1 4 19:17 22
5. Soľ 12 6 3 3 23:12 21
6. Nižný Hrušov 12 6 3 3 25:15 21
7. Kochanovce 12 6 2 4 21:20 20
8. Čierne n/ Topľou 12 6 1 5 23:17 19
9. Kamenica n/C 12 5 1 6 14:19 16
10. Breznica 12 4 2 6 17:12 14
11. Bystré 12 3 4 5 12:20 13
12. Udavské 12 4 0 8 13:30 12
13. Sedliská 12 2 2 8 14:26 8
14. Sačurov 12 0 0 12 9:41 0

Košicko-gemerská

12. kolo: Turňa n/B - Gem. Poloma 2:2 (0:0), Túróczi, Balint - Miloš Gallo-Barnák (11m), Grác, Koš. Nová Ves - Ďurkov 3:1 (2:1), Papaj, Grutka, M. Nagy-Tkáč - Ľ. Sarvaš, Ťahanovce - Čečejovce 4:2 (2:2), Pach, Tresa, Koľvek, Staňo - Tobák, Juhás, Krs. Podhradie - Betliar 8:0 (8:0), Kuzma 4, Erdofalvi 2, Fabián, Piater, Dobšiná - Sokoľany 2:4 (1:2), Husár (11 m), Fabián - D. Varga 2, Čišovský, Gergely, Geča - Gem. Hôrka 1:0 (0:0), Figura, Malá Ida - Kokšov-Bakša 2:1 (2:1), Surgent 2 - Mar. Stoľar.

Tabuľka

1. Geča3 12 10 1 1 32:9 31
2. Ďurkov 12 8 0 4 34:18 24
3. Koš. Nová Ves 12 8 0 4 30:17 24
4. Malá Ida 12 7 1 4 24:16 22
5. Krs. Podhradie 12 7 1 4 26:20 22
6. Ťahanovce 12 6 1 5 36:24 19
7. Gem. Poloma 12 5 2 5 20:18 17
8. Sokoľany 12 4 4 4 17:14 16
9. K. Bakša 12 5 1 6 22:22 16
10. Gem. Hôrka 12 4 3 5 23:25 15
11. Čečejovce 12 4 2 6 19:23 14
12. Dobšiná 12 3 1 8 17:30 10
13. Turňa n/B 12 2 2 8 21:33 8
14. Betliar 12 1 1 10 13:65 4

Zemplínska

12. kolo: Cejkov - Úpor 2:0 (0:0), Barna, Szucs, Borša - Budkovce 5:1 (1:0), Nagy 2, Matus 2, Krokus - Mika, Čičarovce - Petrovce n/L 6:0 (2:0), Doboš 2, Hami, Hajdók, Filo, Tárczy, Nacina Ves - Parchovany 3:0 (1:0), Patrik Haluška 2, Kornecký, Lastomír - Trakany 5:0 (3:0), Verbič 3, Porvaz, Uhľár, Palín - Kriš. Liesková 4:2 (3:0), Egry (11m), Zemánek, Šamudovský, Kontuľ - Vašš (11m), Xhufi, Vinné - Zalužice 2:1 (2:0), Mesároš (11m), Tomko - Krišo.

Tabuľka

1. Borša 12 9 1 2 37:11 28
2. Vinné 12 7 4 1 21:8 25
3. Cejkov 12 8 0 4 25:16 24
4. Čičarovce 12 7 1 4 26:15 22
5. Lastomír 12 7 0 5 24:13 21
6. Nacina Ves 12 5 5 2 20:14 20
7. Palín 12 6 1 5 21:18 19
8. Úpor 12 4 2 6 18:22 14
9. Budkovce 12 4 2 6 13:23 14
10. Trakany 12 4 1 7 24:31 13
11. Zalužice 12 4 0 8 18:28 12
12. Petrovce n/L 12 4 0 8 18:29 12
13. Parchovany 12 3 1 8 15:31 10
14. Kriš. Liesková 12 3 0 9 17:38 9

Podtatranská

12. kolo: Smižany - Prakovce 4:2 (1:1), Kľučár, Klubert, Schmidt, Barabas - Slovinský, Findura, Kravany - Kežmarok 9:0 (3:0), Maník 2, Tkáč 2, Michlík, Dragoš, M. Diabelko, J. Diabelko, Harendarčík (vl.), Toporec - Sp. Bystré 2:0 (1:0), Pompa, Barila (vl.), Sp. Belá - Mária Huta 2:2 (2:0), Mezey, Barnáš - Čollák, Matúš Hudák, Nálepkovo - Levoča 2:2 (2:2), Víboch 2 - Kašper, Kramarčík, Hrabušice - Poprad B 2:1 (2:0), Oravec 2 - Pilát, Helcmanovce - Teplička 3:1 (2:0), Ľ. Maliňák, Tokarčík - Kuchár (vl.).

Tabuľka

1. Hrabušice 12 7 3 2 33:17 24
2. Smižany 12 8 0 4 26:15 24
3. Sp. Belá 12 7 2 3 29:14 23
4. Mária Huta 12 7 2 3 31:19 23
5. Poprad B 12 7 1 4 24:11 22
6. Kravany 12 6 2 4 25:10 20
7. Nálepkovo 12 5 4 3 20:14 19
8. Helcmanovce 12 5 3 4 12:15 18
9. Sp. Bystré 12 5 2 5 16:21 17
10. Levoča 12 3 4 5 26:25 13
11. Teplička 12 3 4 5 14:21 13
12. Prakovce 12 2 3 7 10:24 9
13. Toporec 12 2 3 7 14:31 9
14. Kežmarok 12 0 1 11 4:47 1

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever – 15. kolo, 2. 11. o 13.30 hod.: Medzilaborce – Pušovce, Zámutov – Sp. Podhradie, Kračúnovce – St. Ľubovňa, Radvaň n/L – Fintice, Svit – Svidník, Pakostov – Kendice, Ľubotice – Raslavice, Dl. Klčovo – Štrba.

Juh – 15. kolo, 1. 11. o 13.30 hod.: Rožňava – Michaľany, Sobrance – V. Folkmar. 2. 11. o 13.30 hod.: Strážske – Rudňany, V. Horeš – Čaňa, Krompachy – Šaca, V. Kapušany – Kr. Chlmec, Kalša – Poproč, Sp. Vlachy – Medzev.

V. liga

Košicko-gemerská
13. kolo, 1. 11. o 13.30 hod.: Gem. Hôrka – Malá Ida. 2. 11. o 13.30 hod.: Kokšov Bakša – Turňa n/B, Sokoľany – Geča, Betliar – Dobšiná, Čečejovce – Krs. Podhradie, Ďurkov – Ťahanovce, Gem. Poloma – Koš. N. Ves.

Zemplínska
13. kolo, 2. 11. o 13.30 hod.: Zalužice – Cejkov, Krišovská Liesková – Vinné, Trakany – Palín, Parchovany – Lastomír, Petrovce n/L – Nacina Ves, Budkovce – Čičarovce, Úpor – Borša.

Vihor.-dukelská
13. kolo, 2. 11. o 10.30 hod.: Kochanovce – Kamenica n/C, o 13.30 hod.: Hanušovce n/T – Bystré, Sedliská – Humenné, Sačurov – Stakčín, Niž. Hrušov – Udavské, Breznica – Soľ, Vyš. Mirošov – Čierne n/T.

Šarišská
13. kolo, 2. 11. o 13.30 hod.: Šar. Michaľany – Dlhá Lúka, Malcov – Gaboltov, Gerlachov – Demjata, Záhradné – Kľušov, Beloveža – Uzovce, V. Šariš – Chmiňany, M. Šariš – Šiba.

Podtatranská
13. kolo, 1. 11. o 13.30 hod.: Mária Huta – Nálepkovo. 2. 11. o 10.30 hod.: Poprad B – Helcmanovce, o 13.30 hod.: Teplička – Smižany, Levoča – Hrabušice, Sp. Bystré – Sp. Belá, Kežmarok – Toporec, Prakovce – Kravany.

tasr

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  6. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  9. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Bim Challenge 2019
  3. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  4. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  5. Grilovacia sezóna je zahájená!
  6. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  7. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  8. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  9. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  10. Kúzlo pravidelného investovania
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 16 169
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 14 885
  3. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 810
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 8 657
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 848
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 126
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 352
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 554
  9. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 3 337
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 268

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop